שרשור חדשות ועדכונים

LeRanch

New member
קאסט לעונה ה-11 של "המפץ הגדול"

השחקן ג'רי או'קונל יתארח בפרק סיום העונה ה-11 של המפץ הגדול, בו הוא יגלם את ג'ורג'י, אחיו הגדול של שלדון. בפרק תתארח גם השחקנית לורי מטקלף בתור מארי, אמו של שלדון. טרם פורסם האם השחקניות קורטני הנגלר וג'ון סקוויב, שגילמו את מיסי (אחותו התאומה של שלדון) ואת סבתא של שלדון בעונות הקודמות, יתארחו גם הן בפרק החתונה של שלדון ואיימי.

http://tvline.com/2018/03/22/the-big-bang-theory-cast-jerry-o-connell-sheldon-brother-georgie/

גדול

נראה לי מאוד מתאים לתפקיד.
&nbsp
עצוב להודות שרציתי לומר שהוא אולי קצת מבוגר מידי לתפקיד, ואז בדיקה קצרה גילתה לי שהוא בעצם צעיר מג'ים פרסונס בכמה חודשים. (ודרך אגב לפרסונס מחרתיים יום הולדת)
&nbsp
אני גם מאוד אתאכזב אם לא נקבל את מיסי והסבתא. אפילו אם צריך שחקניות אחרות (בעיקר לא ממש משנה אם יחליפו את השחקנית של מיסי, היא הופיעה לפני מיליון שנה בסדרה)

איזה כיף

זוכרת לו חסד נעורים מהסדרה אני וסוד כוחי שאז הוא היה בתחילת דרכו, דרך הסדרה גולשים בזמן. נהניתי לראות אותו גם בקאסל כשחקן אורח. איזה כיף שהוא מגיע.

LeRanch

New member
קאסט לפרק הסיום של "עד עצם היום הזה"

השחקנים ג'ניפר מוריסון, ג'וש דאלאס, ג'יניפר גודווין ואמילי דה ראבין ישובו לפרק האחרון בסדרה עד עצם היום הזה בתור אמה, הנסיך המקסים, שלגיה ובל. הארבעה מצטרפים לכל כוכבי העונות הקודמות שישובו לתפקידיהם בשלושת הפרקים האחרונים בסדרה.

http://tvline.com/2018/03/21/once-upon-a-time-jennifer-morrison-returns-series-finale-emma/

Lion_Heart

Well-known member
אהבתי את הסרטים...

ולכן אני לא ממש מתרגש מהסדרה...העובדה שמספרים כאן על קוברה קאי בתור ה...בתור זה שצריך לסמפט...לא נרשם לי כדבר טוב, בסרט הראשון (נוסטלגיה)הוא היה בריון שדורבן ע"יי המאמן שלו למעשי אלימות...ועכשיו דניאל הוא זה שפשוט לא מבין כלום וכנראה יפסיד בסוף(או שיבין שהוא טועה בהשקפת החיים שלו ואלימות זה כן הדרך)לא מתלהב מזה בכלל
אבל ניתן לזה פרק או 2 צ'אנס

snirf

Active member
סדרה כייפית
חבל שלא מאריכים את הפרקים

ושהוט יביאו כבר את עונה 4

kordilia snake

New member
תאריכי סיום עונות ברשת CBS

שני, 16/4
סקורפיון/צוות עקרב (עונה 4)

רביעי, 18/4
מחשבות פליליות(עונה 13, פרק כפול)

שישי, 4/5
מקגייוור(עונה 2)

שני, 7/5
Kevin Can Wait (עונה 2)

שלישי, 8/5
בול (עונה 2)

חמישי, 10/5
המפץ הגדול(עונה 11)
שלדון הצעיר(עונה ראשונה)
אימא(עונה 5, פרק כפול)

שישי, 11/5
שוטרים בדם (עונה 8)

שני, 14/5
קפה ומאפה(Superior Donuts, עונה 2)

שלישי, 15/5
NCIS ניו אורלינס (עונה 4, פרק כפול)

רביעי, 16/5
אריות הים (עונה ראשונה)

חמישי 17/5
Life in Pieces (עונה 3, פרק כפול)
S.W.A.T.(עונה ראשונה)

שישי, 18/5
הוואי 5-0 (עונה 8)

ראשון, 20/5
NCIS לוס אנג'לס(עונה 9 פרק כפול)
מזכירת המדינה (עונה 4)

שני 21/5
Man With a Plan (עונה 2)
Living Biblically (עונה ראשונה)

שלישי, 22/5
NCIS (עונה 15)

רביעי, 23/5
הישרדות(עונה 36, פרק כפול ופרק איחוד)

[URL]http://tvline.com/2018/03/22/big-bang-theory-season-finale-date-sheldon-amy-wedding/[/URL]

is00

New member
אני מקווה ש...

בעקבות סיום העונה של "צוות עקרב" יס יואילו בטובם לשדר 2 פרקים של סוכני שיל"ד במקום 1 בניסיון להדביק את הסדרה ביום חמישי.

is00

New member
אז זה אומר שזאת לא אמורה להיות בעיה

לשדר 2 פרקים ברצף אחרי שצוות עקרב תסיים את העוננ. בימי חמישי. הפרקים כבר אצל יס.

למעלה