דיוני סדרות בפעם האחרונה

Don Nirtin

New member
דיוני סדרות בפעם האחרונה

אם לא הבחנתם, בשרשור הOFF הודעתי שאני עוזב את תפקיד הניהול עוד השבוע.

אתם מוזמנים בהחלט לפתוח בעצמכם כי ניק לא אוהב שהתגובות מצטברות והוא מקבל התראות על זה (ולי לא אכפת מההתראות....) אז זה התחלק מצוין

זהו בעצם.

1Shir

New member
אבל אתה תמיד כתבת דברים אישיים ואמיתיים בשרשורי פתיחה
אז

אני אתגעגע לזה

Don Nirtin

New member
חשבתי שכתבתי שם רק שטויות

אבל באמת, מיציתי.
&nbsp
ומור עוד לא ראתה את המסר כנראה אז......

1Shir

New member
מה קרה לך, אני עדיין לא ישנה בלילה כי אני דואגת איך היה לך

אצל רופא השיניים

Don Nirtin

New member
שיננית. היה סיוט כרגיל כי לא טורח לצחצח שיניים

וכתוצאה מזה -
&nbsp
דלקת שיניים פעילה.
&nbsp
סקסי

&nbsp
לא נורא, ננסה למצוא כוח לחזור לזה.

1Shir

New member
שיניים זה בעיקר גנטיקה אבל בלי קשר צריך להקפיד לצחצח!

Don Nirtin

New member
גנטיקה גרועה

יש לי שן אחת גדולה יותר מהשנייה, וכמה חורים בין לבין שיניים. ואפילו שן אחת נסתמה בגלל טיפול שורש......
&nbsp
(איזה שיחה מרתקת, אה?)

twisted nerve1

New member
אני בחיים לא אשכח את המשפט האייקוני שלך

"אני כ"כ עייף שאני יכול לאנוס צב"
זה עדיין מצחיק אותי כי זה משפט כ"כ מוזר

לא, זה בסדר

אני אפתח את דיוני הסדרות ואקבל התראות מכאן ועד התראה חדשה (
)
אני גם לבד אשטוף את הרצפה של הפורום בימי שישי ואנקה חלונות פעם בשבועיים.
שלא לדבר על לאבק את הארכיון מידי פעם, להחליף נורות ולעדכן את מספר הצפיות להודעה.
אני גם אבדוק הודעות ממתינות לאישור, אבדוק במלכודות העכברים ואטאטא את הגללים של הטרולים...
הכל אני אעשה לבד.

מצד שני כל הכוח יהיה בידיים שלי

אחרי שנים של חתירה לצמרת סוף סוף הגעתי לשיא הכוח. מעכשיו לא תוכלו לעצור אותי. אני אשנה את הבאנר למעלה ככה שיכלול רק תמונות של באפי ואמחק כל שיחה על אוז (אלא אם כן אלו שיחות על אוז החבר של ווילו מבאפי)
Instead of a Dark Lord, you would have a queen, not dark but beautiful and terrible as the dawn! Tempestuous as the sea, and stronger than the foundations of the earth! All shall love me and despair!

שיט, אולי הייתי צריך לחכות שהכחול שלך יעלם...

1Shir

New member
אגב אוז (של באפי!)

בסדר פסח בעוד אני ממשיכה לאכול אחרי שכולם כבר סיימו (כי אני לא באמת מתכוונת לשוחח איתם או משהו)
הם פתרו חידון שאלות ידע כללי של עיתון הארץ
ואחת השאלות היתה איך קראו ללהקה של אוז מבאפי
בן דוד שלי אמר שלמרות שהוא ראה באפי אין לו מושג ולדעתו זה בקושי הוזכר כך שזאת שאלה לא הגיונית
עכשיו ניק אם אתה מומחה באפי אתה תוכל להגיד אם בן דוד שלי צדק

הבן דוד שלך ממש טועה

Dingoes ate my Baby
זכרתי את זה מיד. אומנם אני קצת דוגמה לא טובה כי אני אובססיבי לבאפי, אבל לא נראה לי שזאת שאלה יחסית קשה, אני בטוח שהשם אוזכר בסדרה לפחות כמה פעמים.

שאלה קשה הרבה יותר היא מה השם האמיתי של אוז. זה משהו שהזכירו בסדרה רק פעם אחת ובלי שכמעט שמו לב.

אוף, חבל שאני ומשפחתי לא עשינו את החידון הזה. זה תמיד נחמד כשאני מצליח לתרום משהו לתשובות הנכונות.

נכון מאוד

קיבלת עשר נקודות.
&nbsp
*ואני חושב שזה לא מצריך ספוילר.
&nbsp
עוד 30 נקודות אם אתה זוכר באיזה פרק נאמר השם לו

twisted nerve1

New member
אני אני יודעת!!!!
לבאפי (זה נחוץ?)

טוב, אני לא זוכרת באיזה פרק זה מבחינת מספר, אבל אני זוכרת את ההקשר. זה היה פרק כלשהו אחרי שאוז עזב בעונה 4 (ולפני שהוא חזר לפרידה אחרונה מווילו) יש קטע שווילו ניגשת למרצה שלהם ושואלת משהו לגבי אוז ואומרת את השם המלא שלו! (הקטע הוא שלא זכרתי את השם המלא, זכרתי רק בערך מתי זה נאמר).
אני בכלל לא אובססיבית, ולא שישפתי את את אוז ו-ווילו עד זוב דם, זה היה מישהו אחר

&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
ובכלל לא בכיתי כשהם נפרדו

חחחחח, כמובן שאת לא אובססיבית

וכן, זכרת יפה.
אם אני זוכר נכון היא שאלה את ריילי, אבל אז פרופסור וולש אומרת שאם הוא הפסיד שיעור אין כבר סיבה שהוא יחזור. ואז באפי די נכנסת בפרופסור וולש על זה.
אני לא בטוח, אבל אני חושב שזה הפרק שמגלים על היוזמה.
עצם זה שאני לא בטוח זה קצת מזעזע אותי.

twisted nerve1

New member
חחחחח ניק גם אני מזועזעת

אתה לא זוכר אם זה הפרק שמגלים על היוזמה?
תתבייש לך!! איך אתה קורא לעצמך מעריץ של באפי
&nbsp
&nbsp
(גם אני לא זוכרת, אבל אני לא קרובה אליך ברמת האובססיביות של הסדרה, אני רק זוכרת ממש טוב דברים רק על דמויות שממש אהבתי מהסדרה. ולא אהבתי את רוב הדמויות, אז את הרוב אני לא זוכרת)

עברו יותר מידי שנים מאז שראיתי את כל הסדרה.
&nbsp
אני צריך לסדר לעצמי את הפרקים בראש
פרק ראשון לעונה 4 הוא freshman שבו היא מתחילה באוניברסיטה ונתקלת בערפדית מגעילה בשם סאנדיי (ויש שם גם את השחקן שבעתיד יהיה הרד וייפר במשחקי הכס)
פרק שני זה זה עם השותפה. living conditions
פרק שלישי זה כבר הפרק עם ספייק? זה שבו הרמיוני חוזרת?
פרק רביעי זה פרק האלווין
פרק חמישי beer bad
פרק שישי זה הפרק שבו אוז עוזב
פרק שביעי הפרק עם היוזמה
פרק שמיני Pangs
פרק תשיעי something blue
פרק עשירי האש
פרק 11 doomed
פרק 12 a new man
פרק 13 The I in team
פרק 14 goodbye Iowa
פרק 15 this years girl
פרק 16 who are you
פרק 17 superstar
פרק 18 where the wild things are
פרק 19 הפרק שבו אוז חוזר ואני לא מצליח להזכר בשמו
פרק 20 the yoko factor
פרק 21 primevil
פרק 22 restless

twisted nerve1

New member
חחח ניק, אני צחקתי אם זה לא היה ברור

וואו.... הזיכרון שלך לסדרה הזאת... מממ... אני אשתמש במילה "מרשים" כי זה נשמע יותר טוב ממילים אחרות שיש לתאר את זה

הפרק שאוז עוזב 6 נקרא Wild at Heart, והפרק שהוא חוזר נקרא New Moon Rising (בדקתי את זה, אני לא פסיכית כמוך
)
באופן מפתיע אני זוכרת לא מעט פרקים ע"פ השם שלהם
&nbsp
Pangs - רק בגלל הקטע המעולה שספייק אומר: "buffy you made a bear "

ויש לו עוד איזה משפט מצחיק בפרק משהו לגבי זה שנמאס לו מכל ה"בוהו על הבלדי אינדיאנים"
something blue - בין שלושת הפרקים הכי מצחיקים בכל הסדרה! מתה על הפרק הזה. כ"כ צחקתי
האש - זה אני זוכרת כי כולם מדברים על איזה מדהים זה היה שהיה פרק כמעט בלי דיאלוגים.
a new man- זה הפרק שג'יילס הופך למפלצת ורק ספייק מבין אותו נכון? גם אחד משלושת הפרקים הכי מצחיקים בסדרה.
superstar - זה הפרק עם הכישוף של ג'ונתן נכון? לא אהבתי את הפרק הזה, אבל זכרתי אותו.
&nbsp
בגדול אני ממש אוהבת את עונה 4 - יש בו 2 מתוך שלושת הפרקים הכי מצחיקים בסדרה לדעתי (השלישי הוא Triangle מעונה 5, הפרק בו ווילו בטעות עושה כישוף ומביאה את האקס של אניה שהוא במקרה טרול).
וגם הפרקים של פיית' מהממים (וההמשך שלהם באנג'ל מעולה).
אוז עוזב וזה הרגע הכי עצוב בשבילי בסדרה (כן, אני יודעת מה אתה חושב, יותר עצוב מהרגע הזה!!)
ואני יודעת שהרבה אנשים לא כזה אהבו את ה-arc של העונה, אבל לא כזה התלהבתי משום arc של אף עונה, אז זה לא כזה הפריע לי.
&nbsp
*רד וייפר במשחקי הכס - אתה מתכוון לאוברין מארטל?

למעלה