דיוני סדרות לתחילת שבוע

1Shir

New member
אוי האחרון
+ תגובה קצרה גם לעדי

מכל הדברים שאני כועסת על ביצ'ר (ויש המון
)
על זה אני דווקא לא נורא כועסת עליו
זה יותר כעס מצטבר אז זה רק בגדר עוד משהו שהתווסף לרשימה
דווקא כאן יש לו נסיבות מקלות
מצד שני, התגובה הזאת של לנסות להרוג את כריס... טוב, אני כן כועסת על ביצ'ר

מילא לא להיות בטוח ולהתעמת עם כריס (/עם זאביץ) על העניין, אבל איך הוא מנסה להרוג אותו?!

ואם כבר כעס על ביצ'ר, אני ממש לא מבינה למה הוא לא האמין לכריס שהוא לא הרגיש ככה בעבר, כי ממש לא נראה לי שזה היה שקר, ואכן לא הבנתי למה יש קטע כזה שבו הוא לא מאמין לו ככה, אולי כדי להראות שלטובי אין אמון בכריס ולהכין את הקרקע למה שיבוא

ותכתוב משהו גם על החקירה של סוכן הFBI את כריס, זה היה קטע חזק...

לא חושב שאפשר להאשים את ביצ'ר שהוא מתנהג ככה-
אני לגמרי יכול להבין אדם שירצה להרוג את מי שעשה משהו לילדים שלו...
הקטע עם קלר והסוכן בהחלט גם היה טוב

אני מרגיש פשוט שאני חופר יותר מדי לפעמים אז אני קצת מקצר חחח
"להכין את הקרקע למה שיבוא" - אמאלה!! לא רוצה לדעת

1Shir

New member
דווקא לא רמזתי למשהו שעדיין לא ראית
התכוונתי שביצ'ר

לא מאמין לכריס וממש לא ברור לי למה כי למיטב הבנתי כריס אמר את האמת,
אז לא ברורה לי מטרת הסצנה הזאת,
והדבר היחיד שיכולתי לחשוב עליו, זה שזה מכין את הקרקע וסימן מקדים לחוסר האמונה שלו בכריס ולכך שהוא מסוגל לחשוב שכריס יעשה משהו כמו לחטוף ולהרוג את הילד שלו...

אבל אם כבר כתבת ככה, איך אתה עם אמירות בסגנון הזה, כגון "הפרק הבא טוב במיוחד", "האירועים הבאים קשים במיוחד", כי אני נמנעת לכתוב לך דברים כאלה, זה אולי ספוילר בשבילך, אבל אני יכולה גם כן לכתוב דברים כאלה אם תגיד שזה לא ספוילר...

לדעתי זה מוגזם שביצ'ר מצד אחד היה בטוח שכריס לא יכול להיות קשור לחטיפה, ומצד שני הוא פתאום היה בטוח שכן עד כדי פאקינג לנסות להרוג אותו עם סכין. אני יכולה לקבל שזאביץ יצליח לערער אותו והוא לא יהיה בטוח, אבל לא לתת לכריס אפילו סיכוי? בהתחשב בקשר ביניהם? אז מה הוא עושה איתו בכלל? זה כזה בלתי מתקבל על הדעת שיש יותר סיכוי שזאביץ עושה לו תרגיל מאשר שכריס הרג את הבן שלו?!

מצד שני, כאמור, זה לא נמצא בטופ ליסט ההאשמות שלי נגד ביצ'ר (וכאמור, יש...), כי כאן היו לו נסיבות מקלות, הוא עבר משהו מאוד קשה ומחרפן.

לגבי הסוכן הפדרלי, מבחינתי הפונאטה העיקרית בקטע הזה, מעבר להתקדמות העלילה בכך שכריס מבין שהוא חשוד בחטיפה (ואגב, אם עכשיו כולם כולל ביצ'ר החליטו שכריס הוא האשם, איך בכלל נותנים להם להישאר לישון יחד באותו חדר?! כי כמו שכתבת, ברור שאם ביצ'ר חושב שהוא אשם, הוא ינסה להרוג אותו...
), היא היחס של כריס לכך שהוא fag, ולמערכת היחסים שלו עם ביצ'ר, שהסוכן מעמת אותו עם הדברים האלה

Lhuna1

New member
אם הייתי קוראת את ההודעות שלכם בלי לצפות מעולם בסדרה

הייתי אולי חושבת שזאת בכלל קומדיה

זה די מדהים אותי.
בזכרון שלי היא צרובה בתור הסדרה הכי קשה ומטלטלת ומזעזעת וחזקה רגשית שראיתי.
הרגעים המשעשעים האלו לא זכורים לי בכלל.
אני די מבואסת שאני לא צופה בזה עכשיו איתכם ולא יכולה להשתתף בדיונים. מעניין אם הייתי רואה את זה ככה גם עכשיו.

didalf

Well-known member
הקטע הוא שאני לא באמת צופה כרגע

ראיתי את העלילה של ביצ'ר וקלר לא מזמן ביוטיוב, וכמה פרקים בש"ח ביס כשיצא לי.
השאר אני פשוט נזכרת ממה שהם כותבים

&nbsp
אבל בכללי מתי ראית את זה? בזמן השידור המקורי או כמה שנים אח"כ?
&nbsp
וזה בהחלט סדרה קשה, אבל גם יש בה הרבה רגעים משעשעים שמסתתרים בה.
ועזבי שממה שההודעות שלנו מתמקדות בו אפשר לטעות לחשוב שזה דרמה רומנטית

Lhuna1

New member
ראיתי בזמן השידור המקורי

כלומר השידור המקורי בטלויזיה בישראל, שמן הסתם היה מספר שבועות או חודשים אחרי השידור המקורי בארה"ב של כל עונה, כי פעם לא היה דבר כזה לשדר "במקביל"
ובטח לא "להוריד" סדרה.
&nbsp

didalf

Well-known member
עכשיו אני תוהה

אם אחרי סדרות כמו משחקי הכס ובכלל כמות הסדרות שיש היום היא עדיין הייתה מרגישה לך כ"כ קשה ומטלטלת.
אני לא יודעת כי לא ראיתי משחקי הכס. אני חושבת שאוז עדיין יותר קשה ואלימה ממנה וככה גם אמרו אנשים פה שראו את שתיהן, אבל אולי היא הייתה מרגישה לך פחות טראומטית.
&nbsp

twisted nerve1

New member
אני יכולה להגיד ש-

א. לא צפיתי בה כ"כ הרבה שנים לפני צפיתי במחשחקי הכס. אפילו ראיתי אותה אחרי שובר שורות שאת העונה האחרונה שלה ראיתי בזמן אמת אז זה כנראה מעט שנים לפני משחקי הכס. באותם שנים השלמתי כל מיני סדרות שהיו "חשובות" (כמו הסופרנוס, אוז, שובר שורות והסמויה) וגם בשנה מעל 2010 הרגשתי שאין סדרה כ"כ אכזרית כמוה.
וראיתי משחקי הכס כשאוז עוד דיי טרי לי במוח כדי להשוות- ולא- זה לא משתווה. עד כמה שמשחקי הכס קשה היא משחק ילדים ליד אוז (והמשפט הזה אשכרה עבר לי בראש כל פעם שקרה משהו במשחקי הכס וכולם הזדעזעו- ואני כזה- אף אחד לא ראה אוז?!)
הדבר היחיד שהיה במשחקי הכס שמשתווה ברמת הסדיסטיות זה העלילה של רמזי ות'יאון. כל השאר, כל זה שהורגים דמויות. זה כלום. זה לא כזה עצוב כשדמויות מתות. מה שכ"כ קשה באוז זה לא המוות של הדמויות (אם כי גם בה הם הורגים הרגבה דמויות) אבל כל המניפולציות ומשחקי מוח והדרכים שהם מענים אנשים אחרים. זה הרבה יותר מקריפ אותי מסתם מוות של דמויות, אהובות ככל שיהיו.

didalf

Well-known member
כן אלייך התכוונתי

ב"ככה גם אמרו אנשים פה שראו את שתיהן"

&nbsp

Lhuna1

New member
צודקת בעקרון

דווקא למשחקי הכס לא הייתי משווה, כי זה פנטזיה וזו סדרה שעם כל האלימות שבה היא באה להיות מגניבה ומרשימה, אי אפשר להיות מטולטלים מזה לדעתי כמו מהזוועות הריאליסטיות של אוז.
נכון שקורים שם גם דברים שהמטרה שלהם היא ליצור אפקט של זעזוע, אבל זה קורה למלכים ונסיכות ושטויות כאלה, ובעולם דמיוני.
&nbsp
אבל בגדול אני גם תוהה כמו שכתבת, אחרי שכבר ראיתי כל כך הרבה דרמות ודברים קשים בטלויזיה, עד כמה היא היתה קשה לי היום.

Lhuna1

New member
בא לי אבל אין לי כוח חחחח

מרגישה שאין לי אנרגיות להכנס לזה. אולי גם קצת חוששת שיהרס לי הרושם של אז.
אבל בגדול נורא קשה בעיני להתחיל לראות שוב דרמה שכבר ראיתי.

didalf

Well-known member
מבינה אותך

גם לי בא לראות כי הם עושים לי חשק וכדי לזכור יותר טוב על מה מדברים אבל גם לי אין כוח אף פעם להתחיל משהו שכבר ראיתי.
&nbsp

twisted nerve1

New member
סביר להניח שכן
עד פרק 405

לא חושבת שאף אחד שיבוא לספר למישהו שלא ראה אוז בחיים יגדיר אותה כמשעשעת. היא עדיין, גם בצפיה היום (וראיתי את פרק 5 כבר לפני יומיים אבל חיכיתי לבלונדי שיכתוב). וזה כנראה הפרק הכי קשה בשבילי לצפייה. הקטע של ביצ'ר בוכה בתא שלו על הילדים שלו זה כנראה הדבר הכי מכאיב שראיתי אי פעם בסדרה טלוויזיה (ואני כנראה סדיסטית כי ידעתי שזה יהיה הפרק הזה ובכל זאת צפיתי כי אני פשוט אוהבת לראות מה בלונדי כותב).
וכן הקטע שהוא אומר לאבא שלו שאין לו יותר דמעות
אלוהים. ומה שהרג אותי זה שהחבר של שיליגר בא אליו ועושה לו כזה- ביצ'ר יושב בתא שלו ובוכה כמו תינוק, ויורד על ביצ'ר שבוכה. גאד. הוא אשכרה ירד על ביצ'ר שיושב ובוכה בתא שלו כי הילדים שלו נחטפו. כמה רוע יכול להיות? לא נתפס לי.
בלונדי תמשיך עם ההודעות בעיקר עם הקטעים המשעשעים

וכן איך אהבתי שקלר מביא לטובי תפוז ואומר לו שהוא צריך לאכול משהו. איך שהוא דואג לו

הדיונים שהיו לנו בהודעות שלא יכלת לקרוא זה האם ביצ'ר היה לא בסדר כשניסה לרצוח את קלר. ואני בדעה שלך ושל עדי- הייתי מאוד שמחה אם הוא איכשהו כן היה מסוגל לבטוח בו מאחר וידעתי שזה לא קלר, אבל באמת שאין לי יכולת להאשים אותו.
ולגבי למה הוא לא בא לדבר איתו- איך בדיוק תתנהל השיחה? הי מאמי, תגיד חטפת לי את הילדים במקרה?
כאילו גם לא משנה איך ביצ'ר היה שואל את זה הוא לא היה יכול לסמוך על קלר גם אם היה אומר לו לא.
ואני גם עכשיו לא יודעת בעצם מה המטרה של הסצנה שהוא שואל אותו אם הוא הגבר היחיד שאהב, ולמה הוא חושב שקלר משקר (אני אגב לא חושבת שהוא משקר, אבל אני חושבת שגם אם זה לא היה נכון הוא היה אומר לביצ'ר שכן). אולי משהו ירד בעריכה, או אולי הסצנה הזאת הייתה אמורה להיות אחרי שהאסיר ההוא אומר לביצ'ר שקלר חטף את הילדים שלו וזה מעין נסיון לבחון אותו. כן סצנה לא ברורה.
אבל אני אוהבת שקלר אומר לו שהוא לא הרגיש ככה עם גבר אחר

(ריכזתי כמה תגובות בהודעה אחת)

למעלה