דיוני סדרות לתחילת שבוע

מה יהיה הלאה?

אני די בשוק שלוציפר ואמנדיאל פשוט סיפרו לשארלוט את כל האמת. אם כי אני שמח שהם כבר עשו את זה וזה לא נמרח על יותר זמן. אבל מה היא תעשה עם המידע הזה?
והאם עכשיו לינדה תספר לה שגם היא יודעת את האמת?
&nbsp
עצוב מאוד מה שקורה עם מייז. אני מאוד אוהב את הדמות ועצוב לראות שהיא מתרחקת מכולם ושרע לה. לוציפר באמת היה מגעיל אליה נורא בסוף. עד כמה שלא רציתי שהוא יקח אותה לגהנום (כי לא בא לי לאבד אותה) ממש כן רציתי שהוא יקח אותה לגהנום. הסיבות שלו לא לעשות את זה כל כך אנוכיות.
באמת מגיע לו שמייז תבגוד בו, אבל לדעתי בסוף התוכנית של פירס תכשל בגלל שמייז כן תספר ללוציפר עליה בשלב מסוים. זה יותר מידי דבוק בה להיות נאמנה לו.
&nbsp
אני מניח שפירס חושב שאם קלואי תתאהב בו ותהיה נאמנה לו זה איכשהו יעזור לו למות.
הקטע המוזר הוא שזה מקרה שבו אני לא יודע מה יקרה כי אם פירס ינצח אז הוא ימות והכל ימשיך כמו שהיה, כלומר בהחלט יכול להיות שזה מוביל לכך שהוא יצליח במה שהוא מתכנן.

אני מרגישה שדיי נגמרו להם הרעיונות והם מתחילים לסבך את העלילה ולהסתבך בעצמם...
הקטע עם שרלוט ממש הזוי ולא מתאים לעלילה...
גם עם מייז ובאמת מגיע ללוציפר שתבגוד בו.
&nbsp
&nbsp
הפסקתי לצפות בנשק קטלני כי לדעתי היא כבר נמתכת כמו מסטיק...מקווה שלא יקרה לי פה אותו הדבר :/

נמרוד2016

New member
ג'סיקה ג'ונס 2

סיימתי את הפרק השלישי, בהמשך היום יהיה מיני בינג', עכשיו היה תקדים בעונה, נראה יותר מעניין.. לא רציתי להשתלב בספויילרים למעלה בעניינה

Trust.S01E01

אז הסדרה מתחילה בשנת 1973- השנה בה הנכד הבעייתי (מסומם וכוכב הפורנו) של ג'ורג' פול גטי (האיש הכי עשיר בעולם) מגיע לביקור...היה מצחיק שהוא שואל מי חברה של סבא שלו ואיזה 10 נשים הסתובבו

&nbsp
הנכד- ג'ורג' פול גטי ה-3 רחוק מלהיות תמים (כמו שאביו ג'ורג' פול גטי ה-2 חושד) ומנסה לשדוד את סבו ונתפס על ידי המשרת הראשי שלא ממהר לספר לג'ורג' פול גטי כנראה כדי לא לאכזב אותו.
&nbsp
מסתבר ג'ורג' פול גטי מתכנן שג'ורג' פול גטי ה-3 יחליף את אביו- ג'ורג' פול גטי ה-2 (שהיה מסומם גם כמו בנו) שלא ממש אוהב את הרעיון מן הסתם חחח.
אחרי שג'ורג' פול גטי מגלה על עברו של נכדו, הוא מחליט להעיף אותו uג'ורג' פול גטי ה-3 עוזב לרומא ונחטף.
&nbsp
אני זוכרת שיצא סרט בנושא לא מזמן..מעניין מה גרם לכל ההתעניינות בסיפור ולכל ההפקות האלה...
&nbsp
העלילה מעניינת ויש רשימת שחקנים מרשימה..
בנתיים נראה מבטיח...
&nbsp

מי עוד ראה את הפרק הראשון של "בארי"?

רק אני?
מניאקים!
&nbsp
עושה רושם נחמד ומעניין.
וזה למרות שיש לי רושם מאוד רע מביל היידר אחרי שSNL בהנחייתו לפני שבוע הייתה תוכנית גרועה.

Lhuna1

New member
חיכיתי לזה, אני בטח אצפה מחר

רק כי הערב יש לי עוד כמה מתים מהלכים מעצבנים לצפות בהם.
&nbsp

Lion_Heart

Well-known member
TIMELESS 2X03

יש לי הרבה לאמר אבל קודם כל
I FUCKING CALLED IT
ידעתי שברגע שוואיט ולוסי יתחילו להיות פיזיים
, אישתו תחזור מהמתים, למה? כי מסע בזמן!' מה בית ריטר תכנן השבוע? תעמולה,פשוט אבל יעיל, הם רצו להכריח את אורסון וולס לתת להם טור בעיתונים שלו...נו שוין
בואו נודה רגע בעובדות,"האזרח קין" היה סרט משעמם מוות
.והקטע של הנסיך מבל איר היה

הקטע של הנסיך...

מבל אייר

שמחתי מכך שהדי לאמאר לא התרשמה מזה, למרות שאיך שהוא אמר את זה, זה כן נשמע כמעט פיוטי.
&nbsp
ובעניין הדי לאמאר - היא ממש פופולרית. רק לפני כמה חודשים היא הייתה בפרק של אגדות המחר. וחוץ מזה לפני שנתיים בסדרה הסוכנת קרטר ביססו דמות עליה. יש משהו יותר מידי מפתה בדמות של שחקנית שנחשבה לאישה היפה ביותר בעולם וגם הייתה מדענית חכמה.
&nbsp
מעניין איך ההווה שלהם שונה עכשיו שהיא נהפכה למיליארדרית.
&nbsp
אני גם לא ראיתי מעולם האזרח קין.

ארץ נהדרת

רק עכשיו ראיתי את ההקדשה שלך ניר :)
&nbsp
מלחמת האהודים- ברק עוד היה נשמע כמו ברק אבל אני מודה שאם לא היו אומרים לא בטוחה שהייתי מזהה..ביבי היה מעולה כרגיל

דנה וייס היתה מצחיקה אבל דיי מהר היא נמאסה
, תמר לא היתה מוצלחת...מי זה אפריים??שרית קצת ז*ינה את המוח..
&nbsp
הבדיחה על הקרנף ממש לא הצחיקה!!!
אלכס והנקיונות היה מצחיק אבל כמו כל מערכון אחר- הם משכו את זה יותר מידי עד שזה העיק. הנפילה שלו על ההליכון הייתה ממש מזוייפת...
&nbsp
אהבתי את המערכון עם השפים והמנה של המדינה :)
שני והמרק קניידלך בפיתה חחחחחחחחחחחחחחחחחח אני לא אתפלא אם הוא יאמץ את זה
לא ידעתי שפאולה טבעונית...לא סובלת אותה, איך ליאון סובל אותה?? אסף גרניט ואסטלה היו מעולים!!
לצערי השקשוקה בדר' שקשוקה כבר מזמן לא מוצלחת :( הפכה למלכודת תיירים...
את פבלו אני לא אוהבת...לא המקור ולא הדמות אבל אלי הצחיק אותי שצחק בחלק מהקטעים חחח
וגם הקטע הזה, מוצלח ככל שהיה, היה ארוך מידי

&nbsp
ואני מתה על משפחת טורטל :)
&nbsp
המערכון המצויר על אבטלה סמויה- כרגיל לא אהבתי ובשלב מסוים פשוט הרצתי קדימה...
&nbsp
סופר נני הרגה אותי חחח
&nbsp

noamlah

New member
אפריים שמיר מלהקת כוורת

ידוע בשנים האחרונות בהתבטאויות הדיי בוטות שלו נגד התרבות העכשווית והאומנים המזרחיים בפרט
שרית חדד חישה את השיר של כוורת "נתתי לה חיי" והוא פרסם בפייסבוק קישור וכתב "גועל נפש, דאעש של שיר" ואחר כך הוסיף "כנראה יצחק קלפטר (חבר אחר מכוורת) שמע את החידוש לפניי שאיבד הכרה ולכן הוא בבית חולים"
מירי רגב כמובן התערבה ונכנסה בו
באמת התפלאתי שזה הופיע כאייטם בארץ נהדרת כי ראיתי את זה כעניין דיי שולי
כנראה חיפשו תפקיד לברלד

מצד שני סופר נני כבר לא אייטם קרוב לעשור וזה לא מפריע לארץ נהדרת להתייחס אליה כאילו היא עוד רלוונטית

אהבתי את הפאנל הראשון

הפאנל השני דיי חזר על עצמו אבל אהבתי את אסף גרניט

את הטורטלים אני לא אוהב אבל
שירה האס
הייתה אז זה בסדר, גם אם יראו אותה מקריאה גיליון רכב אני אהיה מרוצה

המערכון המצוייר היה חזק וגם נכון, למרות שבשנים האחרונות הם התחדשו וכן עובדים עם מייל, היה יותר נכון לשים את הפקס עם מס הכנסה

סופר נני כבר אמרתי את דעתי ואומר שוב, לא רלוונטי, לעוס, ממוחזר, מחכה שיחליפו גג

didalf

Well-known member
היה די משעמם

אהבתי רק את הטורטלים והכי את המערכון המצוייר.

תמיד שנאתי את המערכון המצוי, עוד בעונות הקודמות...תמיד כולם

אהבו חחחח
&nbsp
לא אהבתאת המערכון עם השפים או סופר נני?...

didalf

Well-known member
לא כ"כ

סופר נני די מעצבנת, והשפים היה כרגיל קידום מעיק לתוכניות האחרות של קשת שאני לא רואה וחוץ מאיל שני לא הכרתי אף אחד.
&nbsp
אני מתה על המצוייר, זה תמיד אחד הקטעים היותר טובים שלהם.

UnREAL S03E05

רייצל מגלה שאביה ידע על מה שקרה וממשיכה להדרדר...היא מתעמתת איתו והוא מסביר את הצד שלו..אמא שלה ממש כלבה שמסממת את אביה...רייצל לוקחת אותו.
&nbsp
קווין מפטרת את סיימון.
אוגוסט מגלה שסרינה יודעת ששכב עם קווין והוא מאיים עם קוווין שיתבע על הטרדה מינית. קווין ורייצל מתכננות להרוס אותו וסרינה לא ממש מדברת איתו.
&nbsp
גרי לא נפגש עם קווין וJ וקווין מחליטה לצאת נגדו למלחמה והיא עוצרת את התוכנית וגרי רוצה לפטר אותה ואת כל מיש שקשור אליה.
מדי שפורצת למייל של גרי, עוזרת לקווין שמפטרת/סוחטת את גרי אחרי שמגלה שהוא גנב כסף..צאד מתגעגע אליה...
&nbsp
אוגוסט מחליט לעזוב אבל לא לפני שהוא חושף את האמת לסרינה שמגיבה בצורה דיי מרשימה חחח
&nbsp
מסתבר שסיימון מתצפת על קווין....
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
American Idol S16E05 חלק א'

מתחילים את פרק האודישנים האחרון בהפתעה לכבוד ליונל ריצ'י. נותנים לכל הנבחנים לשיר את Hello ביחד כמקהלה אחת גדולה. וואלה הם נשמעים לא רע וליונל מבסוט.

גאבי בארט – Good Girl
הבחורה הראשונה של הפרק, מעריצה גדולה של קרי אנדרווד. בוחרת לשיר שיר של קרי, מנסה להישמע כמו קרי. השופטים מעירים לה על זה ומבקשים ממנה לשיר משהו אחר. גם השיר הבא שלה זה של קרי. הם קוטעים אותה עוד לפני שהתחילה, היא מציעה לשיר גרטשן ווילסון. כמעט מוותרים עליה ועל ההבנה שלה במוזיקה ובמה שמתאים לה. בשניה האחרונה מחליטה לשיר שיר כנסייה ומצליחה לרצות את שלושת השופטים. וואלה נשמעה לא רע אם כי אני מסכימה עם לוק, המבטא הקאנטרי שלה נשמע מזויף. האמת שהביקורת ששלושתם נתנו לה הייתה בול On The Money.
קייטי מחליטה למתוח את אבא שלה
היא ושטויות שלה

קייטלין לוצ'יה – I Kissed A Girl
בחורה שמתלהבת שהופיעה בהוטל קפה. גם קייטי התחילה שם. האמת היא שזה אחד ה-Venueים האהובים עליי בלוס אנג'לס. מקום קסום

אני ממש אוהבת את הסטייל שלה למרות שהיא קצת נראית כמו קלרה של חנה לאסלו
אבל יש לה וייב מגניב.
יש לה גם קול מגניב.
קייטי טוענת שקייטלין ביצעה את זה יותר טוב ממנה. אז אממ לא. ביצוע מגניב אבל בעיקר כי כבר התרגלנו כל כך לשיר המקורי שהשינוי נראה מרענן. אם הביצוע המקורי היה בעיבוד הזה זה בחיים לא היה להיט.

מונטאז' מעריצי אלביס.

אמיליה פרסלי - Heartbreak Hotel
טוענת שהיא בת דודה של אלביס. אבל מסתבר שאבא שלה הוא איזה דודן ממדרגת עשירית של אלביס או משהו

יש לה לוק מגניב וקול חביב אבל הביצוע די סתמי.

בילי קראנק – What A Wonderful World
נשמע בול חיקוי של אלביס. שזה אחלה והכל כי הקול של אלביס
אבל לא הייתה בו טיפת ייחודיות.

ביילי איבנקס – That’s Alright Mama
עוד אחד שמנסה יותר מידי להשימע כמו אלביס. אחלה בתור חקיין. פחות בתור אמן.

דרייק מליגן - You Look So Good In Love
עוד מעריץ מושבע של אלביס. אז בניגוד לשלישיה הקודמת הוא לא בחר לשיר שיר של אלביס, אז הוא לא נשמע כמו אלביס. אבל הוא בחר לשיר שיר של ג'ורג' סטרייט ונשמע בדיוק כמו ג'ורג סטרייט. משום מה השופטים התעלפו עליו. ז"א, יש לו אחלה קול אבל לא שמעתי יותר מידי ייחודיות בקול שלו.
קייטי מנסה להטיל וטו על אחת מצורת השירה הכי פופולאריות בקאנטרי (השינוי סולמות בקול בס) חח בהצלחה עם זה

מונטאז' קייטי בולסת
אחת העריכות הכי מצחיקות של קייטי סטאפינג את הפרצוף שלה בנשנושים מכל הסוגים

מיילון שאמבי – Stand By Me
קייטי שואלת אותה מה היא מתכוונת לשיר, היא אומרת סטנד ביי מי וקייטי מעקמת פרצוף ותוהה עם זה השיר שמבליט את היכולות הווקאליות שלה בצורה הכי טובה כי זה שיר מאוד שטוח. המתמודדת נשמעת מאוד מהוססת וטוענת שלא ממש אבל לוק משכנע אותה להתחיל לשיר ומקסימום יעצרו אותה ויבקשו ממנה לשיר את הבחירה השניה שלה אם זה ישמע להם שטוח מידי.
אבל לא היה בזה צורך כי היא הצליחה לדחוף את כל האקרובטיקה המוזיקלית שלה לתוך השיר הזה שקייטי בסוף הביצוע קראה לו הביצוע הכי טוב ששמעה לשיר הזה.
אני חשבתי שזה היה לולייני ומאולץ מידי אבל בכל זאת ניתן לשמוע שיש לה קול ממש טוב מתחתיו.

מונטאז' אנשים לחוצים ששרים ממש רע.

לי ואסי – Zoom
המעריצה של ליונל ריצ'י. ברגע שליונל שמע שזום זה השיר האהוב עליה והוא קם והתחיל לשיר איתה זה היה כזה מגניב. הם נשמעו כל כך טוב ביחד וזה היה חמוד ממש.
לא יודעת למה ליונל ביקש ממנה לשיר משהו נוסף כשלוק וקייטי היו מוכנים לשפוט אותה על פי הדואט.
האמת שהבחירה לשיר של טוני ברקסטון הייתה טובה ממש והיא גם התחילה ממש טוב אבל הסיום שלה היה מזויף ומחריד. אני לא הייתי מעבירה אותה כי היא נשמעת כמו אחת מאלה שפשוט יתרסקו בהוליווד.
משום מה השופטים החליטו כן לתת לה צ'אנס. ממש לא הגיע לה.

עוד מונטאז' של מתמודדים עם בחירות שירים תמוהות.
לוסי שהקדישה ללוק את I Like Big Butts או איך שלא קוראים לשיר הזה הייתה פשוט אדירה. העיבוד לשיר היה מגניב ממש.
היה אחד ששר REM והיה ממש הזוי וגרוע וקייטי החליטה לתת לו YES כי הוא ווירדואו כמוה (מילים שלה)

מייקל וודרד – Make It Rain
הוא חמוד ולחוץ ונבוך וחסר ניסיון והייתי ממש בעדו. אבל רואים שאין לו באמת סיכוי בהוליווד.
יש לו קול מגניב ולגמרי לו קלטתי שהוא שר אד שירן. זה לגמרי היה נשמע שהוא שר איזה שיר מהסיקסטיז.

מונטאז' של קייטי מתמרמרת על זה שמתמודדים לא מתלבשים כמו כוכבים. ואז מראים כמו כל מיני הזויים שמתלבשים כמו ליידי גאגא

בריאל בת'בון - Gravity
הכוריאגרפית עם המיליון אחים והשיער המגניב שניסתה ללמד את לוק לרקוד. רק שאין לו שום חוש קצב
זה היה משעשע לראות אותו מנסה וזה לא באמת עבד. נראה לי קייטי חיה בשביל להביך את ליונל ולוק

יש לה אחלה קול והיא נתנה ביצוע מוצלח מאוד לשיר מצוין

קרלי מופה – I’d Let The Lion Out
יש לה קול מגניב לאללה,
יש לה אישיות For Days
אני קצת רוצה להתחתן איתה

איינה "רוז" לוסון – I Can’t Make You Love Me
הנה בחורה שהיא הסוב סטורי הקלאסי של איידול. ילדה שחורה שבאה מכלום והולכת אל כלום. הומלסית שרכבה על סוס בדרך לאודישן והייתי צריכה למכור את הכלייה של סבתא שלה כדי להאכיל את החתול שלה. או משהו בסגנון.
איידול של סיימון קאוול היו מעבירים אותה ומפמפמים לה את הצורה.
ואומנם היא לא נשמעה רע. היה לה טון נעים, והיא סבבה בסה"כ. אבל היא באמת לא שם עדין ואני שמחה שהשופטים לא מפחדים להגיד את זה ולא מעבירים אותה על סמך הסיפור העצוב שלה. באמת שיש לי תקוות גדולות לעונה הזו!

המשך בהודעה הבאה

למעלה