שרשור חדשות ועדכונים

LeRanch

New member
העונה החדשה של "רוזאן" תשודר ב-yes

חברת yes הודיעה היום על רכישת העונה החדשה של רוזאן שתעלה החל מה-7/4 בכל יום שבת בשעה 21:30 בערוץ yes Comedy.

העונה העשירית של הסדרה, ששבה למסך לאחר שהסתיימה בשנת 1997, תעלה בארה"ב עם פרק כפול ב-27/3.

כמו כן, מצ"ב הפתיח החדש של הסדרה שפורסם אתמול ע"י רשת ABC.

https://e.walla.co.il/item/3141619

Reutk

Active member
יש! איזה כיף

בדיוק השבוע חשבתי שמעניין אם הם יקנו אותה. אבל רציתי שהם ישדרו גם את כל הסדרה הישנה מהתחלה לפני זה, חבל שזה לא קורה.

noamlah

New member
בזכות זה שהיא תומכת בטראמפ

אני כבר לא אתבלבל בינה לבין רוזי אודונל

קטע הפתיח נראה מעולה

ניסיתי למצוא סרטון קומפילציה טוב של כל הפתיחים, אבל מה שמצאתי הוא רק בערך זה. אז שמתי גם כאלו של עונות שונות.
&nbsp
הייתי רוצה לומר שלא אכפת לי מה הדעות של רוזאן (הדמות או האישה האמיתית) על טראמפ, אבל אחרי הרבה מחשבה הבנתי שזה כן באמת מפריע לי.
אבל אני אשתדל להתגבר על זה ולקוות שהסדרה טובה.

einat162

New member
תסתכלי על זה ככה- היא לפחות תומכת ישראל

והיא לא פעם עשתה רעש בטוויטר ובאמצעי תקשורת על זה .
לפעמים אני צופה במשהו וחושבת אם שחקן כזה או אחר (במיוחד כאלו שנמנעים מפוסטים פוליטיים) שונאי ישראלי או אנטישמיים....

אני לא מצליח לחשוב על שחקן אחד אפילו שהוא שונא ישראל

ואפילו שאני לא חושב שהתנגדות לכיבוש או למדיניות של הממשלה הנוכחית היא שנאת ישראל, אפילו את זה שחקנים לא מעזים לעשות מפחד שיכנו אותם שונאי ישראל.
&nbsp
והייתי מעדיף מישהו שיש לו בעיות עם ישראל מאשר מישהו שתומך באדם שמתקשה בגינוי נאצים בגלל שהוא מודע לכך שהם תומכים שלו.

מל גיבסון הוא דוגמא טובה ליוצא דופן

תנסה למצוא עוד שלושה שחקנים כאלו

snier 1991

New member
תחשוב על האמירה של מיילי סיירוס בזמנו

סביר שיש שם לא מעט אנטישמיות, הם פשוט מפחדים לגמור כמו מל גיבסון.

תצטרך לפרט הרבה יותר

מיילי סיירוס עושה יותר מידי חדשות כדי שאני אוכל למצוא בקלות.
אם כי הדבר היחיד שמצאתי היה שהיא התלבשה במגן דוד שזה אולי מגוחך אבל בערך ההפך מאנטישמי.

אני דווקא זוכרת אותה בתור תומכת ישראל...

למרות שעכשיו כשהעלת את זה, אני זוכרת שאמרה משהו על הכיבוד...אולי עמדתה השתנתה בשנים האחרות....ואם לא, שתלך להזד*ן...

כן, שמעתי שכיום היא מעדיפה מזנון פתוח עם מלוחים

ואפילו לא נותנת אופציה סבירה לאנשים עם רגישות לגלוטן
ואני אפילו לא אכנס לעניין המשקאות שהיא מציעה

למעלה