דיוני סדרות לאמצע שבוע

dory141

New member
מכירים את טיסת הקונקורדס?

במסגרת המומלצות של הוט באפריל, יש להניח שאראה שוב, לפחות חלק מהפרקים. ג'מיין וברט בתפקיד עצמם כמוסיקאים ניו-זילנדים חסרי מודעות, רייס דרבי כמורי יואיט, המנהל השלומפר שלהם. יש גם את ארג' ברקר בתור דייב ואת קריסטין של כגרופית שלהם. יש גם הרבה הופעות אורח של רבים וטובים: אליזיה קופ, וויל פורטה, דמיטרי מרטין, מרי לין רג'קוב ולוסי לולס, בין השאר. בפירוש אחת הקומדיות הטובות בכל הזמנים. מומלץ!

הטופ מודל הבאה 24- פרק 12

אז הנושא של השבוע - THROWBACK,
ובסופו מתמודדת אחת תודח, ואחרת שהודחה כבר תחליף את מקומה,
וגם מחזירים את האתגר והצילומים שהמעריצים הכי אהבו!!
האתגר-
חוזרים לעונה 16 לאתגר שהבנות היו צריכות לצעוד בתוך בועה ענקית

ארין, כריסטינה, ג'ינה וליברטי שכבר הודחו ממשיכות להתמודד על המקום לחזור לתחרות.
הצילומים-
חוזרים כל הדרך עד לעונה 3(!) ולצילומים עם הטרנטולה (איך לא! עד היום התמונה של
אווה דיווה מאותו פוטושוט היא אחת האהובות עליי מכל העונות).
וגם מביאים את אווה עצמה וגם את נייג'ל ההורס

קיילה בולטת לטובה, וגם קריסטיאנה (אני משוכנע שהיו לה תמונות טובות יותר, וארין הרסה לה),
בעוד ריו ושאניס מתקשות.
מהמודחות- כריסטינה וג'ינה הכי בולטות,
ואחרי שריו מודחת, ג'ינה תופסת את מקומה בתחרות!
אז הפיינל 4-
קיילה (מדהים שהגיעה עד לפה), קריסטיאנה (מיי קווין), שאניס (שבינתיים רק
הולכת ומתדרדרת) וג'ינה (הסוס השחור בתחרות כרגע).

twisted nerve1

New member
דרדדוויל עד 2X5

טוב תשמעו. ארבעת הפרקים הראשונים ממש הפתיעו אותי בכמה אהבתי אותם ובכמה הם היו טובים וזה באמת אך ורק בזכות הדמות של המעניש שהוא דמות מרתקת ובאמת שבא לי לראות יותר ממנה. ג'ון ברנטל הוא שחקן נהדר בעיני, ואני רואה אותו ממש כל הזמן בכל מיני תפקידים קטנים בסרטים וסדרות ואני תמיד שמחה לראות אותו.
הקטע שאולי דפוק הוא שאני סוג של הייתי בעד המעניש, ולא בעד דרדוויל.
נכון מצד אחד באופן מציאותי זה לא מוסרי להרוג אנשים, אבל בעולם האמיתי שלנו גם אין אנשים שמתרוצצים עם חליפות ונלחמים עם פושעים. זה מרגיש לי מגוחך לדבר על עניין של מוסר ואם זה כן או לא בסדר להרוג אנשים בסדרה שמראש ברור שהיא לא תתקיים בעולם האמיתי. ואני אוהבת את הכנות של המעניש. את זה שהוא פשוט אומר מה שהוא חושב. השיחה ביינו לבין דרדוויל הזכירה לי קטע מהעונה 2 של דקסטר (אני אכתוב בהודעה נפרדת עם סימון ספויילר) ואיך שפרק 4 כמעט נגמר איתם שהם שניהם יושבים ומדברים והוא מספר את הסיפור על הילדה שלו נשבעת שבכיתיייי כל כך!! זה פשוט פירק אותי. אוף!
אני מצטערת אבל מאט מורדוק מעצבן אותי, והוא משעמם עם כל הקטע של "לכל חיים יש ערך". אני יודעת שהוא גיבור על וזה מה שהם אמרים, אבל זה משעמם ובנאלי! זה למה אני לא אוהבת סיפורי גיבורי על שיגרתיים כי הקטעים האלה של המוסר מעצבנים להחריד (וזה גם למה לא רציתי להמשיך לדרדוויל 2).
אבל למרבה הפתעתי בפרק 4 כולאים את המעניש והפרק נגמר עם אלקטרה שמופיעה בדירה של מאט ואז פרק 5 מתעסק בפלשבקים לאלקטרה ובעבר שלה על מאט (
)
המעניש לא יופיע יותר העונה? פליז תענו רק בכן או לא. אני עדיין אסיים אותה גם אם לא, אבל אתבאס קשות אם זה יהיה המצב

אמנם בפרק 5 קארן ממשיכה קצת להתעסק במעניש מבחינת זה שלא כתבו עליו על הרקע שלו ורק הציגו אותו כפסיכופת. ואני שמחה שהיא ממשיכה להתעסק עם זה, אבל אני פוחדת שזה יהפוך להיות שולי עכשיו ויתרכזו באלקטרה או באחרים שלא מעניינים אותי. אני עדיין אסיים את העונה כי- ocd אבל זה יהיה מאכזב קשות.
&nbsp
ומשהו שהצחיק אותי. התמונה מהלינק- http://www.ho-lo.co.il/archives/1496

twisted nerve1

New member
דרדוויל עד 2X5 ועונה 2 של דקסטר

משהו אחד שנורא אהבתי זה הדיון בין מאט לפרנק לגבי מה השיטה היותר טובה? השיטה של מאט היא לתפוס את האסירים, לכלוא אותם ואז הם לרוב משתחררים דיי מהר וחוזרים לחיי הפשע. פרנק חושב שפשוט צריך להרוג אותם כי זה מגיע להם וככה הם גם לא יחזרו להרוג בעתיד.
אני הסכמתי עם פרנק. כאילו במציאות הייתי מסכימה עם מאט. אני לא חושבת שאנשים צריכים לקחת את החוק לידיים ולהחליט למי מותר לחיות ולמי לא. אבל במציאות אין גיבורי על עם חליפות, אז השיחה הזאת מראש לא כזאת מרגישה רלוונטית עבור המציאות. בסדרה חלים כללי מוסר שונים בעיני, ויותר מעניין אותי לראות דמות כמו המעניש.
מה גם שאהבתי שפרנק מודה שהוא לא עושה את זה כדי להיות טוב או כדי לעזור, אלא כי יש לו חור בנשמה וככה הוא המצליח למלא אותו. הוא לא מנסה להעמיד פנים שהוא גיבור או משהו.
השיחה בניהם בפרק 4 הזכירה לי שיחה בין דקסטר לדוקס בעונה 2 של דקסטר. אני לא זוכרת באיזה פרק זה היה אבל אחרי שדקסטר כולא את דוקס והם מדברים הם מציגים את אותם טיעונים בערך (רק שהפעם הגיבור של הסדרה הוא זה שהורג את האנשים). דקסטר אאל"ט אומר לו שבמקרה שלו הפושעים לא חוזרים לרחובות. אבל כבר אז חשבתי שזה בולשיט. כי דקסטר הורג לא בשביל להיות גיבור אלא כי הוא מרגיש את הצורך הנזה ("הנוסע האפל") אז בעזרת אבא שלו הוא פשוט החליט לנווט את הצורך הזה למקום שהוא כביכול יהיה הכי מוסרי שזה להרוג אנשים רעים. אבל זה לא שהמטרה שלו זה להרוג אנשים רעים כדי להפוך את העולם למקום יותר טוב.
באופן כללי זו שאלה פילוסופית מעניינת, שמתקשר לשאלה האם עונש מוות הוא דבר נכון או לא. ואני אוהבת שאלות פילוסופיות כאלה, אבל זה מרגיש לי קצת מצחיק לפעמים לדון בזה בסדרות כאלה שבה מי שבוחר לא להרוג הוא גיבור על שמצליח בכל המקרים גם לנטרל את כל האויבים שלו וגם למנוע מהם למות שבמציאות זה גם ככה לא היה קורה. אבל כמובן שבסדרה אפשר לעשות את מאט מושלם בקטע הזה שהוא יכול ממש באופן מדוייק רק לנטרל בלי להרוג.

התשובה היא כן -
רק עד לאן שהגעת

כן יהיה עוד המעניש. אל תדאגי.
&nbsp
מעכשיו יש גם את העלילה עם אלקטרה ואני מקווה שתאהבי גם אותה, אבל עדיין יש עלילה שלמה עם פרנק.
&nbsp
אני מבין שהצד של מאט מרגיש משעמם יותר. במיוחד בגלל שזה מבוסס על טיעון דתי. אבל זה הדמות שלו והמורכבות שלה, זה שבנוסף לכל הוא אדם דתי מאמין. נושא ההרג חוזר בהרבה סדרות, בין היתר לא מעט סדרות גיבורי על, אבל זה דווקא יחסית ייחודי שהסיבה לבעיה הזאת היא דתית.
&nbsp
אני מבין בערך את מה שאת אומרת - שבמצב רגיל נגד הרציחות של פרנק, אבל זה לא מרגיש לך תקף בסדרה עם גיבורי על. אבל את צריכה לשים את זה בצד ולחשוב על זה במונחים של העולם שלנו. ולמרות הכל, העולם כפי שהוא מוצג בדרדוויל יחסית דומה לעולם שלנו. ולתת לאדם אחד להחליט מי ראוי למוות זה כמובן לא הגיוני. שלא לדבר על הטרור שהוא גורם לו כשהוא נכנס לבית חולים עם רובה ומתחיל לירות, אפילו אם הוא בטוח שהוא מכוון ככה שהוא לא פוגע באנשים חפים מפשע.
שלא תביני לא נכון, אני הייתי מאוד בקונפליקט, לחלוטין רציתי שפרנק יצליח להרוג את כל הרעים.
&nbsp
*אני זוכ ראת הקומיקס הזה של הו לא

Criminal Minds S13E18

הפרק עסק ברוסי והאקסיות...למי אכפת???
ממש ליידיז מן חחחחחחחחחחחחחח
הוא נעזר בגרסייה למטרות מעקב אחר בעלה לעתיד של ביתו...
&nbsp
אז יש איזה רוצח פסיכופט שהתעלל בגופות הנשים אחרי המוות או משהו...לפחות הוא היה רומנטי והשאיר ורדים אחרי הרצח
אבל התגלה שהוא נשוי, לא רק רוצח.. בסוף הוא נרצח אז כנראה שהוא לא הרוצח אלא אחתהנשים הפסיכיות שלו.
&nbsp
איזה כייף, גם לוק וגם מאט וגם ריד וגם כל שאר המעצבנים היו בפרק :/
JJ נראתה מודאגת כרגיל חחחחח
&nbsp
*אני יודעת שנפתחההיום שרשור אבל גם ככה אף אחד לא תצופה בשיט הזה אז לא נורא חחח
&nbsp

גם אני פרשתי מדיי הרבה סדרות שצפיתי...

נשק קטלני, כל מיני קומדיות ועוד כאלה שנמאס לי...
לא יודעת למה לא פרשתי מזאת...
&nbsp
אמפייר ממשיכה להדרדר אז נראה לי שאנטוש בקרוב...

kordilia snake

New member
גם אני פרשתי מנשק קטלני

ומהרופא הטוב. ואני צופה בקושי בNCIS ניו אורלינס (רציתי לדפוק את הראש בקיר שראיתי שיש לה פרק סיום כפול, יש פרקים שגם 40 דקות מרגישות לי יותר מידי
).

היא דווקא השתפרה מעט...בעונות הקודמות היא הייתה ממש

מזעזעת..עכשיו היא רק מזעזעת פלוס חחח

LeAnnDylan

Well-known member
אני דווקא צופה

אבל אין לי באמת מה להוסיף לדיון עליה.
הפרק היה חביב, אהבתי את הסיום שלו. אהבתי את הרפרנס לשירים. זה היה מקורי ומענין, שזה לא משהו שאפשר להגיד על רוב העלילות העונה. אז זה היה מרענן.
&nbsp

Survivor s36e06

אז נבידי ממשיך לנצח ומלולו להפסיד...
הפרק מתחיל בערבוב של השבטים וחלוקה ל-3 במקום 2..
&nbsp
הסתבכתי מי נמצא באיזה שבט חחחח
&nbsp
אתגר חסינות:
כריס בלתי נסבל וממש עף על עצמו...דזירי צרחה כמו פסיכופטית, לא סובלת אותה...
נביטי זוכה שוב באתגר החסינות...
מלולו הולך למועצת שבט..
&nbsp
יפה לדזיריה שהחליטה להעיף את גמס למרות שהיא אשמה בהפסד...
אנגלה בטוחה שהיא תעוף וגימס מבטיח לעזור...קיילין לא אוהבת את ההתחברות שלהם.
&nbsp
ג'ימס הודח....דווקא אהבתיא אותו :(
&nbsp
&nbsp
&nbsp

דעתי על הפרק-

הופכים לשלושה שבטים!!
ולמרבה ההפתעה בכל שבט יש שני מאלולו ושלושה נביטי.
אף אחד לא נשלח לאי הרוחות ואין פרס על הכף...
שוב השבט של מייקל מפסיד, ויותר מבאס שהם הובילו לאורך כל האתגר!!
אבל למזלי הפעם הבנות מכוונות נגד ג'יימס, ככה שבכל מקרה מייקל ישרוד עוד מועצה

הייתה לי תחושה שג'יימס יודח, אבל היה מפתיע לראות שגם מייקל הצביע עם הבנות.
אולי הוא ניסה להתקרב לקלין ודז? להראות שהוא נאמן להן?
מי יודע. לעורכי התוכנית הפתרונות...
נראה שבפרק הבא הולך להיות מעניין בנאביטי

אני לא ממש התלהבתי מהפרק...
האמת שהופתעתי מהבחירה של מייקל...
&nbsp
וכן...נראה שיהיה מעניין בפרק הבא בנאביטי...

empire 2015 s04e10

אנדראה מאושפז אחרי שנדפק לגמרי.
&nbsp
קלאודיה חטפה את לושס הנחשק וכלאה אותו בשלשלאות...היא ממשיכה לנסות להחזיר את דוויאט חחח
קוקי וטירסטי מנסים לאתר ולשחרר אותו.
&nbsp
האקים ממשיך להתנהג כמו פרחח (כמה זמן לא השתמשתי במילה הזאת וגמאל ממשיך להיות בכיין מעצבן..
&nbsp
בקי מגלה שהיא בהריון ולומדת על עובדות החיים..
&nbsp
לבסוף קלודיה נעצרת וקוקי מצילה את לושס...
האחים מתאחדים ונראה שסוף טוב הכל טוב...חוץ מדרה שמתמודד עם זה שניסה להרוג את לושס...
&nbsp
איך התוכנית הזאת, שהחתחילה ל כך טוב הגיע למצב כזה?... :/

דה וויס 14- פרק 9

הבאטלס ממשיכים...
שוב היו כמה ביצועים טובים.
שמחתי שמיה (בחיריק) זכתה בדו קרב.
הכי אהבתי את הביצוע ל- Knockin' on Heaven's Door
ושמחתי מאוד שאלישיה גנבה את מאיה.
כיף גם ששוב כל הזמרים של הקאנטרי שבוחרים אוטומטית בבלייק,
אוכלים אותה (לא לומדים
).
&nbsp