דיוני סדרות לתחילת שבוע

1Shir

New member
לא ממש אהבתי אותה. היא היתה קצת יותר מדי מכשפה

נמרוד2016

New member
מעגל הרשע של היטלר

צירפתי אותה לרשימת הצפייה שלי, זה חומר היסטורי מסקרן, כנראה סדרה לא עלילתית, מישהו היה שם?

Don Nirtin

New member
גוט טאלנט ישראל הפרק של אתמול

הילד הקורע - חמוד, לא יותר.

הלהקה ההודית - סליחה אבל למה לתת גולדן? זו קבוצה גדולה מדי ומשעממת לדעתי.

נערת הקרקס - משעממת. מיה צדקה בדבריה.

חבורת החקיינים - מזל שלא עברו.

האדון שהשתחל לקופסה - בררררררררררררררררררררררררררר!

הקוסם - היה ממש חמוד.

וזהו בעיקרון.

ארץ נהדרת

אז היס מקס הבן יונה לא הקליט לי כמה דקות

&nbsp
הפאנל הראשון היה ממש מצחיק...גם פה ירדו על מירי (הג'וקר חחח) ובדיחת הפייסבוק חח גם אמסלם היה מצחיק..שרה מדהימה, מודה שלא הייתי מזהה את יורם אם לא היו אומרים מי הוא..גלי עטרי
וגם 3 הקופים (בנא, גחלון וגבאי) חחחחחחחחחחחח
&nbsp
יעקב ורינה לא היה משהו..אומנם סוף סוף הראו את ברלרדאבל הוא לא היה מצחיק הפעם..
טראמפ בתחפושת סנטה קלאוס

&nbsp
ה"עוד כותרת" היו בסדר...רינה מצליח מזעזעת..אופירה וברקו הגיעו
והורוביץ היה ממש דומה למקור!!! גם קרין גורן הייתה מוצלחת ורק עכשיו גיליתי איך הוגים נכון את השם של ליאון חחחח (אני לא סובלת את פאולה...).זוג בלתי נסבל ודביק...כל כך מתאים להם להתחפש אחד לשניה...השיר היה טוב אבל עומר אדם לא היה דומה למקור..
&nbsp
הטורטלים

&nbsp
את המצוייר (המשרד שלניר וגלי) פחות אהבתי, כרגיל...
&nbsp
איזה כייף שהיה גם טורטליםם וגם סופר נני..המערכונים הכי טובים!!!
מישהו יודע אם השאלות אמיתיות או שזה חלק מהמערכון?...
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

didalf

Well-known member
היה נחמד

בפנאל הראשון הכי אהבתי את הקטע של בנט כחלון וארדן (זה היה גלעד ארדן ולא גבאי אני חושבת), במיוחד את השיר

וחוצמזה אהבתי ששרה התחפשה למלכת הלבבות, אני תמיד טוענת שהיא התגלמות חיה שלה

אה וגם החיקוי של טראמפ ממש טוב.
&nbsp
הקטע עם הגנון האמיתי של רינה מצליח הרג אותי
אבל זה מסוג הדברים שצריכים להיות במה נסגר.
&nbsp
הפאנל השני היה נחמד, כבר התרגלתי לפירה וברקו הם אפילו מצחיקים אותי יותר מהאחרים|
. והשיר של עומר אדם דווקא היה ממש מצחיק.
&nbsp
הטורטלים היה נחמד, אהבתי את ההתחלה עם המשלוח מנות.
&nbsp
והמצויר היה חמוד, ואת הסופר נני אני לא אוהבת.

Lhuna1

New member
הטורטלים...

הקטע בסוף של מוני מושונוב עם ההולוגרמות מהחתונה... היה אדיר

&nbsp
גם יש משפטים שהם אומרים שקורעים אותי... עלמה זק עם "תודה לשמוע"... חחחח
&nbsp

אוז עונה 4- פרק 14

תודה לאל שריאן בסדרה כי הוא פשוט מציל אותה מנפילה קשה...
- מקמנוס חוזר לעיר הברקת, ומנסה להשכין שלום בין מורלס ורדינג. בנוסף, הקולונל עובר להיות השותף לתא של רדינג.
- קלייטון רוצח את ג'ון/מובה ודוקר את השוטר לשעבר השני- האמת שוקינג!
- סיסטר מארי מצליחה לארגן שיחת טלפון בין ביצ'ר וקלר, אלא שברגע שביצ'ר מבשר לקלר
שהוא מועמד לשחרור ושאם הוא אכן ישתחרר הוא יבוא לבקר אותו, קלר מסרב ודורש שביצ'ר יתרחק ממנו ומנתק את השיחה (מה יהיה
)
- מסתבר שבסוף קארי ילדה בת ולא בן

שילינגר מתבשר שקארי הייתה למעשה זונה ובכלל לא בטוח שהיא נכנסה להיריון מהאנק.
- סעיד מנסה לגרום לכך שרובסון ישלם את המחיר על הרצח של לירוי, ואמנם בהתחלה קרל מלשין על רובסון, אבל אחרי איומים מצד האחווה האירית הוא תולה את עצמו.
- מקמנוס מזמין את ג'קסון לטורניר כדורסל, וכמובן מפסיד (חייב לציין שאם היה לי שקל על כל פעם שמקמנוס אמר בפרק- פאק יו,
הייתי מיליונר- הבנאדם פשוט מתנהג כמו ילד שמתעצבן כל פעם שלא עושים מה שהוא רוצה)...
- מוזס דאייל נפגש עם אחד מהאנשים שלהם הוא אמור לתרום את איבריו לאחר מותו.
הוא מנסה לברוח אולם נהרג תוך ניסיון הבריחה...
- פוריק קונלי אסיר חדש שמגיע לעיר הברקת. ריאן מנסה להתקרב אליו כאירי לאירי,
אולם קונלי דוחה אותו וריאן מתעצבן.
- ריאן נפגש שוב עם אמו האמיתית, וסוף סוף היא אומרת לו שהוא וסיריל למעשה רק אחים למחצה.
- ג'ה (אאוט אוף דה בלו וממש משום מקום) תוקף את ריאן וסיריל, וסיריל מצליח לגבור עליו ומכניס אותו לקומה.
כתוצאה מכך, סיריל מועבר למעצר הגנתי.
- אחד המוסלמים מספר לסעיד שראה בזמנו את ריאן רוצח את פטריק, וסעיד מאשר לו לגשת לליאו.
ריאן כמובן מכחיש את ההאשמות נגדו, ולאחר מכן פונה לגלוריה שתעזור לו ולסיריל לברוח.
(איך ראו שהיא משתוקקת שהוא יבקש ממנה לשכב איתו
).

והציטוטים המשעשעים/האהובים/המרגשים מהפרק-

# כשרדינג מתלונן שמכניסים את הקולונל להיות השותף שלו לתא, אז מרפי אומר לו-
"כנראה פספסנו את ההזמנה שלך לסוויטה ליחיד"

# משום מה אוגוסטוס קרא לסופרים אללה קטשופ, וזה הצחיק אותי אבל לא הבנתי מאיפה הוא הביא את הכינוי הזה (מניח שקשור אולי לדם או משהו כזה חחח)
# סעיד מבקש מליאו רשות לדבר קרל וכשליאו מסרב לכך, סעיד אומר לו- "פשוט תעשה מה שאתה
תמיד עושה- כלום" (מדויק להפליא!!!!!)
# היה ממש מצחיק כשריאן מגיע לחלק את הארוחות לאסירים שנמצאים בבידוד:
זה מתחיל כשהוא קורא לרובסון חצי זין, ולאחר מכן כשהוא רואה את קרל תלוי, הוא אומר לסוהר שג'נקינס לא נראה הכי טוב, ואח"כ לוקח את האוכל שלו ואומר "כנראה שהוא לא יאכל את הנאגטס שלו"- קרע אותי

# ג'קסון מתלונן על החולדות בתא שלו וקורא להן מיקי מאוס, והסוהרת אומרת לו שמיקי הוא בכלל עכבר חחח
# בוסמליס נכנס למגרש כדורסל ומנופף לכולם כמו איזו מעודדת חחח
ובסוף המשחק כשמקמנוס והשותף שלו מפסידים כל האסירים שרים להם- נה נה נה נה נה איי איי גודבאייי! גדולללל!
&nbsp
ושני הציטוטים המרגשים (ושוב שייכים לריאן וביצ'ר)-
# סיסטר מארי שואלת את ביצ'ר מה קרה, והוא אומר לה- "אני מתגעגע לקלר"

# ריאן שואל את אמו האמיתית האם היא לא התגעגעה אליו, וממש תולה בה עיניים עצובות כאלה- נמסתי

twisted nerve1

New member
אני הכי אהבתי

כשריאן לבד עם גלוריה. וגם שהוא אומר לה שזה פעם ראשונה שהם ביחד
. ואז שהוא שואל אם היא הלשינה עליו והיא אומרת שלא- והוא אומר "העיניים האלו לא משקרות"... גררר זה היה כ"כ סקסי. וגם קריפי. בו זמנית. אני אוהבת שריאן לוחש לגלוריה דברים.

twisted nerve1

New member
אה ועוד קטע שאותי שעשע

למרות שזה שעשע בצורה דפוקה ומעוותת כזאת.
יש קטע ששילינגר מחכה בחדר עם צעצועים לילדים לכלתו שתביא את התינוקת. ולפני שהיא מגיעה הוא מרים את אחת הבובות ומנסה להחזיק אותה כמו תינוק

ואז כשהסוהר בא הוא ישר זורק אותה לערמה אחרת של בובות והם במקרה כולם בובות כהי עור. אז אחרי שהכלה שלו הולכת הוא מחזיר את התינוק הלבן למקום שלו- שלא יהיה עם הבובות של התינוקות השחורים

כן! זה גם היה משעשע

לא תמיד יש לי כוח לציין כל קטע משעשע,
בעיקר כדי לא לחפור יותר מדי חחח

didalf

Well-known member

זהו, זכרתי שאשתו של האנק ילדה בת ולא בן ובלבלת אותי, אבל לא אמרתי כלום הפעם

&nbsp
דווקא קלר צודק בזה שטובי צריך להתרחק ממנו אם הוא משתחרר, אפילו שזה קשה לשניהם

&nbsp
טוב זה מצחיק אותי קצת שקלייטון רצח את מובה בגלל התפקידים של השחקנים האלה בסמויה. אבל בכללי קלייטון כזה קוקו, ודי נודניק.
&nbsp
אולי אוגוסטוס קורא לסופרים אללה קטשופ כי השם שלו זה קווין קצ'ם וזה נשמע קצת דומה?

&nbsp
לול הציטוטים של ריאן מחלק אוכל

1Shir

New member
רק מעתיקה את מה שכתבתי בזמנו אחרי הצפייה בפרק

מקמנוס שב לאוז. הוא סולח לעומאר ווייט ומקבל אותו בחזרה לאם סיטי

הקולונל עובר לחדר של רדינג שהוא איש צבא לשעבר.
טוב, מסתבר שהיה משהו במה שחשבתי בפרק הקודם, אסיר ניגש לשילינגר ואומר לו שמפתיע שהתינוק לא יצא שחור כי האנק סרסר את החברה שלו

הכומר קלוטייה עוזר לסעיד ובכך מסתכסך עם שילינגר.
מקמנוס מזמן לא הגה רעיון הזוי ולפיכך אומר לג'קסון שיחזיר אותו לאם סיטי אם ישחק נגדו טורניר כדורסל. ליאו גלין חכם מכדי להסכים להצטרף למשחק עם מקמנוס. גם שון מרפי מייעץ לו לבטל את המשחק. בסוף מקמנוס מוצא פראייר שיצטרף אליו (דייב). לפחות המשחק הראשון בטורניר היה מצחיק.

Lhuna1

New member
המתים המהלכים עונה 8 פרק 9

קארל
פרידה שוברת לב כצפוי, אבל עדיין אפקטיבית.
לא הייתי אפילו צריכה את כל זה, רק לראות את המבט האומלל של ריק בהתחלה וכבר התחלתי לזלוג דמעות...
&nbsp
אבל מה לדעתכם אומר הסיום?
מצד אחד גילינו שהפלשבקים לעתיד השלו והאוטופי שקיבלנו מתחילת העונה היו רק בדמיונו/חזונו של קארל הגוסס, ולכן לא נצפה שיתגשמו.
ואז בסוף ניגן.
האם הרמז פה הוא שזה בכל זאת מציאות שעומדת להתגשם ולא דימיון, כי קארל לא היה מכיל בדמיונו המאושר את ניגן?
או שההיפך, כלומר זה בא להבהיר לנו מעל לכל ספק שזה דימיון בלבד, כי אם ניגן שם אז לא יתכן שזה יקרה?
(או שהכותבים בעצמם עוד לא החליטו ומשאירים לעצמם את כל האופציות פתוחות)
&nbsp

למעלה