דיוני סדרות לסוף שבוע

Law.and.Order.SVU.S19E18

סקאי, זונה שעברה אונס ומכות נמצאת חסרת הכרה באיזו סמטה...לא ממש משטפת פעולה...בעל המלון חשב שהיא מתה וניסה להפטר מה"גופה"...
דיי הבנתי את אמנדה כשיצאה על סקאי, גם אותי שיגע אי שיתוף הפעולה שלה למרות שאני מבינה אותה...אני מניחה שאמנדה ואולביה תכננו את זה..
&nbsp
החייל שאסי שהודה, היה ברור מהתחלה שהוא סתם מודה כדי להגן על חבריו..אני בספק אם מישהו האמין לו...ישר חשדתי בג'ימס הסמל שכל הזמן חזר על עצמו כמו רובוט.. כל הכבוד לפין!
&nbsp
כשהתובע חקר את סקאי (סנדי), הבנתי למה כל כך הרבה נשים או גברים לא מתלוננים...
מודה שהופתעתי שגימס טראנסג'נדר. שמחתי שהאשם טייל יצא אשם אבל בית המשפט בהחלט השפיל את סנדי והחקירה היתה מזעזעת..כל הכבוד לג'ימס שהתמודד איתה גם.
&nbsp
הרגשתי שההתנצלות של רולינס היתה קצת מיותרת אבל כל הכבוד לה...
&nbsp
&nbsp
&nbsp

kordilia snake

New member
פרק בעייתי

קודם כול ההתנהגות של רולינס WTF? ממתי הם שופטים בצורה כזאת קורבנות? זו זכותה לא לשתף עם המשטרה פעולה, או לבחור שלא להגיש תלונה זה קודם, דבר שני רולינס אמורה לדעת מתוקף העובדה שלה כבלשית ביחידה מה עובר על נשים לפי שהן מגיעות לזנות ושאלו נשים שהרבה פעמים אין להן שום ברירה. אני לא חושבת שהיא ואוליביה תכננו את זה, כי ממתי הם עושים שוטר טוב-שוטר רע עם קורבנות?
&nbsp
למה הנטייה המינית/העובדה שמישהו טרנסג'נדר הייתה בכלל רלוונטית למה שקרה לסקאי? יש מיליוני גברים סטרייטים שאף פעם לא היו עם זונה, שלא מעניין אותם לקיים עם זונות יחסי מין, אז מה זה משנה למה ג'יימס לא שכב עם סקאי? והעו"ד של ההגנה אחד הכי דוחים שהיו לסדרה אי פעם.
&nbsp
זה נראה כאילו אף אחד לא הכין את סקאי למה שהולך לקרות על הדוכן. ואוליביה כזאת אימא...

&nbsp
ההתנצלות של רולינס בסוף
.

הייתי בטוחה שכל הקטע עם רולינס היה מתוכנן עם אולביה כדי לגרום לסקאי לדבר..הם לא אמורים לשפוט ודיי מוזר שאחרי כל כך הרבה שנים, אמנדה הגיבה ככה.
&nbsp
אני לא חושבת היום שיש מישהי או מישהו שיכולים לטעון שהם לא יודעים למה לצפות בבית המשפט, לצערי, 99% חוות השפלה וחקירה והאשמה של הקורבן.
&nbsp
הנטייה המינית ממש לא הייתה קשורה ובגלל זה הוא התעצבן ואף אמר את זה.

kordilia snake

New member

הקטע עם רולינס היה הזוי לגמרי, ואם הייתי אוליביה הייתי משעה אותה או לא נותנת לה לעבוד על התיק. הקטע שהיא זרקה על סקאי את הכסף היה דפוק לגמרי ועוד אחרי שסקאי אמרה לה שסוף סוף היא מתחילה להרגיש טוב עם עצמה...וגם באמת היא קינאה בנשים האלו שעובדות בזנות? היא עד כדי כך מפגרת?
&nbsp
אני לא מבינה איך בכלל ההגנה עלתה על זה שהוא טרנס, זה לא אמור להיות חסוי או משהו כזה? וזה כ"כ לא יודעת...הוא שירת שנים בצבא ואף אחד מעולם לא חשד שהוא היה פעם אישה, ואלוהים זה 2018! זה היה כ"כ מעצבן.

אני חושבת שבצבא בארהב תמיד תהיה גזענות ושנאה כלפי

הקהילה הלהטבית...\מסכימה שזה דפוק אבל אני לא חושבת שזה ישתנה בקרוב... מקווה שאני טועה...
&nbsp
וכן, היא עד כדי כך דפוקה..
דווקא אהבתי את זה שהיא כזאת ולא "מושלמת"...
אני זוכרת שקריסי תפס אותה שוכבת עם מישהו במוטל זול שזמן חקירה שעבדו עליה והם בדיוק התחילו להתקרב...היא אמרה שזה רק סקס..
אולי היא הגיבה ככה כי גם היא סוג של זונה...מאז הם זנחו את הרומן שלהם וגם לא ממש הזכירו את הפעילות המינית שלה..

kordilia snake

New member

זה לא קשור, הקטע הוא איך ההגנה עלתה על זה ואיך זה בכלל קשור לתיק שנידון בבית משפט אזרחי.
&nbsp
אני לא אוהבת את מה שאמרת, כבר ידענו שהיא לא מושלמת. וזכותה לשכב עם מי שהיא רוצה, וזכותה לאהוב סקס, זה לא הופך אותה לזונה...

אני ממש לא חושבת שהיא כזאתאבל אני כן חושבת

שיש קשר בין המקרים וזאת לא הפעם הראשונה שרולינס נתקלה בקשיים כשהחקירה עסקה בזנות.
אולי בגלל משהו בעבר שלה, אולי משהו בעבר של אחותה...לא יודעת..
&nbsp
אין לי בעיה שתשכב עם גבר אחר כל לילה אבל זאת התנהגות שנתפסת אצלי כמוזרה אצל מישהי שעוסקת בפשעי מין..והרגשתי שהם גם הדגישו את זה יותר מידי באותו פרק וגם היום התגובה שלה היתה מאוד מוגזמת.

kordilia snake

New member
למה לא?

אני כן מסכימה שההתנהגות שלה הייתה הזויה לגמרי בפרק ואני לא כזה זוכרת איך היא התנהגה לנשים אחרות בזנות. כי ממה שאני זוכרת רוב הפרקים האחרים שלהם שעסקו בזנות(אם אני לא טועה זה היה אפילו מין עלילה עונתית כזו בעונות 14-15?) עסקו בקטינות שאולצו לעבוד בזנות וסחר בבני אדם וכ'ו שזה שונה לגמרי מסקאי וממה שתואר בפרק הזה.
&nbsp
בנוגע לחיי המין של רולינס, אל תשכחי שבאיזה שלב היא עברה תקיפה מינית ויש נשים שככה מתנהגות אחרי דבר כזה או שאולי משהו בעבודה משליך וגורם לה להתנהג בצורה כזאת. אני לא חושבת שזה חריג או מוזר. לא כול הגברים הם חלאות ולא כול אישה שאוהבת סקס/שוכבת עם הרבה גברים היא זונה.

את שוב מכניסה לי מילים לפה
..לא קראתי לה זונה..

לי זכור פרק בעבר בו היו מעורבות זונות לא קטינות והיא דיי האשימה אותן...
אולי אני מתבלבלת עם תוכנית אחרת..

kordilia snake

New member
אמרת שהיא סוג של זונה

בכול מקרה, אם נעלבת אני מצטערת
.
&nbsp
אני לא זוכרת דבר כזה, אבל אולי הגיל עושה את שלו
.

חלילה לא נעלבתי...לא זאת היתה הכוונה והיה לי חשוב להבהיר את

זה

&nbsp
אני מאוד אוהבת את הדיונים איתך כי הרבה פעמים את מציעה לי נקודת מבט אחרת |
(כמו עכשיו למשל )
&nbsp
ובת כמה את שאת מדברת על גיל?...
בטח התגייסת לא מזמן

&nbsp
וזה חלילה לא נכתב מזלול...נטו קנאה חחחחח

LeAnnDylan

Well-known member
לגבי הפיסקה השניה שלך

ההגנה ידעה שהוא טרנס כי זה הינה בתיק הרפואי שלו. הוא גם אמר את זה במשפט וטען שזה לא הינה סוד. הממונים עליו בטח ידעו. סיר להניח שרק החיילים שלו לא ידעו וזה כי אין שום סיבה שידעו. אבל זה לא היה סוד.
בכל מקרה, ברגע שהדם שלו היה בזירת הפשע, להגנה יש זכות לזמן את התיק הרפואי שלו.

Survivor.S36E08.

סוף סוף המיזוג...ארוחת מלכים כמובן מוגשת (לפני שהם יאכלו אחד את השני)...
&nbsp
אני אוהבת את מייקל שיש לו אליל
המצב של דומניק משתפר והוא מת להעיף את כריס המעצבן.
כריס מוצא דואר עץ סודי בבנדנה שמכיל רמז לפסלון החסינות שנמצא באי הרוחות..
מעניין אם יקח את הסיכון וילך לחפש את הפסלון.
וונדל רוצה להעיף אץ מייקל או ליבי (הדחה קלה חח) אבל דומוניק וכריס ממש לא סובלים אחד את השני..הוא מן הסתם מעדיף את דומניק..הוא מארגן "פגישה" עם שניהם וכריס לא ממש קונה את החארטה שניסו למכור לו חח
&nbsp
באמצע הלילה, כריס הולך לחפש את הפסלון באי הרוחות וכמובן שהוא מוצא אותו. הפסלון תקף רק במועצת השבט הקרובה ויש לו אפשרות להאריך את חיי הפסךון (שהיה במקור של JT, נראה שהחידושים הגיעו גם לפה..
). הוא סיכן את הקול שלו אבל הצליח להאריך את הפסלון במועצה נוספת.
מרוב פסלונים, רמזים ושטויות אני כבר לא זוכרת מה יש למי...
&nbsp
אתגר חסינות אישית:
הופתעתי שדומניק נפל מהר..הרבה מהחזקים וויתרו דיי מהר.
כל הכבוד לצלסי שנלחמה!!
ואז...זה בין ליבי לקיילן וקיילן זוכה!!
&nbsp
כריס מכוון נגד וונדל ודומניק מן הסתם..הוא דיי חכם..
הם מנסים לכוון מולו...
מייקל דיי מסכים עם כריס..הוא ממש חתיך (אבל הוא ילד...
)
הבנות בכלל מכוונות נגד ליבי..
&nbsp
מועצת שבט:
זאת המועצה הראשונה של כריס...אני מקווה שהאחרונה של דזירה (כמעט לא הראו אותה), גם את סבסטיאן אני לא ממש מחבבת...
הוויכוחים של כריס ודומניק ממש מרגיזים וכבר נמאסו עלי...
&nbsp
דומניק משתמש ביתרון המורשת (שקר כלשהו...) והקולות נגדו מבוטלים.
זה בין ליבי וכריס ומודח והולך עם הפסלון...כנראה שהוא לא כזה חכם

&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

דעתי על הפרק-

ציפיתי ליותר האמת מהפרק הזה...
אבל מקווה שנאביטי ימשיכו לאכול אחד את השני
ואני שמח שלמייקל לפחות יש עדיין את האליל

והלוואי ולורל תיזום בליינדסייד על דום/וונדל
אחרי שהיא תבין שלשניהם יש אליל...

כמו שאמרתי, עונה מאכזבת...

כריס היה מעצבן אבל הוא היה חכם ואני לא מבינה איך לא ציפה שיעיפו אותו...היהירות וההתנשאות שלו גרמו לא לעו, למרות שההפקה הביאה לו פסלון...
מקווה שדזירה תעוף...כמעט לא הראו אותה הפעם...תודה.

Empire.2015.S04E12

קוקי מאושפזת אחרי התקף לב וכולם דיי והמשפחה מבקשת מדרה לעזוב...הוא חוזר אח"כ ומתנצל בפני קוקי...דרה מעדכן את שיין במה שקרה ואומר שהם "גמרו"...
&nbsp
נראה שאדי משתף פעולה עם אישתו השנייה סלסט וגם עם ג'ז'ל כדי לדפוק את אמפייר. סלסט לא אוהבת את האנשים מהם הם לווים כסף..
&nbsp
בקי שומרת על ההריון למרות שג'אמל מציע לה לספר (קצת חצוץ מצידו!!) לפחות התנצל אח"כ. J לא ממש אהב את רעיון ההפלה והיא גם לא ממש התייעצה איתו. שמחתי שהוא עצר אותה מלעבור את ההפלה
&nbsp
הסיפור של גאמל וורן ממשיך לעניין..שזה דיי הזוי כי כבר היו 20 אלף פרשות חדשות מאז חחחח. אהבתי שהוא סתם את בקי ודיבר מהלב בראיון. קוקי פחות אהבה...
&nbsp
קוקי מביאה את אמפייר הביתה ומשגעת את אחיותיה חחחחח. הקטע עם טיאנה והאקים היה מצחיק וקוקי הרגה אותי (וכמעט את עצמה...שוב חח)..ומה זאת המטפחת שלה על הראש?!?!
&nbsp
אדי וסלסט חוגגים לא ברור מה אבל אדי בטוח שהם הולכים להיות מליונרים...דרה בדיוק הורס לו את התוכניות כשמעדכן את קוקי ולושס מה אדי מתכנן והם מתעמתים איתו..הם נותנים לו כמה "ימי חופשה"...
&nbsp
&nbsp
&nbsp

למעלה