דיוני סדרות לתחילת שבוע

limors2

Active member
קליפ הפתיחה הוא הדבר הכי טוב בה!!!

אני ממש אוהבת דברים שמתפוצצים בהילוך איטי (זה אחד מהערוצים האהובים עלי ביוטיוב), ואני ממש נהנית מזה שהפיצוצים מגיעים בתזמון עם המוזיקה

&nbsp
אבל הסדרה נפלאה ממש, בלי קשר לפתיח.

kordilia snake

New member
גיליתי שאני נהנת ממנה הרבה יותר

ממה שציפיתי, אבל יש לה יותר מידי קטעים שמרגישים כאילו מדובר בטלנובלה ולא בדרמה משפטית.

limors2

Active member
כן, יש לה כמה וכמה נגיעות בתחום הצהוב

אבל זה חלק מהכיף, לדעתי.

Lhuna1

New member
יש, שמחה שנדלקת עליה!

למרות שאני אוהבת גם את מאיה וגם את קליפ הפתיחה

&nbsp

kordilia snake

New member
אני אוהבת את מאיה

וגם אהבתי את העלילה שלה בעונה 1, אבל השחקנית שלה לא טובה...

Don Nirtin

New member
איכס מאיה

לא מתחבר לא לשחקנית ולא לדמות.
&nbsp
אני מעביר את קליפ הפתיחה מהר כי הוא ממש ממצה את עצמו.

snirf

Active member
מסכים לגבי מאיה, היא פוגמת בסדרה...

וציפיתי ליותר מסדרת הבת של "האישה הטובה"...היא פשוט המשך של סדרת המקור, ציפיתי שיעשו משהו קצת שונה...אבל זה אותה הגברת בשינוי אדרת-המקרים, והדמויות שקופצות לתפקידי אורח כאזכורים מהמקור שזה נחמד...
&nbsp
מקווה שהעונה ה-2 טובה יותר.

עונה שלישית של הרשימה השחורה

צריך לסספנד הרבה בשביל ליהנות מהסדרה הזאת. הבימוי רשלני והסיפור מחורר לגמרי. מצד שני, ג'יימס ספיידר הוא מופע של איש אחד, ויש מספיק אקשן בשביל שחובבי אקשן יקבלו את המנה שלהם.
&nbsp
נקודת אור בעונה השלישית היא אדי גטהאגי שמשחק את מתיאס סולומון, ונראה שגם היוצרים אהבו אותו והוא הפך ל-recurring ואפילו קיבל main בספין אוף הכושל redemption.

גם התחלתי את קולוני בכיכובו של סויר מאבודים

זאת סדרה לכאורה עם פתיח של מד"ב כבד עם חייזרים שהשתלטו על העולם, אבל בפועל לפחות בכמה פרקים הראשונים (ויש לי חשד שזה יימשך כך) לא פוגשים בכלל חייזרים וזאת בעצם סוג של סדרת ריגול שמזכירה קצת את SS-GB, ובוא נאמר שבהשוואה הזאת היא בוודאי לא עומדת בכבוד.

dory141

New member
אני כבר בחלק האחרון של עונה 4

ככל שעובר הזמן, רד מגלה שקשה לסמוך על איש, כולל על המעגל הקרוב ביותר. הוא אפילו כמעט מת בשל הרעלה. לא צפיתי בספין אוף ואין לי כוונה לכך.

Homeland S07E07

סול נפגש עם דיוויג ומעדכן אותו שסימון מרגלת רוסית.הפרצוף של אליזבת בנאום עם ראלף הי פרייסלס חחחח
&nbsp
אחכ סול מתעמת עם מקס ומסתבר שהוא יודע על המעקבים...מקס משץף איתו פעולה.
&nbsp
קארי ואחותה ממשיכות לריב והיא לוקחת את פראני...חבל שהיא אמא דיי גרועה..
&nbsp
דנטה לא ממש מבין מה קרה וקארי שקרנית דיי גרועה חחחח. דנטה מזמין אותה ואת פראני אליו.מדהים שהיא מסכנת את הבת שלה ככה.
קארי מגלה פרטים על אישתו לשעבר של דנטה-אודרי.
דנטה נפגש עם אחותה של קארי וקארי נפגשת עם אודרי שמספרת לה על המשוגעת שדפקה את דנטה חחח...
&nbsp
אליזבת נפגשת עם סגן הנשיא ראלף שלא ממש מרוצה מכל הסיפור של החסינות של סימון והיא עוד פחות מרוצה מהפגישה איתם. היא לא מוכנה לקבל את ההתפטרות של דיוויד.
&nbsp
סול הורס לקארי את הז*יון היחידי שהיה לה מזה זמן רב חחחחח
&nbsp
פרק טוב!
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

winner999

New member
בהחלט פרק מעולה !

אהבתי איך שכולם מרגלים אחרי כולם

לא מבין את קרי, כנראה שהיתה מיואשת ולא לקחה את התרופות כשנענתה להזמנה של דנטה.
מצחיק שחבורה של מומחים סרקה את הבית ולא מצאה את אלבום החתונה שפראני מצאה בדקה

לדעתי זה היה בכוונה כדי לגלות מידע או משהו...
או שהיא הייתה ממש חרמנית...תחשוב כמה זמן לא היה לה סקס חחח

אבל להכניס אותה ללוע הארי? ממש חוסר אחריות וזה בקלות היה

יכול להידרדר. למעשה, רגע לפני שהסקס ביניהם הופסק הוא שאל אותה שאלה שלא ברור איך היא הייתה יוצאת ממנה.

The Last Man on Earth S04E12

טנדי בטוח שהוא הרג את קארל בטעות חחחחח
הלוויה שלו והנאום של טנדי היו ממש מצחיקים חחחחחח, טנדי הזכיר את לוציפר חחח
גייל והחיקוי שלה היו מצחיקים ופתאום כולם התחילו לאהוב אותו חחח
טנדי וגייל מתקרבים..עד שהוא חושב שהיא מתחילה איתו

&nbsp
טוד ממשיך לכעוס על מליסה שלא מוכנה לספר לו איפה גספר. טוד עוקב אחריה. אחכ הוא מבין שהוא צריך לקחת צעד אחורה...
מליסה מוכנה לעשות ילד עם טוד ולמלא את תפקיד הדודה חחחח...ופה אריקה נכנסת לתמונה...
&nbsp
&nbsp
&nbsp

לא ציינת את הקטע הכי מצחיק

שהפתרון של טנדי לערמת החיתולים המסריחים זה להעיף אותם בבלונים עם הליום.
אני יכול לדמיין איזה שורד במקום רחוק מהם שפתאום נופל עליו מהשמים חיתול מלא ומנסה להבין מאיפה זה בא

&nbsp
טנדי כרגיל אידיוט, אפילו כשהוא מנסה להיות שפוי וטוב הוא איכשהו יוצא אידיוט גמור. אבל בשלב הזה ברור שגייל לא נעלבת או משהו כזה, לא אפילו מופתעת מכמה אידיוט הוא יכול להיות.
&nbsp
אז עכשיו הם רוצים שאריקה תהיה אמא של התינוק של טוד? מתי סיפורי התינוקות יסתיימו כבר?

הם כבר ממחזרים כי אין להם עלילות...
מה עוד הם יכולים לעשות?...
&nbsp
בגלל זה העדפתי שיסיימו את התוכנית עם טעם של עוד מאשר שתהפוך למאוסה...
&nbsp
הקטע עם החיתולים באמת היה מצחיק...הוא כזה טיפש חחח

Lucifer.S03E19

מייז מתחרפנת ורוצה לחזור הביתה לגיהינום ולוציפר חושש שקלואי תפגש..היא כועסת שהוא עשה את זה בשביל פירס ולא בשבילה. קלואי כועסת שטריקסי נפגעה והיא לא ממש מבינה מה קרה...
לוציפר ופירס נפגשים על הבוקר אצל קלואי....מביך
אלה מבינה את כאבו של לוציפר חחחחחחח
&nbsp
שרלוט ממשיכה את הטיפול אצל לינדה...לינדה כועסת ומתעמתת עם אמנדיאל שדיבר עם שארלוט ורק גלגל אותה עוד יותר...לוציפר מספר לה את האמת, בערך..
&nbsp
מייז מנסה להיכנס בכוח לכלא...הקטע עם אלה היה ממש מצחיק חחח
אהבתי את הקטע בו לוציפר וקלואי מראיינים את כל האנשים שמייז תחקרה בנסיון לגלות מי מפליל אותה..לבסוף היא מגלה שזאת אמא של סביסטיאן...
&nbsp
אני ממש מרחמת על שארלוט...
&nbsp
לוציפר אומר למייז שהוא לא יכול להחזיר אותה הביתה כי הוא לא יכול לאבד גם אותה... מייז צדקה במה שאמרה לו שהיא פרס ניחומים בשבילו ושהוא לא ראוי לה. ידעתי שפירס מסריח!!!!!
&nbsp
&nbsp
&nbsp

למעלה