לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1965719,657 עוקבים אודות עסקים

פורום טלוויזיה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלוויזיה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'דיוני סדרות לתחילת שבוע'
דיוני סדרות לתחילת שבוע
11/02/2018 | 08:38
125
516
יש לי הרבה מה לעשות השבוע. 

- לסיים עבודה שלישית ואחרונה
- לערוך עבודה שנייה ולקצר אותה 
- בדיקת עיניים היום (נקווה שלא נגיע למיון כמו בשתי הפעמים האחרונות) 
- יום עיון של ספרנות ביד ושם (אני מקווה שיש לזה קשר כלשהו) ביום חמישי. אי לכך איעדר כל יום חמישי באופן חד פעמי.
- לבדוק איזו סדרות חדשות עולות השבוע ולהקליט אותן.

זהו בעיקרון.

אה וסיימנו עונה של כפולה. נגמר בצורה הכי לא מותחת אבל שיהיה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'סיימתי את העונה הראשונה של אורפן בלאק '
סיימתי את העונה הראשונה של אורפן בלאק
10/02/2018 | 12:09
5
75
היה מאוד מעניין, זו סדרה טובה ואצפה בה עד הסיום הפעם, כמו שכבר כתבתי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נא לשרשר לשרשור המיועד בפעם הבאה'
נא לשרשר לשרשור המיועד בפעם הבאה
10/02/2018 | 22:42
1
36
את זו ספציפית לא אשרשר כי מחר פותחים שרשור חדש, אבל נא לשים לב.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה קרה בטעות '
זה קרה בטעות
11/02/2018 | 07:53
41
במקור ההודעה הייתה מכוונת למקום אחר, הנכון
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תמשיך להנות! ותרגיש חופשי להרחיב יותר '
תמשיך להנות! ותרגיש חופשי להרחיב יותר
11/02/2018 | 01:06
2
9
לצפיה ב-'אני מאוד אוהב את ההשוואה בין הדמויות'
אני מאוד אוהב את ההשוואה בין הדמויות
13/02/2018 | 13:10
1
12
זה הכי חשוב כרגע, בשבילי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בין האחיות אתה מתכוון?'
בין האחיות אתה מתכוון?
14/02/2018 | 00:03
9
אגב את מי אתה בינתיים הכי אוהב?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוז עונה 4- פרק 3'
אוז עונה 4- פרק 3
11/02/2018 | 10:18
1
36
מעתיק לפה כי טכנית זה כבר היה יום ראשון
היה פרק מאוד מעניין, אז נתחיל מיד בסיכום
- מסתבר שגם מיגל ברח עם החפרפרת, אבל בסוף מצליחים לתפוס את החפרפרת ולהחזירו לכלא.
- מתפתח סוג של משחק כוחות בין אדביסי להרננדז, והרננדז משתנקר על אדביסי והוא מושלך לבור. אלא שמסתבר שעוד אנשים מעוניינים לחסל את הרננדז, ובסוף בוב ריבדו הוא זה ש"זוכה" בכבוד, וביי ביי הרננדז
- ליאו מגלה שקלייטון היה זה שסיפק לאדביסי את האקדח, והוא מחליט לחשוב על דרך לעזור לו.
- אדביסי משתחרר מהבור וממשיך בתוכניתו לגרום לבחור שחור לתפוס את מקומו של מקמנוס.
- מובה (השוטר הסמוי) מנסה לתפוס את האסירים שסוחרים בסמים אבל הם מעמידים אותו במבחן קשה, והוא נאלץ לצרוך סמים בעצמו ונזרק לבור.
- סעיד, ביצ'ר וכל החבר'ה שהגישו את התביעה נגד המדינה זוכים בתביעה!! בנוסף, סעיד מייצג את ג'ייסון ומצליח להשיג לו משפט חוזר!
- משחק הכוחות בין ריאן לניקולאי מעלה הילוך, וכל אחד מנסה להפיל את השני קודם. בנוסף, ריאן וסיריל נפגשים עם גלוריה והוריו של פרסטון בהידברות עם סיסטר מארי,
וריאן חושף את הרומן של גלורים ומקמנוס ומתוודה שוב על אהבתו אולם היא ממשיכה לדחות אותו. לאחר מכן מתברר שריאן דאג שיאנסו את ד"ר ניית'ן (למה ריאן למה?!)
מה שכן גלוריה כנראה היחידה בינתיים שהבינה ואמרה לו- "תמיד יש לך איזושהי תוכנית ריאן".
- קלר חוזר לביה"ח של הכלא יאייי!!!
הוא נפגש עם האב ריי ואומר לו שהקימו אותו לתחייה פעמיים (!!!) ושהוא רוצה להשתנות
ומבקש ממנו להיפגש עם סיסטר מארי. היא מסרבת אבל מסכימה בסוף שביצ'ר ילך לפגוש אותו.
ביצ'ר אכן הולך אבל מספיק לראותו בדיוק לכמה שניות בגלל קלייר ה-T$#^%#@^&$%
(לרגע פחדתי שהיא תספיק לעצור אותו עוד לפני שהם ייפגשו- יש לה מזל!!!),
אבל לפחות הם מחייכים אחד לשני, וקלר אומר לו- סי יו לייטר
- שילינגר מגלה שביצ'ר הוא זה שדאג למפגש בינו לבין האנק בנו, וידעתי שהוא יחשוב שביצ'ר בעצם מנסה לפגוע בו (כמו עם אנדרו) דרך הבן שלו,
ולכן הוא מחליט להכות ראשון ואומר להאנק לחטוף את הילדים של ביצ'ר
(בהתחלה חשבתי שהוא יהרוג אותם, אז אולי לא הכול עוד אבוד, למרות שבטח ביצ'ר לא יסלח על זה...)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'קלייר האוול '
קלייר האוול
11/02/2018 | 19:51
31
"יש לה מזל!!!"  
אהבתי את ה"לפחות"   
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' אוז עונה 4- פרק 4 שיר אני בחצי של הסדרה'
אוז עונה 4- פרק 4 שיר אני בחצי של הסדרה
11/02/2018 | 12:49
23
29
שוב היה פרק די מעניין, שישר מתחיל עם ביצ'ר שמאבד את העשתונות בעקבות חטיפת הילדים שלו,
אבל הוא מתעשת די מהר.
אגב, אני לא בטוח שהבנתי את הראש של שילינגר- הרי זה שהוא "תקף" ראשון, לא אומר שביצ'ר לא ירצה לנקום, אז מה בעצם הוא מרוויח בזה?
בכל אופן, קלר משתחרר מבית החולים והוא מתאחד עם ביצ'ר
עולים חשדות שאולי קלר הוא זה שחטף את ילדיו של ביצ'ר, אבל ביצ'ר מסרב להאמין בכך
ומתוודה בפני הוריו שקלר הוא המאהב שלו
(הכי פחדתי ששילינגר יפליל את קלר בחטיפה  ובעיקר שביצ'ר יאמין לכך...)
שילינגר דואג שביצ'ר יקבל חבילה שמכילה כף יד של ילד/ה...
-מובה חוזר מהבור, ונאלץ לעבור מבחן נוסף- להפוך לשק חבטות, ואמנם הוא עומד בכך
אך הוא משתמש שוב בסמים. לאחר שנערכת הצבעה לגביו ולא מתקבלת הכרעה מוטל עליו המבחן האחרון-
ניחשתם נכון- להרוג מישהו (חשבתי שהוא ירצח מישהו כבר בפרק הזה, אבל בינתיים זה עוד לא קרה...).
- סעיד מבשר לשאר האסירים שהוחלט לזכות אותם ב-45 מיליון דולר, אלא שהמדינה החליטה לערער ולכן זה עלול לקחת עוד זמן רב. בנוסף, לאחר שנמצאים ראיות חדשות שקשורות למשפט של ג'ייסון ונראה שהוא עומד להשתחרר,
סעיד מחליט לפרוש מהתיק, וג'ייסון אכן בסוף משתחרר מהכלא (חשבתי שמישהו יהרוג אותו לפני השחרור )
- מגיע מחליף למקמנוס בשם- מרטין קוורנז, שממהר לדבר עם אדביסי ואומר לו שאין לו בעיה שימשיכו לסחור בסמים כל עוד לא תהיה אלימות. כמו כן, מקמנוס חוזר לאוז ומבקש לקבל את עבודתו בחזרה, אבל ליאו אומר לו שהוא כבר העסיק מישהו אחר במקומו,
אבל מציע לו לנהל את יחידה B, ומקמנוס מסכים.
- ד"ר ניית'ן רוצה לחזור לעבודתה, ובנוסף מבקשת להתעמת עם ריאן, שמתוודה בפניה שהוא היה האחראי לאונס שלה, ולאחר שהוא מתגרה בה היא מתנפלת עליו.
סיסטר מארי מבשרת לריאן שגלוריה החליטה להגיש נגדו תלונה, אלא שהיא עצמה חושבת שהוא לא אחראי לאונס,
ולפי המשך הפרק נראה שאכן לא ריאן היה האחראי- שוקינג!
ריאן גם לוקח אחריות מול סיריל...
- חפרפרת חוזר לעיר הברקת, ובוב כועס עליו (חמודים כאלה, כמו זוג נשוי ).
- הפרק מסתיים עם הוצאתה להורג של שירלי (ברוך שפטרנו), שמספיקה להלשין על הסוהר לופרסטי ואף להתחרט בשניות האחרונות על כך שבחרה להיתלות- אבל טו ליטל טו לייט בשבילה...

והפינה האהובה חוזרת עם מיטב הציטוטים המצחיקים מבית היוצר של ריאן-
# בשיחה בין ריאן לבין ניקולאי, ניקולאי שואל- אתה יודע מה הופך מדינה לטובה?
וריאן עונה לו- וודקה?
ואז כשניקולאי עונה לו - RUTHLESS, סיריל שואל מי זה RUTH ואומר שהוא לא מכיר אף אחד בשם הזה הוא כזה חמודי...
# אחרי שריאן שולח את סיריל לחפש את הפלאפון של ניקולאי הם משוחחים בתא שלהם,
וניקולאי בדיוק עובר אז ריאן מחייך אליו ואומר- היי מה שלומך ואז גם מסנן אני אהרוג את המזדיין הזה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' עד עונה 4 פרק '
עד עונה 4 פרק
11/02/2018 | 16:03
16
41
כל ההודעות שלך גרמו לי לרצות לראות פרקים מלאים מהסדרה, אז ראיתי בסו"פש את פרקים 1-4 של עונה 4 (בדקתי עכשיו שעצרתי ב-4 כדי להיות בטוחה שאני יכולה להגיב בלי לספלייר).
ראשית, אני חושבת שפרק 1 בעונה 4 הוא אחד הפרקים המשובחים בסדרה, ובכלל בטלוויזיה בכללי. אני זוכרת שנשארתי אחרי הפרק עם פה פעור כמו שסדרות בודדות מצליחות לגרום לי להיות. ווהעובדה היא שזכרתי את העלילה של הפרק הזה (כלומר את מה שלא קשור לביצ'ר וקלר) רק אומרת כמה היא הייתה חזקה כי את הסדרה המלאה ראיתי מזמן.
טוב. אני אפתח עוד מעט עוד הודעה על פרק 1 בעונה 4. אבל בנתיים אני אגיב על כמה דברים.
בעיקר ריאן. גם אני בצפייה ראשונה חשבתי שהוא הזמין את האונס על גלוריה. הרי רואים אותו בפרק הקודם מתקשר למישהו ואומר "תעשה את זה" וסצנה אחר כך אנחנו רואים שגלוריה נאנסת וכשמספרים לו את זה הוא לא נראה מזועזע מדי.
מצד שני- כל ההתנהגות שלו בפרק 4 מראה שהוא באמת לא אחראי. העובדה שהוא התוודה בפני גלוריה, ואחר כך מספר לכומר שהוא שיקר לה כי זה מה שהיא הייתה צריכה. אין לו שום אינטרנס לעשות את זה אם הוא באמת עשה את זה. וגם העובדה שסיסטר פיט לא חושבת שהזה הוא (והיא בד"כ צודקת. טוב, היא הצליחה ללכת שולל קצת אחרי קלר, אבל גם עליו התאפסה מהר. היא לא פריירית).
מצד שני- לא מסבירים את שיחת הטלפון שריאן עשה, ולמה הוא הגיב כ"כ באדישות ששמע שגלוריה נאנסה?
אופציה אחת היא שהכותבים בכוונה ניסו להטעות אותנו- לגרום לנו לחשוב בפרק 3 שהוא כן אחראי כדי שנגלה שבפרק 4 הוא לא (הוא יכל להשתמש בטלפון לעשות כל מיני סידורים, הרי לא שמענו אותו אומר למישהו לאנוס משהו או משהו קרוב). וההסבר לזה שהוא שומע על האונס שלה ומגיב יחסית באדישות- זה אפשר להגיד שזה סוג של חור שהיוצרים רצו להתל בנו, אבל אין לזה באמת הסבר.
האם הוא היה קשור לאונס שלה? זה פשוט קשה לדעת מדי משני הפרקים האלה. אני מאוד מאוד מקווה שלא כי אני לא רוצה לחשוב שריאן מסוגל לזה וכי אני רוצה להאמין שהוא באמת אוהב את גלוריה ולא היה מארגן דבר כזה למי שהוא אוהב.
אני גם אהבתי בפרק שהוא אומר לסיריל שהוא לא אשם במוות של בעלה של גלוריה וחמיד קאן. ושההורים של בעלה של גלוריה שונאים אותו ולא את סיריל. (כאילו היה נחמד אם ריאן לא היה כזה חרא שגרם לאח שלו עם הפיגור לרצוח בן אדם ולהתחרות באיגרוף בצורה שגרמה למוות של בן אדם אחר. אבל בסדר. אוף. למה אתה כזה חתיך ועושה דברים כ"כ נוראיים? אני רוצה לאהוב אותך ריאן!! )
מאחר וראיתי את הפרקים- אוי כמה זמן עד שביצ'ר רואה את קלר אוווףף... (גם אני התעצבנתי על האול שהעיפה אותו. למה דיי.. עד שהוא מצליח לראות אותו )
זה כ"כ עצוב הקטע שהילדים של ביצ'ר נחטפים בעיקר בגלל שאנחנו באמת יודעים שהוא התכוון לעשות לשילינג'ר טוב ולא רע. זה כ"כ כאב לי ברמות שממש היו קשות לי גם בצפיה הראשונה. למעשה, אני בספק אם אני אמשיך לראות כי זה פשוט כ"כ נורא העלילה שהילדים של ביצ'ר נחטפים (גם אם הם לא ימותו. פשוט לחשוב על שני הבלונדינים החמודים האלה נמצאים בפחד, בשבי ושטובי יודע שזה איכשהו בגללו בגלל שיליג'ר השטן הזה ). אני באמת חושבת שאני לא יכולה לחשוב על עלילה באיזה סדרה שכאבה לי כמו החלק הזה. בגלל זה עד היום לא נמצאה בעיני מחליפה לאוז ברמת הסדיסטיות של מי שמוכן לראות את זה.

אני דווקא אהבתי את שירלי. כלומר, לא ממש זכרתי ממנה הרבה, אבל בפרקים עכשיו לא יודעת. הייתה לי אמפטיה אליה. היא נראית לי ממש בעייתית בראש, ברמה שהיא צריכה תרופות פסיכיאטריות, אבל זה היה קצת עצוב שהיא אמרה שלאף אחד לא היה אכפת ממנה כשבעלה התעלל בה, וכשאבא של בעלה אנס אותה. רק כשהיא הרגה את הילד היה אכפת להם. אבל אם מישהו היה עוזר לה קודם יכול להיות שלא היה קורה מה שקרה.
ודווקא ממש הייתי עצובה כשברגע האחרון היא מנסה לברוח וקושרים אותה וכל זה. בכלל כל הרעיון של הוצאה להורג פשוט מחריד בעיני. כאילו זה דיון מוסרי האם צריך להרשות אונס מוות או לא, אבל מה שהורג אותי זה איך שבאמריקה הם עושים את הקטע הזה שקהל יבוא לראות. זה פשוט חולני. אם הם רוצים להרוג מישהו שיהרגו, אבל כל הקטע של להזמין קהל לצפות מרגיש לי נקמני וזהו. אין פה שום דבר טוב שצומח מזה (ובמיוחד בארה"ב, שהרוב נוצריים וכל הקטע של נצרות זה מחילה ולא נקמה, או לפחות כך זה אמור להיות).
על פרק 401 אולי אני אכתוב יותר מאוחר. אני תוהה אולי לראות איתך מעכשיו את הפרקים כי אני אוהבת את הדיונים ואם אני אראה איתך אני אוכל להגיב בלי לספלייר. באיזה קצב אתה רואה את הסדרה?

תוספת בעריכה- רציתי לציין את זה אבל שכחתי עד שסיימתי לכתוב. השחקן שלקחו לשמור על עיר הברקת עכשיו במקום מקמנוס הוא השחקן רג'ינלד א. קאטי שממש לפני כמה ימים נפטר. השחקן הזה שיחק גם בסדרות הסמויה ובית הקלפים (עליה הוא זכה באמי). דייוויד סיימון ועוד כל מיני שהכירו אותו כתבו הספדים ממש עצובים בטוויטר. וכולם אמרו כמה שהוא בן אדם טוב (וזה נחמד לשמוע בתקופה הזאת שאנחנו מגלים רק חולירות)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' נכון'
נכון
11/02/2018 | 20:02
2
27
זה באמת פרק חזק
לא סתם אני לא יכולה להפסיק לכתוב עליו 

לדעתי בנקודה הזאת זה ברור שריאן לא קשור לאונס. רק בהתחלה ניסו לגרום לנו לחשוב שכן.

גם לי מבחינה מוסרית קשה עם הוצאה להורג. זה נראה לי אבסורד שכדי להעניש על לקיחת חיים - לוקחים חיים... באיזשהו מקום אין בכלל הבדל - זה רע וזה רע
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
11/02/2018 | 23:08
1
16
אני מסכימה איתך לגבי ריאן- אבל רציתי שיסבירו את השיחה הזאת כדי להיות בטוחה. זה דברים קטנים כאלה שהורגים אותי שלא בטוח ב-100% (כמו עם זה שביצ'ר דקר את קלר).
בזמן שראיתי את הסדרה פעם ראשונה אז דיברתי עליה עם ידיד שלי שהוא ראה אותה מזמן. (מזמן לתקופה שבה אני ראיתי את זה) אז הוא המשיך להתעקש איתי שריאן כן הזמין את האונס של גלוריה, למרות שאמרתי לו את כל הדברים האלה, אבל הוא אמר שהוא זכר שהוא כן עשה את זה. מצד שני, הוא גם איחד שתי דמויות. הוא חשב שהקניבל מעונה 1 הוא סירל אח של ריאן (כשדיברתי איתו על הקניבל הוא אמר: אה. אח של ריאן. ולא הבנתי מה הוא רוצה כי בעונה ההוא בכלל לא דיברו על סיריל), אז כנראה אי אפשר לסמוך על הזכרון שלו יותר מדי :)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחחחח אני זוכרת שאמרת את זה פעם'
חחחחחח אני זוכרת שאמרת את זה פעם
11/02/2018 | 23:10
17
על הידיד שלך שערבב בין סיריל לקניבל, וזה הצחיק אותי באמת לשניהם יש שיער בלונדיני ארוך.
וגם לימד אותנו לא לסמוך עליו
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מסכימה כמעט עם הכל '
מסכימה כמעט עם הכל
11/02/2018 | 21:21
21
לגבי ריאן - !!! חוצמזה שכמו שיר אין לי ממש התלבטות, נראה לי די הבהירו שזה לא ריאן והשיחת טלפון ההיא הייתה לשם הטעיה בלבד.

טוב ולגבי טובי -

לגבי שירלי חלקית, כי רוב הזמן מצאתי אותה פשוט מתישה ומשעממת. אבל אני מסכימה לגבי מה שכתבת על הוצאות להורג. במיוחד החלק הפסיכי הזה שפאקינג יש קהל.

וכן אני גם רציתי לציין שהשחקן הזה בדיוק נפטר.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אשמח אם תעלי תגובה יותר מפורטת על פרק 1'
אשמח אם תעלי תגובה יותר מפורטת על פרק 1
11/02/2018 | 22:52
11
13
מסכים עם מה שכתבת על ריאן- "אוף. למה אתה כזה חתיך ועושה דברים כ"כ נוראיים? אני רוצה לאהוב אותך ריאן!!".
לגבי שירלי- כמו שכתבתי בעבר היא דמות מעולה ומלאת פוטנציאל שלדעתי פשוט לא מומשה כמו שצריך בסדרה וחבל! וגם לי בפרק הזה הייתה אמפטיה אליה...
אני רואה בממוצע פרק ליום (יש ימים שלא יוצא לי לראות ויש ימים שאני רואה שני פרקים),
ויהיה ממש כיף אם גם תראי איתי ביחד
שמעתי על המוות של השחקן וקראתי שהוא שיחק באוז אבל משום מה חשבתי שהוא שיחק בפרקים שעדיין לא הגעתי אליהם, אז תודה שהסברת לי את מי הוא שיחק...
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוקי אז לפרק 401'
אוקי אז לפרק 401
11/02/2018 | 23:01
10
18
בעקרון הפרק הזה הוא דוגמא מושלמת לעובדה שהכלא כמערכת לא מסוגל לתפקד כדי לעזור לאסירים שלו. בסדרות כמו הסמויה וגם בעוד פעמים באוז מדגישים את זה, אבל הפעם זה חזק מתמיד. הנער הצרפתי הביישן הזה שכל הפשע שלו הוא שהוא שבר איזה פסל נכנס למקום הזה עם כל הרוצחים והפושעים ואין לו סיכוי.
וכמו בסמויה- פה ממש רואים איך הוא מנסה "לשחק לפי הכללים". אלוהים הוא כזה תמים שהוא הלך להלשין למקמנוס שקני לקח לו את נעליים. הוא אפילו לא יודע שאסור להלשין. מה חשבו ששמו אותו שם? אין כלא לעבירות יותר קלות? כאילו הוא צריך להיות עם רוצחים?
ואז אחרי שאנחנו כל הפרק רואים איך ממשיכים להתעלל בו ואיך הוא לא יכול לעמוד בזה ברגע שיש לו את האקדח אני ישר מבינה למה הוא יורה - כי איזה ברירה כבר הייתה לא? ואני מבינה למה הוא התאבד מיד אחר כך, כי איזה חיים יהיו לו אחר כך.

אני חושבת שהסדרה הזאת יחד עם עוד כמה מנסה "לשבור לנו את החוקים"- אם תמיד מלמדים אותנו שאם נתנהג כמו שצריך האנשים הטובים (במקרה הזה הסוהרים, המערכת) יעזרו לנו- זה עוד דוגמא לזה שללכת לפי החוקים לא עוזר לך בשיט.
למעשה הסיפור של הילד הצרפתי הזה הוא גירסה קטנה של הסיפור של ביצ'ר- אדם דיי נורמטיבי ומוסרי שעשה טעות והגיעה לסביבה שבה הוא לא יכול לשרוד אם הוא לא הופך לפעמים לפלצת.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לגמרי!!!'
לגמרי!!!
11/02/2018 | 23:04
4
15
אני חושב באמת שלא ציינתי את זה מספיק,
אבל היו כמה מקרים של אנשים שנכנסו לאוז ושהם לא עשו עבירה כזאת חמורה
(בטח לא כמו לרצוח מישהו),
וממש לא הבנתי למה הכניסו אותם למקום כזה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' בהודעה הראשונה שלי כאן על אוז כתבתי שאני לא מבינה'
בהודעה הראשונה שלי כאן על אוז כתבתי שאני לא מבינה
11/02/2018 | 23:22
3
21
איך ביצ'ר בתור עו"ד מקושר וכפי שכתבתם אדם שנחשב יחסית נרמטיבי מוצא את עצמו באגף עם חיות כמו שילינגר ואדביסי והרננדז ולדעתי זה לא ממש משקף את המציאות
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני גם לא מבינה את זה '
אני גם לא מבינה את זה
11/02/2018 | 23:25
2
23
משומה יש לי בראש שהוא נפל על שופט שהחליט להשתמש בו בתור מקרה לדוגמה ולהחמיר איתו יותר בכוונה, אבל אני לא יודעת אם זה נכון או שסתם החלטתי את זה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' נדמה לי'
נדמה לי
12/02/2018 | 00:32
16
באמת שאמרו את זה בסדרה. אם אני לא טועה גם היה איזה תת עלילה שהתעסקו עם השופטת שנתנה לו את הגזר דין הזה. אבל אני לא זוכרת ממש טוב
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' זה אכן נכון וקיבל התייחסות בסדרה'
זה אכן נכון וקיבל התייחסות בסדרה
12/02/2018 | 02:10
2
לצפיה ב-'ממש אהבתי מה שכתבת '
ממש אהבתי מה שכתבת
11/02/2018 | 23:05
4
20
אני רק זכרתי שיש איזה צרפתי שיורה בקני, אבל לא זכרתי מה גרם לו לעשות את זה.
וגם אני לא בטוחה אם זה ספוילר להמשך או לא אז אני אכתוב את זה בנפרד.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'משהו לגבי זה שאני לא יודעת אם קרה עד 404 '
משהו לגבי זה שאני לא יודעת אם קרה עד 404
11/02/2018 | 23:08
3
21
אז תגידי לבלונדי אם הוא יכול לקרוא או לא.

קיצר רציתי להגיד שאני זוכרת שהצרפתי ירה בקני, ושאדביסי הוא זה שהביא לו את האקדח או השאיר לו בתא, שזה האקדח של קלייטון השאיר לו, ושהכל תוכנית של אדביסי ליצור מלחמה בין השחורים ללבנים ולצורך זה הוא מצא איזה קורבן לבן שירה במישהו שחור ויפרצו מהומות.
אבל אני לא בטוחה אם זה שזה תוכנית של אדביסי ברור מהתחלה או שזה נחשב ספוילר.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה די מובן מההתחלה - קראתי לא התאפקתי '
זה די מובן מההתחלה - קראתי לא התאפקתי
11/02/2018 | 23:12
15
וגם כתבתי על זה לא מעט בסיכומים שלי חחח
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בלונדי אתה יכול לקרוא את ההודעה של עדי'
בלונדי אתה יכול לקרוא את ההודעה של עדי
11/02/2018 | 23:13
1
17
כן. כל התוכנית של אדביסי הוסברה במופרט ומאיפה הוא השיג את האקדח ולמה הוא שתל אותו אצל הילד הצרפתי הזה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אה טוב לא זכרתי מה בא מתי'
אה טוב לא זכרתי מה בא מתי
11/02/2018 | 23:22
19
better safe than sorry
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
11/02/2018 | 19:53
2
לצפיה ב-' '
11/02/2018 | 21:30
4
23
"חפרפרת חוזר לעיר הברקת, ובוב כועס עליו (חמודים כאלה, כמו זוג נשוי )." -

ולול כל הציטוטים שלך של ריאן אני זוכרת במעורפל שהייתה לו ולניקולאי איזה מריבה על טלפון נייד.
וטוב מיקי כבר פירטה על ריאן וגלוריה.

אהההההה הקטע שטובי מקבל את היד של הילד שלו הייתה כ"כ נוראיתתתתת כמה רוע יכול להיות בשילינגר?!.! אלה פאקינג ילדים קטנים!
וכן זה חמוד שטובי מתוודה בפני ההורים שלו שקלר הוא המאהב שלו למרות שמשהו בזה הרגיש לי מוזר, לא יודעת להגיד מה.

הזכרת את השוטר הסמוי והוא משחק גם בסמויה, וגם עוד כמה, אז רציתי להגיד שיס משדרים עכשיו ש"ח של אוז ומיד אחריה הסמויה, אז יצא לי לראות את שתיהן ברצף וזה מצחיק אותי לראות את אותם שחקנים בדמויות שונות פרק אחרי פרק.
גם זה שאמרת שקוורנז מסכים שיהיה סחר בסמים כל עוד אין אלימות מזכיר לי משהו בסמויה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' לגבי התגובה שלך אליי - כן, בפרק שבו קלר מגיע אאל"ט,'
לגבי התגובה שלך אליי - כן, בפרק שבו קלר מגיע אאל"ט,
11/02/2018 | 23:40
3
27
ביצ'ר נפגש עם השופטת ההיא שאומרת שהיא החמירה איתו
לדעתי הוא כבר היה יכול לעשות מזה לימונדה יותר ממה שעשה אבל זה דיון גדול מדי לשלב הזה 

לגבי מה שכתבת שהיה מוזר אז עבור ההורים שלו זה היה רע לשמוע דבר כזה שכביכול זה מה שהכלא הפך אותו (האמת זה קשור למשפט הראשון בהודעה הזאת שכאילו בכלא אין לו ברירה אלא להיות בקשר כזה עם גבר) והם לא לקחו את זה טוב אבל אני לא יודעת אם זה מה שהיה לך מוזר כי אולי זה היה צפוי
אולי היה לך מוזר איך שביצ'ר הגדיר את הקשר ביניהם?
אולי התגובה שלו לתגובה של ההורים שלו?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני כבר לא זוכרת מה הרגיש לי מוזר'
אני כבר לא זוכרת מה הרגיש לי מוזר
11/02/2018 | 23:46
2
24
למה יש לי זיכרון של דלעתתתתתתתתתת ראיתי את זה לפני מה? שבועיים?
או שאולי כבר אז לא ידעתי להסביר מה זה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'או שאולי לא היה ברור '
או שאולי לא היה ברור
11/02/2018 | 23:59
1
22
אם חוסר שביעות הרצון של ההורים זה בגלל מה שכתבתי קודם, או בגלל שסוכן הFBI הזה אמר על כריס שהוא רצח כמה בחורים ושהוא שבר לביצ'ר את הידיים והרגליים, ואז ביצ'ר אומר שזה בכלל בן זוג שלו
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא זוכרת '
לא זוכרת
12/02/2018 | 00:01
16
למרות שעכשיו מה שאת אומרת אז אולי.... איזה ackwardness כללי כזה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'Homeland S07E01 '
Homeland S07E01
11/02/2018 | 20:39
2
56
אז קארי גרה עם אחותה ומנסה לצאת מהבית שלה ולהסתדר לבד...בהתחלה הניא נראתה נורמלאית לגמרי, זה עבר מהר.

אליזבת נתנה נאום מרשים נגד ג'ימי מקלנדון. דיוויד מנסה להרגיע אותה מעט..אז הוא לא קיבל עונש מוות כמו שאליזבת רצתה. בטח דיוויד מקלל את הרגע שחזר..
הוא הולך לדבר עם סול ומציע לו לחזור בתפקיד יועץ בטחוני לאומי..הם לא מגיעים להסכמה.

בראט שנמלט עם רוס ושרון ולמרות הקשיים שנתקל בהם, מחליט להמשיך ולהרוס את אליזבת סופית..הם משדרים מאיזה חור באיזו עיירה..המשטרה מגיע אבל היא לא עוצרת אותו אלא רוצה לעזור לו. שרון נשארת איתו

גנט מסדרת לקרי פגישה עם הסנטור בו היא מציגה כמה תנאים והם מסכימים..היא מבטיחה להם סוכן FBI שהיה עד לכל מיני פשעים או משהו...WTF.? מסכן הבחור שקארי חירטטה עליו שחשף את עצמו בשירותים חח
מקס זה הסוכן החשאי שקראו הבריחה? מי זה הדאנטה אלן?..הוא כתב?...והיא יכלה לחכות שאחותה תזוז משם (טעות לא סבירה שסוכנת באמה שלה תעשה..).
ואז הסנטור הגיע והכל רק מסתבך עוד יותר.
לא הבנתי...לקארי יש מצלמות בבית הלבן?...

נראה ג'ימי מקלנדון קיבל את העונש בכל מקרה...

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כמה תשובות'
כמה תשובות
13/02/2018 | 12:32
15
מקס הוא טכנאי של האזנות שעובד עם קרי עוד מהעונה הראשונה והוא שתל מצלמות בבית של דיוויד (בהסוואה של בדיקה נגד האזנות  )
וזו לא אחותה שהביאה לה את המפתחות אלא האחיינית שלה.
אם העונה תמשיך כך, הולך להיות מעניין...
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ורמז לשרשים הישראליים ?'
ורמז לשרשים הישראליים ?
13/02/2018 | 09:52
18
צילום מסך מהפרק הראשון
יש מצב שזה המחשב האישי של אחד הישראלים בהפקה ?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'The Gifted סיום עונה(וגם לסרטי אקסמן)'
The Gifted סיום עונה(וגם לסרטי אקסמן)
10/02/2018 | 00:27
12
76
לא זכור לי שמישהו כבר כתב על זה פה נכון? ניק לא ראית או שראית ולא היה לך מה להגיד?

היו פרקים ממש טובים ומותחים!
ראיתי קצת תמונות פה ושם אז ידעתי בגדול שהם הולכים לשתף פעולה עם האחיות ושבסוף לורנה הופכת פחות או יותר למגנטו ושנוצרות שתי קבוצות שאחת מהן כוללת את האחיות, לורנה ואנדי. אבל עדיין הדרך לשם הייתה מעניינת.

טוב כל אזכור לאקסמן ולמגנטו, בעיקר למגנטו, גורם ללב שלי לקפוץ קצת. ודאמממט היו הרבה כאלה!!! רק לא הצלחתי להבין מזה אם הוא עדיין חי בעולם הזה. בתחילת הפרק השני לורנה שיחקה במשהו שנראה כמו מטבע בצורת הקסדה של מגניטו ולא הייתי בטוחה אם סתם נדמה לי אבל בסוף היא אמרה שמישהו שאמא שלה הביא לה את זה במתנה אז היה  הבנתי שלא דמיינתי. ובהמשך אחת האחיות אמרה ללורנה שהיא יודעת שהיא קיבלה את זה מתנה ממנו מגיל בגיל 13,  כלומר שהוא מודע לקיומה ומכיר אותה!!!!!!
אוקי ובסוף לורנה הלכה פול מגניטו, וזה היה כיף! אני די תומכת בזה שהיא פוצצה את המטוס הזה האמת, הגיע להם. הבעיה כמובן שזה תורם לדעת הקהל נגד מוטנטים. גם הנאום שלה היה מאד מגניטו, ראיתי תמונות שמשוות בינו לבין הסוף של אקסמן ההתחלה. בכלל הכל היה מאד אקסמן ההתחלה, כשלורנה ומרקוס הם מגנטו וצ'ארלס (רק שלורנה מגניבה ולמרקוס אין רבע מהכריזמה של צ'ארלס, הצעיר והמבוגר). אבל ברעיון, בזה שהם שני אנשים שמאד אוהבים אחד את השני (במקרה של לורנה ומרקוס זה פחות מטאפורי כי הם זוג ויש להם תינוק). אז כמו שאמרתי זה כמו בסוף הסרט כשהם מבינים שהאידיאולוגיות שלהם שונות מידי ובכאב רב נפרדים, כשלורנה לוקחת איתה חלק מהקבוצה, החלק היותר כועס/לוחמני. אנדי הוא קצת כמו רייבן.
הם דיברו היום המון על האקסמן ועל זה שהם נעלמו, ואני תוהה לאן?!!?
וגם לצ'ארלס יש המון כסף, למה הוא לא השאיר להם משהו כמו שיש להלפייר קלאב?

אוקי אני ממש אוהבת את ג'ון וקלריס ביחד כל הזמן חיכיתי שיקרה ביניהם משהו, וכשהם דיברו והוא התנצל בפניה על זה שהוא כעס עליה בחיי שצעקתי על המחשב "תתנשקו כבר" ולהפתעתי ולשמחתי הם הקשיבו לי חמודים אני מקווה שימשיכו איתם עונה הבאה.

שמחתי שלורן ואנדי סופסוף השתמשו בכוחות שלהם עד הסוף, כי כל הסדרה עושים לנו טיזינג עם היכולת שלהם, הגיע הזמן לראות אותה! בכלל היו הרבה שימושים היום בכל מיני כוחות בצורה מגניבה. זה מה שאני אוהבת באקסמן איך כל אחד תורם את היכולת הספציפית שלו וככה הם משתפים פעולה ועושים דברים.

לאדעת למה אני מרגישה מאד צורך לציין שהאחיות לבושות תמיד ממש ממש יפה!

כמה זמן עבר מבחינת הסדרה? למה לורנה בהריון מלא זמן ועדיין רזה כמו מקל? וגם מעניין אותי ההפרעה הדו קוטבית שלה, איך זה התבטא בעבר ואיך זה יחזור בעתיד.
אגב איכשהו התגלגלתי לאינסטגרם של השחקנית ודבר ראשון היא ממש ממש רזה בקטע מפחיד שרואים לה את הצלעות, ודבר שני היא רקדנית בלט ויש לה תמונות בלט ממש מהממות!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' סיום עונה 1 של The Gifted '
סיום עונה 1 של The Gifted
5
29
כן, כמובן שראיתי את פרקי הסיום של העונה.
אבל כנראה באמת לא כתבתי עליהם. גם אני מופתע מזה. אם כי זה היה בתקופה עמוסה במיוחד חוץ מזה שאת יודעת שתמיד קשה להתחיל לכתוב על סדרה, הרבה יותר קל להגיב.

אז מזל שכתבת לפחות עכשיו כדי שאני אוכל להגיב לפחות.
אני מקווה שאני עדיין זוכר משהו.

אז היו אח ואחות שעשו בום גדול ואז בית ביי ביי...
ומגנטה... כלומר פולריס קצת החליטה להיות עם הרעים. לא הממש רעים, אלא אלו שנלחמים בבני אדם עם פחות רזרבציות (והמילה בעברית היא?). והם הHellfire Club.
והאח... אנדי... גם הלך איתם. פלוס עוד כמה.

בהחלט היה מטבע בצורת הקסדה של מגנטו, שזה גם משמש לפעמים באמת בתור הסמל שלו.
מה שמטריד אותי זה שמגנטו אמור להיות מנהיג אחוות המוטנטים. וזה אמור להיות משהו שונה מההלפייר קלאב. אבל עדיף לא להדבק למה שאני חושב שאמור להיות.

ההשוואה בין לורנה ומגנטו היא ברורה באמת. לא חשבתי על כך שמרקוס הוא צ'ארלס במשוואה הזאת.
אם כי ג'ון הוא הרבה יותר הפרופסור X של הקבוצה.

אגב, ייתכן שחלק מהסיבה שלורנה מתנהגת כמו שהיא מתנהגת זה בגלל שיש לה הפרעה דו קוטבית.
*קצת מזכיר דמות דו-קטבית אחרת מסדרה אחרת ששנינו רואים שהתנהג באופן הזוי ותהינו האם זה בגלל התקף מאניה.
**רק עכשיו אני קולט כמה זה מצחיק שדמות שקוראים לה Polaris היא בעצם bipolar.

חבל שלא דיברנו על הפרקים קודם כי אני מרגיש כאילו אני לא זוכר מספיק.

באופן כללי אהבתי מאוד את העונה. זאת לא סדרה מדהימה ברמה של סדרות על כמובן. אבל היא ברמה בסדר בשביל סדרות גיבורי על.

מאוד מעניין אותי לאן יקחו את זה בהמשך.
מה יקרה עם הסוכן הזה שעוזב עכשיו את סוכנות הסנטינלים?
אילו מוטנטים נוספים יהיו בהמשך?
האם הפיצול הזה יהיה משהו קבוע (כלומר עם כל כך הרבה דמויות בצד של ההלפייר קלאב) או שמהר יחזרו?
והאם בעצם ידברו מתישהו על לאן האקס מן נעלמו?
(אגב היו תקופות בקומיקס שכמעט כל האקס מן עזבו לחלל לאנשהו. ופעם אחרת פשוט לאוסטרליה לתקופה)

*לגבי השאלה שלך על הכסף, ייתכן שהכסף הזה בשימוש עם מה שהאקס מן עושים.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'שלום לך '
שלום לך
11/02/2018 | 23:20
4
29
" אז היו אח ואחות שעשו בום גדול ואז בית ביי ביי..."
התגובה שלך נראית נורא אדישה כאילו לא אהבת את הפרקים האלה אבל כתבת שכן אהבת אז אני אתייחס לזה כבעיית זיכרון.

מה זה רזרבציות ?

אני גם חושבת שג'ון הוא יותר המנהיג ופרופסור X של הקבוצה. היה איזה קטע גם שהוא דיבר על לאמן את קלאריס או משהו ואמר לה להתמקד במשהו שחשוב לה שממש הזכיר לי את צ'ארלס. אבל בגלל הקשר בין לורנה ומרקוס אז בקטע של הפיצול הוא מייצג את צ'ארלס.

אני גם חשבתי שאחוות המוטנטים והלפייר קלאב זה שני דברים שונים וזה לא הסתדר לי. כלומר זה כן, אבל איפשהו קראתי שמגניטו היה גם חלק מההלפייר קלאב לתקופה מסויימת. אם זה נכון או לא אתה יודע.

וכן אני גם כמובן חושבת על איאן בכל פעם שמזכירים את ההפרעה הדו קוטבית שלה. ואני גם תוהה אם חלק מההתנהגות שלה נובעת מזה, וכשהיא מכחישה וכועסת שישר מניחים שזה זה אז זה גם מזכיר לי אותו. וכן אני גם חשבתי על פולאריס-ביפולאר. גם בקומיקס היא דו קוטבית? אני מניחה שלא.

דווקא הסוכן פחות מעניין אותי, מצידי שלא יהיה בכלל בעונה הבאה הוא נודניק. הד"ר לפחות היה רשע קצת יותר מגניב.

מה האקסמן עשו באוסטרליה? טיול שורשים לוולברין? (אני יודעת שהדמות קנדית)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'רזרבציות... '
רזרבציות...
11/02/2018 | 23:38
3
18
reservations
הסתייגויות מוסריות.

זה לא אדישות, זה באמת בעיה שזה מרגיש לי כבר כאילו ראיתי את הפרקים האלו לפני שלושה חודשים לפחות.
אבל האמת היא שזה כמעט חודש וגם זה לא כל כך מעט זמן.

גם אני עכשיו קראתי שמגנטו באמת היה חלק מההלפייר קלאב. זה די בלתי אפשרי באמ לדעת את כל ההיסטוריה של הדמויות קומיקס האלו שקיימות כבר 50 שנה.
*ההיסטוריה שלו נעה בין נקודות שונות מאוד כמו פעם שהוא לכד את האקס מן בכסאות תינוק גדולים ובין תקופה שבה הוא בעצם היה מנהל בית הספר של צ'ארלס ופעם אחרת שהוא התחזה למישהו אחר ולימד בבית הספר עד שהוא יצר מין מרד תלמידים ותקופה אחרת שהוא היה מעורב רומנטית עם רוג, פעם הוא הפך למלך העולם ביקום מקביל ופעם הוא איבד את כוחותיו לתקופה מסוימת.

לא ידוע לי אם פולאריס בקומיקס דו קוטבית. אני יחסית יודע מעט מאוד עליה. אבל אני מניח שקל לבדוק.

הדוקטור הוא מין רשע מגניב. (ואני גם אוהב את השחקן)
הסוכן היה מין מעצבן כזה, אבל הוא מייצג משהו הרבה יותר מעניין לדעתי בסדרה. כי הוא בעצם מייצג מישהו נורמלי יחסית שהחיים שלו נפגעו באמת בגלל מוטאנטים. הוא לא סתם שונא אותם, הוא פשוט מודע באמת לסכנה הגדולה שהם מייצגים. זה נראה לי קונספט הרבה יותר מעניין.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה נכון '
זה נכון
11/02/2018 | 23:43
2
16
לגבי הסוכן, ובגלל זה אני יותר מתבאסת שלא הצלחתי להתחבר אליו ושרוב הזמן הוא מרגיש לי סתם נודניק, כי הפוטנציאל שלו והרעיון של הדמות ממש טוב. אני כן חושבת שהעבירו טוב את זה שהוא לא סתם שונא מוטנטים וכן היו הרבה קטעים שדי הבנתי אותו ואפילו ריחמתי עליו, אז אולי פשוט הבעיה בשחקן.

"הוא לכד את האקס מן בכסאות תינוק גדולים" איזה משפט מוזר
טוב בקומיקסים בעצמם יש מליון קווי זמן סותרים אני מבינה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מצאתי את מה שחשבתי עליו '
מצאתי את מה שחשבתי עליו
12/02/2018 | 00:03
1
16
זה לא בדיוק כסאות תינוקות גדולים. זה כסאות שכלאו אותם ואז הוא השאיר אותם עם רובוטית שטיפלה בהם כאילו הם תינוקות.
אפשר לראות את זה בלינק:

רוב הדברים שציינתי הם לא בקוי זמן סותרים. פשוט דמויות רבות משנות צדדים הרבה פעמים.

אני גם לא התחברתי מספיק עם הסוכן. אולי זה בעיה עם השחקן. אולי בעיה עם מה שעשו עם הדמות.
אבל יש פוטנציאל שבעונה הבאה הוא כן יהיה מעניין אם הוא ימשיך לייצג את הצד הזה, אבל יהיה משהו טוב יותר איתו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה לא יותר הגיוני '
זה לא יותר הגיוני
12/02/2018 | 00:22
17
טוב אין לי כוח ממש לקרוא את זה אז רק הסתכלתי על התמונות וזה נראה מצחיק

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מעניין שבדיוק יצא מאמר בעניין '
מעניין שבדיוק יצא מאמר בעניין
11/02/2018 | 23:26
5
45
של "למה בעצם לא אומרים את השם של מגנטו בסדרה"
כי זה הרי ברור שהיא הבת של מגנטו.
אז כמובן שזה קשור לכך שהם לא יכולים לגעת בדברים של הסרטים ובלה בלה בלה. אבל יוצר הסדרה כן מאשר שהיא באמת הבת שלו (אפילו אם בסדרה היא עוד לא בטוחה בזה לחלוטין)

אני מניח שכבר ציינתי את זה שבקומיקס מגנטו הוא אבא של שניים מהדמויות החשובות ב"נוקמים". כלומר אם הקולנועיים של האקס מן והנוקמים יתחברו תהיה לך סיבה טובה לראות את סרטי הנוקמים.

אני מוסיף תמונות של המשפחה של מגנטו שכוללות את פולאריס.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אבל '
אבל
11/02/2018 | 23:36
4
36
הם כל הזמן מזכירים את האקסמן ואת האחווה במפורש (אם כי לא שם של דמות ספציפית). והראו את הסמל הברור של מגניטו, אני מבינה למה אין סיכוי שהוא יופיע בסדרה (ואני גם לא כ"כ בטוחה שאני רוצה כי אם זה לא מייקל או איאן אז אני ממש לא רוצה עוד מגניטו, והרי אין סיכוי שיביאו אותם לסדרה), אבל אני לא רואה סיבה למה לא להזכיר את השם שלו חוץ מבניית מתח.
עכשיו בגלל מה שכתוב שם אני תוהה עד כמה האחרים מודעים למי הוא מגניטו ומה דעתם עליו ואם הם יודעים על הקשר שלו ללורנה. (כי אם הם יודעים מי הוא קל לשים לב שיש להם כוחות מאד דומים).

אני יודעת שסקרלט ויץ' וקוויקסילבר בנוקמים הם גם הילדים של מגניטו ושהקוויקסילבר שלהם מעפן וזה של אקסמן הרבה יותר מגניב ועדיין אין לי עניין לראות הנוקמים או שהם יתאחדו. או מקסימום שיביאו את לורנה והשניה לסרטים של אקסמן, לא הפוך.

אבל התמונות חמודות, את חלקן ראיתי, וגם תמונות משפחתיות שכוללות את צ'ארלס ודיוויד ומגניטו והילדים אבל מה זה כל הילדים הנוספים האלה? כמה ילדים יש לו?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אלו נכדים '
אלו נכדים
11/02/2018 | 23:50
3
24
לסקרלט וויץ' יש תאומים שנקראים בילי וטומי (בילי הוא הומו ומאורס לחייזר) - לתאומים אין ממש אבא כי היא הייתה נשואה לאנדרואיד ולכן היא יצרה אותם.
ולקוויקסילבר יש בת בשם לונה (הילדה הבלונדינית) - שאמא שלה שייכת לקבוצת בני אדם שהם חלקית אנושיים ונקרא Inhumans.

באחת התמונות גם יש את נוקטורן (הכחולה) שהיא באה ממימד מקביל שבו סקרלט וויץ' התחתנה עם נייטקרולר והיא הבת שלהם.

דווקא פולאריס בקומיקס כנראה אף פעם לא הייתה בהריון, אבל בסדרה היא כן בהריון.

*אגב, עלילה מאוד אקס-מנית לסדרה תהיה אם בעונה הבאה הבת/בן של פולריס תגיע מהעתיד.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוי לא '
אוי לא
11/02/2018 | 23:55
2
17
בלי מסע בזמן, זה עושה לי כאב ראש תמיד. גם לפחות ממה שנראה לי שזאת סדרה *יחסית* ריאליסטית ומסע בזמן זה לא הסגנון שלה.

"בילי הוא הומו ומאורס לחייזר"
כשאתה מסביר דברים ככה זה נשמע כ"כ הזוי. זה כמו שהייתי עוברת ליד הטלוויזיה כשאחותי הייתה רואה דם אמיתי וכשהיא הייתה מנסה להסביר לי דברים זה היה נשמע מטורלל לחלוטין
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן זה נשמע פסיכי '
כן זה נשמע פסיכי
12/02/2018 | 00:16
1
13
זה באמת עדיף בלי יותר מידי מסע בזמן. זה עושה סיבוכים נוראיים.

"בילי הוא הומו ומאורס לחייזר" - זה הניסיון שלי להתאפק ולא לפתוח ביותר מידי דיבורים על הזוג האהוב עלי במארבל - בילי וטדי.
אז במקום זה אני אעמיס קצת בתמונות. (ואז אלך לישון)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אווו '
אווו
12/02/2018 | 00:29
15
טוב אני מוכנה שהם יבואו מהעתיד. ובכללי הלוואי ויהיה זוג מוטנטים הומו בסדרה.
לא הבנתי, השני הוא סוג של הענק הירוק? וגם מה מזה מהקומיקס הרשמי ומה פאנרט (כלומר, יש כאלה שברור שהם פאנראט). בכלל עכשיו כשאני חושבת פאנארט בכללי זה ציורים, אז זה לא מבלבל לפעמים? ציורים של ציורים?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הכוכב הבא '
הכוכב הבא
11/02/2018 | 23:01
21
48
אז בטח מצפה לנו עוד פרק ארוך מהגלות מלא פרסומות, בדיוחות לא מצחיקות וראיונות עם הגננת והמוכר ממכולת של כל מתמודד
מה לעזעזעל רותם לבשה???

חן- בחר לשיר "בנג בנג".ממשנהנתי :)בחירת יר טובה והוא גם היה טוב...הגיע ל-88%...

עדן- בחר לשיר א "ירח"..יש לו קול יפה אבל משהו לא עובד לדעתי..לדעתי הוא יעוף..אולי אתמול היה טוב,אבל היום היה ממש רע...הוא ישתתף בדו קרב.

ריקי- בחרה שיר של אדל..שיר גדול של זמרת גדולה...אני אהבתי....הופתעתי שלא עברה. הראל קצת עף על עצמו...הסכמתי עם קרן הפעם...

האווי- איך אני אוהבת את השיר הזה!!!! וממש נהנתי מהביצוע שלו...חן ממשיך לשבת על הכיסא והאווי ממשיך לדו קרב אותו...

מרגי- בחר לישר את WAKE ME UP...הקול שלו היה נשמע מדהים.!!!נראה כמו כוכב על הבמה...ממש אהבתי. הוא לא עבר...אסי צדק, זה ממש מעצבן מצביעים והראל עצבן אותי היום..אסף קתץ הגזים (מה קרה הוא הפך לאובר נחמד.?...

חן המשיך לגמר...

ואז הדו קרב התחילו....

דו קרב בין ריקי ועדן:
ריקי- בחרה שיר של מריה קארי..וואו...היא שרה טוב אבל לא ממש אהבתי...הגיע ל82%...כל הכבוד!!
עדן- לא היה משהו...נשמע מאוד חובבני....
**עדן הודח.

דו קרב בין האווי למרגי:
האווי- בחר שיר של סטיבי וונדר...שיר לא קל...לא ממש עבד לו...
מרגי- שר שיר מדהים שלמריה קארי...שקוף שהוא ינצח...
**מרגי ניצח והאווי הודח...

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ראיתי רק מהאמצע אבל'
ראיתי רק מהאמצע אבל
17
35
שמח שריקי עלתה לגמר!!!
הביצוע הראשון של מרגי היה יפה.
בדו קרב, ריקי נתנה ביצוע מושלם לשיר מהמם וסופר-קשה!
עדן היה חביב, אבל חלאס, הוא הגיע מספיק רחוק...
בדו קרב השני כצפוי מרגי כיסח את האווי, למרות שהאווי חמוד ושר מאוד יפה (אבל לא בחר שיר נכון לו),
ומרגי הביא ביצוע די מושלם (ואגב רוזי השיר שהוא שר שייך לפיל קולינס, ואח"כ מאריה חידשה אותו עם ווסטלייף).

וככה קיבלנו רביעיית גמר מעולה- נטע, מרגי, ריקי וחן. אני מרוצה
אשלים כנראה את שאר הפרק מחר או משהו כזה...
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' זה באמ היה צפוי...'
זה באמ היה צפוי...
11/02/2018 | 23:30
16
24
רק אותי הראל עצבן היום?..
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'קרן עלתה לי על הסעיף, הראל נורא תמיד'
קרן עלתה לי על הסעיף, הראל נורא תמיד
12/02/2018 | 00:27
15
35
אם היא לא הייתה כל כך סאחית הייתי מנחש שהיא לקחה סמים. אתה מדהים, ואתה מדהיםף, ואתה מדהים ותנו לו כחול בחייאת רבאק תסתמי

הראל באמת לא מבין באירוויזיון שזה סבבה, לא חייב, אבל הוא מתיימר ומחליט על בסיס זה שזה מגוחך

חן היה הכי טוב בפער היום עם ביצוע מעולה. הוא ועדן נגעו בי היום כאנשים, הלוואי וחן ינצח למרות שמרגי הוא זה שישיג את התוצאה הכי טובה באירוויזיון מהגמר הזה (יש לו סיכוי אמיתי לטופ 5 ואף לנצח עם שיר נכון)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מסכימה עם מה שכתבת על השופטים..'
מסכימה עם מה שכתבת על השופטים..
12/02/2018 | 12:58
22
סקשר למתמודדים- אני כבר לא זוכרת חחחח
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מבין כל השופטים הראל היה באירוזייון'
מבין כל השופטים הראל היה באירוזייון
13/02/2018 | 09:45
13
20
ולכן הוא חושב שהוא מבין. יכול להיות שכן, יכול להיות שלא. בינינו, אין נוסחה. בשנה שעברה נבחר השיר המשעמם ביותר שנשמע אי פעם באירווזיון, וכולו בפורטוגלית.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לדעתי הוא קצת עף על עצמו יותר מידי...כמו כל השאר שם..'
לדעתי הוא קצת עף על עצמו יותר מידי...כמו כל השאר שם..
13/02/2018 | 13:46
3
לצפיה ב-'הבעיה העיקרית שלנו באירוויזיון'
הבעיה העיקרית שלנו באירוויזיון
13/02/2018 | 15:44
11
28
היא שאנחנו שולחים שירים שאף אחד לא שומע פה בניסיון להתאים לתבנית מסויימת שאנחנו חושבים שאחרים יאהבו וזה לא עובד

הגיע הזמן שישלחו משהו שמייצג את מה שהקהל הישראלי אוהב לשמוע ומתחבר אליו, שירים שבאמת היו להיט פה או שיש להם פוטנציאל להיות (כמו שהיה עם השקט שנשאר למשל)
אני אישית לא סובל את השיר אבל אם היו שולחים את פאר טאסי עם דרך השלום בזמנו הייתי מברך על כך או את סטטיק ובן אל אם אנחנו מדברים על התקופה העכשווית עם "זהב" או "טודו-בום"

אפשר להגיד על סלבדור הרבה דברים אבל הוא אכן סוג של כוכב בפורטוגל ושר מה שהוא חשב שהקהל שלו יאהב, בשפה של המדינה שלו (פורטוגזית לא פורטוגלית), בלי לשים *** על התחרות ואם יזכה או לא יזכה וזה מה שגרם לו לזכות בסופו של דבר
אנחנו צריכים להיות יותר כאלו ובאופן כללי מקווה שהזכייה שלו שנה שעברה תגרום לכך שהשנה האירוויזיון יחזור להיות תחרות תרבויות ולא קרקס מתחנף עם מוזיקה באותה שפה שחוזרת על עצמה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אופס על הטעות'
אופס על הטעות
13/02/2018 | 16:25
2
27
ואתה צודק. באמת צריך לשלוח שיר שהקהל אוהב בלי להיות יותר מידי מתוחכמים. אגב, השקט שנשאר הפך להיות להיט גדול בגלל הזכיה המאוד גבוהה שלו באירווזיון, ולא ההיפך.
אם מנתחים לעומק אז נדב זכה בעשירייה הפותחת כששר שיר באנגלית, ואז כל השירים שבאו אחריו היו באנגלית. בעיניי זאת לא הייתה בעיה של שירים אלא של זמרים. לא אוהבת, טעם אישי, את חובי סטאר אני חושבת שהוא כל כך מלא בעצמו והשיר שלו היה משעמם פחד.
ואני לא חושבת שאימרי יודע לשיר. אני חושבת, אחרי חצי הגמר שראיתי, שהתכנית מוטה לטובת מי שרוצה שיזכה ובשנה שעברנ רצו את אימרי שנראה טוב. זה שהוא לא יודע לשיר, זה באמת כבר לא משנה....
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'התכוונתי'
התכוונתי
13/02/2018 | 16:46
15
שהשקט שנשאר לא נכתב לאירוויזיון, הוא נכתב לקהל הישראלי בשביל להיות להיט ישראלי בדיסק הראשון של שירי, אחר כך כששירי חשבה אם איזה שיר לצאת לקדם היא בחרה אותו והוא אכן נהפך ללהיט והיה בתודעה הרבה מעבר לזמן של האירוויזיון

גם השירים שזכו: אבניבי, הללויה ודיווה, אף אחד מהם לא נכתב לאירוויזיון אלא כלהיטים לקהל הישראלי

כתיבה ישירות לאירוויזיון זו מגמה של השנים האחרונות והיא הרסה לחלוטין את התחרות
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'סלבדור הוא תופעה מאד בעייתית'
סלבדור הוא תופעה מאד בעייתית
14/02/2018 | 15:08
10
היו מיליון שירי באירוויזיון בסגנון של סלבדור לאורך העשור האחרון, הם תמיד נכשלו.

לא יודע אם זה ההבעות פנים המשונות שלו (Aבעייני הם ניסיון להיראות אוטיסט שזה בעיה בפני עצמה), כל סיפור המחלת לב שלו שקודמה מאד חזק, הענייןש פורטוגל חזרה ומאד לא זכתה באירוויזיון, או הרצון שמדינה מערבית תזכה מה שגורם לעיוותים עקביים בתוצאות השופטים (ע"ע מקרה אוקראינה שניצחה בשל הסיכול הממוקד שהשופטים עשו לשיר הרוסי בניסיון שאוסטרליה תנצח וזה הוביל לניצחון של מדינה לא קשורה לכלום), לא יודע מה זה אבל מה שבטוח זה שהוא היוצא מן הכלל שאינו מעיד על הכלל ובמקום מסוים הוא בלט כי הוא היה כל כך משעמם ובהפוך על הפוך הוא משך תשומת לב מאד חריגה בשל כך.

בעשור האחרון כמעט כל הזוכים היו שירי פופ מאד מלוטשים הן בקהל והן בשופטים (לעיתים בחיבור יוצאות אנומליות).
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מסכימה בקשר לסטטיק ובן אל ...פאר טסי לא היה עובד לדעתי..'
מסכימה בקשר לסטטיק ובן אל ...פאר טסי לא היה עובד לדעתי..
13/02/2018 | 19:55
3
17
לדעתי סטטיק ובן אל היו מתאימים כי הם יודעים לתת שואו ולהקפיץ...
םאר טסי שר סגנון מאוד ספציפי שלא כל אחד יתחבר...
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אבל הוא מתחבר לתרבות בארץ'
אבל הוא מתחבר לתרבות בארץ
13/02/2018 | 20:26
2
24
וגם השיר עצמו הוא שיר מאוד ישראלי, המקומות שהוא מדבר עליהם ישראלים
הבית קפה, ההפוך, החום והתלונות עליו
הסיטואציה בין הגבר לאישה והישירות של שניהם, בלי רמיזות, בלי משחקים
וכן, גם הסגנון המזרחי הוא מאוד ישראלי אופייני, לא משנה אם את מתחברת אליו או לא ולא משנה אם אחרים יתחברו אליו או לא

הפחד ש"אנשים לא יתחברו" זה מה שבדיוק הפך את האירוויזיון בשנים האחרונות לתחרות משעממת עם 30 שירים שמרגישים שנשמעו כבר פעם אחריי פעם באם טי וי
אנחנו מזמן לא הבאנו את עצמנו לאירוויזיון, היו רגעים שניסינו להביא דימוי של עצמנו כמו שרית חדד, המגן דוד והנר
או אחינועם ניני ומירה עוואד כדי לייצג "דו קיום"
אבל זה לא אנחנו, זה לא מה שהישראלים אוהבים, זה לא מה שבאמת מייצג את המדינה הזאת ובגלל זה אנחנו מפסידים פעם אחר פעם ומאשימים אנטישמים
ובגלל זה גם סלבדור סוברל ניצח שנה שעברה, כי הוא הביא הוואיי אחר שמייצג אותו ואת המדינה שלו

לשם זה האירוויזיון נבנה
כשאני רואה את צרפת שרה - אני רוצה טעימה מצרפת
כשאני רואה את בלגיה שרה - אני רוצה טעימה מבלגיה
כשאני רואה את רוסיה שרה - אני רוצה טעימה מרוסיה
וכן הלאה...
לא מדינות שמנסות "להתאים ל...." ויוצרות לי אותו דבר

לראות את מה שמייצג, את מה שאוהבים לשמוע ופאר טאסי הוא דוגמה מצויינת למשהו ישראלי שמייצג את ישראל
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחח אל תבין לא נכון...אני מאוד אוהבת את פאר טסי'
חחחח אל תבין לא נכון...אני מאוד אוהבת את פאר טסי
13/02/2018 | 21:46
29
ואני שומעת מזרחית ומזרחית דכאון...
אבל...
באורוויזיון לא יבינו על מה הוא מדבר..לא על הבית קפה ולא על דרך השלום ולא על שאר המקומות.
סטטיק ובן אל (אותי הם דווקא מעצבנים) אבל לדעתי אותם יאהבו. זה כמו שרוסיה הביא חבורתנשי ששרו שיר רוסי כפרי (יש לזה ונח ברוסית ואני לא ממש יודעת איך לתרגם) וזה היה כישלון ומזעזע.

ואני מש לא חושבת שאנחנו צריכיםלשלוח מישהו שמסמל דו קיום וכל הבולשיט הזה..

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כל עניין התרבות בארץ נכון אבל במינון מאד מדויק'
כל עניין התרבות בארץ נכון אבל במינון מאד מדויק
14/02/2018 | 15:14
13
גולדן בוי היה בדיוק המינון הזה, פאר טסי ואני מאד מסמפט את הבחור יביא תוצאות מאד קרובות לאלו של ליאור נרקיס (או לחילופין מירה עוואד). טדי הפקות עושים את זה דווקא מאד טוב, עם הקידום המסיבי של תל אביב במילים, בקליפים וכדומה שלוש שנים אנחנו שולחים קליפים על רקע נופי תל אביב), דווקא בקטע הזה אנחנו יודעים מאד טוב את המינון.

שרית חדד שמשלבת פופ וסלסול ים תיכוני, הרבה יותר רלוונטית מפאר טסי לצורך העניין ולדעתי סטטיק ובן אל ייכשלו כישלון חרוץ.

ובנוגע לתרבות, תראה פרט לחובי השירים הללו היו חלק מתרבות של מועדוני גייז והם דווקא מאד מאפיינים את תל אביב ומדינ ישראל כתוצאה מכך.

אמרי נכשל כי הוא היה זמר לא טוב, לא כי השיר לא היה נכון, השיר היה מאד נכון. לצורך הענין כנראה שמרגי עם אותו שיר היה מביא טופ 10 (הוא יותר מוצלח מהבולגרי שסיים מקום שני שנהשעברה על תקן הביבר של אותה שנה)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'דווקא בשנים האחרונות זה לא ממש נכון'
דווקא בשנים האחרונות זה לא ממש נכון
14/02/2018 | 15:02
3
12
גולדן בוי הוא העתק הדבק לתל אביב של עומר אדם, הלחן הכתיבה החיבור בין פופ הומואי למזרחי כבד, פלוס ויברציות דרוליות כי זה נדב גדג

אימרי זיו זה מאותו חרא של כל הנועה קירל למינהם פופ שקל תשעים.

רק חובי היה משהו באמת לא קשור לכלום שאף אחד לא שומע בארץ.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נדב הומו?...'
נדב הומו?...
14/02/2018 | 15:40
2
3
לצפיה ב-'נדב סטרייט (למרות שממש ניסו להסתיר את זה), השיר הומואי'
נדב סטרייט (למרות שממש ניסו להסתיר את זה), השיר הומואי
14/02/2018 | 15:48
1
15
זה הפקה של אותם אנשים שהפיקו לעומר אדם את תל אביב (החברה מהאריסה) והם כולם הומואים שעושים פופ הומואי שמיועד למועדוני גייז. הם אפילו לא הצליחו להתאפק ודחפו את המילה תל אביב לשיר כשזה לא קשור לכלום רק כדי להזכיר להומואים שהגיעו לארץ במצעד הגאווה את השיר של עומר אדם.

ספיצפית  גולדן בוי היה נראה כמו משהו מהאריסה עם שילוב של פופ אלקטורני ומזרחית כבד
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ממש אהבתי את גולדן בוי...גם נדב נתן ביצוע טוב לדעתי..תודה '
ממש אהבתי את גולדן בוי...גם נדב נתן ביצוע טוב לדעתי..תודה
14/02/2018 | 16:48
33
לצפיה ב-'ועכשיו אחרי שהשלמתי-'
ועכשיו אחרי שהשלמתי-
12/02/2018 | 11:46
25
הביצוע הראשון של חן היה מעולה ומרים כמו שצריך.
הביצוע הראשון של עדן לשיר ירח (השיר של שלמה הכי אהוב עליי) התחיל טוב אבל בהמשך הוא באמת לחץ יותר מדי, וחבל כי זו הייתה בחירה חכמה של שיר.
הביצוע של ריקי לשיר של אדל (שהיא הזמרת האהובה עליי וזה אחד השירים היפים, וגם הצלצול שלי בפלאפון ) היה מדהים ולא ייאמן שהיא הייתה חולה,
ורק חבל שהיא ויתרה על החלק הכי יפה בשיר:
Sometimes I wake up by the door
That heart you caught must be waiting for you
Even now when we're already over
I can't help myself from looking for you
ובקיצור, לתת לה אדום על ביצוע כזה זו בדיחה...
האווי בחר שיר של סאם שמתאים לו בסה"כ והיה חמוד ויש לו קול ממש טוב,
אבל כמו עדן הגיע למקום מכובד...
קיצר, שמח על רביעיית הגמר הראויה והיה דווקא חצי גמר טוב עם לא מעט ביצועים טובים ויפים...
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'משחק מכור'
משחק מכור
13/02/2018 | 09:42
1
25
קודם כל, זה קצת באיחור, כי אתמול הרגשתי כל כך רע שהמחשב היה מאוד רחוק ממני.
דבר נוסף, אני לא כל כך מאמינה בתיאוריות הקונספקציה אבל לגמרי ברור שהייתה םה הכוונה של ההפקה מי יעלה לגמר. השיפוט של השופטים היה לגמרי לקוי.
ראשית, זה שהחליטו לעלות את חן כראשון וכולם יעלו אחריו, זה בגלל שההפקה כל כך רצתה שהוא יעלה לגמר, והיא דאגה שאף אחד לא יעבור את האחוזים שלו. בחשבון פשוט הוא קיבל 40 מהשופטים ועוד 48 מהקהל. ועל סמך ביצועי העבר זה משהו שההפקה ידעו ולכן הוא נבחר לשיר ראשון.
אחריו לא היה מתמודד, טוב ככל שיהיה והם היו טובים, שקיבל ארבעה כחולים מהשופטים. משחק מכור כבר אמרתי?
ואז היו שני דו קרבים. ברור שריקי שנחשבת מתמודדת חזקה על העצמה נשית וכל הבולשיט הזה תעלה לגמר. הביצוע הראשון שלה והשני שלה היה בערך אותו דבר. הרי היא לא מקצועית, ולא לימדו אותה להשתמש נכון בקול שלה, אז היא לא באמת יודעת לפתוח. מעטים יודעים. במקום לעלות בסולם, היא פשוט צורחת את נשמתה.
כנל לגבי מרגי והאווי. נו באמת, זה אפילו לא כוחות. לא משנה כמה האווי טוב. ברור שבהפקה מעדיפים את מרגי.
וריביעיית הגמר כמו שחזיתי: זה נטע, ריקי, מרגי וחן.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' זה היה צפוי....'
זה היה צפוי....
13/02/2018 | 13:45
3
לצפיה ב-'לוציפר עונה 3 פרק 1-2'
לוציפר עונה 3 פרק 1-2
11/02/2018 | 23:15
4
37
שכחתי כמה הסדרה הזאת מצחיקה..

אז יש סגן חדש והוא דושבאג מטורף. הוא גם בטוח קשור לסינמן יותר ממה שהוא אומר

איפה מייז? לאן היא נעלמה?

מסכן דן הוא השק חבטות של כולם

אמנדיאל יותר מידי מנסה. הוא מאלץ את עצמו לעשות דברים, מנסה להאמין בדברים שהוא לא באמת מאמין בהם או בסך הכל הוא די מענה את עצמו עם כל ההתעסקות האלוהית הזאת

לינה מתוקה כל כך

אז לוציפר הפסיק להיות השטן ובגלל זה לקחו לו את הפרצוף הרע ומצמיחים לו כנפיים? מה קורה פה?

לוציפר יכול פשוט להראות לדקר את הכנפיים שלו כדי שהיא תאמין לו. בחיי הדמויות האלה בטלוויזיה תמיד הולכים על הדרך הקשה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נכון '
נכון
12/02/2018 | 00:20
1
14
אני לא זוכר אם חשבתי על עניין הכנפיים. כלורמ שהוא יכול פשוט להראות לה את הכנפיים.
אבל תמיד יש להם תירוץ שמונע ממנו להראות לה שהוא באמת השטן.

לפחות לינדה באמ יודעת כבר.

ראית את הסדרה סמולוויל? כי הסגן החדש הוא קלארק מסמולוויל (אחרי כמה שנים שהוא בקושי הופיע בשום מקום).

אני חושב שכתבתי על הפרקים האלו בזמנו. אני אנסה למצוא בארכיון.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
12/02/2018 | 10:18
18
ראיתי ממש קצת מסמולוויל וזיהיתי את הסגן משם... למרות שידעתי עוד לפני שהתחלתי את העונה שהוא ישחק שם

אני רק יכולה להניח שגם בהמשך העונה הוא לא יגלה לה שהוא השטן.. יכול להיות גם שהוא לא מראה לה את הכנפיים כי הוא לא רואה את עצמו כמלאך/בעל כנפיים והוא רוצה שהיא תראה אותו כהשטן? או שאני קוראת לתוך זה יותר מידי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אם מעניין אותך זה מה שכתבנו בזמנו על פרקים 1 ו2 של עונה 3'
אם מעניין אותך זה מה שכתבנו בזמנו על פרקים 1 ו2 של עונה 3
13/02/2018 | 17:28
1
10
זה בעיקר אני ורוזי מדברים על הפרקים.

פרק 1

פרק 2
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מקווה להצטרף אליכם בקרוב'
מקווה להצטרף אליכם בקרוב
13/02/2018 | 19:28
4
לצפיה ב-'9-1-1 - אני נהנה בטירוף!'
9-1-1 - אני נהנה בטירוף!
12/02/2018 | 11:21
1
31
אתמול ראיתי 5 פרקים ברצף חחח
סדרה מצויינת, אהבתי את הדמויות שם מאוד.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יאיי! עוד מישהו שצופה בסדרה '
יאיי! עוד מישהו שצופה בסדרה
12/02/2018 | 21:43
7
לצפיה ב-'ריברדייל עונה 2 פרק 13'
ריברדייל עונה 2 פרק 13
12/02/2018 | 12:03
24
אז הסוכן אדמס הוא רק שליח של הרמיוני. נע אני עדיין חושדת... הלודג'ים בטח הרגו אותו ורק האכילו את ארצ'י התמים שקרים כדי שלא יחפור מידי
ודרך אגב ארצ'י מטומטם כל כך.. אם עד עכשיו הגנתי עליו אז זהו. הבחור תמים ומטומטם, נאמנום יתר זה טוב ויפה אבל משפחת לודג' זה בברור מאפיה שלא צריך להתחבר אליה

שריל חזרה והיא נחמדה דווקא. רק שלאף אחד לא אכפת מזה

האיש שנרצח בבית משפחת קופר עושה צרות בתוך הקבר. עכשיו גם ג'אגהד וFP שותפי סוד.. אלוהים אדירים. לפחות נראה בבירור מתח בין FP ואליס אז זה נחמד
צ'יק הזה מעצבן אותי ובא לי שיעלם מהסדרה.. בשיא הכנות לא אכפת לי מה קורה איתו. מה המטרה שלו בכלל? הוא גוזר את האל מתמונה משפחתית אז הוא רוצה לקחת את המקום שלו? או שהוא רוצה לפרק את המשפחה כעונש על כך שאליס ויתרה עליו?

יש עוד פגרה.. חוזרים עוד חודש בערך. יהיה מעניין ומקווה שכולם יהיו פחות מעצבנים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בהצלחה בהכל+ביקורת סדרה שאני רואה'
בהצלחה בהכל+ביקורת סדרה שאני רואה
12/02/2018 | 15:35
34
אני זוכר את ימיי באוניברסיטה וקצת מתגעגע אליהם (סיימתי ב-2013, תואר שני ללא תזה במזרח תיכון). 
בעניין סדרות: 
1. פסיפס- הפרק האחרון הסתיים בצורה טיפה מאכזבת. למה ג'ואל הודה ברצח אם טום ושותפו אשמים? הוא מחפה עליהם? לדעתי גם היו צריכים להראות את קטע ההודאה, מה שלא קרה. 
2. הרשימה השחורה- מקווה להתחיל ראות בקרוב את עונה 4, שלא הספקתי בשל עומס. זו אחת הסדרות הראשונות בתקופה המודרנית, שעסק בחדירה של גורמים רוסיים לגופי ביטחון אמריקאיים, ועוד הרבה לפני הבחירה של טראמפ.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מטומטמת עונה 2, אתמול ראיתי פרק 21, היום 22-23 אולי'
מטומטמת עונה 2, אתמול ראיתי פרק 21, היום 22-23 אולי
12/02/2018 | 20:58
30
מאוחר יותר אסיים את הסדרה
שני פרקים לפני הסוף הכל מסתדר טוב (אז אולי עוד יש זמן שהכל ישתבש)
3 הדמויות הכי שוות מתקבצות לעבוד ביחד - אסף, תמי  ומוריס
לירז וניסו האיחוד הצפוי
שירי ואסי סוף של אהבה (אחרי שכבר חשבנו שלא אחרי שחשבנו שכן)
סוף סוף עמוס נופל בפני המשטרה דווקא ע"י זוהר 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הכוכב הבא.. עכשיו שמישהו יגיד לי שהם לא סתם מורחים את '
הכוכב הבא.. עכשיו שמישהו יגיד לי שהם לא סתם מורחים את
12/02/2018 | 21:24
2
33
הזמן....
מה זאת השטות הזאת????
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זאת לא מריחה '
זאת לא מריחה
12/02/2018 | 21:52
1
34
חשוב להסביר לקהל בבית שהפרק הבא יהיה אינטרקטיבי מה זה בדיוק אומר ומה הם צריכים לעשות,  כי זה דבר חדש מאוד שהקהל בבית לא נתקל בו בכל ריאליטי שני שקיים כולל האקס פקטור ששודר לא מזמן במקביל לכוכב (ונגמר כבר לפני שבוע!).

במילים אחרות גאד דמט אנחנו יודעים איך להצביע גם אם מסבירים לנו את זה 5 דקות בתחילת התוכנית וגם אז לא נעשה את זה, אז תשלחו כבר מישהו לאירווזיון הזה כבר לא משנה לי מי מצידי שזה יהיה עמוס.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' חחחחחחחחחח'
חחחחחחחחחח
12/02/2018 | 22:07
24
ומה לעזעזל רותם, ריקי (יחסית לאחרות היה עוד סביר) ונטע לבשו???

לא צפיתי וראיתי רק את השניות האחרונות..נשמע שמנסים להחיות את הקריירה של אירמי (או מה שמו...)..
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ארץ נהדרת '
ארץ נהדרת
<< ההודעה הנוכחית
12/02/2018 | 23:08
2
41
הפאנל הראשון שדן באירן/סוריה וכו היה מעולה!!!
"הטוס סתם התרסק, ככה בכיף שלו.." חחח
ברלרד ושני היו ממש טובים!!!
אופירה וברקו הפכו לקועים?...
נתניהו היה מעולה כהרגלו חחח

מה נסגר עם דנה ורוני וכל הדיויים??
כשראיתי את הקטע עם רוני האמיתי, ישר אמרתי שזה יהיה בארץ נהדרת..

גם הקטע עם הטיסות בחופשת הפסחעם נוגה ניר נאמן היה מצחיק!!
סוף סוף אשר וחני חזרו :) חני קצת השמינה....

אהבתי את הקטע עם יום המשפחה...תמר ונדב היו מעולים!!!
ציפי הייתה מעולה ואסי מעצבן כרגיל חחח בולכמו המקור...
ציפיתי שיהיה משהו על גואל רצון...

ואין על הטורטלים!!! חילופי זוגות
תגיות המחיר חחחחחחחחחחחחחחח

איזה חמוד היה הבונה או הלוטריה או מה שזה לא היה...

גם הקטע עם סופר נני היה מצחיק...

פרק טוב!!!

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אההה....'
אההה....
13/02/2018 | 00:26
1
40
לא משהו
עדיין תוהה מה נסגר עם ברלד וההפקה ולמה נותנים לו מקסימום איזה הופעה לדקה וחצי פעם בשבועיים
ההסבר היחידי שלי ליחס הזה הוא שהוא נמצא כנראה באיזה חוזה שההפקה לא יכולה להוציא אותו אז מקטינים אותו למינימום האפשרי
גם הקטע היה חלש, הוציאו מהדמות הזאת את הפאנץ' של "מיהו, מיהו, אלן דילון" כנראה בגלל התביעה שהייתה אז נגדם אבל בלי הפאנץ' הזה הדמות סתם לא עושה כלום

הדמות של יעקב פרי הייתה טובה, היחידה שאהבתי הפרק
מאמסלם נמאס לי
רוני דניאל הוא חיקוי טוב אבל לא אהבתי את התוכן

גם אני חושב שזה הפרק הראשון שלהם אחריי הרבה מאוד עונות בלי ביבי, הוא לא הופיע פעם אחת הפרק

את הטורטלים אני לא אוהב, המערכון מיצה את עצמו מזמן ולא הבנתי בדיוק מה הפואנטה שהם ניסו להעביר עם הטניס, שזה ספורט של גניחות?
נשמע כאילו כתב את זה ילד בכיתה ד' או זרחוביץ'
שכמובן איך לא מופיע לנו בסוף עם סופרנני, עוד דמות מהתכנית שלו שהוא מנסה בכח לדחוף לתכנית וזה בכלל לא מצחיק
אוףף, שבנט יתחיל לעשות איזה משהו, אפילו שיהפוך את כל בתי הספר לדתיים אם זה יגרום לכך שכל זמן המסך של זרחוביץ' יתמקד בו אני מוכן
מתגעגע לימים שהתכנית הייתה בלעדיו אבל אז גם ליאת לא הייתה אז לא יודע מה עדיף
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני מתה על הטורטלים...זה כמו אשר וחני שלעולם לא ימאס לי..'
אני מתה על הטורטלים...זה כמו אשר וחני שלעולם לא ימאס לי..
13/02/2018 | 13:44
73
גם אני תוהה לגבי ברלרד..
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוז עונה 4- פרק 5'
אוז עונה 4- פרק 5
13/02/2018 | 00:24
38
22
טוב עוד פרק די מטורף ויש לי הרבה מה להגיד אז בלי למרוח (בניגוד למירוץ למיליון) בואו נתחיל:
- לעיר הברקת מגיע אסיר שהוא למעשה שוטר שסרח שמזהה את מובה, והוא מאיים עליו שאם לא ישמור עליו הוא יחשוף את האמת לגביו. מובה, שכזכור צריך להרוג מישהו על מנת שאדביסי ושות' יסמכו עליו,
כמובן בוחר לרצוח אותו, ואף ממשיך להשתמש בסמים...
- דיאן מתקשרת למקמנוס אבל הוא לא מוכן לדבר איתה, ואף רב עם מרפי שלא עמד לצידו.
- מגיע אסיר נוסף בשם קווין קצ'ם, אבל בינתיים לא קרה איתו יותר מדי...
- קוורנז (המחליף של מקמנוס) מבטל את "המועצה" וממנה במקומם את אדביסי, צ'אקי ומורלס, ובנוסף מעבירים את הארים והאופנוענים לכללית, ומרפי מתעצבן עליו.
- פטריק קינו שאנס את גלוריה, מגיע גם הוא לאוז ופוגש את ריאן (קל לראות איך הגלגלים של ריאן כבר מתחילים לפעול ).
- ריאן VS ניקולאי- סיבוב 2 יוצא לדרך. ריאן מצליח לתקוע טריז בין ניקולאי לבין האופנוען (ברח לי השם שלו), ומצליח גם להשיג את הפלאפון שלו.
- קלר ובוב מגינים על ביצ'ר. בוב בכלל מתחיל לאבד את זה ולא מפחד להתגרות באסירים אחרים, והוא גם אומר למורלס שהוא מבקש את רשותו לרצוח מישהו נוסף...
קלר מנסה לטפל ולדאוג לביצ'ר (כזה נסיכי), בעוד שילינגר ממשיך בתוכניתו ומורה להאנק לרצוח את הבן של ביצ'ר
(אחרי שביצ'ר שומע על כך- "לא נותרו לי דמעות").
ביצ'ר שואל את קלר אם הוא הרגיש ככה כלפי גבר אחר בעבר, וקלר עונה שלא, וביצ'ר טוען שהוא משקר.
הכומר ריי מחליט להתערב ומגלה לשילינגר שביצ'ר יצר קשר עם האנק כדי לנסות ליישב את ההדורים בינו לבין שילינגר, ומבקש ממנו לרחם על בתו של ביצ'ר.
ביצ'ר מגלה בחקירה שלו שהעקבות מובילות לכך שקלר הוא זה שאחראי על רצח בנו (ידעתי שיפלילו אותו!!!!!!! אוףףףףףף ),
וביצ'ר בתגובה מנסה לרצוח את קלר והם מתקוטטים.
לפחות בסוף הפרק רואים את שילינגר אומר להאנק להחזיר את הבת של ביצ'ר חיה, תודה לאל.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'והציטוטים המשעשעים של הפרק-'
והציטוטים המשעשעים של הפרק-
13/02/2018 | 00:31
37
43
# מובה שואל את אוגוסטוס בלילה אם הוא ער, והוא עונה לו- "לא.. שמעת? אני נוחר"
ואז כשמובה מספר לו שאדביסי רוצה שהוא ירצח מישהו והוא צריך את העזרה של היל,
אז היל אומר לו- "אתה רוצה שאני אתנדב ושתהרוג אותי?"
# סעיד רואה שקוורנז קרא את הספר שלו, ושואל אותו מה הוא חשב עליו, אז קוורנז עונה לו-
"לא עניין אותי במיוחד, צדקני מדי "
# כשהחבר'ה מרכלים על בוב, והוא פתאום מתקרב אז ניקולאי אומר להם- "ששש הוא מגיע".
זה קרע אותי כי אנחנו תמיד עושים קטעים כאלה אפילו כשלא מדברים על מישהו וסתם הוא מתקרב
# כשבוב אומר למורלס שהוא מבקש את רשותו לרצוח מישהו נוסף, אז רואים את החפרפרת עוקב אחריו ומוציא את הראש כזה מאחורי הקיר כמו בסרטים המצוירים בעיקר
# קלר מנסה לשכנע את האב ריי לדבר עם סיסטר מארי שתעזור לביצ'ר, ואז הוא גם אומר לו שהוא יודע שכנראה בגללו היא לא מוכנה לדבר עם ביצ'ר. בתגובה, האב ריי אומר לקלר-
"אתה אולי תופתע לשמוע את זה, אבל לא הכול קשור אליך", ואז עוברים ישר לסצינה הבאה
שהאב ריי ניגש לסיסטר מארי והיא ישר אומרת לו- "קלר צודק, זה בגללו"

קיצר שוב יש מצב שאלו דברים ששעשעו רק אותי, אבל זה מה יש
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא רק אותך '
לא רק אותך
13/02/2018 | 00:49
10
22
אני אפילו לא זוכרת את רובם אבל זה נשמע מצחיק

רגע רק עכשיו מעבירים את הארים לאוכלוסיה כללית? שילינגר לא שם ממזמן? או ששילינגר שם ממזמן ועכשיו העבירו את כולם?

וואי איזה ארוכה הסאגה של ריאן, ניקולאי והטלפון אני זוכרת רק משהו אחד לגבי זה.

אוף הקטעים עם הבן של ביצ'ר
"ביצ'ר שואל את קלר אם הוא הרגיש ככה כלפי גבר אחר בעבר, וקלר עונה שלא, וביצ'ר טוען שהוא משקר" - שיר שאלה לגבי זה למה ביצ'ר אמר שקלר משקר, ומה בכלל הייתה המטרה של השאלה הזאת, ולא הגענו למסקנה חד משמעית. מה דעתך?
ואאררגגג הנבלה הזה שאומר לטובי שזה קלר. גם פה יש לנו דעות חלוקות כי שיר ממש כעסה על זה שטובי לא מאמין לקלר, או יותר נכון כן מאמין שקלר מסוגל לזה. ולי זה מאד כואב שהוא מאמין לזה אבל אני גם לא יכולה לגמרי להאשים אותו שהוא לא מסוגל לסמוך על קלר עד הסוף. וגם הוא בסערת רגשות ולא חושב בהגיון וגם על זה אני לא יכולה לכעוס עליו. ודבר שלישי זה הגיע ממישהו כביכול חיצוני שטובי לא ידע שקשור לארים. לפחות שילינגר הורה להחזיר את הילדה

טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
13/02/2018 | 10:27
9
16
שילינגר בכללית כבר ממזמן, ועכשיו העבירו את האחרים.
כשחושבים על זה באמת הסאגה עם הפלאפון הייתה ארוכה

אני גם לא כ"כ הבנתי מאיפה ביצ'ר החליט שקלר משקר כשהוא עונה לו שלא... אולי הוא לא רצה להאמין (בקטע של לטמון את הראש באדמה, גם כדי להגן על עצמו שבעתיד לא ייפגע וכו')
או שבאמת הוא מצליח לקרוא את קלר וזיהה שהוא משקר לו כי יכול להיות שבעבר קלר אהב ככה גבר אחר?
אני גם התבאסתי מאוד שביצ'ר לא האמין לקלר, אבל כמו שכתבת אני לגמרי יכול להבין אותו בייחוד כשמישהו שהוא בעצמו פנה אליו גילה לו שקלר הוא זה שעומד מאחורי הכול- אז למה שיחשוד בכלל? והרי ביצ'ר גם ככה כל הזמן בחששות וקשה לו להאמין לקלר
אחרי התרגיל שהוא עשה לו
פול מי וואנס שיים און יו, פול מי טווייס שיים און מי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' אם ככה אז מה שאתה בעצם אומר זה'
אם ככה אז מה שאתה בעצם אומר זה
13/02/2018 | 19:37
7
24
שמלכתחילה למערכת היחסים ביניהם אין ולא היה ולא יהיה סיכוי
ואם כולכם חושבים ככה
אז מה בעצם אנחנו עושים פה? 
חשבתי שכולנו בעד מערכת היחסים ביניהם

עוד משהו שלא הבנתי,
אז מה בעצם אתה פוסק,
לדעתך כריס שיקר (לדעתי ממש לא, כי איזה גבר בדיוק? השלושה האלה שהוא הרג?  שילינגר?!)
או אמר את האמת?
ואם הוא אמר את האמת, וכמו שכתבת, ביצ'ר לא רצה להאמין, כי הוא לא רוצה לסמוך עליו, אז למה בכלל הוא שאל אותו, כדי לשמוע משהו שהוא לא רוצה לשמוע?

אגב, אני לא חושבת שבשלב הזה זה נכון שביצ'ר כל הזמן בחששות וקשה לו להאמין לקלר, אתה בעצמך כתבת כיצד הוא הגיב בפעם הראשונה ששמו של קלר עלה כחשוד בחטיפה ע"י סוכן הFBI, הוא שלל את זה לחלוטין ובביטחון, רק את הפיתיון של שילינגר הוא בלע, אחרי שגם סוכן הFBI המשיך לעודד אותו בכיוון הזה בשמחה...
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ברור '
ברור
13/02/2018 | 20:14
5
39
שאנחנו בעדם, וגם ברור שלמערכת היחסים ביניהם אין סיכוי. היא טראגית ודפוקה ברמות ויש בה רגעי חסד קטנים מאד אבל יפיפיים, והשילוב הזה זה אחד הדברים המושכים בה. זה כיף כי זה סדרה, אם טובי היה בנאדם אמיתי הייתי חושבת שהוא צריך להתרחק מקלר כמה שיותר.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני מתבטאת בהנחה שהם אמיתיים. לא בטוחה שמסכימה עם הסיפא שלך.'
אני מתבטאת בהנחה שהם אמיתיים. לא בטוחה שמסכימה עם הסיפא שלך.
13/02/2018 | 21:38
2
2
לצפיה ב-'תנסי להעמיד את עצמך'
תנסי להעמיד את עצמך
14/02/2018 | 00:15
1
21
במקום ביצ'ר...
את היית מצליחה לסמוך על בן הזוג שלך במאה אחוז?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני כבר כתבתי כאן פעם בהקשר הזה שאין דבר כזה 100% ו'
אני כבר כתבתי כאן פעם בהקשר הזה שאין דבר כזה 100% ו
14/02/2018 | 00:53
19
גם על עצמי לא נראה לי שאני סומכת ב100%... אני לא בטוחה שהייתי סומכת עליו פחות מהרגיל, אולי כן, ומצד שני, אולי דווקא להפך, דווקא אחרי שבר כזה (תרתי משמע...), ואחרי שהוא עשה הכל כדי לחזור בו, לפעמים אחרי סיטואציות כאלה, האמון דווקא מתהדק (למרות שזה לא בהכרח רציונלי)
ואם כבר ביצ'ר החליט שהוא איתו וסומך עליו, אז הוא אמור להיות די משוכנע בזה
אבל לא הייתי סומכת ב100%, גם לא על קלר, למרות שלדעתי כן אפשר לסמוך עליו ב100% (ואני יודעת שאין היגיון במשפט הזה  זה עניין רגשי)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יאא עדי איזה יפה כתבת'
יאא עדי איזה יפה כתבת
13/02/2018 | 23:31
1
24
באמת שפשוט תימצת את זה בצורה הכי טובה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תודה '
תודה
14/02/2018 | 00:02
1
לצפיה ב-'חחח איך הגעת למסקנה'
חחח איך הגעת למסקנה
14/02/2018 | 00:14
24
שאני לא בעד מערכת יחסים ביניהם?
אני הכי רוצה שהם יהיו זוג לכל דבר ועניין,
אבל אני מבין את כל החששות של ביצ'ר- מאיפה זה נובע ולמה הוא מתנהג כמו שהוא מתנהג...

אין לי פסיקה חד משמעית זה יכול ללכת לכאן או לכאן- מה גם שעוד לא ראיתי את כל הסדרה,
ואולי בהמשך מבארים חלק מהדברים שיעזרו לי בקביעה- אני כרגע לא יודע...
אבל אם היית מכריחה אותי לפסוק, אז אני טיפה נוטה לחשוב שאולי כריס באמת שיקר...

את קצת מסלפת את כוונתי- אני לא חושב שהוא כל הזמן בחששות, כי אם זה היה כך
אז כל דבר קטן היה גורם לו לחשוד ויוצר מריבה ביניהם והם לא היו מחזיקים דקה ביחד.
שוב אני אחזור ואומר- מבחינתי שביצ'ר וקלר יחיו ביחד באושר ובעושר לנצח נצחים
הבעיה שתמיד מצליחים להרוס להם, ומכיוון שמערכת היחסים ביניהם לא נבנתה על בסיס אמון חזק זה יוצר מצב שקל לערער את הקשר ביניהם (לצערי)
במיוחד מהצד של ביצ'ר שנכווה כבר מקלר ולכן הרבה פעמים זה מנקר לו בראש וגורם לו לחשוד בכוונות של קלר.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
13/02/2018 | 20:15
3
לצפיה ב-'אוי האחרון + תגובה קצרה גם לעדי '
אוי האחרון + תגובה קצרה גם לעדי
13/02/2018 | 05:53
2
31
מכל הדברים שאני כועסת על ביצ'ר (ויש המון )
על זה אני דווקא לא נורא כועסת עליו
זה יותר כעס מצטבר אז זה רק בגדר עוד משהו שהתווסף לרשימה
דווקא כאן יש לו נסיבות מקלות
מצד שני, התגובה הזאת של לנסות להרוג את כריס... טוב, אני כן כועסת על ביצ'ר 
מילא לא להיות בטוח ולהתעמת עם כריס (/עם זאביץ) על העניין, אבל איך הוא מנסה להרוג אותו?! 

ואם כבר כעס על ביצ'ר, אני ממש לא מבינה למה הוא לא האמין לכריס שהוא לא הרגיש ככה בעבר, כי ממש לא נראה לי שזה היה שקר, ואכן לא הבנתי למה יש קטע כזה שבו הוא לא מאמין לו ככה, אולי כדי להראות שלטובי אין אמון בכריס ולהכין את הקרקע למה שיבוא 

ותכתוב משהו גם על החקירה של סוכן הFBI את כריס, זה היה קטע חזק...
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
13/02/2018 | 10:31
1
16
לא חושב שאפשר להאשים את ביצ'ר שהוא מתנהג ככה-
אני לגמרי יכול להבין אדם שירצה להרוג את מי שעשה משהו לילדים שלו...
הקטע עם קלר והסוכן בהחלט גם היה טוב
אני מרגיש פשוט שאני חופר יותר מדי לפעמים אז אני קצת מקצר חחח
"להכין את הקרקע למה שיבוא" - אמאלה!! לא רוצה לדעת
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'דווקא לא רמזתי למשהו שעדיין לא ראית התכוונתי שביצ'ר'
דווקא לא רמזתי למשהו שעדיין לא ראית התכוונתי שביצ'ר
13/02/2018 | 19:23
23
לא מאמין לכריס וממש לא ברור לי למה כי למיטב הבנתי כריס אמר את האמת,
אז לא ברורה לי מטרת הסצנה הזאת,
והדבר היחיד שיכולתי לחשוב עליו, זה שזה מכין את הקרקע וסימן מקדים לחוסר האמונה שלו בכריס ולכך שהוא מסוגל לחשוב שכריס יעשה משהו כמו לחטוף ולהרוג את הילד שלו... 

אבל אם כבר כתבת ככה, איך אתה עם אמירות בסגנון הזה, כגון "הפרק הבא טוב במיוחד", "האירועים הבאים קשים במיוחד", כי אני נמנעת לכתוב לך דברים כאלה, זה אולי ספוילר בשבילך, אבל אני יכולה גם כן לכתוב דברים כאלה אם תגיד שזה לא ספוילר...

לדעתי זה מוגזם שביצ'ר מצד אחד היה בטוח שכריס לא יכול להיות קשור לחטיפה, ומצד שני הוא פתאום היה בטוח שכן עד כדי פאקינג לנסות להרוג אותו עם סכין. אני יכולה לקבל שזאביץ יצליח לערער אותו והוא לא יהיה בטוח, אבל לא לתת לכריס אפילו סיכוי? בהתחשב בקשר ביניהם? אז מה הוא עושה איתו בכלל? זה כזה בלתי מתקבל על הדעת שיש יותר סיכוי שזאביץ עושה לו תרגיל מאשר שכריס הרג את הבן שלו?! 
מצד שני, כאמור, זה לא נמצא בטופ ליסט ההאשמות שלי נגד ביצ'ר (וכאמור, יש...), כי כאן היו לו נסיבות מקלות, הוא עבר משהו מאוד קשה ומחרפן.

לגבי הסוכן הפדרלי, מבחינתי הפונאטה העיקרית בקטע הזה, מעבר להתקדמות העלילה בכך שכריס מבין שהוא חשוד בחטיפה (ואגב, אם עכשיו כולם כולל ביצ'ר החליטו שכריס הוא האשם, איך בכלל נותנים להם להישאר לישון יחד באותו חדר?! כי כמו שכתבת, ברור שאם ביצ'ר חושב שהוא אשם, הוא ינסה להרוג אותו... ), היא היחס של כריס לכך שהוא fag, ולמערכת היחסים שלו עם ביצ'ר, שהסוכן מעמת אותו עם הדברים האלה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אם הייתי קוראת את ההודעות שלכם בלי לצפות מעולם בסדרה'
אם הייתי קוראת את ההודעות שלכם בלי לצפות מעולם בסדרה
13/02/2018 | 23:41
22
39
הייתי אולי חושבת שזאת בכלל קומדיה
זה די מדהים אותי.
בזכרון שלי היא צרובה בתור הסדרה הכי קשה ומטלטלת ומזעזעת וחזקה רגשית שראיתי.
הרגעים המשעשעים האלו לא זכורים לי בכלל.
אני די מבואסת שאני לא צופה בזה עכשיו איתכם ולא יכולה להשתתף בדיונים. מעניין אם הייתי רואה את זה ככה גם עכשיו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הקטע הוא שאני לא באמת צופה כרגע'
הקטע הוא שאני לא באמת צופה כרגע
14/02/2018 | 00:01
11
37
ראיתי את העלילה של ביצ'ר וקלר לא מזמן ביוטיוב, וכמה פרקים בש"ח ביס כשיצא לי.
השאר אני פשוט נזכרת ממה שהם כותבים

אבל בכללי מתי ראית את זה? בזמן השידור המקורי או כמה שנים אח"כ?

וזה בהחלט סדרה קשה, אבל גם יש בה הרבה רגעים משעשעים שמסתתרים בה.
ועזבי שממה שההודעות שלנו מתמקדות בו אפשר לטעות לחשוב שזה דרמה רומנטית
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחח לגמרי על המשפט האחרון '
חחח לגמרי על המשפט האחרון
14/02/2018 | 00:05
3
לצפיה ב-'ראיתי בזמן השידור המקורי '
ראיתי בזמן השידור המקורי
14/02/2018 | 00:07
9
23
כלומר השידור המקורי בטלויזיה בישראל, שמן הסתם היה מספר שבועות או חודשים אחרי השידור המקורי בארה"ב של כל עונה, כי פעם לא היה דבר כזה לשדר "במקביל" ובטח לא "להוריד" סדרה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'עכשיו אני תוהה'
עכשיו אני תוהה
14/02/2018 | 00:10
8
29
אם אחרי סדרות כמו משחקי הכס ובכלל כמות הסדרות שיש היום היא עדיין הייתה מרגישה לך כ"כ קשה ומטלטלת.
אני לא יודעת כי לא ראיתי משחקי הכס. אני חושבת שאוז עדיין יותר קשה ואלימה ממנה וככה גם אמרו אנשים פה שראו את שתיהן, אבל אולי היא הייתה מרגישה לך פחות טראומטית.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני יכולה להגיד ש-'
אני יכולה להגיד ש-
14/02/2018 | 00:17
2
21
א. לא צפיתי בה כ"כ הרבה שנים לפני צפיתי במחשחקי הכס. אפילו ראיתי אותה אחרי שובר שורות שאת העונה האחרונה שלה ראיתי בזמן אמת אז זה כנראה מעט שנים לפני משחקי הכס. באותם שנים השלמתי כל מיני סדרות שהיו "חשובות" (כמו הסופרנוס, אוז, שובר שורות והסמויה) וגם בשנה מעל 2010 הרגשתי שאין סדרה כ"כ אכזרית כמוה.
וראיתי משחקי הכס כשאוז עוד דיי טרי לי במוח כדי להשוות- ולא- זה לא משתווה. עד כמה שמשחקי הכס קשה היא משחק ילדים ליד אוז (והמשפט הזה אשכרה עבר לי בראש כל פעם שקרה משהו במשחקי הכס וכולם הזדעזעו- ואני כזה- אף אחד לא ראה אוז?!)
הדבר היחיד שהיה במשחקי הכס שמשתווה ברמת הסדיסטיות זה העלילה של רמזי ות'יאון. כל השאר, כל זה שהורגים דמויות. זה כלום. זה לא כזה עצוב כשדמויות מתות. מה שכ"כ קשה באוז זה לא המוות של הדמויות (אם כי גם בה הם הורגים הרגבה דמויות) אבל כל המניפולציות ומשחקי מוח והדרכים שהם מענים אנשים אחרים. זה הרבה יותר מקריפ אותי מסתם מוות של דמויות, אהובות ככל שיהיו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן אלייך התכוונתי'
כן אלייך התכוונתי
14/02/2018 | 00:20
1
18
ב"ככה גם אמרו אנשים פה שראו את שתיהן"

טלוויזיה >>
לצפיה ב-' כן, האמת יכלתי להסיק את זה '
כן, האמת יכלתי להסיק את זה
14/02/2018 | 00:28
4
לצפיה ב-'צודקת בעקרון'
צודקת בעקרון
14/02/2018 | 00:18
3
18
דווקא למשחקי הכס לא הייתי משווה, כי זה פנטזיה וזו סדרה שעם כל האלימות שבה היא באה להיות מגניבה ומרשימה, אי אפשר להיות מטולטלים מזה לדעתי כמו מהזוועות הריאליסטיות של אוז.
נכון שקורים שם גם דברים שהמטרה שלהם היא ליצור אפקט של זעזוע, אבל זה קורה למלכים ונסיכות ושטויות כאלה, ובעולם דמיוני.

אבל בגדול אני גם תוהה כמו שכתבת, אחרי שכבר ראיתי כל כך הרבה דרמות ודברים קשים בטלויזיה, עד כמה היא היתה קשה לי היום.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ולא בא לך לנסות לראות שוב?'
ולא בא לך לנסות לראות שוב?
14/02/2018 | 00:21
2
3
לצפיה ב-'בא לי אבל אין לי כוח חחחח'
בא לי אבל אין לי כוח חחחח
14/02/2018 | 00:25
1
17
מרגישה שאין לי אנרגיות להכנס לזה. אולי גם קצת חוששת שיהרס לי הרושם של אז.
אבל בגדול נורא קשה בעיני להתחיל לראות שוב דרמה שכבר ראיתי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מבינה אותך'
מבינה אותך
14/02/2018 | 00:26
14
גם לי בא לראות כי הם עושים לי חשק וכדי לזכור יותר טוב על מה מדברים אבל גם לי אין כוח אף פעם להתחיל משהו שכבר ראיתי.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני צופה במשחקי הכס'
אני צופה במשחקי הכס
14/02/2018 | 00:23
10
ועדיין אוז לא נופלת ממנה לדעתי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'סביר להניח שכן עד פרק 405'
סביר להניח שכן עד פרק 405
14/02/2018 | 00:04
2
31
לא חושבת שאף אחד שיבוא לספר למישהו שלא ראה אוז בחיים יגדיר אותה כמשעשעת. היא עדיין, גם בצפיה היום (וראיתי את פרק 5 כבר לפני יומיים אבל חיכיתי לבלונדי שיכתוב). וזה כנראה הפרק הכי קשה בשבילי לצפייה. הקטע של ביצ'ר בוכה בתא שלו על הילדים שלו זה כנראה הדבר הכי מכאיב שראיתי אי פעם בסדרה טלוויזיה (ואני כנראה סדיסטית כי ידעתי שזה יהיה הפרק הזה ובכל זאת צפיתי כי אני פשוט אוהבת לראות מה בלונדי כותב).
וכן הקטע שהוא אומר לאבא שלו שאין לו יותר דמעות אלוהים. ומה שהרג אותי זה שהחבר של שיליגר בא אליו ועושה לו כזה- ביצ'ר יושב בתא שלו ובוכה כמו תינוק, ויורד על ביצ'ר שבוכה. גאד. הוא אשכרה ירד על ביצ'ר שיושב ובוכה בתא שלו כי הילדים שלו נחטפו. כמה רוע יכול להיות? לא נתפס לי.
בלונדי תמשיך עם ההודעות בעיקר עם הקטעים המשעשעים
וכן איך אהבתי שקלר מביא לטובי תפוז ואומר לו שהוא צריך לאכול משהו. איך שהוא דואג לו
הדיונים שהיו לנו בהודעות שלא יכלת לקרוא זה האם ביצ'ר היה לא בסדר כשניסה לרצוח את קלר. ואני בדעה שלך ושל עדי- הייתי מאוד שמחה אם הוא איכשהו כן היה מסוגל לבטוח בו מאחר וידעתי שזה לא קלר, אבל באמת שאין לי יכולת להאשים אותו.
ולגבי למה הוא לא בא לדבר איתו- איך בדיוק תתנהל השיחה? הי מאמי, תגיד חטפת לי את הילדים במקרה? כאילו גם לא משנה איך ביצ'ר היה שואל את זה הוא לא היה יכול לסמוך על קלר גם אם היה אומר לו לא.
ואני גם עכשיו לא יודעת בעצם מה המטרה של הסצנה שהוא שואל אותו אם הוא הגבר היחיד שאהב, ולמה הוא חושב שקלר משקר (אני אגב לא חושבת שהוא משקר, אבל אני חושבת שגם אם זה לא היה נכון הוא היה אומר לביצ'ר שכן). אולי משהו ירד בעריכה, או אולי הסצנה הזאת הייתה אמורה להיות אחרי שהאסיר ההוא אומר לביצ'ר שקלר חטף את הילדים שלו וזה מעין נסיון לבחון אותו. כן סצנה לא ברורה.
אבל אני אוהבת שקלר אומר לו שהוא לא הרגיש ככה עם גבר אחר

(ריכזתי כמה תגובות בהודעה אחת)

טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
14/02/2018 | 00:13
2
לצפיה ב-'אהבתי מה שכתבת'
אהבתי מה שכתבת
14/02/2018 | 00:27
17
ואשתדל להמשיך לסכם ולהביא את הציטוטים ששעשעו אותי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'למה? בהחלט היה אפשר אז להוריד סדרות'
למה? בהחלט היה אפשר אז להוריד סדרות
5
45
פשוט היו הולכים לחנות וידאו ומורידים מהמדף את הקלטות של הסדרה אוז ואז שוכרים אותם ורואים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
1
לצפיה ב-'גררר למה זה שרשר לי ככה?'
גררר למה זה שרשר לי ככה?
14/02/2018 | 00:11
1
33
זה אמור היה להיות משורשר להודעה האחרונה של לונה, נהרסה לי הבדיחה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה אפילו יותר מצחיק אותי '
זה אפילו יותר מצחיק אותי
14/02/2018 | 00:12
1
לצפיה ב-' '
14/02/2018 | 00:11
1
לצפיה ב-''
14/02/2018 | 00:29
4
לצפיה ב-'היא לגמרי סדרה קשה ומטלטלת'
היא לגמרי סדרה קשה ומטלטלת
14/02/2018 | 00:20
17
ודווקא בגלל זה פתאום כשיש קטע משעשע
הוא מאוד בולט (גם אם הוא יחסית מינורי)
וסתם היה נראה לי נחמד לציין חלק מהקטעים המשעשעים...
אני גם נראה לי מבין מה עומד מאחוריהם- ובכל אופן נחמד לצחוק קצת גם בסדרות כאלה
ועוד לא מאוחר להצטרף ולראות איתנו
טלוויזיה >>

הודעות אחרונות

07:28 | 20.10.18 LeRanch
15:58 | 18.10.18 LeRanch
11:08 | 18.10.18 גם ברוטוס
11:05 | 18.10.18 גם ברוטוס
10:58 | 18.10.18 גם ברוטוס
16:14 | 12.10.18 גם ברוטוס
07:24 | 11.10.18 גם ברוטוס
07:22 | 11.10.18 גם ברוטוס
15:17 | 10.10.18 LeRanch
12:40 | 09.10.18 LeRanch
07:24 | 09.10.18 גם ברוטוס
16:13 | 07.10.18 LeRanch
15:33 | 07.10.18 LeRanch
06:59 | 07.10.18 גם ברוטוס

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ