דיוני סדרות לתחילת שבוע

פינת הציטוטים + תהייה

# אחרי שריאן וקלייר שוכבים והיא לא מרוצה היא אומרת לו כשהוא סוף סוף מסיים- "תודה לאל, אתה שם מאז ליל כל הקדושים"

ואז בהמשך ריאן אומר שהם כבר רבים כמו זוג נשוי, והיא מסכימה ואומרת שהריגוש נגמר (ותודה לאל נפרדת ממנו).
לפחות היא די משעשעת הכלבה הזאת.
# ריאן מבקש מאבא שלו שיעזור לו למנוע את שליחתו של סיריל לבית משוגעים, ואבא שלו אומר שבין כה ובין כה שני המקומות גרועים.
ריאן אומר לו שלפחות באוז יש לסיריל אותו, ואז אבא שלו אומר- "כי לך הייתה השפעה כ"כ חיובית בחייו"

# כשרובסון וקלייטון רבים, אז קלייר מפרידה ביניהם ואומרת לרובסון ללכת, ואז רובסון מצדיע לה ואומר YES SIR

# ביצ'ר מציע שיערכו מסיבת רווקים לחפרפרת, וכשהחברים לא זורמים איתו והוא הולך,
בוב אומר- "הוא מתגעגע לקלר" - נכון!!! ולא רק הוא

לאחר מכן, ריאן אומר שהנישואים האלה גם ככה מיועדים להיות אבודים מראש,
וכשחפרפרת מתוודה בפני בוב שהוא בכלל בתול (שוקינג
) בוב אומר שאוריילי צדק וחוזר על המשפט של ריאן

# בפגישה עם סיסטר מארי היא שואלת את הקולונל איך לפנות אליו, והוא אומר שהוא מעדיף שיקראו לו קולונל, ומראים את ריאן מצדיע

# הקולונל אומר לביצ'ר שהוא שמע שהוא גיי ושהוא מקווה שלא יכנסו לו רעיונות לראש כשייכבו את האורות,
וביצ'ר אומר לו- "אני בחיים לא אהיה עד כדי כך חרמן"

&nbsp
ותהייה שעלתה במוחי הקודח-
למה למעשה ריאן בכלל נמצא בקבוצה של הגמילה מסמים של סיסטר מארי?
הרי הוא תמיד מכר סמים אבל לא השתמש, וגם אמר באיזה פרק שזה לא הקטע שלו...
אולי לתסריטאים הפתרונות?

didalf

Well-known member
אני גם תמיד תהיתי לגבי התהייה שלך

מה ריאן עושה בקבוצת גמילה הזאת. אולי זה לא רק לגמילה מסמים אלא בכללי, אבל למה ריאן מכור חוץ מלמניפולציות על אחרים?
ואני מבינה שריאן רוצה את סיריל לידו אבל בכללי לא ברור לי מה סיריל עושה במקום כמו אוז ולא באיזה מוסד טיפולי.

באמת פרק פחות מעניין, יש לי פחות על מה להגיב.
אבל הציטוטים שלך מאד מצחיקים היום

"אלא שאוגוסטוס מתנגד לזה, ובעקבות שיחה עם סעיד מחליט להשתנקר על תוכניותיו של רדינג, בכדי למנוע רצח של אנשים טובים..." - אנשים טובים זה קצת מוגזם בשבילם
אולי דמויות טובות

כן טובי, לא רק אתה מתגעגע לקלר

חחחח לא אני אמרתי אנשים טובים

זה מה שאוגוסטוס אמר

מצידי הם יכולים למות

1Shir

New member
הלוווווו

עד פנקאמו!!!

ולגבי "געגועים לקלר", התגובה של ריאן למה שבוב אמר היתה, "איי דונט"

שזה גם קצת

כן העדפתי להתעלם מהתגובה הזאת של ריאן

ואמרתי לעצמי שהוא סתם משחק אותה,
ולמעשה הוא ממש מתגעגע ל-BFF שלו

1Shir

New member
אז קודם כל אני מעתיקה את מה שכתבתי אחרי הצפייה בפרק

על קלייר האוול -
המפלצת הזאת תקפה את סיריל למרות שריאן המשיך איתה למרות שהוא לא רצה רק כי היא איימה על סיריל ועכשיו בגללה רוצים לשלוח את סיריל למוסד למשוגעים - למה לא מעיפים אותה כבררר אני רוצה לדבר על זה עם מקמנוס! (הוא בבי"ח כי בפרק הקודם עומאר ווייט דקר אותו)
שלוש עלילות מקבילות לאחים אוריילי ועל אחת מהן כבר כתבתי בהודעה קודמת. גלוריה מנסה לעזור לריאן בכל החזיתות. מי היה מאמין שהם חברים אחרי שהוא רצח את בעלה. אבל זה נחמד.
מסתבר שבוסמאליס בתול - לא מאוד מפתיע בהתחשב במערכות היחסים הלוהטות שלו עם מנהרות.
הכומר מוקדה והכומר קלוטייה (לוק פרי) מחליטים לערוך טקס לכל הדתות עם סעיד ויושב שם ברקע גם איזה רבי.
שילינגר מבשר לאשתו של האנק שהאנק מת ומרוב הלם היא יולדת באוז!!! קיוויתי שהתינוק לא יהיה לבן ושילינגר ישתבץ אבל הלידה עברה בשלום.

ביצ'ר מקבל שותף לתא מספר 9 (בינתיים חצי מהקודמים כבר לא בין החיים... אנד קאונטינג מה שנקרא), איש צבא שאנס קולגה. הוא מצליח לריב איתו ולהישלח לכלוב (מקמנוס שם כלוב במקום הבור, עוד המצאה יצירתית שלו).
איזה מגניב, בשעשועון up your ante (זאת התוכנית האהובה עליהם אחרי מיס סאלי), מופיע שחקן מהתוכנית מרפי בראון ומדברים על הסדרה! מעניין אם אני היחידה כאן שאהבה אותה.
ג'קסון מקבל מזרק מרדינג (שהשתלט על ואקום המנהיגות שהשאיר אדביסי).
אוגוסטוס מלשין לשון מרפי על התכנון של רדינג להרוג את פנקאמו, ואת סופרים אללה (באמצעות עומאר ווייט), והsort team מסכל את שתי התקריות.
לעומת זאת הבחור ששיחק סוכן כפול עם סעיד מת מסכין שהארים ייעדו לסעיד שכמובן מאשים את עצמו. איפה ביצ'ר שינחם אותו? היה פרק מעולה (כולל כל קטעי הקישור של אוגוסטוס שהיו ענקיים).

Homeland.S07E03

קארי ממשיכה להתחרפן ומבקשת להחליף תרופות...לא בטוחה אם זה אמיתי או שהיא משחקת אותה...
הופתעתי שדנטה בא לארי ןהחליט לעזור לה...חבל שהיא מסתבכת שוב..דנטה מציל אותה ונראה שמצאת מחליף לפיטר..ממש ריחמתי על קארי :(
&nbsp
סול הולך לפגוש את אוקי וזה לא מסתדר כמו שאליזבת ודיויד רצו..אוקיף דופק את סול..שוב. זה היה דיי צפוי שינסה..בואו נגיד שהם לא מגיעים להסכמה חחח
דיוויד משקר שאליזבת אישרה את השביתה...

Lucifer.S03E15

לוציפר סובל שסיוטים בו הכנפיים שלו נחשפות והוא לא מצליח להיפטר מהן וקלואי נפגעת... כמובן שהנפגעת הראשית היא לנדה שסובלת מכל הצדדים חוץ מאחד- אמדיאל...מעניין מה יקרה כשמייז מגלה (למרות שאני דיי בטוחה שהיא יודעת כבר..).
אז כן, מייז יודעת ומתחמקת מאמדיאל...
&nbsp
מייז מחליטה לגרום להם להגיד את האמת והיא מסדרת בליינדייט ללינדה חחחחחחחח
היא מסדרת ללינדה בליינדייט יחד איתה ועם אמדיאל חחחחחחחחחחח
בסוף הכל מתפוצץ ונראה שמייז ממש נפגעה...גם לינדה צדקה מבחינתה..
הם נפרדו :(
&nbsp
העלילה של החקירה לא ממש מעניינת וקולואי מצחיקה איל היא נכנסה לדמויות מהתיכון, חסכי ילדות חחח.
איזה חמוד לוציפר שארגן לה נשף...
&nbsp
לא יודעת עוד כמה יצליחו למשוך את התוכנית...זה כבר דיי חוזר על עצמו...
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

מה שממש מסקרן זה הסוף

לוציפר רומז שיש לו יכולת לחזור בזמן ולמנוע מהרצח של הבל על ידי קיין.
אני לא ממש בטוח אם בא לי סיפור עם מסע בזמן. אבל מעבר לזה איך זה ישתלב בפורמט של הסדרה?
&nbsp
אני דווקא בהחלט רואה את הסדרה ממשיכה. יש עוד הרבה לאן שיכולים ללכת.
מה שכן לדעתי בשלב מסוים יהיו חייבים לגלות לקלואי את האמת. אומנם זה ישנה מאוד את הסדרה, אבל עדיין זה חייב יהיה לקרות אם הסדרה תמשיך.
אני כרגע מהמר שבמינימום היא תגלה עד סוף עונה 5 (אם הסדרה תגיע לשם כמובן)
&nbsp
ואני חושב שמייז תראה שלינדה פגועה מכך שהיא לא עם אמנדיאל ותתן להם "רשות" להיות ביחד.

חושבת כמוך בקשר למייז/לינדה ואמנדיאל או מה שמו (חשבתי שקוראים לו אמדיאל)...
&nbsp
ברור שהם יכולים למשוך...אבל כמו העלילה המיותרת על מסע בזמן, זה רק יהרוס את התוכנית לדעתי...

Don Nirtin

New member
Here and Now 1X03

קמתי מוקדם במיוחד כדי לראות את הפרק השבועי. זה אומר הרבה על כמה אני אוהב את הסדרה הזו.
&nbsp
לפני שאשכח - מה שמע רמון כשהוא היה בחדר האמבטיה ושטף פנים? אני לא בדיוק ניחנתי ביכולות שלי לשמוע........
&nbsp
כרגיל, הסיפור האהוב עליי הם של רמון והנרי ועל זה שרמון נותן להנרי מפתח. זה בעצם מאשר את זה שהם זוג לכל דבר.
&nbsp
אני מסוקרן לראות מתי נאביד וקריסטן יתחברו. זה נראה שזה הולך לשם.
&nbsp
דיוק וההתמכרות - מחכה לראות מה יקרה עם זה.
&nbsp
הסצנה המיותרת של הפרק - אנג'לה שוכבת עם מלקולם לקראת סוף הפרק. לא תרם לכלום.
&nbsp
אודרי, האימא המעצבנת, עדיין מעצבנת. היא וגרג לא מתאימים אחד לשני בכלל והם ביחד מעצבנים.
&nbsp
לא יודע איך הצליחו לצלם שוט של אייל מחרבן ביער

&nbsp
פרק טוב אבל פחות טוב מהשניים הקודמים.

הצליל

כשרמון הקשיב לזרימת המים מהברז שלו זה נשמע כאילו הוא שומע צלצול טלפון. זה לפחות מה שזה נשמע לי.
&nbsp
דיוק והמתכרות? אתה מתכוון להתמכרות למין? זה עדיין לא ברור לי אם מה שראינו בפרק שעבר היה פנטזיה שלו או לא. כי הוא טוען שהוא לא שוכב עם אף אחד בכלל.
&nbsp
רמון והנרי מאוד חמודים יחד.
&nbsp
גרג שוב רואה 11/11 בסוף הפרק. מה הקטע?
&nbsp
ומה העניין עם הצלקות של פאריד והזכרונות שלו? זה לא ברור אם הצלקות האלו הם ממשהו שהוא עשה לעצמו, או משהו שנעשה לו?
אני מכיר את זה שלנזירים קתולים יש קטע של הלקאה עצמית, לא הכרתי מקביל של זה באיסלם.

לוציפר פרק 3X13

סוף סוף אני מתקדם עם הסדרה.
&nbsp
מאוד אהבתי את הגילוי שפירס הוא בעצם קיין התנכי. ונשמע לי מעניין העלילה של זה שהוא רוצה למות.
עדיין ממש לא ברור מה היה הקטע עם הסינרמן. למה הוא ניסה לגרום ללוציפר להרוג אותו?
גם לא ברור מה סוג הקשר שהיה לו עם פירס. פירס אמר שהם היו בעבר חברים, אבל הוא הלך לדרך משלו. כל זה נראה לי שעדיין צריך להיות חשוב, אבל הסדרה פתאום מתעלמת מזה וגם לוציפר, שעכשיו חבר של פירס, לא שואל אותו על זה.
ועדיין לא ברור למה לוציפר קיבל את הכנפיים שלו. הוא החליט שזה אבא שלו עשה לו רק כדי להרוס את התוכניות של קיין, אבל אם ככה למה לקחת לו את פרצוף השטן ולמה שהכנפיים יגדלו חזרה כל הזמן?
&nbsp
יש כל מיני עלילות צד עם שארלוט ומייז ודוקטור לינדה. אבל למרות שאני אוהב את הדמויות האלו, העלילות צד האלו לא ממש מעניינות בנתיים. ברור שמייז לא תהרוג את לינדה בגלל שהיא במערכת יחסים עם אמנדיאל.
&nbsp
&nbsp
מאוד אהבתי את הכימיה בין פירס ולוציפר בפרק הזה. הייתי רוצה שיהיה יותר כימיה כימיה בינהם (שכחתי כמה טום וולינג יכול להיות סקסי).
היה את הקטע המעולה בסוף שלוציפר אומר שהם עדיין לא ניסו הכל - ולי לפחות נראה ברור שיש רמיזה לכך שהם לא עשו הכל בתור זוג נשוי... - אבל אז פירס אומר לו להביא את המסור.
&nbsp
*זה מזכיר לי שהיה מגניב שאיזכרו את וולברין בפרק.

panda0zombie

New member

העלילה התנכ"ית הזאת באמת ממש מעניינת ולדעתי היא העלילה הכי טובה עכשיו.
גם לי יש עדיין שאלות על הקטע של הסינרמן.. איך הוא הלך לדרך משל וכול מה שאתה שאלת. מעניין אבל שקיין כאילו רץ על ההזדמנות להאשים את הסינרמן במוות של אח שלו.
לדעתי יכול להיות שלוציפר קיבל את הכנפיים שלו חזרה כי אבא שלו סלח לו ורואה שהוא בדרך הטובה או משהו כזה כי הוא באמת שונה.
&nbsp
מהעלילות צד העלילה של שארלוט הכי טובה לדעתי. מייז הייתה מעניינת בעונה הראשונה וקצת בשנייה אבל עכשיו משהו שם נעלם..
לינדה ואמנדיאל נרהא לי מוזר ממש אבל
&nbsp
כן הכימיה בין פירס ללוציפר מצחיקה אותי ממש בעיקר בפרק שבו הם כאילו היו זוג נשוי

1Shir

New member
DHW
אולי רק לפרקים הראשונים

אני ראיתי את שני הפרקים הראשונים של הסדרה כשהיא רק הגיעה לארץ מזמן בyes (מאז כבר ראיתי את כל הסדרה גם כן די מזמן) ולא אז ולא היום הבנתי איך רקס יכול לרצות להתגרש מברי המהממת

כאילו אני מבינה רציונלית את כל הקלישאות שהוא אומר אבל רגשית הוא מדבר סינית עבורי כי איך אפשר לא להינמס על ברי

טוב אני כמובן זוכרת את כל מה שקרה בהמשך והדמות הזאת עברה הכול מהכול והיתה הכול מהכול

סדרה כובשת מהרגע הראשון עם שילוב בלתי פוסק של הומור כייפי
אני זוכרת שבהתחלה ממש לא התחברתי לגבי, ועכשיו אחרי שראיתי הכול וכמובן התחברתי אליה הרבה יותר (מקום שני אצלי מבין הארבע), אני יותר מתחברת אליה גם בהתחלה

רק תבהירי שמדובר בעקרות בית נואשות

הראשי תיבות לא אמרו לי כלום.
&nbsp
עברו הרבה שנים אבל עד כמה שאני זוכר אני מאוד הבנתי למה הוא רוצה להתגרש ממנה. לפחות מברי של עונה 1. היא הייתה נוראית, שתלטנית נורא. לכן לא מפליא שגם הילדים שלה לא סבלו אותה.
בהמשך העונות היא באמת השתפרה, אם כי בדרך עוד היו דברים די נוראיים (כמו מה שהיא עשתה בסוף עונה 2 לבן שלה)
&nbsp
&nbsp
אני מניח שכשאת אומרת שגבי מקום שני מתוך הארבעה אז את מתכוונת שברי מקום ראשון.
אם ככה מי מקבלת מקום שלישי ומי רביעי?

1Shir

New member
. חשבתי שזאת סדרה מספיק מדוברת כבר בשביל ר"ת

אני מניחה שאם אני צריכה לדרג אז סוזן 3 ולינט 4 כי אני לא ממש מתחברת ללינט (אגב שתלטנות...)
אבל היו עוד כל מיני נשים בדרך שאהבתי יותר

אבל ברי פשוט מהממת בעיניי
כל השתלטנות שלה כ"כ באה מרצון שיאהבו אותה ומפחדים וזה עוזר לה לעשות סדר והיא באמת מצליחה להיות כזאת "מושלמת" ובקיצור אני מתה עליה
כן, אני כתבתי שזה כאילו נורא ברור למה הוא רוצה להתגרש, אבל רגשית אני אוהבת אותה מדי
ממה שאני זוכרת בעונה השניה אנדרו די התנהג אליה בצורה שלא השאירה לה הרבה ברירה, כלומר זה היה מזעזע, ואני זוכרת (או לפחות מקווה אחרי כל השנים האלה...) שהיא נורא בכתה כשהיא עשתה את זה, אבל היא היתה נורא חלשה בתקופה הזאת, והוא היה ממש חסר רחמים (ונכון שהוא הילד והיא אמורה להיות החזקה, אבל בפועל היה לו המון כוח עליה, ואני חלילה לא טוענת שמה שהיא עשתה מוצדק איכשהו, רק שהבנתי אותה ויכולתי להדהות איתה במקום שהיא היתה בו)
אגב דמויות אהובות אנדרו התפתח להיות דמות ממש אהובה בהמשך והוא נהיה יותר ויותר דומה לברי עם הזמן, לטוב ולרע (בעיקר לטוב
)

Don Nirtin

New member
עד לאיפה שהגעתי (איפשהו בעונה 3 או 4)

לגמרי ברי מקום ראשון.
אחר כך גבי.
לינט כי יש לי חיבור לאימהות השתלטנית שלה.
&nbsp
וסוזן? שתלך לחפש.
&nbsp
אגב, גם לא ציינת מה דעתך על אידי
.

למעלה