דיוני סדרות לסוף שבוע

Jane the Virgin S04E10

גיין ורפאל ממשיכים להסתיר את מערכת היחסים בינהם...היא ממש שטלתינית ולא אהבתי את זה שהיא נדחפה וניסתה להשפיעה על רפאל איך להתמודד עם מטאו והסיפור על ההורים שלו.. שמחתי שהוא התעמת איתה בסוף והוא צדק בהכל.
&nbsp
גיין מנסה לעזור לסבתא שלה להקים פרופיל כדי להכיר חבר חדש
אחרי שדחתה את הצעת הנישואים שלחורחה...בסוף היא מבינה שהיא מתגעגעת אליו...ג'ין לוקחת אותה לחנות
(הלכתי להקיא..).
&nbsp
פטרה הייתה ממש מצחיקה כשהיעצה עם גין על הספר שהיא כותבת..הן לא ממש מצליחות לעבוד ביחד..הויכוח של ג'ין עםהמוכר בחנות הסקס על הויברטור, עזר לה לגבש אסטרטגית עבודה עם פטרה חחחחחחח
&nbsp
רוחליו מתחרט ומרגיש אומלל בתור "Tבא שנשאר בבית" וסיומארה לא מרשה לו להפסיק ומציעה לו להתחבר לקבוצות הורים שנמצאים במצבו...שום, משעם ולא מעניין. הוא עושה גוגול ומגיע למסקנה שיש לו דיכאון אחרי לידה
.
אהבתי את הדמותשלברוק שילדס(ריווה) שאמרה שרוחליו צריך פשוט לשתוק

היה ממש מצחיק לראות אותו בתכנית אירוח...הזאב היה מדהים...
מסתבר שמציעים לרוחיליו לעשות גירסה אמריקאית לטלנבולה שלו אם ריווה תסכים לשתף איתו פעולה...
&nbsp
ג'ין עורכת הדין המעצבנתכמעת כמו ג'ין הרגילה, ממשיכה לעבודה על פטרהולסבך אותה...נראהשסוף סוף היא מחליטה לחשב מסלול מחדש..יכול להיות שהיא התכתבה כל הזמן עם אמא של פטרה?..ואז היא מקבלת מסר מאיים- או שפטרה תלך לכלא או שהיא. כנראה שהיא תדפוק את פטרה (תרתי משמע) בסופו של דבר.
&nbsp
הפנטזיה המינית של פטרה על גין העורכת דין..
הפאדיחה של גין עם רפאל...
מטאו והויברטור חחחחחחחחחחחחחח
ואני ממש לא רוצה לדמיין את הסבתא נסה את הויברטור (הלכתי להקיא שוב..).
&nbsp
אני חושבת שהפרק קצת נשחף עם כל הסקס..במיוחד עם הסבתא...

Lhuna1

New member
מאסטר שף - פרק לקט
פרק "פילר"

תחת התירוץ של "להחליט איזה מודח להחזיר", מראים לנו בשידור חוזר את האודישנים והמשימות של המודחים...

Don Nirtin

New member
זה טרנד פתאום

היה גם במירוץ למיליון פרק דומה של להחליט איזה זוג שהודח יחזור למירוץ.
&nbsp
שתי מילים - מסטיק מרוח.

גב האומה

הפרק צולם עם רשימהשל התנצלויות...כבר פתיחה טוב :)
נלי תגר וליאור אשכנזי התארחו...
&nbsp
המפכלפשוט הזוי מזעזע..
יש עתיד וסטנדרטים

ואז הפאנל עזר לפוליטיקאים לשקר בצורה אמינה יותר...
לא היה מצחיק...
כנ"ל גם הפאנל של להחזיר את הערבים לתקופת האבן..חוץ מהריקודרובוט של אביעד חח
&nbsp
ואז שוב הדתה..
מקום 3- עיריית ירושלים לא אישרה פרוייקט השכת דירות כי המרפסות לא כשרות כי לא ניתן להקים סוכה כשרה
לאביעד וליאוראשכנזי היו כמה בדיחות טובות...חח
מקום 2- ויקיפדיה חרדית בבריטניה..ליאור הרג אותי..אם זה לא היה כל כך עצוב זה היה ממש מצחיק..התרנגול הבתול

מקום1- נאומו של הרביצחק יוסףשיצא נגד שופטים ובתי המשפט העליון ורוצה להרחיב סמכויותיו של בתי הדין הרבני...כן...
דווקא הקטעים על הדתה היו מצחיקים היום...
&nbsp
מירי רגב וחגיוגות 70 השנה לישראל...בחרה שיר טוב והירידות עליההרגישו לי הפעם סתם קטרניות..
ואז הם הציעו להוסיך בית להללויה...
עינב שרה מזעזע...
חחחחח
המערכון היה חמוד אבל חסרונה של אורנה הורגש :)
השיר של פסיכולוגית BAMA כל כך שבוע שעבר לפני שבועיים...
&nbsp
לא היה מונולוג :(
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

kordilia snake

New member
פרק לא משהו

כול החצי הראשון היה לא מצחיק בכלל חוץ מהקטעים שליאור דיבר לפני שהם התחילו עם הבדיחות.
&nbsp
שני הקטעים הראשונים בהדתה היו מפגרים לגמרי ולא מצחיקים, הקטע השלישי כבר היה יותר טוב.
&nbsp
השירים היו הקטע הכי טוב בכול התוכנית. וליאור צריך להפסיק לרדת על טמטום של מירי רגב, זה כבר לא מצחיק...

דווקא ההדתה אומנם לא הצחיקה אבל הפתיעה אותי ולא חשבתי שזה אפשרי עדיין...מרפסות לא כשרות?...באמת???
וגם ויקיפדיה שמחקה תאריכים

kordilia snake

New member
זה נשמע הזוי

אבל אפשר לחיות עם דבר כזה, למרות ששוב זה נשמע דפוק לגמרי.
&nbsp
זה לא לא שייך לויקפדיה אלא רק משהו בסגנון של זה. אבל זה חולני למחוק דברים שסותרים את זה שהעולם נברא לפני 5000 שנה או להוריד פרטים שקשורים ללהט"בים והטרדות מיניות
.

didalf

Well-known member
דווקא אני אהבתי

הפאנלים הראשונים היו סבבה.
הקטעים על ההדתה גם היו טובים למרות שכמו שאמרת זה היה מצחיק אם זה לא היה כ"כ עצוב. בעיקר הקטע עם הויקיפדיה, פשוט צעקתי על הטלוויזיה "מהההההההההההההההההההההההההההה". כאילו פאקקקק אחרי זה אנשים דתיים יתייחסו לזה למקור מידע אמין וזה פאקינג שטויות!!!! אלוהים ישמור מה יהיה עם הצנזורה המטופשת הזאת של עובדות??!@@ נכון שזה נראה מצחיק עכשיו אבל זה ממש חמור זה חינוך של דורות שלמים לבורות. וחוצמזה הבדיחות שלהם היו מצחיקות.
&nbsp
ונראה לי פספסת רוזי, זה לא הם הציעו להוסיף בית, מירי רגב בעצמה החליטה שצריך להוסיף בית. רק היה מתבקש שהתגובה שלהם תהיה להוסיף בית בעצמם. והשירים שלהם היו מצחיקים, רק שזמרים הם לא (ומזל שאורנה לא הייתה
). דווקא שליין שיש לו את הקול הכי סביר שר הכי מעט.

Reutk

Active member
לדעתי היה פרק טוב

שני הפאנלים הראשונים כן הצחיקו אותי, במיוחד הירידות על השרשרת של נלי ותנועות הידים של עינב. אני גם מאוד אוהבת את נלי ואביעד, וגם עינב מצחיקה אותי המון, ואשכנזי לא היה רע בכלל, הרגשתי שכולם היו חזקים מאוד והדינמיקה ביניהם טובה, אבל אולי רק אני הרגשתי ככה. הקטע האחרון שהם הוסיפו בית לשיר הללויה היה הכי מצחיק אז זה בסדר שלא היה מונולוג, אבל מרוב שהוא היה ארוך באיזשהו שלב נמאס לי כבר לשמוע את הלחן שלו והזיופים שלהם.

מאסטר שף

הפרק נפתח בדרמה מפתיעה- השופטים ניסו להחליט על מישהו אחד שהודח ויוחזר..בקיצור הם התחילו להזכר במתמודדים והבנתי שזה רבותי...פרק מריחה...
&nbsp
הראו חצי על בערך על כל מתמודד: סיוון, איציק, לריסה, יוחאי, לירון ונאדיה.
הסכמתי שנאדיה בישלה רק מהמטבח הערבי ובויכוח של שני ואהרוני הסכמתי עם שני.
&nbsp
סיוון נבחרה להינצל..
פרק מיותר אבל סבבה...הרצתי אותו בכמה דקות...

אוז עונה 4- פרק 3

היה פרק מאוד מעניין, אז נתחיל מיד בסיכום

- מסתבר שגם מיגל ברח עם החפרפרת, אבל בסוף מצליחים לתפוס את החפרפרת ולהחזירו לכלא.
- מתפתח סוג של משחק כוחות בין אדביסי להרננדז, והרננדז משתנקר על אדביסי והוא מושלך לבור. אלא שמסתבר שעוד אנשים מעוניינים לחסל את הרננדז, ובסוף בוב ריבדו הוא זה ש"זוכה" בכבוד, וביי ביי הרננדז

- ליאו מגלה שקלייטון היה זה שסיפק לאדביסי את האקדח, והוא מחליט לחשוב על דרך לעזור לו.
- אדביסי משתחרר מהבור וממשיך בתוכניתו לגרום לבחור שחור לתפוס את מקומו של מקמנוס.
- מובה (השוטר הסמוי) מנסה לתפוס את האסירים שסוחרים בסמים אבל הם מעמידים אותו במבחן קשה, והוא נאלץ לצרוך סמים בעצמו ונזרק לבור.
- סעיד, ביצ'ר וכל החבר'ה שהגישו את התביעה נגד המדינה זוכים בתביעה!! בנוסף, סעיד מייצג את ג'ייסון ומצליח להשיג לו משפט חוזר!
- משחק הכוחות בין ריאן לניקולאי מעלה הילוך, וכל אחד מנסה להפיל את השני קודם. בנוסף, ריאן וסיריל נפגשים עם גלוריה והוריו של פרסטון בהידברות עם סיסטר מארי,
וריאן חושף את הרומן של גלורים ומקמנוס ומתוודה שוב על אהבתו אולם היא ממשיכה לדחות אותו. לאחר מכן מתברר שריאן דאג שיאנסו את ד"ר ניית'ן
(למה ריאן למה?!)
מה שכן גלוריה כנראה היחידה בינתיים שהבינה ואמרה לו- "תמיד יש לך איזושהי תוכנית ריאן".
- קלר חוזר לביה"ח של הכלא יאייי!!!
הוא נפגש עם האב ריי ואומר לו שהקימו אותו לתחייה פעמיים (!!!) ושהוא רוצה להשתנות
ומבקש ממנו להיפגש עם סיסטר מארי. היא מסרבת אבל מסכימה בסוף שביצ'ר ילך לפגוש אותו.
ביצ'ר אכן הולך אבל מספיק לראותו בדיוק לכמה שניות בגלל קלייר ה-T$#^%#@^&$%

(לרגע פחדתי שהיא תספיק לעצור אותו עוד לפני שהם ייפגשו- יש לה מזל!!!),
אבל לפחות הם מחייכים אחד לשני, וקלר אומר לו- סי יו לייטר

- שילינגר מגלה שביצ'ר הוא זה שדאג למפגש בינו לבין האנק בנו, וידעתי שהוא יחשוב שביצ'ר בעצם מנסה לפגוע בו (כמו עם אנדרו) דרך הבן שלו,
ולכן הוא מחליט להכות ראשון ואומר להאנק לחטוף את הילדים של ביצ'ר

(בהתחלה חשבתי שהוא יהרוג אותם, אז אולי לא הכול עוד אבוד, למרות שבטח ביצ'ר לא יסלח על זה...)

למעלה