דיוני סדרות לתחילת שבוע

didalf

Well-known member
אוקי אוקי

בכיתי כמו תינוקת כל הפרק,עם פאקינג טישו צמוד, אז כנראה שבאמת היה פרק טוב. וזה אחרי שרוב העונה הייתה די מעפנה.
כמובן שגק מת פחות או יותר כמו שציפינו, בגלל שהוא הציל את הכלב (ועוד כמה דברים), אבל אי אפשר שהוא ימות כבר בתחילת הפרק אז הוא יצא מזה ונראה דווקא בסדר. אז הנחתי שהוא ימות משאיפת עשן בהמשך. אבל אני שמחה שלא משכו את זה ממש לדקה האחרונה של הפרק. ובגלל שידעתי שהוא הולך למות כל סצנה שלו בפרק כמעט גרמה לי לבכות, וכמובן גם הרגע שרבקה גילתה. זה באמת היה טוב איך עשו את הקטע הזה שהיא בטלפון כשברקע הרופאים בפעולה ואנחנו יודעים מה קורה והיא לא. טוב אורן סיכם את זה יותר טוב ממני. קיצר כל הכבוד להם, גרמו לי לייבב כראוי. במיוחד שכמו שאמרת מרגריטה שידעתי בדיוק מה הולך לקרות ובכל זאת זה הכה אותי בתהדמה.
&nbsp
מנדי מור באמת שיחקה ממש טוב הפרק!
&nbsp
וכן הצליחו ממש להפתיע אותי עם הפלאשפורווד הזה בסוף. לא ראיתי את זה בא בכלל. ואז גם קלטתי כמה השחקנית המבוגרת דומה קופי לילדה.

Lhuna1

New member

כן ברור שגם אני בכיתי... פרק כואב מאוד ועשוי היטב, כמובן משחק משובח של מנדי מור כפי שכתבתם, היא נפלאה.
וגם מילו ונטימיגליה (או איך שכותבים את זה)

אבל אני שמחה שעברנו את זה... כי זה קצת סוחט רגשית, ודי, בא לי כבר שנתקדם, ואני ממש שמחה על הטוויסט שאולי יוביל אותנו לעוד סצינות מהעתיד עם הדור הבא.
עשו את זה יפה ומרגש.
&nbsp

בייק אוף עונה 2 פרק 1

לצערי קיבלתם רושם מוטעה לגבי התוכנית.
היה מדהים. תוכנית כיפית וקלילה עם המון ידע על עולם הקונדיטורה.
השופטים מקסימים. כל אחד הוא עולם. נהניתי לראות אותם. נהניתי לשמוע אותם.
קארין היא אדם טוב. היא רוקדת את הריקוד השמח שלה שהיא נהנית ממנה. זה ממש מרענן לראות אישה שחשה כל כך משוחררת בטילוויזיה. יש את מאיר אדוני, כפרה עליו, שהוא באמת מבין גדול גם בבישול וגם בקונדיטורה.
ויש את אסטלה שהיא מגיעה מהעולם הרוסי. שם הכל חייב להיות מדויק והיא בוחנת את המנות ממבט מאוד מדקדק וקפדני. הכל חייב להיות לפי הספר. לגמרי מנטליות רוסית.
המתמוודים הביאו מנות מדהימות ויוצאות דופן. ובהחלט היה תענוג. לא הרגשתי איך הזמן עובר

ארץ נהדרת

הפאנל הראשון על הכנסת היה מעולה...אני מתה על החיקוי של אורן חזן (את המקור אני פחות אוהבת חחח). סתיו שפיר וחנין זועבי מעצבנות כמו המקור אז כנראה שגם הן היו מוצלחות. וכמובן שרק סופר נני יכולה להסתדר בגנון כמו הכנסת..

ממש אהבתי את השמלה שניקול לבשה
מישהו כבר קנה את הספר שלה?...חחח

אהבתי גם את "עוד כותרות"..אני מקווה שאיוב או איך שלא קוראים לו, יקבל את העונש עליו הוא המליץ למי שעושה פייק ניוז...
הקטע עם שרה כבר שחוק...עינב, אוי עינב
כנ"ל רני...

המערכון עם חוק המרכולים ולפיד היה ממש מצחיק!!! הייתי בטוחה שלפיד בשלב הדתי.. לפחות מישהו קונה את הספרים שלו..בקיצור, הוא התחזק והתחלש :)
גם צחי מהליכוד ודרעי היו טובים וצבועים כו המקור...

המערכון על התנים/ינשופים/כסאות המנהלים לא היה מצחיק :/

הקטע על הישראלים שמצליחים בחול היה טוב...שירי הצחיקה אותי, באמת זה נשמע כאילו היא שרה רק שיר אחד חחח (מסתבר שהיא לא הספיקה לעבור על התסאיט חח) זה בהחלט הישג מרשים וכל הכבוד לה ולמרות שאני ממש מופתעת שהיא נבחרה לתפקיד כזה, מורידה בפניה את הכובע

את אייל אני לא סובלת והוא מספיק לי במאסטר שף אבל מודה שהיה מצחיק..אבל סתיו וצבי היו מעולים!!! אסי כהן ממש מצחיק
הקטע שהוריד את הכיפה או מה שזה לא יהיה וחשף את ההזהות שלו..
כמו סופרמן וקלארק קנט שכל מה שמבדיל בינהם הוא המשקפיים חחח
מה הקשר של רני רהב לאיי מרשל???
שמעתי על זה כבר אבל זה עדיין עשוי..
את שימי בכלל לא זיהיתי...

גם המערכון עם אגס היה טוב...

הטורטלים היו חסרים אבל אבי פרטוש פיצה על זה.!!!! אני מתה עליו!!!! הוא פשוט קרע אותי מצחוק

הקטע עם המשפטים היה מיותר לדעתי...בטח הרוב פה אהבו

didalf

Well-known member
גם לדעתי הקטע של המשפטים מיותר

גם שבוע שעבר, לא הבנתי מה הפואנטה בו, וזה חופר.

הפנאל הראשון היה הכי טוב, רק ששוב לא היו כתוביות

המערכון על הכסאות מנהלים היה ממש מטופש אבל גם מצחיק בצורה מוזרה

החיקוי של שירי האמת ממש לא היה דומה לה, לא במראה ולא בדיבור, היא לא כזאת בכלל
אני חושבת, לא שממש ראיתי אותה לאחרונה. איך שהם עושים את איל שני ממש מצחיק. ובכללי הפנאל הזה היה די מצחיק יחסית לפאנל שני בתוכנית שזה תמיד בנושאי בידור ופחות טוב יחסית לראשון הפוליטי שהוא תמיד יותר טוב.

הקטע עם אבי פרטוש - מה שהוא אמר היה מצחיק, אבל הרגיש לי שהמבוגרים בקהל לא כזה הבינו את הבדיחות שלו אז זה היה קצת מביך הפעם.

noamlah

New member
פרק ממוחזר

את הפאנל הראשון הם שידרו לא מזמן עם יאיר נתניהו במקום שלושתם אבל הפואנטה אותה פואנטה וזה היה הרבה יותר מצחיק בפעם הראשונה

יאיר לפיד ודרעי גם היה ממוחזר, הם עשו מערכון כמעט זהה עם פואד, דן שכטמן והבחירות לנשיאות לפניי כמה שנים, רק ששם הייתה את סבתא פורטונה שהוסיפה עניין, פה זה היה תפל

הרעיון של כסאות מנהלים נטושים היה בתכנית רדיו של טייכר וזרחוביץ' גם לפניי כמה שנים טובות

המשפטים מיותר
בכלל, נראה שמדיי פעם לזרחוביץ' יש איזו דמות והוא רוצה לעשות עליה נסיון בארץ נהדרת, לפעמים זה עובד כמו ראובן, לפעמים זה מאוס
בכלל, צריך להנמיך אותו בכמה רמות ולהראות קצת יותר מברלד שכמעט נעלם לגמריי

פאנל השני היה מוצלח
ופעם ראשונה שאהבתי מערכון עם טום יער
הקואצ'ר גם היה טוב ואני בדרך כלל ממש לא אוהב את הקטעים עם העמך של סמו

דווקא אני מאוד מתחברת לקטעים של סמו...הוא ממש מצחיק אותי...

חלק ממוחזר כי אי אפשר להמציא את הגלגל מחדש כל פעם...גם הפרשות ממוחזרות...

noamlah

New member
הפרשות דומות

אבל אפשר להציג אותם בצורה שונה
למשל במקום עוד פעם סופרנני ש"חוטפת את הג'ננה" היו יכולים להביא את אלון גל או את אסף גרניט על תקן אלו שיעשו סדר
או שהיה אפשר להסתדר רק עם שלושתם כשאייל מנהל את הדיון והם עוקצים אחד את השני וזה גם היה בסדר גמור

כמו שאמרתי זה נראה בעיקר בגלל זרחוביץ' שנמצא גם בצוות הכתיבה (היה עוד לפני שנהפך לשחקן שם), יש לו דמויות שהוא פשוט נהנה לעשות ולחזור עליהם ודוחף אותם לתכנית גם אם אין צורך

Lhuna1

New member
הקטע של המשפטים מרגיש לי כמו

אחת מהאופציות:
או שמסתתרת שם איזו חידה שהם מצפים מהצופים לפתור
או שהם מנסים ממש בכוח להכניס ביטויים חדשים לסלנג בצורה מאולצת
או שהם עושים עלינו איזה ניסוי פסיכולוגי
&nbsp
אחרת אין הסבר לקטע חסר הפואנטה הזה.
&nbsp
&nbsp

didalf

Well-known member
אני חושבת שזה מה שnoamlah אמר

אני לא מקשיבה לתוכנית של זרחוביץ', אבל אני מניחה שזאת עוד דמות מהתוכנית שלו שכנראה ברדיו יותר עובדת מאשר פה.

אוזזזז סוף עונה 3
קצת ארוך+פינה חדשה

אז הפרק התחיל די מעפן אבל ככל שהתקדם הוא ממש השתפר!!
- ערב חג המולד באוז, ולמעשה גם סוף המילניום.
- סיסטר מארי אומרת למיגל שיוג'ין וטינה ביקשו להפסיק את ההידברות איתו, ומבקשת ממנו לגלות לליאו מי אנס את הבת שלו, וכשהוא מהסס היא אומרת לו שהוא צריך כבר "לבחור".
ואז הבנתי שכנראה אחד הדברים שהפריעו לי בדמות שלו זה שהוא באמת לא בוחר ותמיד מתנדנד, ובלי יותר מדי עמוד שדרה.
מיגל רוצה להיכנס לבידוד כמה שיותר מהר כי הוא פוחד על חייו, וכשריקרדו מגיע לחסל אותו,
מיגל מצליח להרוג אותו קודם, ואז מושלך לבידוד. לאחר מכן הוא גם מספר לליאו שריקרדו הוא זה שאנס את הבת שלו...
- שירלי מקבלת דחייה להוצאה להורג אולם לא מעוניינת בכך, וסיסטר מארי מתערבת ודורשת שיעבירו אותה לטיפול פסיכיאטרי (מקווה שכבר סגרו את הסיפור המיותר הזה)
- כל המעורבים בקטטה שהתרחשה בסוף הפרק הקודם משתחררים מהבידוד/מהבי"ח.
- קלר וביצ'ר נפגשים, וביצ'ר אומר לו שהוא אמר למקמנוס שהוא רוצה שהם יחזרו להיות שותפים לתא.
חייב לציין שקלר משחק ממש טוב (בעיקר כשהוא מגלם את הבחור המאוהב) ושביצ'ר ממש השתנה לי (לא רק חיצונית), מרגישים שמשהו באופי שלו גם השתנה ממש...
- דיאן וקלייר מתקוטטות, ואח"כ מקמנוס טוען שהן התקוטטו עליו (תנוח), ומאשים את ליאו שהוא מגן על האסירים השחורים.
- ליאו מעוניין לדחות את קרב האגרוף האחרון (בין סיריל לקאן) אבל ריאן משכנע אותו לקיים את הקרב, אולם ליאו מסכים רק בתנאי שלא יהיה קהל.
- ניקולאי משתנקר על ריאן שהוא מסמם את היריבים של סיריל, וריאן נתפס (אבל יחסית ניצל כי מרפי והוא קרובים יחסית).
ריאן וסיריל נפגשים עם אבא שלהם, שאף מכה את סיריל המסכן

ואז כמובן שמגלים שהכול חלק מתוכניתו של ריאן, לעזור לסיריל לנצח בקרב.
סיריל אכן מנצח בקרב, אלא שהוא גורם לקאן מוות מוחי, ואשתו מחליטה לתבוע את בית הכלא.
חייב לציין את המשחק המעולה של האחים אוריילי!!
- סעיד מתחיל לקלוט את גלי השנאה בכלא בין השחורים ללבנים ומשתף בכך את ביצ'ר.
- שילינגר רוצה לאחד את כל הלבנים ופונה אף לביצ'ר וקלר.
- אוגוסטוס מושלך לבור, ואדביסי מתסיס את השחורים.
מה שיוצר את הסצינה החזקה כשהשחורים צועקים- שחררו את היל!
בעוד הלבנים צועקים בחזרה- סתמו את הפה!
- קלייטון שהושפע מדבריו של אדביסי אומר לליאו שלא ישכח את אחיו השחורים, ובתגובה לכך ליאו מפטר את קלייטון ההמום.
- עוד סצינה מקסימה כשמראים את האסירים מאחלים כל אחד שנה טובה, וסוף סוף האיחוד המחודש בין ביצ'ר וקלר (כאלה מהממים
).
- הפרק מסתיים כשאדביסי מגלה שקלייטון העביר לו אקדח.
&nbsp
פינת הקטעים המשעשעים בפרק

- לפני שמורידים ל-המשורר והפצוע השני שנכוו בכל הגוף (לא זוכר איך קראו לו) את התחבושות, מראים אותם מנופפים לשלום לסעיד בצורה ממש מצחיקה כשהם שוכבים במיטות שלהם

ואח"כ כשמורידים להם את התחבושות וחלק מהעור שלהם לבן ("אולי עכשיו אני אצליח לעצור מוניות"
)
- הרננדז וריצ'י מנסים לשכנע את אדביסי להירגע כי עסקי הסמים נפגעים מכל נעילות התאים,
ואז אדביסי אומר להם שיש דברים יותר חשובים מסמים ומכסף,
אז הרננדז אומר- "יותר חשובים מכסף? הוא שוב מטורלל"
)
- וקטע אחרון, כשמרפי מחליט להחרים את כל החוברות של האסירים, ריאן מתחיל לעשות כל מיני פרצופים
בזמן שמרפי מדבר וזה קרע אותי

טוב יש מצב שאלה קטעים שהצחיקו רק אותי, אבל לא נורא...

Don Nirtin

New member

איזה כיף שסיימת עונה שלישית!
&nbsp
עוד שתיים TO GO.
&nbsp
וקח בחשבון שעונה 4 היא ארוכה יותר מהרגיל כי יש לה שני חלקים - 8 פרקים חלק א' ועוד 8 פרקים חלק ב'. יחד זה 16 פרקים.

1Shir

New member
בקיצור אתה אפילו לא בחצי
אבל לדעתי אתה בדיוק בתקופת השיא

ומצטערת אם זה נחשב ספוילר... זאת רק דעתי.
בכל אופן מעכשיו ככל שתתקדם נראה לי שאולי יהיה לי קל יותר להגיב לך (כי לפעמים קשה להגיב מפרספקטיבה של מישהו שכבר ראה את ההמשך, הפרקים האחרונים שראית היו כאלה בשבילי ולא היה לי משהו להגיד חוץ מ"
").
מעניין מה שכתבת על זה שביצ'ר עם השיער הקצר מרגיש שונה. אולי יש בו משהו החלטי יותר? (וכהרגלו - זה הולך לכל הכיוונים?)
תנשום עמוק לפני הפרקים הבאים.

מתקרב לחצי חחח

לא יודע אם יש בו משהו יותר החלטי... אולי יותר שלו (מלשון שלווה)? בכל אופן יהיה ממש כיף אם מעכשיו תוכלי להגיב חחח

1Shir

New member
מעניין...

שלו והחלטי נראות לי תכונות עם הרבה השקה ביניהן אז נשמע הגיוני

למעלה