דיוני סדרות לאמצע שבוע

noamlah

New member
THE GOOD DOCTOR סיום העונה

פרק טוב
עוד יותר הבליט את זה ששון הוא אנושי ובהחלט יכול לעשות טעויות
זה לא היה פייר מצד גלסמן להפיל רק עליו את הידיעה שהוא גוסס בלי כוונה לידע את שאר הצוות, הפעיל עליו יותר מדיי לחץ וזה כבר לא קשור לאוטיזם שלו

גם נראה שהחששות של גלסמן היו לשווא כי חוץ משון ועורכת הדין ששון ישב עליה כולם דיי הניחו לו הפרק, היה דיי מוזר
את המתמחים הפסיכוטיים של דוקטור קויל אני עוד יכול להבין בעניין, הם לא יציבים אבל שג'רארד וקלייר יקבלו את ההודעה על גלסמן ויתייחסו לכך כאילו שמעו מידע על חלב שנגמר במכולת?

הייתי מעדיף כן להשאיר את גלסמן נוטה למות ולהרוג את הדמות שלו בתחילת העונה השניה, זה היה נותן מרחב לדמות של שון להסתדר בבית החולים ללא דמות האב שלו ויותר גרוע מכך עם אנדרוז בתור נשיא
אבל מצד שני לפי הסוף נראה שאנדרוז בכל זאת יהיה נשיא, לפחות בחלק נכבד של העונה השניה
שון יצליח להנצל מפיתורים לפי דעתי אבל גלסמן לא יצליח להשתחרר מההצהרה שלו

צומת מילר

מאיה מפרגנת לאדיר לצאת ואז יוזמת ערב בילוי זוגי....משהו מריח מוזר...היא כרטסה אותו חח. עופר מציע לו ליזום ריב ואדיר לא ממש מצליח וזה מתוצץ לו בפרצוף חח..
&nbsp
אני לא סובלת את רותם..דמות מזעזעת. היא יוצאת עם טבעוני...ממש מעניין. גם הצרפתייה מעצבנת..ואוכל טבעוני יכול להיות ממש טעים...

&nbsp
אהבתי את הקטע עם הטסט ושיר אלמליך חחחחחחחחחחח, אנאלי הייתה סתם מפגרת.
קרין גורן הגיעה גם לפה??

איך אני שונאת לעבור טסטים..מזל שמישהו עושה את זה בשבילי חחחח

&nbsp
אהבתי את הסטאנדאפ :)
המייקאפ סקס וההיא מהקהל

שלי תריסים חחחחחח
&nbsp

היה ממש מצחיק

כל הסיפורים היו קורעים. רותם היא דמות מצחיקה עם השפה ההזויה שלה. אוכל טבעוני יכול להיות טעים גם צמחוני. הנקודה פה שהוא צוחק על כולם. במיוחד הצחיק אותי שהוא הזריק לעצמו B12 ככה באמצע המסעדה.
לא ידעתי מי זו, תודה על ההסבר.
אנאלי לא הייתה מפגרת, היא ניסתה ללא הצלחה. המילים שלה היו קורעות.
מאוד מעריכה את אמני ארצנו שבאים לתכנית של אדיר וצוחקים על עצמם ללא בושה. כל הכבוד לקרין ולחוש ההומור שלה. שבמקום טישו היא ביקשה עוגיה.
אהבתי מאוד את הסטנד אפ לא הפסקתי לצחוק, כן וההיא מהקהל הייתה מצחיקה. וגם שהוא אמר למישהי שהוא ימתין כי כואב לה מהצחוק

לדעתי זה היה הפרק הכי טוב עד עכשיו..אגב, מי שמגלמת את רותם

עשתה פארודיה לשיר של נטע...ממה אהבתי חחחח
אני כמעט בטוחה שזאת היא ואני לא מתבלבלת חחחח

בגלל ש...

הפרק הזה מזכיר את הפרקים של רמזור. אדיר נתקע בבעיה כלשהי, הוא מקבל עצה גרועה מנסה ליישם אותה וזה מתפוצץ לו בפרצוף. ברמזור זה היה חפר, פה זה עופר.
אנסה למצוא את הפארודיה הזו. זה קצת קשה כי יש באז מטורף על השיר וכבר יצא הכל ריקודים, פארודיות מה שתרצי....

Lhuna1

New member
בארי פרק 1

מאוד אהבתי, למרות שהיו רגעים די צפויים (כמו שפונזי יחשוב שהסיפור שלו זה סצינה שהוא עושה ויתרשם), היו גם כמה ממש מצחיקים ובגדול זה עושה רושם טוב.
הכי הצחיק אותי שאלו ששכרו אותו רואים אותו מתחבק עם הבחור באוטו והפרצופים שלהם כזה WTF?!
אהבתי גם את השחקנית שאמרה "אתה חושב שמריל סטריפ וקלי קואקו סתם ככה הצליחו?"
(למי שלא יודע קלי קואקו זאת פני מהמפץ הגדול חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח)
וגם שהבוס/דוד שלו אומר לו שהסצינה שהוא שיחק זה בכלל מסרט אז הוא עונה "זה תיאטרון ב-L.A. כנראה שהם משחקים רק סצינות מסרטים

היו עוד רגעים...
חוץ מזה ביל היידר מאוד דומה למייקל סי הול וגם בסצינה שהוא הלך לבצע את ההתנקשות הוא לבש אותה חולצה כמו שדקסטר תמיד היה לובש. מקריות?
הרעיון של לנצל לוחמים משוחררים שחזרו עם חצי טראומה ולא מוצאים את מקומם בחזרה באזרחות, ולהפוך אותם לרוצחים שכירים בשביל הכסף הופיע כבר בסדרה אחרת ששכחתי את שמה, יש מצב שזה גנוב משם, אבל דווקא המונולוג שלו היה יפה לדעתי.
&nbsp

כן זה היה טוב

למרות שכמו שאת אומרת הרבה צפוי.
כמו גם זה שהוא יחליט להיות שחקן. אומנם זה קונספט הסדרה, אבל זה גם הרגיש כל כך צפוי.
לא ציפיתי קטע בסוף הפרק כשהוא מגיע אל הבחור ומגלה שהם כבר ירו בו ואז הוא מחסל אותם לפני שהם מחסלים אותו. לא ברור לאן זה ילך מכאן כי ראו שהיה לבחור מצלמה במכונית אז הגיוני שזה תפס את הפרצוף של בארי והשוטרים יוכלו למצוא אותו.. במיוחד אם בודקים מה הקורבן עשה בימים האחרונים.
&nbsp
&nbsp
גם אותי נורא הצחיק שההיא שמה את מריל סטריפ וקלי קואקו באותה קטגוריה. אם כי קלי קואקו היא בטוח חלום עבור שחקנים מתחילים - היא כבר 11 שנה בסדרה מאוד מצליחה, זה דבר שאנשים חולמים עליו.
&nbsp
לא חשבתי על הדימיון למייקל סי הול, אבל אולי יש בזה באמת משהו.
&nbsp
גם לי זכור משהו על יוצא צבא שעובד כמתנקש, אבל נראה לי מסרט.

Lhuna1

New member
הסדרה שהתכוונתי אליה, אתה ראית אותה

זה קצת ספוילר לסדרה ההיא, אז לטובת אחרים שמעדיפים להזהר אני אכתוב פה רק שזו סדרה מהשנתיים האחרונות, שודרה בארץ ב-YES וקיבלה ביקורות טובות, אבל בוטלה אחרי עונה 1.
אני ראיתי ממנה איזה שני פרקים והשתעממתי, אבל אתה ראית את כולה וסיכמת אותה פה בפורום.
כותבת למטה את שמה, בשביל אחרים זו אזהרת ספוילר - ובשבילך זו חידה שהתשובה בזכרון שלך

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
quarry
&nbsp
&nbsp

Here and Now פרק 1X07
(מה קורה ניר, אתה עוד רואה?)

המשחק של רמון מצליח מאוד, אבל הוא עובר עוד התקף שבו הוא מדמיין אנשים לובשים מסיכות. זה נראה כאילו יש לו חזון אפוקליפטי.
פאריד מגלה לו סוף סוף את זה שהוא מאמין שיש בינהם קשר קסום כלשהו ורמון לא מקבל את זה טוב בכלל.
אין סימן להנרי והוא גם החליף טלפון נייד. אני עדיין מאמין שעוד נראה אותו בהמשך.
&nbsp
קריסטן תופסת כמה בנות מגעילות שמציירות צלבי קרס. אני לא מבין למה היא לא פשוט דיווחה עליהן מיד. היא מדברת על להתנקם בהן ונראה לי שזה יצא שהיא רק תסתבך.
&nbsp
חוץ מזה דוק קצת מאבד את זה וזה מתבטא בכאבי בטן (ויותר)
לא ברור לי מה קורה עם אשלי בדיוק.
אודרי מפלרטטת עם הבוס החדש שלה.
וגרג מגלה שהסטודנט שלו שנפטר לא היה מה שהוא חשב.
&nbsp
עדיין ממש לא ברור לאן הסדרה הזאת הולכת בכלל

Don Nirtin

New member
רואה, בטח

פשוט לא התחשק לי לכתוב על זה שהזוג ההומואי הטלוויזיוני המוצלח התפרק.

&nbsp
נשאר לי 1X07 להשלים. פחות או יותר 3 פרקים לסוף העונה.

snirf

Active member
כן גם אני עדיין לא מבין

לאן הסדרה הזאת הולכת...וכתבתי את זה בסיכום המחצית שלי
שאם יש לה פואנטה שמגיעה מתישהו והקצב שלה איטי, או שאין פואנטה-וזו הסדרה...ורק הוסיפו מעין מימד בדיוני כזה כדי להרים את הסדרה(
)
&nbsp
מבאס שלא הראו הפרק את הנרי...מקווה שיצוץ

רוזאן פרקי 1

רוזאן וגקי ממשיכות לריב.
דן ממשיך לשתות.
בקי משקרת שהיא בת 33 והיא רוצה להיות אם פונדקאית כי לפתור את הבעיות הכספיות שלה לאחר שבעלה מתה.
דרלין והילדים שלה בבית והילדים חצופים וכמובן שרוזאן ודן שמחים שהים מחזירים לה..
DJ חוזר לאחר שירות בסוריה...
&nbsp
אהבתי שרוזאן מכניסה את הדעות הפוליטיות שלה והיא ממש מצחיקה אותי...
לא יודעת כמה יש בסידרה מעבר לנוסטלגיה...
גקי מעצבנת.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

דווקא אהבתי את ג'קי

רוזאן הייתה מעצבנת. אבל היא גם מצחיקה, אז אני מתגבר.
&nbsp
מוזר לי שבכלל לא ציינו איך האחרים הצביעו חוץ משתיהן.
&nbsp
הביאו את בקי השניה בתור האישה שרוצה שבקי תהיה האם הפנדקאית שלה, וכמובן עו בדיחה על כך שהן יכולות להיות אותו בן אדם.
&nbsp
היה גם בדיחה על כך שדן מת ואפילו "הסבר" שרוזאן כתבה ספר שבו הוא מת (מה מסביר את סיום הסדרה המקורית.
&nbsp
דבר אחד אני צריך לברר כי לא ברור לי בכלל - הם אמרו משהו על כך שיש להם עוד בן. בשם ג'רי נראה לי, שנמצא על ספינה. אומנם עברו שנים רבות מאז שראיתי את הסדרה, אבל האם היה להם עוד בן?!?

מסתבר ש...

בתחילת עונה 8 רוזאן ילדה בן נוסף שקוראים לו ג'רי. אני ממש לא מצליח לזכור שום דבר כזה.
לעומת זאת נזכרתי שלג'קי נולד בן (אנדי). הוא נולד לקראת סוף עונה 6.
&nbsp
מעניין אם נראה אותם בסדרה.
&nbsp
אגב, קראתי שהרייטינג היה מאוד גבוה. כמובן השאלה היא עד כמה הוא ירד שבוע הבא.

אני דווקא זוכרת שהיה לגקי היה בן..עכשיו כשאתה אומר אז גרי נשמע מוכר אבל משום מה אחרי ההודעה הקודמת, חשבתי שאולי הוא גם היה דמות בספר שלה...
&nbsp
אני זוכרת שפחות אהבתי את העונות האחרונות של התוכנית...
&nbsp
לדעתי הרייטינג לא יחזיק מעמד...
אני חושבת שהרוב צפו בגלל הנוסטלגיה, כמו בצער גידול בנות...
&nbsp
רוזאן נראת ממש טוב...
&nbsp

רוזאן פרק 2

כולם בטוחים שמארק הבן של דרלין הוא הומו כי הוא מתלבש אחרת, דרלין תומכת בו ומגלה שהיא בטוחים שהיא לסבית כשהייתה קטנה.
אהבתי שרוזאן תמכה במארק...
מארק מגיע עם סכין לבית הספר..
&nbsp
אנדריאה, מיש רוצה שבקי תלד לה ילד יחד עם בעלה, מגיעה לביקור ובקי מנסה "להמציא" את משפחתה מחדש וזה לא ממש עובד חחחח

למעלה