לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1932119,321 עוקבים אודות עסקים

פורום טלוויזיה

שלום לכולם,
פורום טלוויזיה נכנס לדור חדש ומשופר. מטרתנו היא אחת ויחידה - לשתף ולדבר על מה שאנחנו רואים במדיה הטלוויזיונית.
בפורום הזה נתעדכן בריטיינג, בסדרות חדשות, נתבשר בחדשות טלוויזיה, נוכל לתקשר בצורה חברתית בפורום ואף נוכל ליהנות מחברות וירטואלית ונעימה.
פורום זה אינו מיועד לעצות שקשורות לקניית טלוויזיה חדשה. לשם כך- ישנו פורום אודיו וקולנוע ביתי.
פורום זה אינו מיועד גם כן לזיהוי שירים. עשו זאת בפורום המיועד. 

אני מפציר בכם - קראו נא את תקנון 2.0 כדי לחסוך אי נעימויות. 
שלכם - 
ניר וניק.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלוויזיה

שלום לכולם,
פורום טלוויזיה נכנס לדור חדש ומשופר. מטרתנו היא אחת ויחידה - לשתף ולדבר על מה שאנחנו רואים במדיה הטלוויזיונית.
בפורום הזה נתעדכן בריטיינג, בסדרות חדשות, נתבשר בחדשות טלוויזיה, נוכל לתקשר בצורה חברתית בפורום ואף נוכל ליהנות מחברות וירטואלית ונעימה.
פורום זה אינו מיועד לעצות שקשורות לקניית טלוויזיה חדשה. לשם כך- ישנו פורום אודיו וקולנוע ביתי.
פורום זה אינו מיועד גם כן לזיהוי שירים. עשו זאת בפורום המיועד. 

אני מפציר בכם - קראו נא את תקנון 2.0 כדי לחסוך אי נעימויות. 
שלכם - 
ניר וניק.
x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'דיוני סדרות לאמצע שבוע'
דיוני סדרות לאמצע שבוע
27/03/2018 | 08:57
37
32
הלפני אחרון של מרץ
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' UnREAL S03E05 '
UnREAL S03E05
27/03/2018 | 07:07
57
רייצל מגלה שאביה ידע על מה שקרה וממשיכה להדרדר...היא מתעמתת איתו והוא מסביר את הצד שלו..אמא שלה ממש כלבה שמסממת את אביה...רייצל לוקחת אותו.

קווין מפטרת את סיימון.
אוגוסט מגלה שסרינה  יודעת ששכב עם קווין והוא מאיים עם קוווין שיתבע על הטרדה מינית. קווין ורייצל מתכננות להרוס אותו וסרינה לא ממש מדברת איתו.

גרי לא נפגש עם קווין וJ וקווין מחליטה לצאת נגדו למלחמה והיא עוצרת את התוכנית וגרי רוצה לפטר אותה ואת כל מיש שקשור אליה.
מדי שפורצת למייל של גרי, עוזרת לקווין שמפטרת/סוחטת את גרי אחרי שמגלה שהוא גנב כסף..צאד מתגעגע אליה...

אוגוסט מחליט לעזוב אבל לא לפני שהוא חושף את האמת לסרינה שמגיבה בצורה דיי מרשימה חחח

מסתבר שסיימון מתצפת על קווין....

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ארץ נהדרת '
ארץ נהדרת
27/03/2018 | 06:36
8
81
רק עכשיו ראיתי את ההקדשה שלך ניר :)

מלחמת האהודים- ברק עוד היה נשמע כמו ברק אבל אני מודה שאם לא היו אומרים לא בטוחה שהייתי מזהה..ביבי היה מעולה כרגיל
דנה וייס היתה מצחיקה אבל דיי מהר היא נמאסה , תמר לא היתה מוצלחת...מי זה אפריים??שרית קצת ז*ינה את המוח..

הבדיחה על הקרנף ממש לא הצחיקה!!!
אלכס והנקיונות היה מצחיק אבל כמו כל מערכון אחר- הם משכו את זה יותר מידי עד שזה העיק. הנפילה שלו על ההליכון הייתה ממש מזוייפת...

אהבתי את המערכון עם השפים והמנה של המדינה :)
שני והמרק קניידלך בפיתה חחחחחחחחחחחחחחחחחח אני לא אתפלא אם הוא יאמץ את זה   לא ידעתי שפאולה טבעונית...לא סובלת אותה, איך ליאון סובל אותה?? אסף גרניט ואסטלה היו מעולים!!
לצערי השקשוקה בדר' שקשוקה כבר מזמן לא מוצלחת :( הפכה למלכודת תיירים...
את פבלו אני לא אוהבת...לא המקור ולא הדמות אבל אלי הצחיק אותי שצחק בחלק מהקטעים חחח
וגם הקטע הזה, מוצלח ככל שהיה, היה ארוך מידי

ואני מתה על משפחת טורטל :)

המערכון המצויר על אבטלה סמויה- כרגיל לא אהבתי ובשלב מסוים פשוט הרצתי קדימה...

סופר נני הרגה אותי חחח

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אפריים שמיר מלהקת כוורת'
אפריים שמיר מלהקת כוורת
<< ההודעה הנוכחית
27/03/2018 | 08:47
1
69
ידוע בשנים האחרונות בהתבטאויות הדיי בוטות שלו נגד התרבות העכשווית והאומנים המזרחיים בפרט
שרית חדד חישה את השיר של כוורת "נתתי לה חיי" והוא פרסם בפייסבוק קישור וכתב "גועל נפש, דאעש של שיר" ואחר כך הוסיף "כנראה יצחק קלפטר (חבר אחר מכוורת) שמע את החידוש לפניי שאיבד הכרה ולכן הוא בבית חולים"
מירי רגב כמובן התערבה ונכנסה בו
באמת התפלאתי שזה הופיע כאייטם בארץ נהדרת כי ראיתי את זה כעניין דיי שולי
כנראה חיפשו תפקיד לברלד

מצד שני סופר נני כבר לא אייטם קרוב לעשור וזה לא מפריע לארץ נהדרת להתייחס אליה כאילו היא עוד רלוונטית

אהבתי את הפאנל הראשון

הפאנל השני דיי חזר על עצמו אבל אהבתי את אסף גרניט

את הטורטלים אני לא אוהב אבל שירה האס הייתה אז זה בסדר, גם אם יראו אותה מקריאה גיליון רכב אני אהיה מרוצה

המערכון המצוייר היה חזק וגם נכון, למרות שבשנים האחרונות הם התחדשו וכן עובדים עם מייל, היה יותר נכון לשים את הפקס עם מס הכנסה

סופר נני כבר אמרתי את דעתי ואומר שוב, לא רלוונטי, לעוס, ממוחזר, מחכה שיחליפו גג

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מתביישת שלא הכרתי את השם שלו אבל מהפירוט נשמע שלא הפסדתי'
מתביישת שלא הכרתי את השם שלו אבל מהפירוט נשמע שלא הפסדתי
27/03/2018 | 13:30
46
הרבה :)

תודה רבה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'היה די משעמם'
היה די משעמם
27/03/2018 | 23:15
5
47
אהבתי רק את הטורטלים והכי את המערכון המצוייר.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תמיד שנאתי את המערכון המצוי, עוד בעונות הקודמות...תמיד כולם '
תמיד שנאתי את המערכון המצוי, עוד בעונות הקודמות...תמיד כולם
27/03/2018 | 23:26
4
40
אהבו חחחח

לא אהבתאת המערכון עם השפים או סופר נני?...
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא כ"כ'
לא כ"כ
27/03/2018 | 23:34
3
39
סופר נני די מעצבנת, והשפים היה כרגיל קידום מעיק לתוכניות האחרות של קשת שאני לא רואה וחוץ מאיל שני לא הכרתי אף אחד.

אני מתה על המצוייר, זה תמיד אחד הקטעים היותר טובים שלהם.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אסף גרניט ברשת'
אסף גרניט ברשת
27/03/2018 | 23:46
1
6
לצפיה ב-'נכון...אבל אותו ח*א חחח'
נכון...אבל אותו ח*א חחח
28/03/2018 | 07:56
2
לצפיה ב-'תמיד אני הפוכה ושונאת את מה שאוהבים ולהפך '
תמיד אני הפוכה ושונאת את מה שאוהבים ולהפך
28/03/2018 | 07:56
2
לצפיה ב-'American Idol S16E05 חלק א''
American Idol S16E05 חלק א'
27/03/2018 | 08:56
1
32
מתחילים את פרק האודישנים האחרון בהפתעה לכבוד ליונל ריצ'י. נותנים לכל הנבחנים לשיר את Hello ביחד כמקהלה אחת גדולה. וואלה הם נשמעים לא רע וליונל מבסוט.

גאבי בארט – Good Girl
הבחורה הראשונה של הפרק, מעריצה גדולה של קרי אנדרווד. בוחרת לשיר שיר של קרי, מנסה להישמע כמו קרי. השופטים מעירים לה על זה ומבקשים ממנה לשיר משהו אחר. גם השיר הבא שלה זה של קרי. הם קוטעים אותה עוד לפני שהתחילה, היא מציעה לשיר גרטשן ווילסון. כמעט מוותרים עליה ועל ההבנה שלה במוזיקה ובמה שמתאים לה. בשניה האחרונה מחליטה לשיר שיר כנסייה ומצליחה לרצות את שלושת השופטים. וואלה נשמעה לא רע אם כי אני מסכימה עם לוק, המבטא הקאנטרי שלה נשמע מזויף. האמת שהביקורת ששלושתם נתנו לה הייתה בול On The Money.
קייטי מחליטה למתוח את אבא שלה היא ושטויות שלה

קייטלין לוצ'יה – I Kissed A Girl
בחורה שמתלהבת שהופיעה בהוטל קפה. גם קייטי התחילה שם. האמת היא שזה אחד ה-Venueים האהובים עליי בלוס אנג'לס. מקום קסום
אני ממש אוהבת את הסטייל שלה למרות שהיא קצת נראית כמו קלרה של חנה לאסלו אבל יש לה וייב מגניב.
יש לה גם קול מגניב.
קייטי טוענת שקייטלין ביצעה את זה יותר טוב ממנה. אז אממ לא. ביצוע מגניב אבל בעיקר כי כבר התרגלנו כל כך לשיר המקורי שהשינוי נראה מרענן. אם הביצוע המקורי היה בעיבוד הזה זה בחיים לא היה להיט.

מונטאז' מעריצי אלביס.

אמיליה פרסלי  - Heartbreak Hotel
טוענת שהיא בת דודה של אלביס. אבל מסתבר שאבא שלה הוא איזה דודן ממדרגת עשירית של אלביס או משהו
יש לה לוק מגניב וקול חביב אבל הביצוע די סתמי.

בילי קראנק – What A Wonderful World
נשמע בול חיקוי של אלביס. שזה אחלה והכל כי הקול של אלביס אבל לא הייתה בו טיפת ייחודיות.

ביילי איבנקס – That’s Alright Mama
עוד אחד שמנסה יותר מידי להשימע כמו אלביס. אחלה בתור חקיין. פחות בתור אמן.

דרייק מליגן - You Look So Good In Love
עוד מעריץ מושבע של אלביס. אז בניגוד לשלישיה הקודמת הוא לא בחר לשיר שיר של אלביס, אז הוא לא נשמע כמו אלביס. אבל הוא בחר לשיר שיר של ג'ורג' סטרייט ונשמע בדיוק כמו ג'ורג סטרייט. משום מה השופטים התעלפו עליו. ז"א, יש לו אחלה קול אבל לא שמעתי יותר מידי ייחודיות בקול שלו.
קייטי מנסה להטיל וטו על אחת מצורת השירה הכי פופולאריות בקאנטרי (השינוי סולמות בקול בס) חח בהצלחה עם זה

מונטאז' קייטי בולסת אחת העריכות הכי מצחיקות של קייטי סטאפינג את הפרצוף שלה בנשנושים מכל הסוגים

מיילון שאמבי – Stand By Me
קייטי שואלת אותה מה היא מתכוונת לשיר, היא אומרת סטנד ביי מי וקייטי מעקמת פרצוף ותוהה עם זה השיר שמבליט את היכולות הווקאליות שלה בצורה הכי טובה כי זה שיר מאוד שטוח. המתמודדת נשמעת מאוד מהוססת וטוענת שלא ממש אבל לוק משכנע אותה להתחיל לשיר ומקסימום יעצרו אותה ויבקשו ממנה לשיר את הבחירה השניה שלה אם זה ישמע להם שטוח מידי.
אבל לא היה בזה צורך כי היא הצליחה לדחוף את כל האקרובטיקה המוזיקלית שלה לתוך השיר הזה שקייטי בסוף הביצוע קראה לו הביצוע הכי טוב ששמעה לשיר הזה.
אני חשבתי שזה היה לולייני ומאולץ מידי אבל בכל זאת ניתן לשמוע שיש לה קול ממש טוב מתחתיו.

מונטאז' אנשים לחוצים ששרים ממש רע.

לי ואסי – Zoom
המעריצה של ליונל ריצ'י. ברגע שליונל שמע שזום זה השיר האהוב עליה והוא קם והתחיל לשיר איתה זה היה כזה מגניב. הם נשמעו כל כך טוב ביחד וזה היה חמוד ממש.
לא יודעת למה ליונל ביקש ממנה לשיר משהו נוסף כשלוק וקייטי היו מוכנים לשפוט אותה על פי הדואט.
האמת שהבחירה לשיר של טוני ברקסטון הייתה טובה ממש והיא גם התחילה ממש טוב אבל הסיום שלה היה מזויף ומחריד. אני לא הייתי מעבירה אותה כי היא נשמעת כמו אחת מאלה שפשוט יתרסקו בהוליווד.
משום מה השופטים החליטו כן לתת לה צ'אנס. ממש לא הגיע לה.

עוד מונטאז' של מתמודדים עם בחירות שירים תמוהות.
לוסי שהקדישה ללוק את I Like Big Butts או איך שלא קוראים לשיר הזה הייתה פשוט אדירה. העיבוד לשיר היה מגניב ממש.
היה אחד ששר REM והיה ממש הזוי וגרוע וקייטי החליטה לתת לו YES כי הוא ווירדואו כמוה (מילים שלה)

מייקל וודרד – Make It Rain
הוא חמוד ולחוץ ונבוך וחסר ניסיון והייתי ממש בעדו. אבל רואים שאין לו באמת סיכוי בהוליווד.
יש לו קול מגניב ולגמרי לו קלטתי שהוא שר אד שירן. זה לגמרי היה נשמע שהוא שר איזה שיר מהסיקסטיז.

מונטאז' של קייטי מתמרמרת על זה שמתמודדים לא מתלבשים כמו כוכבים. ואז מראים כמו כל מיני הזויים שמתלבשים כמו ליידי גאגא

בריאל בת'בון - Gravity
הכוריאגרפית עם המיליון אחים והשיער המגניב שניסתה ללמד את לוק לרקוד. רק שאין לו שום חוש קצב זה היה משעשע לראות אותו מנסה וזה לא באמת עבד. נראה לי קייטי חיה בשביל להביך את ליונל ולוק
יש לה אחלה קול והיא נתנה ביצוע מוצלח מאוד לשיר מצוין

קרלי מופה – I’d Let The Lion Out
יש לה קול מגניב לאללה,
יש לה אישיות For Days
אני קצת רוצה להתחתן איתה

איינה "רוז" לוסון – I Can’t Make You Love Me
הנה בחורה שהיא הסוב סטורי הקלאסי של איידול. ילדה שחורה שבאה מכלום והולכת אל כלום. הומלסית שרכבה על סוס בדרך לאודישן והייתי צריכה למכור את הכלייה של סבתא שלה כדי להאכיל את החתול שלה. או משהו בסגנון.
איידול של סיימון קאוול היו מעבירים אותה ומפמפמים לה את הצורה.
ואומנם היא לא נשמעה רע. היה לה טון נעים, והיא סבבה בסה"כ. אבל היא באמת לא שם עדין ואני שמחה שהשופטים לא מפחדים להגיד את זה ולא מעבירים אותה על סמך הסיפור העצוב שלה. באמת שיש לי תקוות גדולות לעונה הזו!

המשך בהודעה הבאה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'American Idol S16E05 חלק ב''
American Idol S16E05 חלק ב'
27/03/2018 | 09:02
14
סמואל סוונסון – Let’s Stay Together
איזה מוזר לראות את הסיסטר הזה ולשמוע אותו שר ואז לשמוע אותו מספר שהוא קאנטרי בוי חולב עיזים בזמנו הפנוי
אחלה קול. נעים מאוד. אחלה בחירת שיר.
הו מאן, ליונל הרגע השווה אותו ללות'ר וונדרוס. סרייסלי?

עוד מונטאז' של אנשים שלא עברו. מנסים לכסות כמה שיותר מתמודדים. זה נחמד. ההוא שדפק שם ריקודי אלביס וליונל כזה "תעשה לי טובה, תעמוד בלי לזוז ותשיר לי שיר" ופתאום הוא שר "I never gonna dance again” לא אני מתה

דאמינו סקארפי – More Than A Feeling
אני כל פעם תוהה לעצמי מה כל הרוקיסטים האלה שטוענים שהתוכנית לא לרמה שלהם ושהם תקועים באייטיז ושהמוזיקה היום לא משהו בכלל באים להיבחן לתוכנית. כאילו, אתם מודעים לזה שתצטרכו למכור את נשמתכם לשטן אם תעברו להוליווד?
ועוד הוא גרוע כל הדיבורים שלו והוא זייף ת'חיים. נו באמת
חח קייטי אחרי שהוא יוצא "אפשר שני אדווילים בבקשה" לגמרי כאב ראש

חח לוק צופה במשחק פוטבול ולא מתייחס למתמודדים ששרים מולו לוקח את העבודה שלו ברצינות ללא ספק.
בא איזה בחור והוא אוהד את הקבוצה השניה
אני זוכרת את המשחק הזה ושהקבוצה של לוק הפסידה בשניה האחרונה וקייטי עשתה אינסטה-סטורי של הפרצוף ההמום של לוק שכמעט התחיל לבכות
לוק צריך להתקדם מקולג' פוטבול ל-NFL.

ג'ורני – Rise Up
יש לה שם מגניב. קייטי לא האמינה שזה באמת השם שלה. גם אני קצת פיקפקתי אבל היא טענה שזה אכן השם האמיתי שלה.
בדיחות הdad של לוק
היא קיבלה יותר זמן מסך משהגיע לה רק כי היא לסבית? הו וול. יש לה מזל שיש לה קול סבבה אחרת הייתי מתעצבנת.

איזה וידאו של לוק CRASHING איזו חתונה בלי קשר לחיים  ואז הם כולם שרים את השיר הכי שוביניסטי שלו (ויש לו כל כך הרבה ברפטואר המפוקפק שלו)

אדה ווקס –  House Of The Rising Sun
היי הנה אדם סנדרס של עונה 12! יש לי ביצוע של הקבוצה שלו מגרופ דיי בהוליווד על הנגן שלי עדין
הו פלוט טוויסט! הוא חזר בתור דראג קווין אחרי שאיימו עליו ברשתות חברתיות ואמרו לו להתאבד. היי ילדים יש לתוכנית מסר חיובי בחסות קייטי פרי – דונט בי אה בולי!
יש לו קול טוב. אבל זה לא מפתיע אותי. היה לו קול טוב גם אז בעונה 12.
אני אוהבת את הגיוון שיש העונה במתמודדים ששלחו להוליווד. אפילו לא יפריע לי אם הוא יגיע לטופ 10.

טוב, זה היה האודישן האחרון לעונה. קצת עצוב לי עכשיו
אני רגילה לחודשים של מריחות בלתי נחוצות של אודישנים וזה קצת חסר לי. הייתי שמחה לראות עוד מלא סרטונים של קייטי עושה מה שקייטי עושה הכי טוב – shenanigans
הו וול, הוליווד וויק היר ווי גו! 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'צפרדע פרק 1X02'
צפרדע פרק 1X02
27/03/2018 | 11:54
34
עוד פרק מדהים של הסדרה המדהימה הזאת
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'THE GOOD DOCTOR סיום העונה'
THE GOOD DOCTOR סיום העונה
27/03/2018 | 15:55
46
פרק טוב
עוד יותר הבליט את זה ששון הוא אנושי ובהחלט יכול לעשות טעויות
זה לא היה פייר מצד גלסמן להפיל רק עליו את הידיעה שהוא גוסס בלי כוונה לידע את שאר הצוות, הפעיל עליו יותר מדיי לחץ וזה כבר לא קשור לאוטיזם שלו

גם נראה שהחששות של גלסמן היו לשווא כי חוץ משון ועורכת הדין ששון ישב עליה כולם דיי הניחו לו הפרק, היה דיי מוזר
את המתמחים הפסיכוטיים של דוקטור קויל אני עוד יכול להבין בעניין, הם לא יציבים אבל שג'רארד וקלייר יקבלו את ההודעה על גלסמן ויתייחסו לכך כאילו שמעו מידע על חלב שנגמר במכולת?

הייתי מעדיף כן להשאיר את גלסמן נוטה למות ולהרוג את הדמות שלו בתחילת העונה השניה, זה היה נותן מרחב לדמות של שון להסתדר בבית החולים ללא דמות האב שלו ויותר גרוע מכך עם אנדרוז בתור נשיא
אבל מצד שני לפי הסוף נראה שאנדרוז בכל זאת יהיה נשיא, לפחות בחלק נכבד של העונה השניה
שון יצליח להנצל מפיתורים לפי דעתי אבל גלסמן לא יצליח להשתחרר מההצהרה שלו
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'צומת מילר '
צומת מילר
27/03/2018 | 21:53
4
56
מאיה מפרגנת לאדיר לצאת ואז יוזמת ערב בילוי זוגי....משהו מריח מוזר...היא כרטסה אותו חח. עופר מציע לו ליזום ריב ואדיר לא ממש מצליח וזה מתוצץ לו בפרצוף חח..

אני לא סובלת את רותם..דמות מזעזעת. היא יוצאת עם טבעוני...ממש מעניין. גם הצרפתייה מעצבנת..ואוכל טבעוני יכול להיות ממש טעים...

אהבתי את הקטע עם הטסט ושיר אלמליך חחחחחחחחחחח, אנאלי הייתה סתם מפגרת.
קרין גורן הגיעה גם לפה??
איך אני שונאת לעבור טסטים..מזל שמישהו עושה את זה בשבילי חחחח

אהבתי את הסטאנדאפ :)
המייקאפ סקס וההיא מהקהל
שלי תריסים חחחחחח

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'היה ממש מצחיק'
היה ממש מצחיק
28/03/2018 | 16:34
3
38
כל הסיפורים היו קורעים. רותם היא דמות מצחיקה עם השפה ההזויה שלה. אוכל טבעוני יכול להיות טעים גם צמחוני. הנקודה פה שהוא צוחק על כולם. במיוחד הצחיק אותי שהוא הזריק לעצמו B12 ככה באמצע המסעדה.
לא ידעתי מי זו, תודה על ההסבר.
אנאלי לא הייתה מפגרת, היא ניסתה ללא הצלחה. המילים שלה היו קורעות.
מאוד מעריכה את אמני ארצנו שבאים לתכנית של אדיר וצוחקים על עצמם ללא בושה. כל הכבוד לקרין ולחוש ההומור שלה. שבמקום טישו היא ביקשה עוגיה.
אהבתי מאוד את הסטנד אפ לא הפסקתי לצחוק, כן וההיא מהקהל הייתה מצחיקה. וגם שהוא אמר למישהי שהוא ימתין כי כואב לה מהצחוק
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לדעתי זה היה הפרק הכי טוב עד עכשיו..אגב, מי שמגלמת את רותם'
לדעתי זה היה הפרק הכי טוב עד עכשיו..אגב, מי שמגלמת את רותם
28/03/2018 | 22:18
2
19
עשתה פארודיה לשיר של נטע...ממה אהבתי חחחח
אני כמעט בטוחה שזאת היא ואני לא מתבלבלת חחחח
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בגלל ש...'
בגלל ש...
29/03/2018 | 07:03
1
20
הפרק הזה מזכיר את הפרקים של רמזור. אדיר נתקע בבעיה כלשהי, הוא מקבל עצה גרועה מנסה ליישם אותה וזה מתפוצץ לו בפרצוף. ברמזור זה היה חפר, פה זה עופר.
אנסה למצוא את הפארודיה הזו. זה קצת קשה כי יש באז מטורף על השיר וכבר יצא הכל ריקודים, פארודיות מה שתרצי....
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
29/03/2018 | 07:29
1
לצפיה ב-'בארי פרק 1 '
בארי פרק 1
27/03/2018 | 22:59
2
57
מאוד אהבתי, למרות שהיו רגעים די צפויים (כמו שפונזי יחשוב שהסיפור שלו זה סצינה שהוא עושה ויתרשם), היו גם כמה ממש מצחיקים ובגדול זה עושה רושם טוב.
הכי הצחיק אותי שאלו ששכרו אותו רואים אותו מתחבק עם הבחור באוטו והפרצופים שלהם כזה WTF?!
אהבתי גם את השחקנית שאמרה "אתה חושב שמריל סטריפ וקלי קואקו סתם ככה הצליחו?"
(למי שלא יודע קלי קואקו זאת פני מהמפץ הגדול חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח)
וגם שהבוס/דוד שלו אומר לו שהסצינה שהוא שיחק זה בכלל מסרט אז הוא עונה "זה תיאטרון ב-L.A. כנראה שהם משחקים רק סצינות מסרטים
היו עוד רגעים...
חוץ מזה ביל היידר מאוד דומה למייקל סי הול וגם בסצינה שהוא הלך לבצע את ההתנקשות הוא לבש אותה חולצה כמו שדקסטר תמיד היה לובש. מקריות?
הרעיון של לנצל לוחמים משוחררים שחזרו עם חצי טראומה ולא מוצאים את מקומם בחזרה באזרחות, ולהפוך אותם לרוצחים שכירים בשביל הכסף הופיע כבר בסדרה אחרת ששכחתי את שמה, יש מצב שזה גנוב משם, אבל דווקא המונולוג שלו היה יפה לדעתי.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן זה היה טוב '
כן זה היה טוב
27/03/2018 | 23:36
1
29
למרות שכמו שאת אומרת הרבה צפוי.
כמו גם זה שהוא יחליט להיות שחקן. אומנם זה קונספט הסדרה, אבל זה גם הרגיש כל כך צפוי.
לא ציפיתי קטע בסוף הפרק כשהוא מגיע אל הבחור ומגלה שהם כבר ירו בו ואז הוא מחסל אותם לפני שהם מחסלים אותו. לא ברור לאן זה ילך מכאן כי ראו שהיה לבחור מצלמה במכונית אז הגיוני שזה תפס את הפרצוף של בארי והשוטרים יוכלו למצוא אותו.. במיוחד אם בודקים מה הקורבן עשה בימים האחרונים.

גם אותי נורא הצחיק שההיא שמה את מריל סטריפ וקלי קואקו באותה קטגוריה. אם כי קלי קואקו היא בטוח חלום עבור שחקנים מתחילים - היא כבר 11 שנה בסדרה מאוד מצליחה, זה דבר שאנשים חולמים עליו.

לא חשבתי על הדימיון למייקל סי הול, אבל אולי יש בזה באמת משהו.

גם לי זכור משהו על יוצא צבא שעובד כמתנקש, אבל נראה לי מסרט.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הסדרה שהתכוונתי אליה, אתה ראית אותה'
הסדרה שהתכוונתי אליה, אתה ראית אותה
28/03/2018 | 00:09
25
זה קצת ספוילר לסדרה ההיא, אז לטובת אחרים שמעדיפים להזהר אני אכתוב פה רק שזו סדרה מהשנתיים האחרונות, שודרה בארץ ב-YES וקיבלה ביקורות טובות, אבל בוטלה אחרי עונה 1.
אני ראיתי ממנה איזה שני פרקים והשתעממתי, אבל אתה ראית את כולה וסיכמת אותה פה בפורום.
כותבת למטה את שמה, בשביל אחרים זו אזהרת ספוילר - ובשבילך זו חידה שהתשובה בזכרון שלך
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
quarry

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'Here and Now פרק 1X07 (מה קורה ניר, אתה עוד רואה?)'
Here and Now פרק 1X07 (מה קורה ניר, אתה עוד רואה?)
27/03/2018 | 23:49
2
34
המשחק של רמון מצליח מאוד, אבל הוא עובר עוד התקף שבו הוא מדמיין אנשים לובשים מסיכות. זה נראה כאילו יש לו חזון אפוקליפטי.
פאריד מגלה לו סוף סוף את זה שהוא מאמין שיש בינהם קשר קסום כלשהו ורמון לא מקבל את זה טוב בכלל.
אין סימן להנרי והוא גם החליף טלפון נייד. אני עדיין מאמין שעוד נראה אותו בהמשך.

קריסטן תופסת כמה בנות מגעילות שמציירות צלבי קרס. אני לא מבין למה היא לא פשוט דיווחה עליהן מיד. היא מדברת על להתנקם בהן ונראה לי שזה יצא שהיא רק תסתבך.

חוץ מזה דוק קצת מאבד את זה וזה מתבטא בכאבי בטן (ויותר)
לא ברור לי מה קורה עם אשלי בדיוק.
אודרי מפלרטטת עם הבוס החדש שלה.
וגרג מגלה שהסטודנט שלו שנפטר לא היה מה שהוא חשב.

עדיין ממש לא ברור לאן הסדרה הזאת הולכת בכלל
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'רואה, בטח'
רואה, בטח
28/03/2018 | 00:56
30
פשוט לא התחשק לי לכתוב על זה שהזוג ההומואי הטלוויזיוני המוצלח התפרק.

נשאר לי 1X07 להשלים. פחות או יותר 3 פרקים לסוף העונה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן גם אני עדיין לא מבין'
כן גם אני עדיין לא מבין
31/03/2018 | 23:19
7
לאן הסדרה הזאת הולכת...וכתבתי את זה בסיכום המחצית שלי
שאם יש לה פואנטה שמגיעה מתישהו והקצב שלה איטי, או שאין פואנטה-וזו הסדרה...ורק הוסיפו מעין מימד בדיוני כזה כדי להרים את הסדרה()

מבאס שלא הראו הפרק את הנרי...מקווה שיצוץ
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'רוזאן פרקי 1 '
רוזאן פרקי 1
28/03/2018 | 07:54
4
69
רוזאן וגקי ממשיכות לריב.
דן ממשיך לשתות.
בקי משקרת שהיא בת 33 והיא רוצה להיות אם פונדקאית כי לפתור את הבעיות הכספיות שלה לאחר שבעלה מתה.
דרלין והילדים שלה בבית והילדים חצופים וכמובן שרוזאן ודן שמחים שהים מחזירים לה..
DJ חוזר לאחר שירות בסוריה...

אהבתי שרוזאן מכניסה את הדעות הפוליטיות שלה והיא ממש מצחיקה אותי...
לא יודעת כמה יש בסידרה מעבר לנוסטלגיה...
גקי מעצבנת.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'דווקא אהבתי את ג'קי '
דווקא אהבתי את ג'קי
28/03/2018 | 15:12
3
48
רוזאן הייתה מעצבנת. אבל היא גם מצחיקה, אז אני מתגבר.

מוזר לי שבכלל לא ציינו איך האחרים הצביעו חוץ משתיהן.

הביאו את בקי השניה בתור האישה שרוצה שבקי תהיה האם הפנדקאית שלה, וכמובן עו בדיחה על כך שהן יכולות להיות אותו בן אדם.

היה גם בדיחה על כך שדן מת ואפילו "הסבר" שרוזאן כתבה ספר שבו הוא מת (מה מסביר את סיום הסדרה המקורית.

דבר אחד אני צריך לברר כי לא ברור לי בכלל - הם אמרו משהו על כך שיש להם עוד בן. בשם ג'רי נראה לי, שנמצא על ספינה. אומנם עברו שנים רבות מאז שראיתי את הסדרה, אבל האם היה להם עוד בן?!?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'גם אני לא זכרתי אבל הנחתי שזה הזיכרון שלי..'
גם אני לא זכרתי אבל הנחתי שזה הזיכרון שלי..
28/03/2018 | 22:19
2
6
לצפיה ב-'מסתבר ש...'
מסתבר ש...
28/03/2018 | 23:21
1
28
בתחילת עונה 8 רוזאן ילדה בן נוסף שקוראים לו ג'רי. אני ממש לא מצליח לזכור שום דבר כזה.
לעומת זאת נזכרתי שלג'קי נולד בן (אנדי). הוא נולד לקראת סוף עונה 6.

מעניין אם נראה אותם בסדרה.

אגב, קראתי שהרייטינג היה מאוד גבוה. כמובן השאלה היא עד כמה הוא ירד שבוע הבא.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
28/03/2018 | 23:48
77
אני דווקא זוכרת שהיה לגקי היה בן..עכשיו כשאתה אומר אז גרי נשמע מוכר אבל משום מה אחרי ההודעה הקודמת, חשבתי שאולי הוא גם היה דמות בספר שלה...

אני זוכרת שפחות אהבתי את העונות האחרונות של התוכנית...

לדעתי הרייטינג לא יחזיק מעמד...
אני חושבת שהרוב צפו בגלל הנוסטלגיה, כמו בצער גידול בנות...

רוזאן נראת ממש טוב...

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'רוזאן פרק 2 '
רוזאן פרק 2
28/03/2018 | 07:55
58
כולם בטוחים שמארק הבן של דרלין הוא הומו כי הוא מתלבש אחרת, דרלין תומכת בו ומגלה שהיא בטוחים שהיא לסבית כשהייתה קטנה.
אהבתי שרוזאן תמכה במארק...
מארק מגיע עם סכין לבית הספר..

אנדריאה, מיש רוצה שבקי תלד לה ילד יחד עם בעלה, מגיעה לביקור ובקי מנסה "להמציא" את משפחתה מחדש וזה לא ממש עובד חחחח
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מכירים את טיסת הקונקורדס?'
מכירים את טיסת הקונקורדס?
28/03/2018 | 10:43
1
41
במסגרת המומלצות של הוט באפריל, יש להניח שאראה שוב, לפחות חלק מהפרקים. ג'מיין וברט בתפקיד עצמם כמוסיקאים ניו-זילנדים חסרי מודעות, רייס דרבי כמורי יואיט, המנהל השלומפר שלהם. יש גם את ארג' ברקר בתור דייב ואת קריסטין של כגרופית שלהם. יש גם הרבה הופעות אורח של רבים וטובים: אליזיה קופ, וויל פורטה, דמיטרי מרטין, מרי לין רג'קוב ולוסי לולס, בין השאר. בפירוש אחת הקומדיות הטובות בכל הזמנים. מומלץ!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן, המלצתי עליה פה גם, הם גדולים!'
כן, המלצתי עליה פה גם, הם גדולים!
28/03/2018 | 22:48
7
לצפיה ב-'הטופ מודל הבאה 24- פרק 12'
הטופ מודל הבאה 24- פרק 12
28/03/2018 | 10:57
12
אז הנושא של השבוע - THROWBACK,
ובסופו מתמודדת אחת תודח, ואחרת שהודחה כבר תחליף את מקומה,
וגם מחזירים את האתגר והצילומים שהמעריצים הכי אהבו!!
האתגר-
חוזרים לעונה 16 לאתגר שהבנות היו צריכות לצעוד בתוך בועה ענקית
ארין, כריסטינה, ג'ינה וליברטי שכבר הודחו ממשיכות להתמודד על המקום לחזור לתחרות.
הצילומים-
חוזרים כל הדרך עד לעונה 3(!) ולצילומים עם הטרנטולה (איך לא! עד היום התמונה של
אווה דיווה מאותו פוטושוט היא אחת האהובות עליי מכל העונות).
וגם מביאים את אווה עצמה וגם את נייג'ל ההורס
קיילה בולטת לטובה, וגם קריסטיאנה (אני משוכנע שהיו לה תמונות טובות יותר, וארין הרסה לה),
בעוד ריו ושאניס מתקשות.
מהמודחות- כריסטינה וג'ינה הכי בולטות,
ואחרי שריו מודחת, ג'ינה תופסת את מקומה בתחרות!
אז הפיינל 4-
קיילה (מדהים שהגיעה עד לפה), קריסטיאנה (מיי קווין), שאניס (שבינתיים רק
הולכת ומתדרדרת) וג'ינה (הסוס השחור בתחרות כרגע).
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'דרדדוויל עד 2X5'
דרדדוויל עד 2X5
29/03/2018 | 00:55
2
24
טוב תשמעו. ארבעת הפרקים הראשונים ממש הפתיעו אותי בכמה אהבתי אותם ובכמה הם היו טובים וזה באמת אך ורק בזכות הדמות של המעניש שהוא דמות מרתקת ובאמת שבא לי לראות יותר ממנה. ג'ון ברנטל הוא שחקן נהדר בעיני, ואני רואה אותו ממש כל הזמן בכל מיני תפקידים קטנים בסרטים וסדרות ואני תמיד שמחה לראות אותו.
הקטע שאולי דפוק הוא שאני סוג של הייתי בעד המעניש, ולא בעד דרדוויל.
נכון מצד אחד באופן מציאותי זה לא מוסרי להרוג אנשים, אבל בעולם האמיתי שלנו גם אין אנשים שמתרוצצים עם חליפות ונלחמים עם פושעים. זה מרגיש לי מגוחך לדבר על עניין של מוסר ואם זה כן או לא בסדר להרוג אנשים בסדרה שמראש ברור שהיא לא תתקיים בעולם האמיתי. ואני אוהבת את הכנות של המעניש. את זה שהוא פשוט אומר מה שהוא חושב. השיחה ביינו לבין דרדוויל הזכירה לי קטע מהעונה 2 של דקסטר (אני אכתוב בהודעה נפרדת עם סימון ספויילר) ואיך שפרק 4 כמעט נגמר איתם שהם שניהם יושבים ומדברים והוא מספר את הסיפור על הילדה שלו נשבעת שבכיתיייי כל כך!! זה פשוט פירק אותי. אוף!
אני מצטערת אבל מאט מורדוק מעצבן אותי, והוא משעמם עם כל הקטע של "לכל חיים יש ערך". אני יודעת שהוא גיבור על וזה מה שהם אמרים, אבל זה משעמם ובנאלי! זה למה אני לא אוהבת סיפורי גיבורי על שיגרתיים כי הקטעים האלה של המוסר מעצבנים להחריד (וזה גם למה לא רציתי להמשיך לדרדוויל 2).
אבל למרבה הפתעתי בפרק 4 כולאים את המעניש והפרק נגמר עם אלקטרה שמופיעה בדירה של מאט ואז פרק 5 מתעסק בפלשבקים לאלקטרה ובעבר שלה על מאט ()
המעניש לא יופיע יותר העונה? פליז תענו רק בכן או לא. אני עדיין אסיים אותה גם אם לא, אבל אתבאס קשות אם זה יהיה המצב
אמנם בפרק 5 קארן ממשיכה קצת להתעסק במעניש מבחינת זה שלא כתבו עליו על הרקע שלו ורק הציגו אותו כפסיכופת. ואני שמחה שהיא ממשיכה להתעסק עם זה, אבל אני פוחדת שזה יהפוך להיות שולי עכשיו ויתרכזו באלקטרה או באחרים שלא מעניינים אותי. אני עדיין אסיים את העונה כי- ocd אבל זה יהיה מאכזב קשות.

ומשהו שהצחיק אותי. התמונה מהלינק- http://www.ho-lo.co.il/archives/1496
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' דרדוויל עד 2X5 ועונה 2 של דקסטר'
דרדוויל עד 2X5 ועונה 2 של דקסטר
29/03/2018 | 01:14
21
משהו אחד שנורא אהבתי זה הדיון בין מאט לפרנק לגבי מה השיטה היותר טובה? השיטה של מאט היא לתפוס את האסירים, לכלוא אותם ואז הם לרוב משתחררים דיי מהר וחוזרים לחיי הפשע. פרנק חושב שפשוט צריך להרוג אותם כי זה מגיע להם וככה הם גם לא יחזרו להרוג בעתיד.
אני הסכמתי עם פרנק. כאילו במציאות הייתי מסכימה עם מאט. אני לא חושבת שאנשים צריכים לקחת את החוק לידיים ולהחליט למי מותר לחיות ולמי לא. אבל במציאות אין גיבורי על עם חליפות, אז השיחה הזאת מראש לא כזאת מרגישה רלוונטית עבור המציאות. בסדרה חלים כללי מוסר שונים בעיני, ויותר מעניין אותי לראות דמות כמו המעניש.
מה גם שאהבתי שפרנק מודה שהוא לא עושה את זה כדי להיות טוב או כדי לעזור, אלא כי יש לו חור בנשמה וככה הוא המצליח למלא אותו. הוא לא מנסה להעמיד פנים שהוא גיבור או משהו.
השיחה בניהם בפרק 4 הזכירה לי שיחה בין דקסטר לדוקס בעונה 2 של דקסטר. אני לא זוכרת באיזה פרק זה היה אבל אחרי שדקסטר כולא את דוקס והם מדברים הם מציגים את אותם טיעונים בערך (רק שהפעם הגיבור של הסדרה הוא זה שהורג את האנשים). דקסטר אאל"ט אומר לו שבמקרה שלו הפושעים לא חוזרים לרחובות. אבל כבר אז חשבתי שזה בולשיט. כי דקסטר הורג לא בשביל להיות גיבור אלא כי הוא מרגיש את הצורך הנזה ("הנוסע האפל") אז בעזרת אבא שלו הוא פשוט החליט לנווט את הצורך הזה למקום שהוא כביכול יהיה הכי מוסרי שזה להרוג אנשים רעים. אבל זה לא שהמטרה שלו זה להרוג אנשים רעים כדי להפוך את העולם למקום יותר טוב.
באופן כללי זו שאלה פילוסופית מעניינת, שמתקשר לשאלה האם עונש מוות הוא דבר נכון או לא. ואני אוהבת שאלות פילוסופיות כאלה, אבל זה מרגיש לי קצת מצחיק לפעמים לדון בזה בסדרות כאלה שבה מי שבוחר לא להרוג הוא גיבור על שמצליח בכל המקרים גם לנטרל את כל האויבים שלו וגם למנוע מהם למות שבמציאות זה גם ככה לא היה קורה. אבל כמובן שבסדרה אפשר לעשות את מאט מושלם בקטע הזה שהוא יכול ממש באופן מדוייק רק לנטרל בלי להרוג.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'התשובה היא כן - רק עד לאן שהגעת'
התשובה היא כן - רק עד לאן שהגעת
29/03/2018 | 05:58
21
כן יהיה עוד המעניש. אל תדאגי.

מעכשיו יש גם את העלילה עם אלקטרה ואני מקווה שתאהבי גם אותה, אבל עדיין יש עלילה שלמה עם פרנק.

אני מבין שהצד של מאט מרגיש משעמם יותר. במיוחד בגלל שזה מבוסס על טיעון דתי. אבל זה הדמות שלו והמורכבות שלה, זה שבנוסף לכל הוא אדם דתי מאמין. נושא ההרג חוזר בהרבה סדרות, בין היתר לא מעט סדרות גיבורי על, אבל זה דווקא יחסית ייחודי שהסיבה לבעיה הזאת היא דתית.

אני מבין בערך את מה שאת אומרת - שבמצב רגיל נגד הרציחות של פרנק, אבל זה לא מרגיש לך תקף בסדרה עם גיבורי על. אבל את צריכה לשים את זה בצד ולחשוב על זה במונחים של העולם שלנו. ולמרות הכל, העולם כפי שהוא מוצג בדרדוויל יחסית דומה לעולם שלנו. ולתת לאדם אחד להחליט מי ראוי למוות זה כמובן לא הגיוני. שלא לדבר על הטרור שהוא גורם לו כשהוא נכנס לבית חולים עם רובה ומתחיל לירות, אפילו אם הוא בטוח שהוא מכוון ככה שהוא לא פוגע באנשים חפים מפשע.
שלא תביני לא נכון, אני הייתי מאוד בקונפליקט, לחלוטין רציתי שפרנק יצליח להרוג את כל הרעים.

*אני זוכ ראת הקומיקס הזה של הו לא
טלוויזיה >>

הודעות אחרונות

10:06 | 27.05.18 גם ברוטוס
07:35 | 27.05.18 LeRanch
21:18 | 26.05.18 guliver182
08:59 | 26.05.18 LeRanch
08:32 | 24.05.18 גם ברוטוס
08:29 | 24.05.18 גם ברוטוס
19:36 | 23.05.18 LeRanch
09:57 | 22.05.18 גם ברוטוס
11:03 | 20.05.18 גם ברוטוס
20:49 | 19.05.18 LeRanch
07:33 | 19.05.18 LeRanch
10:47 | 17.05.18 גם ברוטוס
10:43 | 17.05.18 גם ברוטוס

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ