דיוני סדרות לתחילת שבוע

Lhuna1

New member
מתפקדת פה: שונאת את ראיין!

דמות מעולה, כן? אבל שונאת אותו.

1Shir

New member
טוב, את שונאת גם את כריס

אין לי אפילו איך להתחיל להתדיין איתך

Lhuna1

New member
ברור...

ברור ששונאת את קלר ואת ראיין ואת שילינג'ר ואת כל הפסיכופטים המפחידים האלו!
אתם לא תשכנעו אותי שאתם פה הנורמלים ואני המוזרה בקטע הזה.
יש מעט מאוד פסיכופטים שאני יכולה לאהוב.
&nbsp
&nbsp

Lhuna1

New member
מאוז?

ביצ'ר כמובן
קארים סעיד אהבתי לפחות חלק מהזמן, למרות שלא בטוחה שתמיד
יתכן שהיו עוד כמה, לא זוכרת
נדמה לי שאת הכומר אהבתי, ונדמה לי שגם את סיריל.
&nbsp

Lhuna1

New member
בגדול אהבה גדולה לדמויות זה לא מה שהניע אותי לצפיה בסדרה הזו

Lhuna1

New member
לא היה קשה לי, למעשה הייתי מכורה

בגלל שעבר הרבה זמן קשה לי כבר להשיב למה... אולי כן אהבתי מספיק את הדמויות המעטות שאהבתי, ואולי פשוט זה היה מספיק מרתק בשבילי בלי לאהוב אותן הרבה.

1Shir

New member
סעיד והכומר היו בין השבעה שהוזמנו לסוכה שלי!!!

didalf

Well-known member

זה ממש הצחיק אותי כי משומה זה נראה כאילו כתבת את זה ברצינות שהם באמת היו בסוכה שלך

1Shir

New member
טוב אז אחרי שהתלהבתי מהסוכה
שאגב, לונה את בטח אהבת גם את

אוגוסטוס, מה שמעלה את הסיכויים שהיית מסכימה להגיע לסוכה, למרות שריאן וכריס נמצאים שם,
למה ביצ'ר הוא "כמובן"? זה רק בגלל שהוא כביכול שונה בכלא ומגיע מרקע לא עברייני? (וגם אי אפשר לומר שהוא לא חמוד וחכם ומצחיק, אבל על האישיות שלו אפשר להתווכח)

Lhuna1

New member
כן

אהבתי את אוגוסטוס.
ביצ'ר כמובן כי כמו שכבר נדמה לי שכתבתי פה, הוא הגיבור שאיתו אנו נכנסים לסדרה, הדמות להזדהות איתה כי כמו שאמרת הוא לא מרקע עברייני אלא אדם שעשה טעות שרבים עושים אבל עם לתוצאה נוראית ומשלם עליה מחיר נוראי.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

1Shir

New member
אני לא יודעת אם
או

טוב ברצינות רגע הם אולי קצת מפחידים אבל החיים זה דבר מאוד מפחיד גם ככה
אני כבר כתבתי כאן שלדעתי המילה פסיכופט גדולה עליהם וכנראה לא כדאי למחזר את הדיון הזה

שילינגר הוא ליגה אחרת מכריס וראיין - הוא סאדיסט שחי בשביל לגרום לאחרים סבל (למרות שהוא גם אנושי לפעמים)
גם על קלר אפשר לומר סאדיסט - אבל אין מה להשוות מבחינת המידתיות
סאדיזם ברמה של קלר הוא נסבל בעיניי
מול שילינגר זה באמת רק לדפוק לו כיסא בראש

didalf

Well-known member
מעניין אותי אם זה גם מה שהיית חושבת

אם היית צופה בזה היום.
אני להבדיל משיר כן חושבת שקלר וריאן פסיכופטים אבל הם לא מפחידים בכלל. הם מרתקים, מצחיקים, סקסים, כריזמטיים, ויש להם צדדים רגישים שבאים לידי ביטוי וכשזה קורה זה מאד יפה.
שילינגר הוא השטן.

Lhuna1

New member
אני חושבת שקשה לי מאוד עם

להכיל דמות שעושה מעשים מחרידים ומפחידים כל כך כמו שהם עשו, עם תכונות חיוביות.
כמובן שדמויות כזאת יכולה להיות מצחיקה ומרתקת לצפיה.
אבל את הצדדים ה"מעוררי חיבה" אם לקרוא לזה ככה, כמו סקסיות או רגישות, זה אני כבר לא יכולה לישב ביחד עם פסיכופטיות.
&nbsp
אני כן זוכרת נגיד במעורפל את הדאגה של סיריל לאחיו המוגבל ויתכן שראיתי בזה משהו יפה... אבל לא חושבת שזה גרם לי לאהוב אותו.
פסיכופאטיות זה משהו שמוציא אותך מכלל בני האנוש שאני יכולה להבין או לצפות את מעשיהם... אז גם אם ברגעים מסויימים הפסיכופאט מצטייר כרגיש ואוהב כלפי מישהו, אני מפחדת שברגע הבא הוא עלול לפגוע בו... כי הוא לא צפוי מבחינה זאת, ואהבה אצלו לא בהכרח תביא לאותן התנהגויות של אדם נורמטיבי שאוהב.
האהבה שלו היא אהבה שאני לא יכולה לבטוח בה, גם כשהיא כנה.
&nbsp

didalf

Well-known member
המשפט האחרון שלך

מתאר בדיוק את מערכת היחסים בין קלר וביצ'ר. בעצם כל הפסקה הזאת. רק שלי זה לא גורם רתיעה אלא זה חלק מהסיבה שאני מוצאת את הסיפור שלהם כ"כ מושך.

1Shir

New member
אני כבר כתבתי כאן פעם (נדמה לי)
שלדעתי ביצ'ר

הרבה פחות צפוי ומהבחינה הזאת הרבה יותר מסוכן מאשר כריס
כלומר את כן צודקת שהיה לי הרבה יותר קל להתחבר עם ביצ'ר כי הוא יותר נורמטיבי
אבל אם הייתי צריכה לבחור מישהו להתנהל לצידו אז הייתי יותר סומכת על כריס כי אני יותר יכולה להבין את המניעים שלו ולצפות את הפעולות שהוא עושה ואילו לביצ'ר יש נטייה להתחרפן לכיוונים קיצוניים מנוגדים ומבחינתי מחר הוא יכול לבגוד בי (להלשין עליי לסוהרים, למכור אותי לאסיר אחר, להתנקם בי על משהו באופן בלתי צפוי)
לא אומרת שכריס לא עשה מעשים רעים, לא אומרת שהוא לא טיפוס חשוד, אבל הכל יחסי
אגב ראיין פחות יציב מכריס (כי הוא לא מפסיק לחפש אינטרסים ואינטריגות) אבל דווקא ההתנהלות היומיומית שלו יותר נורמטיבית אז אולי גם איתו יש עם מה לעבוד
שילינגר מפחיד אותי

Lhuna1

New member
חחח "יש עם מה לעבוד"

אני כבר לא זוכרת לצערי את הפרטים שצריך לזכור בשביל להגיב לאיזשהו כיוון על הדברים שכתבת על ביצ'ר וקלר וראיין.
&nbsp
לפחות על שילינג'ר אנחנו מסכימות.

מה מה מה

אפשר לצפות את כריס?
היית מעדיפה לקבל פיצוץ לפנים כל פעם כשלא היית מסכימה איתו?
ביצ'ר פועל בקיצוניות רק כתגובה למשהו שעשו לו, הוא לא "סתם ככה" יתנקם במישהו,
(והסיבה שהוא עושה זאת מובנת)...
&nbsp
&nbsp

1Shir

New member
תגובה תגובה תגובה

אפשר לצפות את כריס? כן. מה, לא?
היית מעדיפה לקבל פיצוץ לפנים כל פעם כשלא היית מסכימה איתו?
קודם כל, למה שאני לא אסכים איתו?

אם הוא ירצה לריב איתי, הוא יריב איתי גם אם אני אסכים איתו. זה יותר קטע של מצב רוח אצלו.
ומתי בדיוק מישהו קיבל ממנו פיצוץ לפנים?
ביצ'ר, מילא שיתנקם ויעשה מה שהוא רוצה, אני דווקא אהבתי את ביצ'ר של העונה השלישית, אבל שלא יתחרט אחרי זה. אין לו סיבה.

למעלה