דיוני סדרות לתחילת שבוע

Don Nirtin

New member
דיוני סדרות לתחילת שבוע

לגיון היום ב22:00 ביס אדג'. לגיון היום ב22:00 ביס אדג'. לגיון היום ב22:00 ביס אדג'. לגיון היום ב22:00 ביס אדג'. לגיון היום ב22:00 ביס אדג'. לגיון היום ב22:00 ביס אדג'.

אההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה!!!!!!!!

התגעגעתי רצח לסדרה הזו.

שבוע טוב.

SNL הפרק של היום...

אז טראמפ היה מצחיק כרגיל וגם אהבתי את הופעות האורח של קארדי בי (מקווה שלא טעיתי בשם...).
&nbsp
אבל....
לא יודעת...אני כבר לא מוצאת את עצמי נקרעת מצחוק או מצפה לתוכנית...משהו הלך שם לאיבוד...

מה זה השטויות האלה- אוכל

נושא דיי רגיש אצלי....
&nbsp
הקטע עם המצלמה הנסתרת היה ממש מצחיק!!!
&nbsp
אני שונאת שהמלצרים אומרים על מנה שהיא "כבדה"...מי שאל אותך!!!
&nbsp
כל מה שהיא אמרה על פיצה- בול!!
&nbsp
היא הרגה אותי עם הישיבות והרוגלאך שנעלמו :)
&nbsp
הרגה אותי עם הדיאטה של הכרוב, כלומר השקית כרוב חחחח
&nbsp
הגבר שמעיר לאישתו חגית כשהיא אוכלת ואומר לה להרזות

גיל ריבה ואישתו שסופרת שקדים

&nbsp
הקטע עם הפלאפון הלזנייה
בכיתי מצחוק....
&nbsp
איך אפשר לא לאכול/לאהב חומוס וטחינה???
&nbsp
ויש לי חברה כמו חגית שאוכלת כמו ילדה בת 6, היא בת 31 והמצב קצת השתפר חחחח...
&nbsp
היא הרגה אותי עם הדלת הנעולה ומראה על המקרר

&nbsp
הפעם אהבתי את הזוגות אבל עדיין הסטנדאפ היה הרבה יותר טוב!!! פרק מעולה!

Lhuna1

New member
יש לו 3 ילדים עם בת זוגו

לא בטוחה אם הם נשואים רשמית או לא.

החיסרון היחיד

שהוא היה ארוך מידי.
הזוגות שהיא הביאה היו נהדרים.
הסטנדאפ היה מצחיק.
גם שהיא הביאה את גיל ריבה שלא ברור למה הוא חבש כובע קש לראשו. ואת דפנה מוסטינג, שלא הצלחתי להבין את הקשר בניהם. גם השמות של הילדים שלו הזויים. מי קורא לילדה שלו מייפל?
הנזיר והחזיר ענק. תיאור המנגל הישראלי, ארוחות השבת באמת הכל היה מדוייק להפליא ומאוד מצחיק. רק מה? בשלב מסוים כבר התעייפתי מהבדיחות וכבר הייתי רעבה מכל האוכל בתכנית...

גם לי זה הרגיש ארוך מידי בשלב מסוים אבל מודה שנהנתי...

לא הכרתי את דפנה והנחתי שהיא אשתו/זוגתו..
מסכנים הילדים שלו...כשיגדלו הוא יממן לאיזה פסיכולוג רכב חדש חחח

יש לה את זה

נטלי עוברת לתא לאזור לא ממש טוב...
&nbsp
היא עוזרת לליאור ללמוד את הטקסט לפרסומתשלו ושל שירז..שירז מתחילה לקלוט שמשהו לא בסדר אבל היא מרוכזת יותר מידי בעצמה..

שירז עשתה את הפרסומת עם ליאור וזה היה מזעזע..
נטלי מכינה לשירז וליאור תחפושות לפורים..
&nbsp
שחר מוצא חברה
ממש רווק מבוקש דון ז'ואן...הוא לא עונה לנטלי והיאמקבלת עצות אהבה מורד (שחוותה אהבה נכזבת בפרק הקודם).
&nbsp
איזה חמוד העכבר!!!
ממש הגיוני שליאור בה לבקר אותה בדירה, בלילה ומציל את נטלי מהחולדה הנוראית ושניהם נופלים

הרגע הרומנטי נהרס כשנטלי מספרת לליאור שסיפרהלשחר על הנשיקה...
&nbsp
אבא של נטלי צדק במה שאמר לה אבל לא הבנתי מה הוא רוצה מורד ומאיפה הם מכירים בכלל...
&nbsp
אחכ היא כמעט הורגת את רפאל חחחחחח
&nbsp
אני ממש לא אוהבת את ההתקרבות של נטלי וליאור..
כמובן ששחר חוזר אליה כי הוא חסר עמוד שידרה..
והחולדה, בכלל יונה

&nbsp
ואז הצעת הנישואים של נטלי
וליאור הפתטי שמחכה לה למטה...
איזה בולשיט!!

ושכחת גם...

מאוד כיף לקרוא את התגובות שלך, כי את רואה אחרת לגמרי ממני את הסדרה.
רצו להראות את הכימיה המצוינית בין נטלי לליאור ואיך שבניהם הטקסט הדבילי הזה עבד טוב, ואיך שעם שירז הטקסט עבר רע, ואין בכלל כימיה בניהם.
שירז קולטת הרבה, למרות שהיא מרוכזת בעצמה, זאת הסיבה שהיא הלכה לרפאל לשמוע פרטים ריכולותיים בין נטלי לשחר.
בין ורד לרפי יש סיפור בעבר, לא ברור עדיין איזה אבל יש בינהם סיפור. לפי התגובות של ורד אני חושבת שהיה בניהם רומן וזאת הסיבה שאימא של נטלי עזבה. הוא כועס על ורד בכלל והוא כנראה זה שאירגן לה את העבודה אצל ורד. בתחילת הפרק ליאור סיפר לנטלי על קוקוס ממתק ורוד שהוא אהב, וזה מה שהוא החזיק ביד עם הכתובת שלא ייפול לך על הראש. ולכן הוא הגיע אליה עם חתול.
לגבי שחר. היא לא חברה שלו, סתם מישהי שעשתה לו טיזינג, וסתם מישהי שהוא התלונן עליה ועשה לה צרות. עכשיו כשהוא במצב שביר אז היא כמו ריבאונד שלא הצליח לו.
אני לא חושבת ששחר חסר עמוד שדרה, הוא תשע שנים נמצא איתה, הוא אוהב אותה, היא התרגלה אליו, היא התנצלה והציעה לו נישואים. הוא אוהב אותה ורוצה אותה. לכן הסכים.
אה, כן, היונה אין מצב שהיא לבנה. זה אמנם מצטלם יפה, אבל אין סיכוי שנכנסה לה יונה לדירה מאחורי המקרר. הזוי במקצת.

איזה כייף לשמוע, תודה

הבנתי את כל מה שכתבת...אבל אני חושבת שהדמויות מוגזמות בצורה קיצונית...
וגם אני נהנת לקרוא את ההודעות והתגובות שלך כי זה נותן לי נקודת מבט נוספת :)
&nbsp
גם אני חושבת שהיה רומן בין רפי לורד ושזה קשור לאמא שלה...כנראה נטלי תגלה את זה בקרוב...אני רק מקווה שלא יעשו איזה טוויסט וורד בסוף אמא שלה בכלל..
&nbsp
כל הקטע שליאור הגיע לדירה שלה בערב היה מיותר והזוי. כמו הקטע עם היונה הלבנה...

תודה

לא נראה לי... ראו את האימא והאבא בתמונה על הקיר ביום הנישואים שלהם, היא לא נראתה דומה לורד.
ליאור שמגיע לדירה של נטלי זה קלסי בדרמות שמובססות על יחסים. זה אף פעם לא גבר ואישה וזהו, תמיד יש צלע שלישית שהגבר או האישה מתלבטים לגביה, וזה הגיוני כי אחרת הסדרה הייתה מאוד משעממת, אם ליאור לא היה פוזל. אם לא רגשות של קנאה, בגידה וכו'....
והקטע של היונה הלבנה היה מוזר כי אלף, אין סיכוי בעולם שיונה לבנה הייתה מגיעה אליה, זה לא נפוץ. בית, למה שיונה תשב מאחורי המקרר שלה ולא תקנן, גם זה לא הגיוני. וגימל, יונה לא נכנסת לבתים של אחרים, מקסימום בונה קן על אדן החלון במקום מסתור או במסותרי כביסה.

לדעתי הקטע עם היונה הזוי ולא הגיוני כמו רוב העלילות בתוכנית...
&nbsp
שחר וליאור כל כך שונים אחד מהשניכך שממש קשה לילהאמין שנטלי תמשך לשניהם.וגם אם כן, ככה היא זורקת 9 שנים אחרי שהפכו את הדמות שלה למריה הקדושה?...וגם זה שסיפרה לשחר שניה אחרי...והיא עוד הודתה שזה כדי לנקות את המצפון שלה חחחח
&nbsp
כנ"ל ליאור...
אם אחת כמו שירז מוצאת חן בעיניו, אין סיכוי שימשך לאיזו פרחה לא מוכרת ויסכן את הקריירה שלו..הוא בעצמו אמר שהוא מצליח בגלל שירז...
&nbsp
גם האבא שחקן מזעזע..וגם שחר לדעתי..

די! הרגת אותי

דני שטג שחקן מזעזע? נו באמת.
אחת הסיבות שאני רואה את התוכנית כי התגעגעתי לשחקן דני שטג, שמאז שחזר בתשובה בקושי רואים אותו.
תענוג לראות אותו ואני נהנית מכל רגע שהוא על המסך
אבל זו רק דעתי...

מצד שני, באהבה אין חוקים ואני חושבת שליאור מעדיף מישהי יותר אמיתית וכנה ולא מלאה בעצמה כמו נטלי. והקריירה של ליאור מדשדשת בכעיקר בגלל שהתרגל לחיי הנוחות עם שירן, גם את זה הוא אמר.
ונראה לי שבכלל ליאורהוא דמות הפלרטטן, ופחות המתאהב והנמשך

לדעתי הוא מזעזע...אני ממש שומעת אותו מקריא את הטקסט..

הכל אצלו מאוד מונוטוני ולא מרגיש לי אמין...
&nbsp
ליאור וכמו שאר הדמויות, מאוד מוחצנות...הוא החתיך ההורס, שירז היא הכוכבת המרוכזת בעצמה והנצלנית וכו...לדעתי זה יותר מידי קיטשי ויותר מידי צפוי..
אני מתחילה לצפות בפרק ואחרי 2 דקות אני מנחשת 90% מהעלילה...
&nbsp
הדבר היחידי שהפתיע אותי זאת היונה הלבנה מרוב שזה אבסורדי..

Homeland S07E09

סימון עולה על מטוס בלי החבר הרוסי שלה...דנטה מתעורר ועדיין מגן על הרוסים וקארי וסול חוששים שאין להם כלום....סנטור הילי מאשים את אליזבת בהעלמות של סימון..לבסוף דנטה משתף פעולה ודייויד וסול נפגשים עם סנטור סאם הילי שמתקשה להאמין.
&nbsp
אחותה של קארי ובעלה מנסים לקחת את פראני...קארי מנסה לקח אותה מהגן אבל זה לא ממש עובד...
&nbsp
הרוסי מגיע לדבר עם דנטה בבית החולים ןמכחיש שהרעיל אותו ואומר שזה קארי, דנטה מתקשר אליה וקארי עוזבת את פראני ורצה אליו...דיי ריחמתי על פראני בקטע הזה...
קארי עוברת התמוטטות עצבים :(

winner999

New member
וואו !

עוד פרק מעולה
התחיל איטי אבל הסוף היה אגרוף בבטן !
שוב קשה להמתין לפרק הבא.

למעלה