דיוני סדרות לאמצע שבוע

אני מאוד אהבתי

זאת הייתה התמכרות. סיימתי את כל הסדרה באיזה יומיים או משהו.
בעיניי היה בה הרבה קסם ומאוד התחברתי לדמויות.

didalf

Well-known member
לגיון 2X01

אממ אממ אין לי הרבה מה להגיד והאמת אני גם לא רוצה לחפור הרבה במשמעויות נסתרות ותיאוריות כי אני מעדיפה לזרום עם הסדרה ולהיות מופתעת.
&nbsp
אבל איזה כיף שהיא חזרה! איזה סדרה יפיפה ויזואלית ומיוחדת. היא ממש מהפנטת לפעמים. ובנוסף ליופי ולטרלול גם העלילה עצמה מעניינת ואפילו מצחיקה מידי פעם.
אוף לא בא לי לחכות שבוע שלם כל פעם

&nbsp
הקטע המוזר של הריקוד במועדון היה מהמם, וכשגם קרי התחיל לרקוד במעבדה בכלל זה היה מגניב.

מדהים ויזואלית

אבל פחות בעלילה.
&nbsp
האמת שפשוט הציפיות שלי היו כל כך בשמיים, כי כל כך הרבה חיכיתי לזה וכל כך אהבתי כל פרק עונה שעברה.
ועכשיו זה חזר וכמובן שיש דברים שלא ברורים, מי אלו האנשים האלו, מה ההודעות המוזרות האלו שיש, מה הקטע עם כל מיני דברים מוזרים... מיליון שאלות
ואז עושה רושם שכשהוא היה בכדור הוא קיבל מסר מהעתיד מסיד שאומר לו לעזור למלך הצללים למצוא את הגוף שלו.
&nbsp
לפחות כרונולוגית הפרק היה יחסית ברור. היה ברור כשעברו לפלאשבקים או הסברים למשל. זה ממש לא מובן מאליו.
&nbsp
ויזואלית וקולית כמובן שזה היה מדהים כרגיל. כל פרט בסדרה מרגיש מעוצב שאופן יוצא דופן.
וסצנת הריקוד כמובן מעולה. וכמובן שאני תוהה מה זה אומר לכל הרוחות.
&nbsp
או וההסבר על האשליה - עם האיש שניסר לבסוף את הרגל שלו -והיצור השחור שבוקע מהביצה...
מה לכל הרוחות! זה עדיין אחד הדברים המרכזיים שיוצאים ממנו מהסדרה הזאת.

didalf

Well-known member
דווקא

מכל הפרומואים שהראו רק בלגן לא ברור כבר התחלתי לחשוש שזה כל מה שיהיה בסדרה אז הופתעתי מחדש לטובה להזכר שכן יש עלילה והיא מעניינת וגם כן מובנת סה"כ.
&nbsp
ברור שיש מליון שאלות, הן יענו עם הזמן.
&nbsp
אין לי מושג מה המשמעות של סצנת הריקוד, אם יש כזו, ולא אכפת לי. כמו שאמרתי, אני לא מנסה לחפור יותר מידי במשמעויות.
&nbsp
ההסבר על האשליה, היצור השחור, וגם האזהרות ברקע - "הזהרו מרעיונות שאינם שלכם" - לדעתי זה אומר שאיפשהו מלך הצללים החדיר לתת מודע של דיוויד איזה רעיון מסוכן שעלול להתפתח ולסבך את העניינים במהלך העונה. הרעיון של רעיון שמתחיל בקטן וגדל והסכנה בו הזכיר לי את הסרט inception.
&nbsp
&nbsp

חחח במשפט אחד את אומרת

שאת לא מנסה לחפור במשמעויות
אבל במשפט הבא את מסבירה לי משהו...

&nbsp
אבל אני מבין אותך. אי אפשר לחפור במשמעויות לכל דבר, במיוחד כשלא בטוח אם יש ממש משמעות מכוונת לכל דבר.
&nbsp
אני תוהה באמת אם מלך הצללים הכניס לתת מודע של דייויד רעיון כלשהו כזה.
רוב הפרק זה נראה פשוט הסבר למה שמלך הצללים עושה לאנשים אחרים - הקטע הזה של הקפיאה במקום ונקישת השיניים.
אבל בסוף ראינו את היצור השחור נכנס מתחת למיטה המדומיינת של סיד ודייויד...

הרמון- 3 פרקים ראשונים

סדרה בהחלט מעניינת עם שחקנים טובים...
אהבתי את הילדה שמתחילה להתקרב לנער, ומסתירה ממנו בהתחלה את האמת עליה ועל משפחתה.
שבתאי אונס את מאיה- הרג אותי הקטע הזה

לא זעור לי שהוא אנס אותה בפרק3...אתה יכול לתאר איפה זה קרה?...
אני לא רוצה לעשות ספוילר בגלל זה שואלת :)אני זוכרת שהיו פרקים כפולים אז אולי זה היה פרק 6 או משהו כששודר בערוץ בטלויזיה...
&nbsp
תוכנית מעולה!!!!

כשהוא ביקש ממנה לבוא לטבול במקווה
ואז הוא אמר לה שהוא חלם שהיא תלד את המיועד.

אז כן...זה מה שהתכוונתי...
כשזה שודר בטלויזיה, המספור של הפרקים היה שונה לדעתי...
&nbsp
סצינה מזעזעת...

אגב,

השחקנית שמשחקת את תמר היא אותה אחת ששיחקה את רוחמי בשטיסל.
כן, זה באמת היה מיותר ולא הכרחי.

kordilia snake

New member
שיקגו MED עונה 3 פרק 14

טוב אז עכשיו אני כבר ממש שונאת את שרה וזו הדמות הראשונה ב-MED שאני ממש לא יכולה לראות. היא כ"כ... לא יודעת איך לתאר את זה אפילו, כול דבר שקורה לה בחיים האישיים תמיד יוצא מכלל פרופורציה וזה תמיד מקרין לה על העבודה והיא לא יכולה לפריד בין השניים. והיא לא מסוגלת לבחון כול מקרה לגופו(כמו שהיא אמורה לדעת לעשות, כי היא לומדת להיות פסיכיאטרית!) וישר חושבת שבגלל שאדם אחד כזה אז גם כול העולם ואשתו כזה: ד"ר צ'ארלס נורה ע"י מטופל אז אוטומטית כול המטופלים רעים ועכשיו שהיא גילתה שאבא שלה פסיכופת אז כולם פסיכופתים. אלוהים, תתבגרי כבר.

נטלי ו-וויל אני שונאת אותם ביחד ואני שונאת את הכותבים המטומטמים האלו של הסדרה שגורמים לי לשנוא אותם ביחד והופכים את וויל לאיזה ניאנדרטל שחושב שנטלי צריכה שהוא יחזיק לה את היד בזמן היא מטפלת בחולים רק כי הם יוצאים.
והגיע הזמן שוויל יספר לנטלי שהחולה שהיה לו לפני כמה פרקים ומת היה פדופיל והוא חתם על DNR מה שאמר שלוויל היה אסור להציל אותו. הסצנות שלהם ביחד גורמות לי לתהות מה יהיה פחות כואב לדפוק את הראש בקיר או לדפוק אותו בשולחן מחשב
.

חבל על מגי
.

מזל שיש את קולין וד"ר בקר ואת צ'וי ואפריל.

kordilia snake

New member
NCIS ניו אולינס 4X19

ברוך שפטרנו! שלום ולא להתראות סוניה. ולחשוב על כול הדברים שנחסכו מאיתנו עם העזיבה שלה,כולל זה שהיא ולוסל לא יוכלו להפוך לטוני וזיווה או גרוע יותר לקנזי ודיקס של הסדרה.
&nbsp
היו כמה רגעים שהייתי בטוחה שהם הולכים להרוג אותה וחבל שלא(וזה הזמן להודות שלא טרחתי לראות את החמש דקות האחרונות של הפרק...)

למעלה