דיוני סדרות לתחילת שבוע

snier 1991

New member
סלבדור הוא תופעה מאד בעייתית

היו מיליון שירי באירוויזיון בסגנון של סלבדור לאורך העשור האחרון, הם תמיד נכשלו.
&nbsp
לא יודע אם זה ההבעות פנים המשונות שלו (Aבעייני הם ניסיון להיראות אוטיסט שזה בעיה בפני עצמה), כל סיפור המחלת לב שלו שקודמה מאד חזק, הענייןש פורטוגל חזרה ומאד לא זכתה באירוויזיון, או הרצון שמדינה מערבית תזכה מה שגורם לעיוותים עקביים בתוצאות השופטים (ע"ע מקרה אוקראינה שניצחה בשל הסיכול הממוקד שהשופטים עשו לשיר הרוסי בניסיון שאוסטרליה תנצח וזה הוביל לניצחון של מדינה לא קשורה לכלום), לא יודע מה זה אבל מה שבטוח זה שהוא היוצא מן הכלל שאינו מעיד על הכלל ובמקום מסוים הוא בלט כי הוא היה כל כך משעמם ובהפוך על הפוך הוא משך תשומת לב מאד חריגה בשל כך.
&nbsp
בעשור האחרון כמעט כל הזוכים היו שירי פופ מאד מלוטשים הן בקהל והן בשופטים (לעיתים בחיבור יוצאות אנומליות).

מסכימה בקשר לסטטיק ובן אל ...פאר טסי לא היה עובד לדעתי..

לדעתי סטטיק ובן אל היו מתאימים כי הם יודעים לתת שואו ולהקפיץ...
םאר טסי שר סגנון מאוד ספציפי שלא כל אחד יתחבר...

noamlah

New member
אבל הוא מתחבר לתרבות בארץ

וגם השיר עצמו הוא שיר מאוד ישראלי, המקומות שהוא מדבר עליהם ישראלים
הבית קפה, ההפוך, החום והתלונות עליו
הסיטואציה בין הגבר לאישה והישירות של שניהם, בלי רמיזות, בלי משחקים
וכן, גם הסגנון המזרחי הוא מאוד ישראלי אופייני, לא משנה אם את מתחברת אליו או לא ולא משנה אם אחרים יתחברו אליו או לא

הפחד ש"אנשים לא יתחברו" זה מה שבדיוק הפך את האירוויזיון בשנים האחרונות לתחרות משעממת עם 30 שירים שמרגישים שנשמעו כבר פעם אחריי פעם באם טי וי
אנחנו מזמן לא הבאנו את עצמנו לאירוויזיון, היו רגעים שניסינו להביא דימוי של עצמנו כמו שרית חדד, המגן דוד והנר
או אחינועם ניני ומירה עוואד כדי לייצג "דו קיום"
אבל זה לא אנחנו, זה לא מה שהישראלים אוהבים, זה לא מה שבאמת מייצג את המדינה הזאת ובגלל זה אנחנו מפסידים פעם אחר פעם ומאשימים אנטישמים
ובגלל זה גם סלבדור סוברל ניצח שנה שעברה, כי הוא הביא הוואיי אחר שמייצג אותו ואת המדינה שלו

לשם זה האירוויזיון נבנה
כשאני רואה את צרפת שרה - אני רוצה טעימה מצרפת
כשאני רואה את בלגיה שרה - אני רוצה טעימה מבלגיה
כשאני רואה את רוסיה שרה - אני רוצה טעימה מרוסיה
וכן הלאה...
לא מדינות שמנסות "להתאים ל...." ויוצרות לי אותו דבר

לראות את מה שמייצג, את מה שאוהבים לשמוע ופאר טאסי הוא דוגמה מצויינת למשהו ישראלי שמייצג את ישראל

חחחח אל תבין לא נכון...אני מאוד אוהבת את פאר טסי

ואני שומעת מזרחית ומזרחית דכאון...
אבל...
באורוויזיון לא יבינו על מה הוא מדבר..לא על הבית קפה ולא על דרך השלום ולא על שאר המקומות.
סטטיק ובן אל (אותי הם דווקא מעצבנים) אבל לדעתי אותם יאהבו. זה כמו שרוסיה הביא חבורתנשי ששרו שיר רוסי כפרי (יש לזה ונח ברוסית ואני לא ממש יודעת איך לתרגם) וזה היה כישלון ומזעזע.
&nbsp
ואני מש לא חושבת שאנחנו צריכיםלשלוח מישהו שמסמל דו קיום וכל הבולשיט הזה..
&nbsp

snier 1991

New member
כל עניין התרבות בארץ נכון אבל במינון מאד מדויק

גולדן בוי היה בדיוק המינון הזה, פאר טסי ואני מאד מסמפט את הבחור יביא תוצאות מאד קרובות לאלו של ליאור נרקיס (או לחילופין מירה עוואד). טדי הפקות עושים את זה דווקא מאד טוב, עם הקידום המסיבי של תל אביב במילים, בקליפים וכדומה שלוש שנים אנחנו שולחים קליפים על רקע נופי תל אביב), דווקא בקטע הזה אנחנו יודעים מאד טוב את המינון.
&nbsp
שרית חדד שמשלבת פופ וסלסול ים תיכוני, הרבה יותר רלוונטית מפאר טסי לצורך העניין ולדעתי סטטיק ובן אל ייכשלו כישלון חרוץ.
&nbsp
ובנוגע לתרבות, תראה פרט לחובי השירים הללו היו חלק מתרבות של מועדוני גייז והם דווקא מאד מאפיינים את תל אביב ומדינ ישראל כתוצאה מכך.
&nbsp
אמרי נכשל כי הוא היה זמר לא טוב, לא כי השיר לא היה נכון, השיר היה מאד נכון. לצורך הענין כנראה שמרגי עם אותו שיר היה מביא טופ 10 (הוא יותר מוצלח מהבולגרי שסיים מקום שני שנהשעברה על תקן הביבר של אותה שנה)

snier 1991

New member
דווקא בשנים האחרונות זה לא ממש נכון

גולדן בוי הוא העתק הדבק לתל אביב של עומר אדם, הלחן הכתיבה החיבור בין פופ הומואי למזרחי כבד, פלוס ויברציות דרוליות כי זה נדב גדג
&nbsp
אימרי זיו זה מאותו חרא של כל הנועה קירל למינהם פופ שקל תשעים.
&nbsp
רק חובי היה משהו באמת לא קשור לכלום שאף אחד לא שומע בארץ.

snier 1991

New member
נדב סטרייט (למרות שממש ניסו להסתיר את זה), השיר הומואי

זה הפקה של אותם אנשים שהפיקו לעומר אדם את תל אביב (החברה מהאריסה) והם כולם הומואים שעושים פופ הומואי שמיועד למועדוני גייז. הם אפילו לא הצליחו להתאפק ודחפו את המילה תל אביב לשיר כשזה לא קשור לכלום רק כדי להזכיר להומואים שהגיעו לארץ במצעד הגאווה את השיר של עומר אדם.
&nbsp
ספיצפית גולדן בוי היה נראה כמו משהו מהאריסה עם שילוב של פופ אלקטורני ומזרחית כבד

ועכשיו אחרי שהשלמתי-

הביצוע הראשון של חן היה מעולה ומרים כמו שצריך.
הביצוע הראשון של עדן לשיר ירח (השיר של שלמה הכי אהוב עליי) התחיל טוב אבל בהמשך הוא באמת לחץ יותר מדי, וחבל כי זו הייתה בחירה חכמה של שיר.
הביצוע של ריקי לשיר של אדל (שהיא הזמרת האהובה עליי וזה אחד השירים היפים, וגם הצלצול שלי בפלאפון
) היה מדהים ולא ייאמן שהיא הייתה חולה,
ורק חבל שהיא ויתרה על החלק הכי יפה בשיר:
Sometimes I wake up by the door
That heart you caught must be waiting for you
Even now when we're already over
I can't help myself from looking for you
ובקיצור, לתת לה אדום על ביצוע כזה זו בדיחה...
האווי בחר שיר של סאם שמתאים לו בסה"כ והיה חמוד ויש לו קול ממש טוב,
אבל כמו עדן הגיע למקום מכובד...
קיצר, שמח על רביעיית הגמר הראויה והיה דווקא חצי גמר טוב עם לא מעט ביצועים טובים ויפים...

משחק מכור

קודם כל, זה קצת באיחור, כי אתמול הרגשתי כל כך רע שהמחשב היה מאוד רחוק ממני.
דבר נוסף, אני לא כל כך מאמינה בתיאוריות הקונספקציה אבל לגמרי ברור שהייתה םה הכוונה של ההפקה מי יעלה לגמר. השיפוט של השופטים היה לגמרי לקוי.
ראשית, זה שהחליטו לעלות את חן כראשון וכולם יעלו אחריו, זה בגלל שההפקה כל כך רצתה שהוא יעלה לגמר, והיא דאגה שאף אחד לא יעבור את האחוזים שלו. בחשבון פשוט הוא קיבל 40 מהשופטים ועוד 48 מהקהל. ועל סמך ביצועי העבר זה משהו שההפקה ידעו ולכן הוא נבחר לשיר ראשון.
אחריו לא היה מתמודד, טוב ככל שיהיה והם היו טובים, שקיבל ארבעה כחולים מהשופטים. משחק מכור כבר אמרתי?
ואז היו שני דו קרבים. ברור שריקי שנחשבת מתמודדת חזקה על העצמה נשית וכל הבולשיט הזה תעלה לגמר. הביצוע הראשון שלה והשני שלה היה בערך אותו דבר. הרי היא לא מקצועית, ולא לימדו אותה להשתמש נכון בקול שלה, אז היא לא באמת יודעת לפתוח. מעטים יודעים. במקום לעלות בסולם, היא פשוט צורחת את נשמתה.
כנל לגבי מרגי והאווי. נו באמת, זה אפילו לא כוחות. לא משנה כמה האווי טוב. ברור שבהפקה מעדיפים את מרגי.
וריביעיית הגמר כמו שחזיתי: זה נטע, ריקי, מרגי וחן.

panda0zombie

New member
לוציפר עונה 3 פרק 1-2

שכחתי כמה הסדרה הזאת מצחיקה..
&nbsp
אז יש סגן חדש והוא דושבאג מטורף. הוא גם בטוח קשור לסינמן יותר ממה שהוא אומר
&nbsp
איפה מייז? לאן היא נעלמה?
&nbsp
מסכן דן הוא השק חבטות של כולם
&nbsp
אמנדיאל יותר מידי מנסה. הוא מאלץ את עצמו לעשות דברים, מנסה להאמין בדברים שהוא לא באמת מאמין בהם או בסך הכל הוא די מענה את עצמו עם כל ההתעסקות האלוהית הזאת
&nbsp
לינה מתוקה כל כך
&nbsp
אז לוציפר הפסיק להיות השטן ובגלל זה לקחו לו את הפרצוף הרע ומצמיחים לו כנפיים? מה קורה פה?
&nbsp
לוציפר יכול פשוט להראות לדקר את הכנפיים שלו כדי שהיא תאמין לו. בחיי הדמויות האלה בטלוויזיה תמיד הולכים על הדרך הקשה

נכון

אני לא זוכר אם חשבתי על עניין הכנפיים. כלורמ שהוא יכול פשוט להראות לה את הכנפיים.
אבל תמיד יש להם תירוץ שמונע ממנו להראות לה שהוא באמת השטן.
&nbsp
לפחות לינדה באמ יודעת כבר.
&nbsp
ראית את הסדרה סמולוויל? כי הסגן החדש הוא קלארק מסמולוויל (אחרי כמה שנים שהוא בקושי הופיע בשום מקום).
&nbsp
&nbsp
אני חושב שכתבתי על הפרקים האלו בזמנו. אני אנסה למצוא בארכיון.

panda0zombie

New member

ראיתי ממש קצת מסמולוויל וזיהיתי את הסגן משם... למרות שידעתי עוד לפני שהתחלתי את העונה שהוא ישחק שם

אני רק יכולה להניח שגם בהמשך העונה הוא לא יגלה לה שהוא השטן.. יכול להיות גם שהוא לא מראה לה את הכנפיים כי הוא לא רואה את עצמו כמלאך/בעל כנפיים והוא רוצה שהיא תראה אותו כהשטן? או שאני קוראת לתוך זה יותר מידי

Chandler Rulz

New member
9-1-1 - אני נהנה בטירוף!

אתמול ראיתי 5 פרקים ברצף חחח
סדרה מצויינת, אהבתי את הדמויות שם מאוד.

panda0zombie

New member
ריברדייל
עונה 2 פרק 13

אז הסוכן אדמס הוא רק שליח של הרמיוני. נע אני עדיין חושדת... הלודג'ים בטח הרגו אותו ורק האכילו את ארצ'י התמים שקרים כדי שלא יחפור מידי
ודרך אגב ארצ'י מטומטם כל כך.. אם עד עכשיו הגנתי עליו אז זהו. הבחור תמים ומטומטם, נאמנום יתר זה טוב ויפה אבל משפחת לודג' זה בברור מאפיה שלא צריך להתחבר אליה
&nbsp
שריל חזרה והיא נחמדה דווקא. רק שלאף אחד לא אכפת מזה
&nbsp
האיש שנרצח בבית משפחת קופר עושה צרות בתוך הקבר. עכשיו גם ג'אגהד וFP שותפי סוד.. אלוהים אדירים. לפחות נראה בבירור מתח בין FP ואליס אז זה נחמד
צ'יק הזה מעצבן אותי ובא לי שיעלם מהסדרה.. בשיא הכנות לא אכפת לי מה קורה איתו. מה המטרה שלו בכלל? הוא גוזר את האל מתמונה משפחתית אז הוא רוצה לקחת את המקום שלו? או שהוא רוצה לפרק את המשפחה כעונש על כך שאליס ויתרה עליו?
&nbsp
יש עוד פגרה.. חוזרים עוד חודש בערך. יהיה מעניין ומקווה שכולם יהיו פחות מעצבנים

למעלה