דיוני סדרות לתחילת שבוע

panda0zombie

New member
לצערי הרב אני מסכימה

אני לא מצפה לכלום כבר. טוב רע מה אכפת לי

Don Nirtin

New member
כשמדברים איתי על דודים טלוויזיונים הוא הראשון שקופץ לי

ודי ברור גם למה, נכון?

דוד פיל מהנסיך המדליק מביל אייר...קודם כל כי כל דמות היתה

מגניבה יחסית לקרלטון
וגם הוא היה מגניב כזה..גידל את וויל לבד..
היו מלא...לא יודעת למה לא עולים לי עכשיו...

Don Nirtin

New member
ג'ואל מקהייל השבועי

קריסטן בל הפעם התארחה. ועוד מישהו לא מוכר. ורוח הפיצה.
&nbsp
הקטעים הפעם היו לא משהו חוץ מהכלב ששוקל אם לרצוח את בעליו או לא.

זכור לי שהיו עוד דברים מצחיקים

אבל כשבאתי לתאר למישהו את התוכנית היום הדבר היחיד בערך שזכרתי היה באמת הכלב הזה. זה היה כזה מבט מעולה שהוא תקע בבעלים שלו

&nbsp
בעצם גם היה מצחיק הקטע עם השחקן שבא לקדם משהו ועשה קטע שלם על כמה זה נוראי ששחקנים נאלצים ללכת לתוכניות מטופשות כאלו כדי לקדם את הפרויקטים שלהם - ואז המשחק עם הרקטת ראש

Don Nirtin

New member
רקטה זה לא מה שהייתי בוחר במקרה הזה

זו מטקת ראש מפגרת לחלוטין.
&nbsp
אבל באמת הכלב הזה היה הקטע הכי טוב הפרק הזה. אם זה כל מה שאני זוכר מפרק של חצי שעה - יש בעיה בבחירת קטעים.

dory141

New member
איפה אתה חי -2.13

בכור ומרגו שוב על סף עימות. בסופו של דבר בכור מתעשת, מתגלח ועושה סימנים של חזרה מפנאט חשוך לבנאדם. החתונה של מלי בסכנה, כי חי לא מתיישר עם הקו של הרב ויו"ר העמותה הבוכרית. הוא מוצא זמן להתנצל בחתונה. מלי בוכה, כי שמעה את המלצריות מכנה אותה בכינויים מעליבים. בכור וחי רואים שהיא מנסה להימלט ומעודדים אותה כמיטב יכולתם. גיא לומד מאבו שיעורים, איך לדבר אל מלי "כמו גבר". חי רוצה להציע לאסתי נישואין, אבל היא מסרבת. היא מבינה בטעות, שמליקה לחצה עליו להציע אבל לא יודעת שהוא תכנן את הכל בלי קשר לרצונותיה של אמו.

איפה אתה חי העונה השניה

אני חושבת שהעונה הזאת הייתה הרבה יותר חלשה מהעונה הקודמת. הסיפורים לא זרמו, והרוב היה די צפוי. משולש האהבה בין חי לדפני ואסתי. הקריירה של חי. הנישואים של מרגו ובכור. החתונה הלא מובנת ודי סתמית בין גיא למלי. לי הם לא נראו מאוהבים. הוא נראה לי למלמ כזה. היא נראית לא מאוהבת בו. המשחק של שניהם היה לוקה בחסר ומאוד לא משכנע.
נעבור לבכור. בכור מנסה העונה הזאת להפוך להיות אדם טוב יותר. הוא מבין שיש פה טעות והוא מנסה לתקן אותה. בהתחלה הוא ניסה בכוח, כי זה מה שלימדו אותו, אבל אחרי הסיפור שהרב סיפר לו על הסוסים, הוא מנסה בטוב. הפעם היחידה שהוא נפל זה שההיא באה, ופיתתה אותו בכח לשכב איתה. הוא ניסה להתנגד עד שלא יכל ונשבר. וגם זה לווה בנקיפות מצפון ורצון להפוך להיות אדם טוב. הוא קצת מאבד את הדרך והרב מנצל אותו אבל שיחה אחת עם סבתא חפציגול והוא חוזר לעצמו ומבין שקצת נסחף
חי לא ממש מוכן לחתונה. אבל זה לא מעניין את אסתי שרוצה מאוד להתחתן איתו. בעיקר בגלל אבא שלה שחטף מכות שאמרו לו שהיא פרוצה כי נרדמה! בדירה של חי. כבוכרית היא חייבת להגן על שמה הטוב, והיא לוחצת עליו. הסיבה שהיא סירבה אגב, בכלל לא קשור במילקה. היא סירבה כי הוא הציע לה נישואים בצורה די דוחה. במגרש חניה, ליד המכונית, שהוא שפוך מעייפות ושיכור. ליד אבא שלה! נו באמת, מה אם ארוחה רומנטית כדרך הכי בנאלית שקיימת? כשבחור מציע נישואים והוא עושה את זה בלב שלם, לא בגלל שהיא רוצה, אלא בגלל שהם רוצים. והוא רוצה באמת מבפנים לחיות איתה כל החיים, אז הוא דואג להפקה מרטיטה. משהו רומנטי, רגשי, שמותיר דמעות בעיניים, ובטח לא ליד אבא שלה כשהם עייפים וסחוטים. הדרך הייתה מגעילה ורק לצאת ידי חובה, ולכן היא גם סירבה.
הסיפור הכי מעניין אגב, היה בין מליקה לאבו. העונה נכנסנו לעובי הקורה ביחסיהם ובנישואים שלהם, וקיבלנו, בניגוד לעונה הקודמת, את אבו כדמות יותר עם נפח. עם סיפור משלו. וזה באמת היה מרתק לראות, כי המשחק היה מאוד משכנע וזורם ומעניין.

dory141

New member
יש בזה משהו

זה לא כמו הפעם הראשונה, שעורכים היכרות עם הדמויות. עם זאת, אני חושב שזו סדרה מצחיקה ואנושית, מהטובות שהיו בישראל אי-פעם, בוודאות בעשיריה הראשונה שלי. אני דווקא יותר הטיפוס של חי, טיפוס מאוד נאיבי אך חיובי. אני מאשים את אסתי, עקשנית אבן שלא נענית לחיזוריו. בכור מנסה כמיטב יכולתו לחזור לתלם ואני מעריך את זה, אבל האופי הרע שלו עשוי לבגוד בו בהמשך. אני אפילו קצת מאחל לכך שמרגו תגלה על הרומן.

אני גם מאוד אוהבת את הסדרה

יש בה משהו מאוד אנושי עם שחקנים מדהימים, להוציא את מלי וגיא שבעיניי שיחקו גרוע.
אני התכוונתי יותר מבחינת העלילה, משהו שם פשוט לא תפס. תראה, כבר ראיתי סדרות עם יותר מעונה אחת שתיים וזה יותר זרם. פה העלילה הייתה די צפויה. כמו: שהמופע ההתחלתי של הקבוצה שהקים חי עם חבריו ללימודים ייפול בדיוק באותו יום שהוא סגר הופעה גדולה.
אסתי כן נהנית לחיזוריו. אבל היא נקרעת בין להיות בוכרית טובה בית אבא לבין להיות בחורה מודרנית ומשוחחרת, כמו הבנות במשרד שבו היא עובדת ובינינו, הדרך שהוא הציע לה נישאים מאוד עלובה.
בכור מאוד מנסה ואין לו רומן. ואני מקווה שהנישואים שלהם יצליחו כי הם זוג טוב.

dory141

New member
נענית לחיזוריו, בטוחה?

בסוף הפרק היא אומרת לא להצעת נישואין.בעיניו זה לא, עד שיוכח אחרת.

בהחלט

ככה מציעים נישואים? בחייאת שאתה עייף וגמור ושיכור מהחתונה של אחותך? במגרש חנייה ליד אבא שלה? כשהיא עייפה ומדוכאת. הוא משך אותה באף לאורך כל העונה, הוא דיבר אליה כסיום של מחזה. אישה אוהבת להיות מחוזרת באמת. וכשהיא אמרה לא. הוא אמר לה חשבתי שזה מה שאת רוצה. איזה מעליב, מה אתה לא רוצה? והיא ענתה לו, אני רוצה אני עדיין רוצה אבל לא ככה.
היא נענית לחיזוריו, זה כן. אבל יש לה כבוד עצמי, והיא רוצה שיציעו לה יפה וברגש וברומנטיקה. לא ככה. וואלה צודקת.

dory141

New member
תירוץ עלוב- היא פשוט משחקת איתו

הלוואי שיבחר בדפי או במישהי שלישית. לא מגיע לה שיתחתן איתה.

לא חושבת

היא ממש לא משחקת איתו. היא אוהבת אותו ורוצה להיות נשואה לו. הדרך שבה הוא הציע היא מגעילה ופוגענית. כל אישה שלא רוצה להיות סמרטוט שיש לה קצת כבוד עצמי הייתה אומרת לא להצעה כזו מעליבה ופוגענית
ואם כבר הוא משחק בה. אני לא רוצה להתחתן, אני כן רוצה להתחתן. את הסיום שלי, וגורם לה להרגיש כמו איזה דמות ממחזה.
חי פשוט לא יודע לחזר, לא יודע להציע נישואין. לא נורא סבתא חפציגול כבר תסביר לו, והכל יבוא על מקומו בשלום בעונה הבאה, אם תהיה.

dory141

New member
להזכירך, הוא בא מעולם המשחק ולכן מדבר ככה

אסתי היא דרמה קווין. קצת קשה, כמו שהיא אומרת, והיא כבר רוצה לעזוב הכל ולזרוק לפח. היא כל הזמן מתלוננת שחי לא רואה אותה, היא בכלל רואה אותו? לדעתי לא ממש.
אגב, גם היא פזלה מהצד לכיוון אדיר מהמשרד שלה, אז היא רחוקה מלהיות "טלית שכולה תכלת".

מאסטר שף

כי אם למישהו לא הספיק הפרק של אתמול, יש גם היום :)
&nbsp
מאיר אדוני התארח ועל הדרך פרסם את בייקאוף והמסעדה החדש שלו בניויורק....כולם עפו על המנהשלו שלדעתי לא היתה מגרה מי יודע מה...
כמובן שהמשימה שלהם היא לשחזר את המנה שישבה יותר מ36 מרכיבים מוגשת על קאנבס
שני קרא לזה מגדל אל אקצה...

לא אוהבת קינוחי שמכילים כל מיני מרכיבים הזויים כמו ארטישוק, סלרי וכו..
איזה פרק משעמם זה הולך להיות...
&nbsp
חוץ מעמיחי לא חושבת שיש למישהו סיכוי...
מאוד הזדהתי עם יהוידע..קינוח שגם אני לא מתחברת אליו...

אני עדיין מקווה שויקטוריה תעוף...גם על אדי אני לא מתה אבל היא הכי מעצבנת אותי..
הקול שלה בלתי נסבל...כמו הדמות של דרה נתניהו מארץ נהדרת חחחחחחחח
&nbsp
&nbsp
1:45 על השיט הזה???
הניסיון הפטתי ליצור דרמה עם הקצפת של אדי והלחץ של ויקטוריה ויהוידע.. העיקר התלהבה בהתחלה מכל שטות ("עברתי 2 שלבים"..חחח נשמע כמו ילדה שזוכרת את הטלפון גם בעיניים עצומות
)
&nbsp
"הסוכריות" נראו כמו

&nbsp
המנות של כולם היו ממש יפות..ויקטוריה לא ממש הצליחה...
המנה של עמיחי נראתה מדהים...
&nbsp
&nbsp
אני לא מאמינה...ויקטוריה סוף סוף עפה!!!!
&nbsp
&nbsp

אוזזזזזז עונה 4- פרק 13

היה צפוי שאחרי פרק 12 תגיע הנפילה, (ככה זה כשקלר לא נמצא) ותודה לאל על ריאן שהציל את הפרק מלהיות ממש משעמם...
- סיריל חוזר להיות צעיר ובלונדיני

- גלוריה זוכה לביקור מעו"ד שמודיע לה שהיא עומדת בפני תביעה על רשלנות.
- אישה בשם סוזן פיצ'גרלד מגיעה לבקר את ריאן ואומרת לו שהיא אימא שלו האמיתית.
ריאן כמובן לא מאמין לה בהתחלה, אולם אחרי שהוא משוחח עם אביו, הוא מבין שהיא דוברת אמת.
- לקלייר הכלבה נמאס מריאן, והיא מתחילה עם סיריל שבתגובה תוקף אותה. כתוצאה מכך,
רוצים לשלוח את סיריל לבית משוגעים, וריאן מבקש מגלוריה שתעזור לו (חמודים, כשהוא נעזר בה ומתייעץ איתה- בא לי שהם יהיו ביחד!).
- נורמה לא מגיעה לחתונה עם החפרפרת
(עוד על קו העלילה הזה בפינת הציטוטים)
- ושיא השעמומון של הפרק- קו העלילה של ריי וג'רמייה. הם קצת מתקוטטים ביניהם כמו חתול ועכבר,
וטימי מגזים ודואג שיתקפו את סמואל- אסיר שריי היה אמור להטביל כנוצרי, אבל בסופו של דבר,
במקום שהקרע בין ריי וג'רמייה יחריף, הם עושים סולחה (וואו! איזה מרגש!
).
- שילינגר הדביל מספר לקארי שהאנק מת (למה לא לחכות שהיא תלד?!), והיא נתקפת צירים מוקדמים ויולדת בן.
- ביצ'ר מקבל שותף חדש לתא- קולונל אדוארד, שמואשם באונס.
ביצ'ר מתבשר שהוא מועמד לשחרור מוקדם, אבל אחרי שהקולונל מתגרה בו, הוא מושלך לתא הבידוד שניצב באמצע עיר הברקת

- רדינג נותן הוראה לחסידיו להתחיל לפעול ולרצוח את מורלס, צ'אקי וכל שאר החבר'ה...
אלא שאוגוסטוס מתנגד לזה, ובעקבות שיחה עם סעיד מחליט להשתנקר על תוכניותיו של רדינג, בכדי למנוע רצח של אנשים טובים...
- עוד עלילה די מיותרת- ג'יילס מצליח לדחות את ההוצאה להורג שלו לאחר שמתנגדים לבקשתו להיהרג בסקילה, ודייל מתרשם ומנסה בעצמו לדחות את ההוצאה להורג שלו.
- רובסון והויט מאיימים על לירוי שירצח כבר את סעיד כפי שסיכמו ביניהם, אך לירוי מסרב.
רובסון דואג למצוא מישהו אחר שיעשה את העבודה השחורה,
אלא שכצפוי לירוי מגן על סעיד ומת.

למעלה