דיוני סדרות לסוף שבוע

Don Nirtin

New member
דיוני סדרות לסוף שבוע

נו אתם יודעים. הגיע סוף השבוע, מסתבר.

רוזי, אין תוכניות להציף?

panda0zombie

New member
אירוע הקרוסאובר האחרון של סדרות DC בCW

רק אותי זה שעמם קצת? אולי בגלל שלא ראיתי את הסדרות מלא זמן ירד לי קצת מזה אבל היו די הרבה קטעים שהשתעממתי בהם
&nbsp
מרטין מת
אם רצו להעיף את השחקן מהסדרה לא יכלו פשוט לשים אותו מאושר עם המשפחה שלו וזהו? למה להרוג? הוא לא הספיק אפילו להיפרד מקלריסה ולילי!
&nbsp
עכשיו אז לג'קסון אין כוחות? חבל ממש
&nbsp
איריס ובארי מתחתנים.. אממ אוקי בסדר פחות אכפת לי. השמלה של איריס הייתה יפה אבל
&nbsp
אלכס ושרה
רגעי באדאס רציניים היו להן ביחד כשנלחמו
&nbsp
ווין כגנרל בעולם X זה טוב ויפה אבל מה עם המפגש פסגה של חנונים שרצינו? זה פוטנציאל מבוזבז
&nbsp
הריי הוא דמות טובה ממש לדעתי. אני אשמח לראות אותו שוב בהזדמנות..
&nbsp
מצחיק אותי לראות פתאום את קפטן קולד כבחור רגיש וסנטימנטלי.. גם הטון שלו שבדיוק כמו ההוא מהעולם האחר הופך את זה למוזר ממש
&nbsp
מרגיש לי קצת כאילו דחקו את האגדות לפינה.. לא התייחסו אליהם עד הפרק שלהם, לא היה להם כפילים וכו. ולמה בדיוק שריי לא יבוא לחתונה?
&nbsp
העלילת עולם X והשתלטות הנאצים הייתה נחמדה ממש. ההתעסקות עם השלטון הנאצי, השלמות הארית שכולם מדברים עליה..
מצחיק אותי אבל לחשוב שקארה באמת חושבת שהיא לא נעלה מכולם כי באמת שהיא כן. אם לא בגלל המראה שלה כמו שהכפילה (אוברגירל?) אמרה אז גם בגלל הכוחות שלה. כולם באמת רוצים להיות כמוה
החץ וסופרגירל של העולם האחר ביחד

&nbsp
סך הכל אין לי ממש משהו להוסיף שאני זוכרת.. ראיתי את זה אתמול אז שכחתי חלק כבר

is00

New member
את לא היחידה.

אם אני אהיה כנה הפרק היחיד באירוע הזה שהייתי קורא לו טוב היה הפרק של הברק. כל השאר... בהחלט היו משעממים בעיקר. אולי גם אצלי זה קשור לעובדה שהסדרות היחידות שאני עדיין עוקב אחריהן ביקום הזה הן הברק וסופרגירל, למרות שאני גם מתחיל להשתעמם מהברק .

דווקא לדעתי היה טוב

אני כבר לא זוכר הכל, אבל הנה רוב ממה שאני כתבתי על זה:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/109/182731442/בידור/טלוויזיה
&nbsp
לא שלא היו לי הרבה בעיות ותיסכולים וגם עליהם כתבתי לא מעט קיטורים. אבל באופן יחסי לקרוסאובר של שנה לפני כן בהחלט היה הרבה יותר מגניב. היה עדיין יכול להיות יותר טוב. עדיין לא היה את מפגש הגיקים של סיסקו-פליסיטי-ווין ועדיין לא היה עירוב מלא של כל הדמויות (וולי נעלם מהר מאוד, רוב הדמויות מסופרגירל בכלל לא היו מעורבות) אבל היה הרבה יותר טוב משנה שעברה.
&nbsp
אני כן יכול לדמיין שאולי זה קצת מוגזם אם רואים את כל זה בבינג' אחד אז זה כמו סרט של כמעט שלוש שעות.
&nbsp
בין הדברים הלא הגיוניים - באמת למה שריי לא יבוא לחתונה - אבל שאלה אפילו יותר טובה היא - למה שרורי כן יבוא

panda0zombie

New member
אתייחס לדברים שכתבת בביקורת שלך

הקטעים של סנארט החדש היו מצויינים! נהנתי מהם ממש עם כל המוזרות שבלראות את זה אחרי שהתרגלתי לסנארט אחר

גם אני רוצה לשמוע יותר על ריי עכשיו (ה-ריי).. בעיקר אחרי שגילינו שהוא מכדור ארץ 1 ולא טרחו להסביר שום דבר מעבר לזה כי אני בטוחה שיש סיפור ששווה לספר מאחורי זה

נראה לי שהביאו את טומי מרלין פשוט בשביל אפקט ההפתעה ולא יותר מזה כי ההופעה שלו במאת הייתה מיותרת מאוד

כן זה בהחלט דפוק לחלוטין שבארי נתן לאיאוברד ללכת. אז מה אם בארי לא דוגל בהריגה.. לכל כלל יש יוצא מן הכלל ואם איאוברד הוא לא היוצא מן הכלל אז מה כן? הוא הרי ימשיך לעשות בעיות ולהרוג עוד אנשים זה שבארי נותן לו ללכת זה מטומטם בקטע רציני של לדפוק ראש בקיר מבחינתי
ואיך איאוברד הגיע בכלל לX מלכתחילה? ואיך הוא יכול להחליף פרצופים פשוט מתי שבא לו? (או שהסבירו על זה ופספסתי?)

גם אני שאלתי את עצמי למה הנאצים לא פשוט הרגו את כולם חוץ מקארה ברגע שיכלו. מן הסתם זה תירוץ של הכותבים כדי לתת להם מספיק זמן לברוח אבל מבחינה ריאליסטית זה לא הגיוני (למה אבל אני מחפשת ריאליזם בסדרות האלה?)

למה אף אחד לא חשב על סיסקו כפיתרון לחזור חזרה לעולם שלהם באמת? ושוב פעם בוחרים בדרך הקשה כי זה מורח יותר עלילתית

ג'ימי אולסן הוא דמות מיותרת בעונה הזאת של סופרגירל ובכלל.. אני לא זוכרת ממנו הרבה

מדברים על אוליבר כהפיהרר זה מוזר קצת. הפיהרר לא אמור לשבת מאחורי שולחן באיזה משרד ולתת לאחרים לעשות את העבודה המלוכלכת? זה שהוא יוצא ונלחם בעצמו די גרם לי לחשוב בהתחלה שהוא פשוט חייל בכיר או משהו של הנאצים

כל הקטע עם סופרגירל הרעה. באמת איך היא התחברה לרעיון הנאצי אם היא הגיעה מקריפטון שאנחנו מכירים? אלא אם כן פשוט עשו לה שטיפת מוח.
ומעניין איך אף אחד לא תהה לעצמו שאם לכל עולם יש קארה זור אל בטח גם בכדור ארץ 1 יש כזאת וקריפטון.. איך קארה אף פעם לא חשבה על זה?

זה באמת מעניין...

אולי בכדור הארץ 1 קריפטון לא הושמדה ולכן סופרמן וסופרגירל לא נשלחו לכדור הארץ כילדים.
אנחנו יודעים שהחייזרים מהקרוסאובר של שנה שעברה קיימים גם ביקום של סופרגירל וגם ביקום של כדור הארץ 1, אז הגיוני שגם קריפטון באמת.
&nbsp
*באותו כיוון מחשבה - הגיוני שגם בכדור הארץ 1 יש חייזרים במאדים. יכול להיות שגם בכדור הארץ 1 מסתובב ז'ון ג'ונס.
&nbsp
ג'ימי באמת מיותר בסופרגירל. אבל לפחות כבר לא דוחפים אותו כל הזמן בתור הגארדיאן או מה שלא קוראים לו.
&nbsp
יאמרו מה שיאמרו על הנאצים של עולם X - יש להם ערכים טובים של זה שהמנהיג מנהיג גם בקרב ולא יושב מאחור.

&nbsp
לא נראה לי שהסבירו איך איאוברד הגיע לכדור הארץ X או איך הוא יכול לשנות פרצופים. אבל גם לא נראה לי שהם מרגישים צורך להסביר את עצמם בשלב זה.

panda0zombie

New member
לגבי העולמות

תחשוב על זה ככה.. אם יש כפילים של כולם בכל כדור ארץ אז יש גם ווין וג'ימי ואלכס גם בכדור ארץ 1, ויש כנראה גם בארי, סיסקו, אוליבר ועוד גם בעולם שממנו סופרגירל שלנו הגיעה. הם פשוט מסתובבים להם
&nbsp
עלילה אגב שבה סופרגירל מגיעה לעולם 1 ומבקרת בקריפטון שלה שכנראה לא הושמד יכול להיות מעניין לדעתי

אבל אנחנו יודעים ש...

אין כפילים של סיסקו, בארי ועוד בעולם של סופרגירל. כי בפרק שבו בארי מגיע לעולם של סופרגירל (אי שם בעונה הראשונה של סופרגירל) הוא מחפש באינטרנט אם יש כפילים שלהם ולא מוצא שום דבר.

panda0zombie

New member
אהא נכון שכחתי מזה

איך זה יכול להיות אבל? לא אמור להיות כפילים של כולם בכל העולמות?

הגיוני שלא יהיו

אחרי הכל מספיק שבעולם אחד שני אנשים לא מכירים, אז לא יוולד להם ילד.

Criminal.Minds.S13E19

3 פסיכופטים (דיי חתיכים חחח) פורצים לאיזה משרד עורכי דין...
באופן לא מפתיע, מדובר במשרד שבוא אישתו של מאט (הלא מעניין)- כריסי עובדת והם בדיוק מתכננים להביא ילדים...
&nbsp
הדרישה היחידה שלהם היא לשחרר פושע עבר בשם לני איתו רוסי נפגש. הוא מכחיש כל קשר אליהם...אחכ מתגלה שאחד מהם הבן שלו והמטרה היא לשנות את גזר דין המוות של אביו לני וחבריו לא יודעים על זה בכלל.
&nbsp
כמובן שקריסי מצליחה להחביא טלפון ויוצרת קשר עם החוקרים ונתפסת וטרה מדובבת אותה...
&nbsp
לא מצליחה להתחבר לדמויות החדשות (מאט, לוק, טרה...)...
JJ הייתה מודאגת כרגיל,
ריד ופנלופי מעצבנים
אבל בסהכ הפרק היה לא רע...הם השתפרו מעט...

Empire.2015.S04E11

לושס מתחיל לעצמו...הוא חוזר למשרד ומנסה לחזור לקוקי שרוצה קצת זמן (לקחה קשה את כל הסיפור עם קלאודיה המשוגעת חח).
&nbsp
טיאנה והאקים משלימים...ממש אהבתי את השיר שלהם עם ג'אמל...
&nbsp
אדי ואישתו לשעבר ממשיכים לנסות לדפוק את אמפייר ומארגנים עסקה עם קלי. בנוסף, 3 עובדים ממורמרים מנסים לערוך הפגנות נגד אמפייר והיחס שלהם לאומנים (כבר היה סיפור דומה בעונה הקודמת לא?...ממחוזר :/). קוקי מציעה להן קאמבק והן דורשות התנצלות מלושס.
&nbsp
אדי מבקש מג'אמל להתרחק קצת אחרי מה שקרה עם אנטוניו כדי לא לפגוע בעסקה עם קלי. בקי מספרת לו על ההריון..כנראה שהם יגדלו את הילד יחד.. :/
לאחר מכן, בקי זורקת את החבר שלה...זה חכם

&nbsp
האקים סוף סוף מציע לטיאנה נישואים והיא אומרת שהיא צריכה לחשוב על זה חחח
&nbsp
אנדרה ממשיך להיות משוגע ומרגיש אדם (מן הסתם....). לושס רוצה שהוא יחזור לאמפייר. אנדרה מתוודה סוף סוף בפני לושס ואומר שהתחרט. לושס מפרק אותו ודיי הבנתי אותו.
קוקי חוטת התקף לב

&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

The.Goldbergs.2013.S05E18 |ספוירל|

פרק ממש חמוד!!! סוף סוף... :/
&nbsp
אזפאפס עבר לפלורידה וממש אוהב את זה...
אריקה ובארי רוצים לסוע"לבקר" אותו כדי לחגוג את ספרינג ברייק וגונבים קניש חחחחחחחחחח
&nbsp
מארי ובוורלי לא יודעים איך להתמודד עם אדם שיצא יחסית נורמלי בניגוד בארי ואריקה חחחח

American.Housewife.S02E20

ספנסר מת ואוליבר כבר בטוח שהוא קיבל את כל הירושה...
&nbsp
סבתא שלו קטרין (אמא של קייטי) עצובה שאהובה נפטר ועוזבת כשמגלה שהוא לא השאיר לה כלום.
&nbsp
הוא משאיר לאוליבר את האפר שלו והוא לא ממש יודע מה לעשות והעורכת דין אומרת שכל המשפחה מוזכרת בצוואה...טיילור מציעה לאוליבר עזרה (תמורת סכום סמלי חחח) לסוע לכלא ולשאול אנשים שמכירים אותו איפה לפזר את האפר.
&nbsp
כולם בטוחים שהם מליונרים ובסוף הם מגלים שספנסר לא השאיר להם אגורה כדי לא להרוס את המשפחה חחחחחח
&nbsp
אוליבר מחליט לשמור את האפר, גרג מקבל קביעות בעבודה והוא מאושר קייטי מספרת לבסוף לאמא שלה שהם לא קיבלו כלום והן מתקרבות...
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

Survivor.S36E07

אני לא מצליחה להתחבר לעונה הזאת או למתמודדים...
&nbsp
גיימס הודח בפרק הקודם.
מייקל יודע שהוא להיות מודח והוא מחפש פסלון חסינות ולא ממש מסתיר את זה...
הוא מוצא איזה מקל שהבשיל לפסלון מלפני עשור שאוזי וגייסון החביאו או איזה בולשיט כזה.
&nbsp
אתגר הפרס:
מקום ראשון זוכה בארוחת בשרים עשירה.
מקום שני זוכה בארוחה בשרים פחות עשירה.
מקום שלישי זוכה בגורנישט.
&nbsp
נווידי זוכים במקום הראשון, ינוייה (WTF??) זוכים במקום השני ומלולו מפסידים כרגיל.
קלי לא משתתפת בפרס ונשלחת לאי הרוחות בפעם השנייה שם היא מוצאת יתרון שהיה שייך למיקיילה ומאפשר לה לגנוב קול במועצת השבט (מייקלה לא הספיקה להשתמש בו...מה נסגר עם יתרונות מהעבר???).
&nbsp
בנוודי דיי סימנו את ברדלי למקרה שהם יפסידו.
ינוייה חוגגים...כריס ממש מעצבן אותי, וונדל מחפש את הפסלון וכמובן מוצא רמז לפסלון ואז הוא מוצא את שרשרת החסינות של אריק שנתן לנטלי לפני עשור
.
מלולו חושבים שהם מקוללים חחחח. לא אוהבת את דייזרה. הם שורפים את הדגל בתקווה לשנות את חוסר המזל שלהם חחח
&nbsp
אתגר החסינות:
ינוייה ומלולו זוכים וסוף סוף נוודי הולכים למועצת שבט.
&nbsp
נווידי:
כולם דיי רוצים להדיח את ברדלי...
דומניק מתלבט כי מצד אחד הוא לא סובל אותו, מצד שני, הוא היחיד שעושה משהו בשבט והוא חזק. תאכלס ליבי או גונתן צריכים לעוף...צלסי שוקלת לשתף פעולה עם דומניק ולבחור בליבי בעיקר כי המיזוג מתקרב...
&nbsp
מועצת שבט:
בראדלי מודח והוא באמת היה בלתי נסבל..
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

LeRanch

New member

עונה גרועה עם מתמודדים מעצבנים שבאמת קשה להתחבר אליהם.
הקונספט היה עובד הרבה יותר טוב עם זו הייתה עונת אולסטארס עם המתמודדים שעשו את הטעויות המטורפות עם כל פסלוני החסינות וכו'..

אני ממש שמחה שזאת לא רק אני...
&nbsp
ממש אהבתי את התוכנית ואני מוצאת את עצמי יושבת ומחכה שזה יגמר...
כל הקטע עם העלילים הממוחזרים ממש גרוע והמתמודדים ברובם דוגמנים/שחקנים כושלים שמנסים להזניק את הקריירה שלהם...
&nbsp
חבל... :/

noamlah

New member
הבעיה לא בקאסט

אם הבעייה הייתה בקאסט היה טוב כי אז היה תקווה בעונות הבאות היו משנים ליהוק (כמו שהיה ליהוק מעפן בעונות 22, 23 ו24 ואחר כך השתנה לקאסט טוב)
העניין הוא שהקאסט העונה מצויין, אנשים מעניינים ואפילו מודחים ראשונים ששיחקו חזק מהרגע הראשון, הבעיה היא העריכה שעשתה טוויסט בעונה 33 מלהתמקד במשחק ובדינמיקה בין השורדים ללהדגיש טוויסטים מרהיבים ורגעים מרגשים
עונה 33 עוד שרדה את זה, במקרה גם שני סיפורי הסינדרלה היו השורדים הגדולים של העונה (אדם ודיוויד)
אבל עונה 34 הייתה עונה עם פוטנציאל ענק, אולסטארס, מערך בריתות במיזוג שמשתנה כל פרק, ים של בליינדסיידים אבל הייתה עונה חיוורת כי העריכה הייתה ממש דפוקה

וגם פה, אם שורד לא נמצא באי הגלות/מוצא אליל/מדבר על אמא שלו שנפטרה הוא לא יקבל זמן מסך
קו עריכה הרבה יותר קשה לשנות מליהוק כי קו עריכה הולך לפי מה שהוא חושב שהצופים יאהבו והרבה יותר ניתן לשלוט בו

מסכימה שהעריכה השתנתה לרעה וגם לי הפריעו הדברים שצייינת אבל אני באמת לא מוצאת כמעט אף אחד שאני מחבבת בקאסט הנוכחי...
דווקא כל הסיפורים על אמא שנפטרה וכל השיט הזה תמיד הרגיזו אותי...

דעתי על הפרק-

סוף סוף פרק משמח במיוחד

גם נפטרנו מבראדלי
וגם מייקל מצא אליל!
חבל רק שהמיזוג כבר בפרק הבא,
אבל מקווה לפחות שמייקל יצליח לעוף מתחת לראדר
ושנאביטי יאכלו אחד את השני

למעלה