לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1965719,657 עוקבים אודות עסקים

פורום טלוויזיה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלוויזיה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'דיוני סדרות לתחילת שבוע'
דיוני סדרות לתחילת שבוע
04/02/2018 | 08:21
64
336
האמת היא שאין לי חשק כל כך להמציא משפט שנון וחביב. אז זה מה יש.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'The Voice נגד 100 (או פשוט All Together Now)'
The Voice נגד 100 (או פשוט All Together Now)
04/02/2018 | 17:10
53
בגלל שיש לי מינוי לערוץ יו-טיוב של הBBC גיליתי תוכנית תחרות מוזיקלית חדשה שיש שמה שהיא סוג של שילוב של The voice ואקס פקטור עם התוכנית "אחד נגד מאה".

הרעיון: זמר מתחיל עומד ושר מול פאנל גדולשל 100 אנשים מתחום המוזיקה בבריטניה. כל אחד שמצטרף אליו לשיר לוחץ על כפתור וככה נספר הניקוד שלו מ0 עד 100.
בראש הפאנל של ה100 נמצאת ג'רי האליוול מהספייס גירלס.

רוב ההופעות לא משהו לדעתי, אבל חלק טובות מאוד.
ויש משהו נחמד בזה שככל שהזמר מצליח יותר למשוך לתוך השיר שלו רואים את ההתלהבות כשהשופטים שרים איתו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'האקסית המטורפת פרק 3X11 '
האקסית המטורפת פרק 3X11
04/02/2018 | 17:22
7
51
אני לא יודע מה יותר מפתיע אותי:
הקפיצה הפתאומית ב8 חודשים שהסדרה פתאום עשתה,
או זה שהסדרה באמת כאילו שמה מאחורה את מערכת היחסים בין רבקה וג'וש.

יש דברים שאני אוהב בקפיצה בזמן. זה שהפלרטוט הקל בין ואלריה והאישה ההיא (זה היה כל כך מהיר שאני לא בטוח אם היה שם לקלוט) הפך למערכת יחסים מלאה. זה שההריון של הת'ר קפץ מהר ככה שלא היינו צריכים לראות חודשים של זה שהיא קולטת שהיא הסכימה לזה מהר מידי וכל הסבל שלה.
אבל באמת, 8 חודשים שבהם רבקה כל הזמן מנהלת רומן עם נייט ולא קולטת שזה לא בסדר...
או 8 חודשים שבהם פולה לא מבינה למה סוניל שהיה חבר שלה, לא סובל אותה עכשיו.
ובכלל קצת הנחיתו משום מקום את זה שפולה היא כזאת בוסית מניאקית לאחרים.
או בכלל את זה שהיא בוסית. ממתי היא מנהלת את כל האנשים האלו?

בקיצור בפרק היו רגעים טובים ורגעים מגוחכים יותר מהרגיל לסדרה.

אבל אחד הרגעים הכי טובים היה בסוף כשרבקה מתחילה לשיר את השיר על התמודדות עם פחדים שפולה שרה בעונה 1.
אני לא זוכר עוד מקרים שעשו שימוש חוזר בשירים מהעבר. אם כי יש סיכוי גבוה שלא הייתי שם לב. במקרה הזה שמתי לב כי זה אחד השירים האהובים עלי מעונה 1.

עכשיו די ברור שעוד כמה פרקים הת'ר תלד.
האם ג'וש ודריל יחזרו להיות יחד?
האם רבקה תרגיש חרטה על כך שאין לה קשר חוקי לבן/בת שלה?
האם בשלב כלשהו בעתיד כן תהיה חזרה של רבקה וג'וש?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'רק על דבר אחד '
רק על דבר אחד
05/02/2018 | 00:58
6
46
"אני לא זוכר עוד מקרים שעשו שימוש חוזר בשירים מהעבר. אם כי יש סיכוי גבוה שלא הייתי שם לב"
אתה צוחק? הם עושים כל הזמן reprise-ים. אתה ברצינות אומר שלא שמת לב?

הנה כמה דוגמאות:

Settle For Me

reprise:

Who's The New Guy:

הריפרייז המעולה לפני שתי פרקים בערך:

After Everything I've Done for You (That You Didn't Ask For):

והריפרייז הברור מאוד של זה העונה:

ויש עוד דוגמאות. באמת מוזר לי שלא שמת לב שהם חוזרים לכל כך הרבה שירים. האמת שדווקא במקרה הזה לא שמתי לב שזה המשך של שיר קודם
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוי, מגניב ביותר'
אוי, מגניב ביותר
05/02/2018 | 06:22
5
31
הדוגמא הראשונה אני באמת זוכר.
זה היה מסוג הדברים הדי ברורים.

את שני האחרים לא שמתי לב בכלל. עכשיו שאני חושב על זה הם אולי הרגישו לי קצת מוכרים כששמעתי את הreprise אבל לא זכרתי בכלל. זה במיוחד מגניב עם
Who's The New Guy כשבששניהם יש התייחסות לפרקים ועונות עם הסברים מוזרים לזה. (וזה מזכיר לי - לאן נעלמו קארן וג'ורג'?)

עכשיו שאני חושב על זה אני מניח שבאמת היו עוד. למשל לשיר פתיחת הסדרה west covina אני די בטוח שהיה reprise או שניים.

אבל כפי שאת רואה לא תמיד שמים לב אליהם. במיוחד לא אני.
אז יש לנו מחויבות מוסרית לשתף
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחחח צפיתי עכשיו שוב '
חחחחח צפיתי עכשיו שוב
05/02/2018 | 08:12
4
35
בreprise של השיר השני שציינת ובעצם חלק מהשיר זה שהיא אומרת שזה reprise... בראש שלי היה שזה שורה חוזרה בשיר
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא הבנתי מה אמרת בסוף המשפט '
לא הבנתי מה אמרת בסוף המשפט
05/02/2018 | 12:11
3
31
אבל כן אהבתי שהיא מציינת שזה reprise. יכול להיות שאני שמתי לב יותר כי אהבתי את השירים המקוריים שהבאתי הרבה יותר מאשר את השיר של הפחדים (סורי, עניין של טעם). וכן-
Who's The New Guy  אדיר!!! במיוחד עם כל האמירות מטא ואז ההסבר של האמירות מטא- אני מתה על זה!

בקשר לעלילה של הפרק, אז לא היה לי כוח לפרט אתמול, אבל בעקרון אני מתה על העונה הזאת. נכון היו דברים קצת בעייתים (אני לא סגורה מה אני חושבת על הכלי העלילתי של לעבור זמן קדימה, מצד שני, זה טוב כי לא היה לי כוח לראות עלילה של יותר מפרק של הת'ר בהריון).
אבל אני סולחת על כל הדברים שאני לא יודעת מה אני חושבת עליהם (האמת קצת הציק לי שפתאום הפכו את ולנסיה לבי בלי לעשות מזה עניין, קראתי באינטרנט שהיו כאלה שחשבו שחבל שלא עשו reprise ל-Getting Bi) אבל אני באמת סולחת על כל הדברים הקטנים כי אני מתה מתה מתה על העונה הזאת פשוט. כרגע זו הסדרה היחידה (כי שיימלס הסתיימה) שאני ממש עוקבת אחריה מפרק לפרק ומחכה כל שבוע שיצא פרק חדש.
בעיני העונה הזאת עושה מה ששמעתי אנשים שאומרים על שתי העונות הראשונות. כלומר, כל הזמן דיברו על כך שהסדרה עושה Decontamination לטרופ של החברה המשוגעת, אבל לא באמת הרגשתי את זה. הרגשתי שהם פשוט שיחקו את הטרופ כרגיל, חוץ מפה ושם קריצות לכך שזה טרופ והכל. אבל אלו היו קריצות ולא המהות. לפחות כך הרגשתי.
אני חושבת שהדבר שהכי מפריע לי שפשוט לא הצלחתי להבין למה רבקה כ"כ מאוהבת בג'וש (וחלילה להם לחזור. הזוג הכי unshipable בהיסטוריה של הטלוויזיה. סתם. בטח יש כאלה שיותר, אבל ממש שנאתי כל רגע שהם היו ביחד). ג'וש תמיד הצטייר לי כילד קטן ודבילי שלא יודע מה הוא רוצה מהחיים שלו, ורוצה רק מה שהוא לא יכול לקבל. למעשה הם אולי טובים אחד לשני בזה שהוא דפוק ברמה גבוהה לשלה (אבל לא כמוה בכל זאת). ובלי קשר שהוא בכלל לא נראה טוב בעיני, אבל זה עניין של טעם.
במקביל היה את גרג שהיה מאוהב בה והרבה יותר שווה, שפשוט לא היה היגיון בזה שלקח לה כ"כ הרבה זמן ללכת על גרג. כאילו אם כל הקטע שלה היה שהיא מופנמת ופוחדת להתאהב, מיילא, אבל היא הרי לא עצרה את עצמה בג'וש, אז למה היא לא רצתה את גרג שהיה הרבה יותר חמוד וקל להתאהב בו? זה בעיקר הציק לי. זה ממש הרגיש כמו הטרופ של הבחורה שמאוהבת בבחור שלא טוב בשבילה, בזמן שיש אחד אחר שמאוהב בה. (גם כל השיר של "Settle For Me" - הייתי כזה- רציני? איך גרג הוא התפשרות על ג'וש? אני עדיין אוהבת את השיר הזה )
טוב כמו שאתה רואה אני עמוק בסדרה אז אשמח באמת לדבר עליה יותר בפורום (חבל שעדי לא רואה ).
אבל בעונה הזאת אהבתי כמה שזה נהיה ריאליסטי ופתאום מגלים את השיגעון האמיתי שלה (ראליסטי במידה, כי מישהו כזאת באמת הייתה מרחיקה מעליה את כל החברים שלה וגם נת'ניאל סביר להניח היה בורח במציאות ממישהי כזו, אבל אני אקח מה שאני יכולה לקבל).
הפרקים שהיא מאבדת את זה לגמרי ורבה עם החברים שלה ומנסה להתאבד היו אותנטיים בטירוף.
עוד דבר שמשדרג לי את העונה הזאת זה נת'ניאל. זה לא שאני מתה עליו (גרג עדיין עדיף) אבל אני יכולה להבין למה היא נמשכת אליו- הוא חתיך, והוא חמוד, והוא גם מאוהב בה, וכשאני מסתכלת מהעיניים שלה אני רואה מישהו שקל להתאהב בו. לא הצלחתי למצוא שום דבר כזה אצל ג'וש. ולכן אני פשוט הרבה יותר מזדהה עם הסיפור כי אני מבינה את המשיכה שלה, ואת הפחד שלה מצד שני (אני בכלל מבסוטה שנתנו לה את ההבחנה של אשיות גבולית כי זו בעיה מאוד קשה לאנשים להתמודד איתה, ובאמת בד"כ לא נותנים לזה שם, אלא רק מראים דמות מטורפת (אני מסתכלת עליך קאסידי, משיימלס ).

אולי כתוצאה מכך אני שמה לב שאני אוהבת יותר שירים העונה הזאת מבעונות קודמות.
בעונות הקודמות אהבתי בעיקר את כל השירים של גרג + השיר של אמא שלה + השיר שצוחק על המסורת היהודית (תזכרו שסבלנו).
אבל זהו בערך. בעונה הזאת לא שאני מתחברת לכל שיר. אבל ראיתי בצורה אובססיבית את שני החלקים של Who's The New Guy בימים האחרונים.
אבל אין ספק שבעיני השיר הכי טוב של העונה (בנתיים) לפחות זה Horny Angry Tango
וואי. חרשתי על זה כל כך ברמה שאני מכירה את השיר הזה הזה ברמת המילים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אנחנו באמת צריכים לדבר על הסדרה יותר '
אנחנו באמת צריכים לדבר על הסדרה יותר
05/02/2018 | 12:58
2
23
אני גם מאוד אוהב את העונה. עונה שעברה הייתי די קרוב לנטישה ואיך שהעונה הסתיימה בכלל לא אהבתי.
העונה הזאת באמת הייתה מפתיעה וטובה ובאמת נכנסו עמוק לתוך עניין המצב הנפשי שלה.

אני חושב שהיה סימון ברור שהסדרה מגיעה לסימן דרך מיוחד כשהיה פרק שהשם שלו היה Josh's Ex-Girlfriend Is Crazy.
זה שכל הדברים שהיא עשתה בעצם התגלו לכולם היה נוראי, אבל מהלך חכם של הסדרה.
גם בעוד בעונה 2 לא אהבתי את הקבוצת חברות בנות שנוצרה (ועוד עם ואלנסיה) אבל בעונה הזאת זה באמת הרגיש אמיתי ומשמעותי. באמת האמנתי לואלנסיה כשהיא אמרה כמה רבקה חשובה לה.

אני לא כל כך אנטי ג'וש כמוך. כמובן יש לו המון תכונות רעות, אבל גם יש לו תכונות טובות.
ואני ממש לא הייתי כל כך בעד גרג. יכלתי לראות אותה עם גרג, אבל גם הוא היה מלא בעיות.
אגב, אני עדיין מקווה שהוא יחזור לתקופה מסוימת בעתיד ויגלה שרבקה שכבה עם אבא שלו. זה נראה לי הדבר היחיד שהיא עוד לא סיפרה לאף אחד.

יש בסדרה המון שירים טובים, אם כי באופן כללי על הרטוב אני עובר הלאה מהר.
דווקא ממעבר על השירים אלו שאני הכי תקוע עליהם הם אלו עם אמא שלה:
where's the bathroom
וRemember That We Suffered - כן הוא היה חלק מעלילה מטופשת יחסית כשג'וש בא ופוגש את אמא שלה, אבל הקונספט אדיר.

*לגבי מה שכתבתי בהודעה קודמת התכוונתי שחשבתי שמשמעות המילה reprise זה "שורה חוזרת בשיר". כי היה זכור לי משהו לגבי חזרה.
וזה יצא מוזר בהודעה שלי ששמתי את האייקון אחרי זה. הכוונה הייתה צחוק מהשימוש במילה reprise בתוך השיר, לא צחוק מהטעות הבנה שלי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה לא שאני אנטי ג'וש '
זה לא שאני אנטי ג'וש
05/02/2018 | 14:40
1
24
טוב, בעצם אולי קצת כן. אבל זה לא כזה משנה, יש כל מיני דמויות שבכל מיני סדרות הם טובים כדמויות לסדרה (נניח הוא מזכיר לי קצת את ג'ואי מחברים לפעמים עם זה שהוא קצת טיפש ותמים). ולא הייתה לי בעיה עם ג'ואי. העניין הוא לא שג'וש נורא- אלא שבתור בחורה אני לחלוטין לא מוצאת שום תכונה שהייתה מושכת אותו אלי/גורמת לי לפתח עליו רגשות. (גם ג'ואי לעניין זה לא מושך אותי בכלל).
וכל המטרה של הסדרה זה להציג את המחלה של רבקה אבל גם להזדהות איתה בצורה מסויימת ולא לחשוב עליה כרק משוגעת. אני לא הצלחתי להבין את האובססיה סביב ג'וש. ממש לא. וזה פשוט הרס לי.
לגבי גרג- זה לא שאני אומרת שהם צריכים להיות ביחד. זה שאני אומרת שמהצד שלה אני לא מצליחה להזדהות עם חוסר האכפתיות כלפיו (בהתחלה) ודווקא עם האובססיה של ג'וש. גרג פשוט הרבה יותר חמוד. אני לגמרי רואה את עצמי מתאהבת בו במקומה. ושוב, זה לא אומרת שאני חושבת שהם צריכים להיות ביחד, אלא שפשוט היה לי מאוד קשה להזדהות איתה בעונות הראשונות עם האובססיה לג'וש (+חצי התעלמות מגרג).
את נת'ניאל אני אוהבת פחות מגרג, ובהתחלה עונה שעברה בכלל לא אהבתי אותו. האמת היא שהתחלתי לאהוב אותו כשהוא התחיל לאהוב את רבקה. שאני לא ממש יודעת מה זה אומר. הפואנטה היא שאני יכולה להבין אותה כשהיא פוחדת להיכנס לקשר איתו, שהיא פוחדת שהיא תהיה אובססיבית כמו פעם- כי אני יכולה להבין איך קל להידלק עליו וגם להתאהב בו אולי. במיוחד שהוא כזה חמוד אליה. אני דיי קרועה פה. אני רוצה שהם יהיו ביחד ואני גם מבינה את הפחד שלה- ונראה לי שזו ההרגשה שהסדרה רצתה שאני ארגיש - אז הפעם הם הצליחו.
(באמת אני לא יודעת מה לחשוב על הקטע שהיא שכבה עם אבא של גרג. מצד אחד זה היה להראות שהיא הגיעה לרוק בוטום, מצד שני גרג לא בסדרה ולאף אחד לא אכפת מזה, אז למה בעצם?).

כמו שאמרתי בהודעה הקודמת:"בעונות הקודמות אהבתי בעיקר את כל השירים של גרג + השיר של אמא שלה + השיר שצוחק על המסורת היהודית (תזכרו שסבלנו)"
תזכרו שסבלנו זה השיר שהתכוונתי, לא היה לי כוח לעבור לאנגלית. אבל כן הוא אדיר.
וגם "איפה השירותים" של אמא שלה מעולה. חרשתי עליו המון.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נשבע שאני קורא את כל ההודעה שלך '
נשבע שאני קורא את כל ההודעה שלך
05/02/2018 | 20:57
24
אבל איכשהו על שורה של "בעונות הקודמות אהבתי בעיקר את כל השירים של גרג + השיר של אמא שלה + השיר שצוחק על המסורת היהודית (תזכרו שסבלנו)" איכשהו דיגלתי כנראה. אני בטוח שקראתי את השורה לפני ואת השורה לפני, אבל כנראה איכשהו קפצתי מעל זאת.
או זה או שהסניליות שלי עולה דרגה...

העניין לגבי ג'וש הוא קודם כל טעם אישי. זה שג'וש לא לטעמך לא אומר שהוא לא לטעמה (ואולי את גזענית נגד אסייתים... סתם)
אבל יותר מזה העניין הוא שזה לא קשור לזה שג'וש לא מושלם דווקא בגלל שרבקה אובססיבית. האובססיה שלה נוצרה בגיל צעיר ואז כשהיא ראתה אותו שוב ברגע משבר בחיים שלה היא נדלקה חזק. אני חושב שמהשלב הזה זה לא משנה אילו פגמים היו בג'וש, זאת הייתה אובססיה. לא באמת בגלל שהוא חתיך או חמוד או נחמד או משהו אחר. אני חושב שגם אם הוא היה משמין או היא הייתה מגלה שהוא אדם מגעיל זה לא היה משנה את האובססיה.
ובגלל האובססיה זה לא משנה כמה גרג היה טוב או מתאים עבורה. בדיוק כמו שזה לא שינה כשהבחור ההוא טרנט שהוא חתיך הגיע. היא לא באמת ראתה אנשים אחרים.

הנה עוד שיר שאני אוהב מהעונה. לא מדהים, אבל אני אוהב את הרעיון וגם את הקטע של שירי שנות ה80.
*אגב, לא שגברים לא עושים הכללות עצומות לגבי נשים, אבל גם נשים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בייקאוף 2 פרק 1 אומייגאד '
בייקאוף 2 פרק 1 אומייגאד
04/02/2018 | 21:43
10
101
40 דקות שלמות - אודישן של מתמודד אחד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
לא יאמן, שיא חדש במריחת זמן מיותרת בריאליטי ישראלי!!

למה הם מעתיקים ממאסטר שף את הדברים הרעים והמעצבנים למה?

למה הם לא מבינים שרוצים קצב! רוצים התקדמות! רוצים לראות הרבה מנות והרבה משימות... די כמה אפשר לשמוע על קרוביהם המתים של מתמודדים?!!

עורכי ריאליטי ישראלים - למה אתם כל כך גרועייייייייייייייייייייייייייייים?!!!!!??!!?

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זו הסיבה למה אני לא רואה את זה'
זו הסיבה למה אני לא רואה את זה
04/02/2018 | 21:51
9
לצפיה ב-'אני מודה לך על ההודעה הזאת...חששתי שאולי טעיתי שלא צפיתי'
אני מודה לך על ההודעה הזאת...חששתי שאולי טעיתי שלא צפיתי
04/02/2018 | 22:38
4
46
ועכשיו אין לי ספק שעכשיתי בחירה נכונה...תודה שחסכת את זה ממני
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'רוזי, את חייבת לצפות'
רוזי, את חייבת לצפות
05/02/2018 | 16:13
3
36
מי אחר כך תפתח לי קישורים כל כך מפורטים על המתמודדים? עם מי אני אתכתב על התוכנית ואעביר רשמים?
זה לא מאסטר שף, האודישנים מאוד מתוקתקים, אפילו יותר מאשר אקס פקטור.
תאהבי את השופטים. תמותי על המתמודדים.
תני לזה הזדמנות, בסדר?

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אין לי זמן או כוח ואני לא אוהבת אפייה חחח'
אין לי זמן או כוח ואני לא אוהבת אפייה חחח
05/02/2018 | 20:16
2
31
חוץ מזה, הכמה פרקים שראיתי בעונה הראשונה השאירו חותם...
מזעזע...מעבירה לך את השרביט של פתיחת השרשור :)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תודה וחבל'
תודה וחבל
06/02/2018 | 10:46
1
26
והם חידשו את הפורמט. זה ממש לא אותו דבר
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'גם את האמריקאי לא אהבתי...אני פחות מתחברת לאפייה...'
גם את האמריקאי לא אהבתי...אני פחות מתחברת לאפייה...
06/02/2018 | 13:31
7
לצפיה ב-'זה לא מאסטר שף'
זה לא מאסטר שף
04/02/2018 | 22:53
1
50
זה יותר THE VOICE ששינה את פניי הריאליטי בישראל
גם מבחינת האודישנים העוורים
שפה אולי יש משהו טוב כי אחרת הילדה עם הציפורניים שהכינה שמן זית הייתה מורידה דמעה והיו מעבירים אותה על ריגוש
וגם מבחינת זה שהאוידשנים משלב שולי שלוקח שתיים-שלוש תכניות נהיה עיקר התכנית ועד שמגיעים לתחרות תכלס כבר לאף אחד לא אכפת

מאוד אהבתי בעונה הראשונה שלא היו אודישנים וישר עברו לתחרות
נראה לי גם פה אחזור לראות רק כשיגמרו
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'צודק, גם אני אוותר על המשך האודישנים ואחכה לתחרות.'
צודק, גם אני אוותר על המשך האודישנים ואחכה לתחרות.
04/02/2018 | 23:37
6
לצפיה ב-'מה???'
מה???
05/02/2018 | 16:02
1
29
על מה את מדברת? היו כל כך הרבה אנשים. כל אודישן בממוצע היה 10 דק'. טעימה עיוורת. החלטת השופטים. שלב ההכנה. פגישה עם השופטים. החלטת השופטים להמשך. היו לפחות 7 אנשים בפרק הזה.
הפרק היה מתוקתק מבחינת זמנים. לא הייתה מריחה הכל היה מדוד.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יכול להיות שלא ראינו אותה תוכנית '
יכול להיות שלא ראינו אותה תוכנית
05/02/2018 | 20:16
30
האודישן הראשון היה 40 דקות. אני כתבתי את זה בתסכול כשהגעתי לסופו (אחרי לא מעט הרצה קדימה).
נכון שאח"כ התעוררו טיפה, ועדיין כל מתמודד היה מריחה איומה: מספר על עצמו וה"סיפור העצוב" שלו... רואה את הטעימה העיוורת... מספר לנו כמה הוא במתח כשהוא צופה בטעימה העיוורת... מקבל את התשובה... הולך לאפות משהו... מספר לנו שוב על משפחתו וכמה הוא רוצה לזכות.. מכין ומספר... מגיע לשופטים... מספר להם למה הוא רוצה לזכות... טעימה... ביקורת... פרסומות.. תשובה... תגובה כמה הוא מאושר או כמה הוא מאוכזב..
לא יודעת, אותי התבנית החוזרת הזו שלא חוסכים לנו ממנה שום חלק בנאלי ושבלוני כל פעם ופעם מחדש... זה מייגע ברמות על.
אבל כשהתחרות תתחיל אני אחזור.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'SNL- נטלי פורטמן התארחה...היא כזאת חמודה.!!!!!'
SNL- נטלי פורטמן התארחה...היא כזאת חמודה.!!!!!
04/02/2018 | 22:41
2
51
אהבתי את הוויקנד אפדייט שהיה מצחיק כתמיד וגם המערכונים על טראפ היו טובים (אין על ע[אלר בולדווין)  ואישתו חחח

שמחה שהתוכנית חזרה אחרי פגרה קצרה..
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חזרה אחרי פגרה קצרה? '
חזרה אחרי פגרה קצרה?
05/02/2018 | 06:31
1
41
כל החודש האחרון היו פרקים.
היא עכשיו יוצאת לפגרה.

המערכון של פוקס בהתחלה עם טראמפ היה מעולה באמת וגם זה של מלאניה ושאר נשות הנשיאים.
היו כמה מערכונים שממש לא אהבתי - כמו זה עם החייזר שהתחת שלו זה הפרצוף שלו...
אבל סה"כ היה נחמד

הוויקאנד אפדייט כרגיל מעולה. אחד הקטעים הגדולים כשמייקל צ'ה אומר על איזה פוליטיקאי שהוא מגמגם כמו ג'וסט כשמייקל שואל אותו אם למשפחה שלו היו עבדים בעבר
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
05/02/2018 | 11:39
18
גם אני ממש לא אהבתי את המערכון עם הפרצוף תחת..לא מצחיק וסתם מטופש...
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מי עוד צופה בAltered Carbon? פרק 1X04'
מי עוד צופה בAltered Carbon? פרק 1X04
05/02/2018 | 08:39
4
49
הסדרה מאוד מגניבה, אבל מטריפה לי את הראש מכמות הדמויות, עלילות משנה, עובדות לגבי העולם הזה, העבר של העולם. ובין פלאשבקים, הזיות, VR ועוד קשה לדעת מה אמיתי. ועכשיו יש מישהו (האסייתי המסתורי) שיש לו יכולת להיות בערך בלתי נראה.

אז קצת יותר ברור עכשיו שבשלב מסוים בעבר כשהם התחילו ליישב עולמות אחרים הם גילו תרבות חייזרית ישנה שהם קראו לה The Elders ולהם היו העצים המוזרים האלו (שהיחיד כזה על כדור הארץ נמצאט בבית של בנקרופט). מהגילויים של ממצאי הElders האלו פיתחו את טכנולוגית הstacks שבעצם מאפשרת לחיות מעבר לגוף שנולדת בו.
אז כמה זמן לאחר מכן הייתה התקוממות כלשהי (The Uprising) שבה קבוצה שקראו לה הEnvoys לחמו נגד הממשל המרכזי. אם כי לא ברור בדיוק למה, אבל כנראה הם לא אהבו את מה שהstacks מאפשרים. אם כי זה לא בדיוק שיש רושם שהם היו נגד זה.

עכשיו קובאקס, האנווי האחרון (שכנראה לא הרגו לחלוטין כדי שלא יהיה קדוש מעונה) מוחזר כדי לפתור את תעלמות הרצח של אדם בן מאות שנים שבעצם עדיין בחיים כי הוא חי לנצח בזכות טכנולוגיה.
הקטע המצחיק זה שלעשירים האלו שחיים לנצח קוראים meths וזה בגלל הדמות מתושלח מהתנ"ך שבסיפור חי מאות שנים.

את קובאקס החיו כנראה בתוך הגוף (שרוול) של מישהו בשם רייקר שכנראה הופלל ברצח אמיתי (כי גם יש דבר כזה רצח לא אמיתי שבו רק רהורגים שרוול). לגוף הזה יש יכולות מיוחדות. ורייקר הזה כנראה היה שותף של אורטגה אבל על זה אני אגלה יותר בפרק 5.

מה עוד?
אה כן, מלון AI בסטייל אדגר אלן פו שמאוד תומך במראה מיושן, בחקירות סטייל פילם נואר ויעשה הכל כדי להציל את החיים של קובאקס כי הוא האורח הראשון שלו זה עשרות שנים.
ויש את הבחור ההוא שהבת שלו נרצחה (אבל לא לחלוטין כי הסטאק שלה עדיין קיים) והוא חושב שזה אשמת בנקרופט ומשהו חשוד בהחלט קורה שם.

יש כל כך הרבה שאלות באוויר. מעבר לחקירה לגבי מי רצח את בנקרופט, מה הקטע עם אורטגה (למה היא הסתירה גופה לכמה זמן?), מה בעצם היה הקטע של האנווייס האלו ומה היכולות המיוחדות שלהם בדיוק והכללים שלהם (יש יכולת להגיע למסקנות על ידי ספיגת מידע באופן אובייקטיבי ויש accept what is offered)

חוץ מזה אנחנו נחשפים לכל כך הרבה שימושים מוזרים בטכנולוגיה שיש להם:
קרבות למוות (למשל בין בעל ואישה) שהם חוקיים כי בסוף מקבלים שרוול חדש
מאסר בכלא דיגיטלי שבסופו מקבלים שרוול חדש
הורדה של זכרונות מסטאקס ומכירה בשוק השחור
עינוי וירטואלי
החזרה של אנשים מתים זמנית בשביל מסיבות משפחתיות
בת שיכולה לקחת סיבוב בשרוול של אמא שלה

ויש את כל הבעיות הדתיות כמו זה שנאו קתולים מסרבים לחזור לגוף חדש, אפילו כשזה לצרכי גילוי רוצח.

חוץ מזה יש את הדמות של קובאקס שאומנם עושה רושם שהוא בחור טוב מכל מיני דברים, אבל גם עושה רושם שהוא עדיין רוצח ללא חרטה.
נוסף לזה הוא כל הזמן מסתובב עם תיק גב ורוד
וכשהוא הוא בלי התיק או החולצה הוא מפגין גוף למות עליו
עם כל הכבוד לגוף החצי יפאני המקורי שלו, הוא קיבל שדרוג.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'עד פרק 5'
עד פרק 5
05/02/2018 | 17:23
2
21
ראיתית בינתיים חמש פרקים ואהבתי את זה. עד עכשיו התת ז'אנר הזה של המדע הבדיוני לא משך אותי אבל בגלל שזה נטפליקס החלטתי לתת צ'אנס וזה נגמר הזה שראיתי אותה עד אמצע הלילה אתמול .

הסדרה עצמה לא מרגישה כמו משהו של נטפליקס (או שאולי רק לי זה נדמה?) בגלל כול האלימות והעירום, אבל זה לא מפריע לי יותר מידי (וג'ואל קינמן עשה יופי של עבודה בחדר כושר לפני הסדרה התחילה ).

הקטע של תעלומת הרצח פחות מעניין, יותר מעניין מה שקרה עם הקבוצה הזאת של המורדים בעבר והמנהיגה שלהם שמדברת בקלישאות והעלילה של הבת שנרצחה(ליז). וכול טיול של קובץ' בעיר למעשה דיי מרתק רק כדי לראות את העיר ומה קורה בעולם הזה. ודווקא העומס של הדמויות לא מפריע לי יותר מידי ודיי קל לי לעקוב אחרי כול הפרטים.
אני לא בטוחה שאני אוהבת את הכיוון הזה של היחסים בין קובץ לאורטגה במיוחד אחרי שהם שכבו, כאילו מצאתי את זה דיי מטריד(לא שלא היו לפני כן קטעים מטרידים, הבת שמסתובבת בגוף של האימא, זו דוגמא טובה).

התיק הורוד . והגב של ג'ואל קינמן .
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ראיתי עכשיו גם את 5 '
ראיתי עכשיו גם את 5
05/02/2018 | 20:46
1
17
כן, הגוף של קינמן לחלוטין נחמד גם שיש מלא סצנות שלו בלי חולצה.

אני גם אוהב את פוץ חבל לי שאין יותר סצנות איתו.

היה די צפוי שקובאקס ישכב עם אורטגה בשלב מסוים. אבל הקטע בסוף עם גוסטווקר (זה שאי אפשר לראות במצלמות) שהתחזה לשוטר וכמעט הרג אותה - זה בא לי ממש בהפתעה.

יש את התעלומה של הבת שנרצחה (ליז) ויש את האישה שנפלה מגבוה. עוד לא ברור אם הן קשורות או כיצד.
אבל העלילה של הרצח של בנקרופט גם עניינה אותי, רק שעכשיו עושה רושם שזה פשוט היה הבן שלו שניסה לרצוח אותו כדי להחליף אותו. אבל האם באמת נפתר המקרה הזה כבר באמצע העונה? מרגיש קל מידי. ואולי בכלל הושתלו הדברים בבית של הבן.

אני גם מאוד רוצה לדעת יותר על הקבוצה של המורדים מהעבר.

המראה של העיר באמת מגניב. לקח לי זמן עד שקלטתי שחלק מהעיר זה פשוט על הגולדן גייט ברידג'.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
05/02/2018 | 21:00
14
הסצנות של ג'ואל קינמן במקלחת .

הקטעים של המלון באמת מגניבים .

אני חשבתי שאורגטה וקובץ' ישכבו בשלב מוקדם יותר ואז התברר שהגוף שלו היה שייך לחבר שלה שמת ולא יודעת זה נראה לי מוזר מידי. והסצנה המעלית באה לי בהפתעה והיא הייתה נוראית בברוטליות שלה.

ליז והאישה שנפלה(ואולי גם הזאתי שנרצחה בגלל קובץ') קשורות בטח לבית זונות הזה שהן עבדו בו ואני עדיין חושבת שאולי זה כן קשור לבנקרופט. והקטע שהבן שלו הרג אותו כדי לתפוס את המקום שלו הרגיש לי אדיפאלי משהו. ועוד דבר שלא הבנתי בקשר למשפחה של בנקרופט זה למה הוא לא נותן לילדים שלו לגדול או משהו כזה?

הם אמרו באיזה שלב בפרק הראשון שקובץ' היה כלוא באלקטרז אז תיארתי לעצמי שהעיר עצמה היא הגירסא העתידנית של סן פרנסיסקו.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נהיה לי כאב ראש רק מלקרוא את זה '
נהיה לי כאב ראש רק מלקרוא את זה
05/02/2018 | 23:31
9
לצפיה ב-'MACGYVER 2X14'
MACGYVER 2X14
05/02/2018 | 09:47
2
20
אז פרק 14
אז בהתחלה מדברים על זה שג'ק לא יוצא לדייטים, מענין למה...
ו מסתבר אחת הזהויות המזויפות של ג'ק מקבלת חיים משלה בניו אורלינס, כי  הם אוהבים לאכול טוב כנראה(לא, באמת יש צילומים של אוכל שנראה ממש טוב)
מסתבר שמישהי(נוכלת פשוטה) מתחזה לאישתו של ג'ק  בגלל...כסף? ובעלילת הצד של השבוע בוזר שולח הודעות מוצפנות לחברה החדשה שלו...
ג'ק פוגש את הנוכלת המקסימה(?)  פושעים שעצבניים על הזהות המזויפת של ג'ק  מנסים להרוג אותם,מה שכמובן מקרב אותם , ג'ק כמעט נשרף למוות (אבל לא) ובסוף  היא הופכת ל CATWOMAN TO HIS BATMAN והמבין יבין
אה כן, וג' ומקגייור כמעט מתים בתוך שירותים ניידים...כן זה קרה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן זה היה פרק חמוד ונחמד'
כן זה היה פרק חמוד ונחמד
05/02/2018 | 13:47
1
13
מחכה לפרק של מק השבועי שישודר או היום או מחר. לא סגור מתי משדרים אותה.

ואני מוחה - 3-4 פרקים בלי איסבל לוקאס!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
05/02/2018 | 14:01
11
נכון...מענין אם מעלימים אותה...
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'MACGYVER 2X15'
MACGYVER 2X15
05/02/2018 | 10:55
1
16
אז קודם כל מק גרוע ב פנטומימה
דבר שני ג'ק טועה ו REBOOT לא תמיד גרועים(בדיחה עצמית), עכשיו שסיימנו עם זה, לעלילה
אחד מהעובדים של מורדוק מסגיר אותו,לא, האמת היא שכולם מסגירים  אותו בשביל 10 מיליון דולר (וג'ק היחיד שרואה את המלכודת כאן...הוא ואני)
הם משיגים את מורדוק,א-ב-ל , המורה \מנטור שלו מנסה להרוג אותו כי כולם שונאים אותו, הם מצילים אותו\הוא מציל את מק
בסוף הוא הולך לפגוש את הבן שלו, בורח ,רוצח אנשים עם מחדד(והוא חוסך מהבן החמוד שלו את הטראומה, אז הוא לא לגמרי מפלצת,או לפחות הוא לא רוצה שהבן שלו יראה בו מפלצת)...ובא לבית של מי שמכר אותו וכנראה מענה אותו למוות כי...עלילה

לסיכום, אני שונא את מורדוק
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
05/02/2018 | 12:32
23
קיבינימט איתי
השחקן ששיחק את המנטור שלו
הוא  המורדוק מהסדרה הישנה!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'this is us -עונה 2 פרק 14 '
this is us -עונה 2 פרק 14
05/02/2018 | 13:15
7
52

כל הפרק לא הפסקתי לבכות!
באמת סדרה מדהימה! 
איך היא יכולה להפוך משהו כל כך צפוי -שמודעים אליו כל רגע ודקה בסדרה ובפרק-
ועדיין להכות אותך בתדהמה!  
(ככה זה המוות-אנחנו מודעים אליו ובכל זאת...)
סדרה מפתיעה בעומק שלה. וההפתעה באה בגלל זהיא כל כך מרגשת וקיטשית.
עומק הרי בא בד"כ בסדרות ציניות, מתוחכמות וקרות. פה סדרה "אמריקאית", מרגשת וקיטשית ,ובכל זאת עם תובנות אמיתיות על החיים.

המשחק של  מנדי מור (רבקה-האימא) היה יוצא מן הכלל! איך שהיא קיבלה את הבשורה....ממש ראו את כל 5 השלבים של התמודדות עם מוות על הפנים שלה...

והקטע עם טס- שגדלה ועובדת באומנה-עשו את זה שוב! עוד פעם השתמשו בטריק של מסע בזמן, וזה הצליח! השחקנית הבוגרת כל כך דומה לשחקנית הצעירה....

כבר אמרתי שלא הפסקתי לבכות כל הפרק?!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
05/02/2018 | 15:03
3
35
זהו? ג'ק מת? אז איך הוא מת? שלפחות את זה אני אוכל להרגיע מלבי הדואב והעצוב.

(סתם, לא. אבל בכל זאת, באמת מסקרן איך הוא מת.)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אז ככה... הגרסה הארוכה '
אז ככה... הגרסה הארוכה
05/02/2018 | 18:21
51
ג'ק מתעורר ועשן נכנס בדלת חדר השינה, הוא פותח את הדלת והבית עולה בלהבות.
הוא קורא לרנדל וקייט להעיר אותם (קווין לא ישן בבית), ואומר לרבקה לקשור סדינים ושמיכות. הילדים ערים, ג'ק מזנק במסדרון הבוער אל החדר של רנדל ,עוטף אותו ומביא אותו בבטחה לחדר שינה שלו ושל רבקה.
הבאה בתור זו קייט.הלהבות מתגברות...הוא מגיע אל חדרה דרך הלהבות, הוא עוטף אותה במגבת רטובה לוקח את המזרן שלה כמגן. היא נמצדת אליו מאחורה והוא שם על עצמו את המזרן כשהוא אוחז בו בצדדים, היד שלו נשרפת.

מהחדר שינה של ההורים הם יוצאים מהחלון, ומשתלשלים החוצה עם סדינים שג'ק מחזיק וקושר אל כל אחד. כולם למטה מלבד ג'ק. הנביחות של הכלב נשמעות, קייט בוכה וצועקת..ג'ק מתלבט ובסוף  נכנס פנימה...רבקה והילדים צורחים כשהלהבות פורצות בחדר השינה רבקה רוצה לרוץ אל הבית אך רנדל מרסן אותה... הכל אבוד ...רבקה והילדים צורחים ובוכים בייאוש..מסתכלים על הבית הבוער ולא מאמינים...זהו זה נגמר...
אבל אז נפתחת דלת הכניסה של הבית וג'ק יוצא עם הכלב ועם שק בו אלבומים, קלטת שצילם את קייט שרה את השיר שחיברה והשרשרת של רבקה.
כולם נאנחים ולא מאמינים..

ג'ק בבית החולים עם מסכת חמצן עליו, רופא נחמד בודק אותו, אומר לו למרוח קרם על היד כל שעתיים, שישאר עם המסכה ושחשוב לעקוב אחריו. רבקה אומרת לג'ק שהיא הולכת להתקשר אל מיגל -שם הילדים נמצאים לדבר איתם, להזמין חדר במלון, ולקנות חטיף במכונה .... ג'ק מסתכל אליה ,בהתרגשות ,נראה שהוא יאמר משהו אוהב, אבל הוא מחייך ואומר "את מסתירה לי את הטלוויזיה" (its sunday football) רבקה מחייכת והולכת.

רבקה מנהלת שיחות טלפון (בטלפון הציבורי) עם המלון -מסבירה איזה חדרים היא צריכה, ואז עם קייט-שואלת אם כבר גילתה איפה קווין...בינתיים רואים אחות קוראת לרופאים לבוא לחדר של ג'ק, אור חירום מהבהב, כולם רצים בהיסטריה... לרבקה אין מושג מה שקורה מאחורי גבה, היא לא שמה לב (ומבחינתה הכל בסדר) היא הולכת למכונת חטיפים ומוציאה חטיף שוקולד.

הרופא הנחמד בא אליה חיור והלום, "גב' פירסון ,אפשר לדבר?" רבקה לא קולטת את מצב הרופא ומתבדחת על החטיף שקנתה ועל כך שהיא רעבה. הרופא מסביר שהחשש הכי גדול במצב של שריפה שהעשן הרב ששואפים יעמיס את הריאות והלב.. רבקה מהנהנת ,לא מבינה מה הוא רוצה ממנה...הרופא:  " אני מצטער, ג'ק חווה התקף לב...איבדנו אותו"...רבקה לוקחת ביס  מהחטיף ,בוהה באויר לא מבינה...הרופא:" גב' פירסון ג'ק מת"...רבקה לא מבינה, שואלת את הרופא אם הוא לא זוכר שהרגע דיבר איתם... הרופא מנסה להסביר, רבקה מתעצבנת ואומרת לרופא שהוא יצא מדעתו ושיתרחק ממנה... היא צועדת לכיוון החדר של ג'ק, אומרת "ג'ק ,אתה לא מאמין...מה קורה פה..ג'ק..." היא עומדת בפתח החדר, בזכוכית הדלת משתקפת גופתו של ג'ק מתה על המיטה...
רבקה מתמוטטת בבכי עולים בראשה זכרונות של ג'ק והילדים...

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הגרסה הקצרה '
הגרסה הקצרה
05/02/2018 | 18:23
1
37
ג'ק הציל את כולם,, והתעכב להציל את הכלב של קייט ,אלבומים, קלטת של האודישן של קייט ושרשרת. הוא ניצל מהשריפה וכולם חשבו שהוא בסדר, אבל בגלל שהתעכב כל כך ושאף המון עשן, הריאות והלב שלו קרסו,חווה התקף לב ומת. 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תודה.'
תודה.
05/02/2018 | 20:26
35
מת סופר הירואי שכזה.

בכל מקרה הוא עדיין ימשיך בסדרה. בטח בזיכרונות של כולם או משהו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'איזה פרק...'
איזה פרק...
06/02/2018 | 12:10
30
yes פרסמו שהפרק יעלה ל-VOD מיד אחרי שידורו בארה"ב וגם שבערב הוא ישודר ביס דרמה אבל למרבה הצער זה לא קרה. היום בבוקר גיליתי אותו ב-VOD וצפיתי בו לפני שיצאתי לעבודה - התפרקתי לחלוטין במשך 44 דקות!

הידיעה שאתה הולך לצפות במוות של דמות כמו ג'ק זה משהו שאי אפשר להישאר אדישים לגביו - איזה רצף עצוב של סצנות סיפקו לנו התסריטאים. מהרגע שהפרק התחיל פשוט בכיתי כמו ילד קטן. כשראיתי שג'ק הצליח לצאת מהבית אחרי שהוא הציל את הכלב - משהו שלכשעצמו גורם לי לבכות כי בעלי חיים זה אחד הדברים הטהורים שקיימיים - התחלתי לתהות איך בעצם הוא עומד למות, ואז הגיעה הסצנה הנוראית הזו בבית החולים.

לראות את רבקה מדברת בטלפון, לא מודעת לחלוטין למה שקורה מאחוריה ברקע של המצלמה, ואז מקבלת את הבשורה מהרופא אבל ממאנת להאמין למה שהוא אומר לה. ואז היא נכנסת לחדר של ג'ק, והוא שוכב חסר חיים על המיטה. ואנחנו אפילו לא רואים אותו, רק את ההשתקפות שלו בדלת. והיא בוכה. ואני בוכה. וההרגשה היא כאילו בנאדם שאני מכיר הלך עכשיו לעולמו. ואז היא מבשרת את בשורת האיוב הזו למיגל, ואחר כך לילדים שלה. ופשוט אי אפשר להפסיק לבכות! מה עבר לתסריטאים האלה בראש?!!?!?! ריסקו אותי לגמרי!

הפתעת הפרק מבחינתי הייתה הפלאש-פורוורד שהוכנס לפרק בצורה מבריקה. לחשוב שרנדל מדבר עם טס על כך שייתכן וילד אומנה חדש יגיע אליהם בקרוב, ובמקביל לראות שבאמת קורה כזה דבר, רק כדי לגלות שהילד הזה מדבר עם טס המבוגרת! וואו! קו זמן חמישי! בעתיד! זה הופך את הסדרה לעוד יותר מסקרנת. 

אני סקרן לראות איך העונה תמשיך מפה ואיך תיראה העונה השלישית. התעלומה סביב מותו של ג'ק נפתרה, אבל הרי ברור שהוא עדין יופיע בסדרה ושיש הרבה אירועים מהעבר שטרם הוצגו. אני גם סקרן לראות איך הסצנות מהעתיד ישולבו בהמשך. איזה כיף שהיום בלילה יש עוד פרק
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוקי אוקי '
אוקי אוקי
06/02/2018 | 23:12
36
בכיתי כמו תינוקת כל הפרק,עם פאקינג טישו צמוד, אז כנראה שבאמת היה פרק טוב. וזה אחרי שרוב העונה הייתה די מעפנה.
כמובן שגק מת פחות או יותר כמו שציפינו, בגלל שהוא הציל את הכלב (ועוד כמה דברים), אבל אי אפשר שהוא ימות כבר בתחילת הפרק אז הוא יצא מזה ונראה דווקא בסדר. אז הנחתי שהוא ימות משאיפת עשן בהמשך. אבל אני שמחה שלא משכו את זה ממש לדקה האחרונה של הפרק. ובגלל שידעתי שהוא הולך למות כל סצנה שלו בפרק כמעט גרמה לי לבכות, וכמובן גם הרגע שרבקה גילתה. זה באמת היה טוב איך עשו את הקטע הזה שהיא בטלפון כשברקע הרופאים בפעולה ואנחנו יודעים מה קורה והיא לא. טוב אורן סיכם את זה יותר טוב ממני. קיצר כל הכבוד להם, גרמו לי לייבב כראוי. במיוחד שכמו שאמרת מרגריטה שידעתי בדיוק מה הולך לקרות ובכל זאת זה הכה אותי בתהדמה.

מנדי מור באמת שיחקה ממש טוב הפרק!

וכן הצליחו ממש להפתיע אותי עם הפלאשפורווד הזה בסוף. לא ראיתי את זה בא בכלל. ואז גם קלטתי כמה השחקנית המבוגרת דומה קופי לילדה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
07/02/2018 | 22:20
16
כן ברור שגם אני בכיתי... פרק כואב מאוד ועשוי היטב, כמובן משחק משובח של מנדי מור כפי שכתבתם, היא נפלאה.
וגם מילו ונטימיגליה (או איך שכותבים את זה)
אבל אני שמחה שעברנו את זה... כי זה קצת סוחט רגשית, ודי, בא לי כבר שנתקדם, ואני ממש שמחה על הטוויסט שאולי יוביל אותנו לעוד סצינות מהעתיד עם הדור הבא.
עשו את זה יפה ומרגש.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בייק אוף עונה 2 פרק 1'
בייק אוף עונה 2 פרק 1
05/02/2018 | 16:09
132
לצערי קיבלתם רושם מוטעה לגבי התוכנית.
היה מדהים. תוכנית כיפית וקלילה עם המון ידע על עולם הקונדיטורה.
השופטים מקסימים. כל אחד הוא עולם. נהניתי לראות אותם. נהניתי לשמוע אותם.
קארין היא אדם טוב. היא רוקדת את הריקוד השמח שלה שהיא נהנית ממנה. זה ממש מרענן לראות אישה שחשה כל כך משוחררת בטילוויזיה. יש את מאיר אדוני, כפרה עליו, שהוא באמת מבין גדול גם בבישול וגם בקונדיטורה.
ויש את אסטלה שהיא מגיעה מהעולם הרוסי. שם הכל חייב להיות מדויק והיא בוחנת את המנות ממבט מאוד מדקדק וקפדני. הכל חייב להיות לפי הספר. לגמרי מנטליות רוסית.
המתמוודים הביאו מנות מדהימות ויוצאות דופן. ובהחלט היה תענוג. לא הרגשתי איך הזמן עובר

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ארץ נהדרת '
ארץ נהדרת
<< ההודעה הנוכחית
05/02/2018 | 22:31
9
54
הפאנל הראשון על הכנסת היה מעולה...אני מתה על החיקוי של אורן חזן (את המקור אני פחות אוהבת חחח). סתיו שפיר וחנין זועבי מעצבנות כמו המקור אז כנראה שגם הן היו מוצלחות. וכמובן שרק סופר נני יכולה להסתדר בגנון כמו הכנסת..
ממש אהבתי את השמלה שניקול לבשה מישהו כבר קנה את הספר שלה?...חחח

אהבתי גם את "עוד כותרות"..אני מקווה שאיוב או איך שלא קוראים לו, יקבל את העונש עליו הוא המליץ למי שעושה פייק ניוז...
הקטע עם שרה כבר שחוק...עינב, אוי עינב כנ"ל רני...

המערכון עם חוק המרכולים ולפיד היה ממש מצחיק!!! הייתי בטוחה שלפיד בשלב הדתי.. לפחות מישהו קונה את הספרים שלו..בקיצור, הוא התחזק והתחלש :)
גם צחי מהליכוד ודרעי היו טובים וצבועים כו המקור...

המערכון על התנים/ינשופים/כסאות המנהלים לא היה מצחיק :/

הקטע  על הישראלים שמצליחים בחול היה טוב...שירי הצחיקה אותי, באמת זה נשמע כאילו היא שרה רק שיר אחד חחח (מסתבר שהיא לא הספיקה לעבור על התסאיט חח) זה בהחלט הישג מרשים וכל הכבוד לה ולמרות שאני ממש מופתעת שהיא נבחרה לתפקיד כזה, מורידה בפניה את הכובע
את אייל אני לא סובלת והוא מספיק לי במאסטר שף אבל מודה שהיה מצחיק..אבל סתיו וצבי היו מעולים!!! אסי כהן ממש מצחיק הקטע שהוריד את הכיפה או מה שזה לא יהיה וחשף את ההזהות שלו.. כמו סופרמן וקלארק קנט שכל מה שמבדיל בינהם הוא המשקפיים חחח
מה הקשר של רני רהב לאיי מרשל??? שמעתי על זה כבר אבל זה עדיין עשוי..
את שימי בכלל לא זיהיתי...

גם המערכון עם אגס היה טוב...

הטורטלים היו חסרים אבל אבי פרטוש פיצה על זה.!!!! אני מתה עליו!!!! הוא פשוט קרע אותי מצחוק

הקטע עם המשפטים היה מיותר לדעתי...בטח הרוב פה אהבו 

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'גם לדעתי הקטע של המשפטים מיותר'
גם לדעתי הקטע של המשפטים מיותר
05/02/2018 | 23:35
1
39
גם שבוע שעבר, לא הבנתי מה הפואנטה בו, וזה חופר.

הפנאל הראשון היה הכי טוב, רק ששוב לא היו כתוביות

המערכון על הכסאות מנהלים היה ממש מטופש אבל גם מצחיק בצורה מוזרה

החיקוי של שירי האמת ממש לא היה דומה לה, לא במראה ולא בדיבור, היא לא כזאת בכלל אני חושבת, לא שממש ראיתי אותה לאחרונה. איך שהם עושים את איל שני ממש מצחיק. ובכללי הפנאל הזה היה די מצחיק יחסית לפאנל שני בתוכנית שזה תמיד בנושאי בידור ופחות טוב יחסית לראשון הפוליטי שהוא תמיד יותר טוב.

הקטע עם אבי פרטוש - מה שהוא אמר היה מצחיק, אבל הרגיש לי שהמבוגרים בקהל לא כזה הבינו את הבדיחות שלו אז זה היה קצת מביך הפעם.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני שמחה שאנחנו מסכימות על הרוב :)'
אני שמחה שאנחנו מסכימות על הרוב :)
06/02/2018 | 06:35
2
לצפיה ב-'פרק ממוחזר '
פרק ממוחזר
06/02/2018 | 00:11
2
46
את הפאנל הראשון הם שידרו לא מזמן עם יאיר נתניהו במקום שלושתם אבל הפואנטה אותה פואנטה וזה היה הרבה יותר מצחיק בפעם הראשונה

יאיר לפיד ודרעי גם היה ממוחזר, הם עשו מערכון כמעט זהה עם פואד, דן שכטמן והבחירות לנשיאות לפניי כמה שנים, רק ששם הייתה את סבתא פורטונה שהוסיפה עניין, פה זה היה תפל

הרעיון של כסאות מנהלים נטושים היה בתכנית רדיו של טייכר וזרחוביץ' גם לפניי כמה שנים טובות

המשפטים מיותר
בכלל, נראה שמדיי פעם לזרחוביץ' יש איזו דמות והוא רוצה לעשות עליה נסיון בארץ נהדרת, לפעמים זה עובד כמו ראובן, לפעמים זה מאוס
בכלל, צריך להנמיך אותו בכמה רמות ולהראות קצת יותר מברלד שכמעט נעלם לגמריי

פאנל השני היה מוצלח
ופעם ראשונה שאהבתי מערכון עם טום יער
הקואצ'ר גם היה טוב ואני בדרך כלל ממש לא אוהב את הקטעים עם העמך של סמו
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'דווקא אני מאוד מתחברת לקטעים של סמו...הוא ממש מצחיק אותי...'
דווקא אני מאוד מתחברת לקטעים של סמו...הוא ממש מצחיק אותי...
06/02/2018 | 06:36
1
24
חלק ממוחזר כי אי אפשר להמציא את הגלגל מחדש כל פעם...גם הפרשות ממוחזרות...
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הפרשות דומות'
הפרשות דומות
06/02/2018 | 15:49
25
אבל אפשר להציג אותם בצורה שונה
למשל במקום עוד פעם סופרנני ש"חוטפת את הג'ננה" היו יכולים להביא את אלון גל או את אסף גרניט על תקן אלו שיעשו סדר
או שהיה אפשר להסתדר רק עם שלושתם כשאייל מנהל את הדיון והם עוקצים אחד את השני וזה גם היה בסדר גמור

כמו שאמרתי זה נראה בעיקר בגלל זרחוביץ' שנמצא גם בצוות הכתיבה (היה עוד לפני שנהפך לשחקן שם), יש לו דמויות שהוא פשוט נהנה לעשות ולחזור עליהם ודוחף אותם לתכנית גם אם אין צורך
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הקטע של המשפטים מרגיש לי כמו'
הקטע של המשפטים מרגיש לי כמו
06/02/2018 | 00:42
3
39
אחת מהאופציות:
או שמסתתרת שם איזו חידה שהם מצפים מהצופים לפתור
או שהם מנסים ממש בכוח להכניס ביטויים חדשים לסלנג בצורה מאולצת
או שהם עושים עלינו איזה ניסוי פסיכולוגי

אחרת אין הסבר לקטע חסר הפואנטה הזה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לדעתי זה פשוט משעמם חחחח'
לדעתי זה פשוט משעמם חחחח
3
לצפיה ב-'אני חושבת שזה מה שnoamlah אמר'
אני חושבת שזה מה שnoamlah אמר
06/02/2018 | 19:30
1
27
אני לא מקשיבה לתוכנית של זרחוביץ', אבל אני מניחה שזאת עוד דמות מהתוכנית שלו שכנראה ברדיו יותר עובדת מאשר פה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חיובי!'
חיובי!
07/02/2018 | 04:04
13

שיפסיקו לערבב בין התכניות!!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוזזזז סוף עונה 3 קצת ארוך+פינה חדשה'
אוזזזז סוף עונה 3 קצת ארוך+פינה חדשה
06/02/2018 | 00:39
9
22
אז הפרק התחיל די מעפן אבל ככל שהתקדם הוא ממש השתפר!!
- ערב חג המולד באוז, ולמעשה גם סוף המילניום.
- סיסטר מארי אומרת למיגל שיוג'ין וטינה ביקשו להפסיק את ההידברות איתו, ומבקשת ממנו לגלות לליאו מי אנס את הבת שלו, וכשהוא מהסס היא אומרת לו שהוא צריך כבר "לבחור".
ואז הבנתי שכנראה אחד הדברים שהפריעו לי בדמות שלו זה שהוא באמת לא בוחר ותמיד מתנדנד, ובלי יותר מדי עמוד שדרה.
מיגל רוצה להיכנס לבידוד כמה שיותר מהר כי הוא פוחד על חייו, וכשריקרדו מגיע לחסל אותו,
מיגל מצליח להרוג אותו קודם, ואז מושלך לבידוד. לאחר מכן הוא גם מספר לליאו שריקרדו הוא זה שאנס את הבת שלו...
- שירלי מקבלת דחייה להוצאה להורג אולם לא מעוניינת בכך, וסיסטר מארי מתערבת ודורשת שיעבירו אותה לטיפול פסיכיאטרי (מקווה שכבר סגרו את הסיפור המיותר הזה)
- כל המעורבים בקטטה שהתרחשה בסוף הפרק הקודם משתחררים מהבידוד/מהבי"ח.
- קלר וביצ'ר נפגשים, וביצ'ר אומר לו שהוא אמר למקמנוס שהוא רוצה שהם יחזרו להיות שותפים לתא.
חייב לציין שקלר משחק ממש טוב (בעיקר כשהוא מגלם את הבחור המאוהב) ושביצ'ר ממש השתנה לי (לא רק חיצונית), מרגישים שמשהו באופי שלו גם השתנה ממש...
- דיאן וקלייר מתקוטטות, ואח"כ מקמנוס טוען שהן התקוטטו עליו (תנוח), ומאשים את ליאו שהוא מגן על האסירים השחורים.
- ליאו מעוניין לדחות את קרב האגרוף האחרון (בין סיריל לקאן) אבל ריאן משכנע אותו לקיים את הקרב, אולם ליאו מסכים רק בתנאי שלא יהיה קהל.
- ניקולאי משתנקר על ריאן שהוא מסמם את היריבים של סיריל, וריאן נתפס (אבל יחסית ניצל כי מרפי והוא קרובים יחסית).
ריאן וסיריל נפגשים עם אבא שלהם, שאף מכה את סיריל המסכן
ואז כמובן שמגלים שהכול חלק מתוכניתו של ריאן, לעזור לסיריל לנצח בקרב.
סיריל אכן מנצח בקרב, אלא שהוא גורם לקאן מוות מוחי, ואשתו מחליטה לתבוע את בית הכלא.
חייב לציין את המשחק המעולה של האחים אוריילי!!
- סעיד מתחיל לקלוט את גלי השנאה בכלא בין השחורים ללבנים ומשתף בכך את ביצ'ר.
- שילינגר רוצה לאחד את כל הלבנים ופונה אף לביצ'ר וקלר.
- אוגוסטוס מושלך לבור, ואדביסי מתסיס את השחורים.
מה שיוצר את הסצינה החזקה כשהשחורים צועקים- שחררו את היל!
בעוד הלבנים צועקים בחזרה- סתמו את הפה!
- קלייטון שהושפע מדבריו של אדביסי אומר לליאו שלא ישכח את אחיו השחורים, ובתגובה לכך ליאו מפטר את קלייטון ההמום.
- עוד סצינה מקסימה כשמראים את האסירים מאחלים כל אחד שנה טובה, וסוף סוף האיחוד המחודש בין ביצ'ר וקלר (כאלה מהממים).
- הפרק מסתיים כשאדביסי מגלה שקלייטון העביר לו אקדח.

פינת הקטעים המשעשעים בפרק
- לפני שמורידים ל-המשורר והפצוע השני שנכוו בכל הגוף (לא זוכר איך קראו לו) את התחבושות, מראים אותם מנופפים לשלום לסעיד בצורה ממש מצחיקה כשהם שוכבים במיטות שלהם
ואח"כ כשמורידים להם את התחבושות וחלק מהעור שלהם לבן ("אולי עכשיו אני אצליח לעצור מוניות" )
- הרננדז וריצ'י מנסים לשכנע את אדביסי להירגע כי עסקי הסמים נפגעים מכל נעילות התאים,
ואז אדביסי אומר להם שיש דברים יותר חשובים מסמים ומכסף,
אז הרננדז אומר- "יותר חשובים מכסף? הוא שוב מטורלל" )
- וקטע אחרון, כשמרפי מחליט להחרים את כל החוברות של האסירים, ריאן מתחיל לעשות כל מיני פרצופים
בזמן שמרפי מדבר וזה קרע אותי
טוב יש מצב שאלה קטעים שהצחיקו רק אותי, אבל לא נורא...
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
06/02/2018 | 07:11
6
10
איזה כיף שסיימת עונה שלישית!

עוד שתיים TO GO.

וקח בחשבון שעונה 4 היא ארוכה יותר מהרגיל כי יש לה שני חלקים - 8 פרקים חלק א' ועוד 8 פרקים חלק ב'. יחד זה 16 פרקים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן אני יודע שעונה 4 יותר ארוכה... אבל אין סה"כ 6 עונות?'
כן אני יודע שעונה 4 יותר ארוכה... אבל אין סה"כ 6 עונות?
06/02/2018 | 10:31
5
11
יענו עוד 3 TO GO?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זכרתי 5 משום מה '
זכרתי 5 משום מה
06/02/2018 | 12:17
10
הזיכרון שלי מעל בי בבוקר.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בקיצור אתה אפילו לא בחצי אבל לדעתי אתה בדיוק בתקופת השיא'
בקיצור אתה אפילו לא בחצי אבל לדעתי אתה בדיוק בתקופת השיא
06/02/2018 | 13:47
3
24
ומצטערת אם זה נחשב ספוילר... זאת רק דעתי.
בכל אופן מעכשיו ככל שתתקדם נראה לי שאולי יהיה לי קל יותר להגיב לך (כי לפעמים קשה להגיב מפרספקטיבה של מישהו שכבר ראה את ההמשך, הפרקים האחרונים שראית היו כאלה בשבילי ולא היה לי משהו להגיד חוץ מ"").
מעניין מה שכתבת על זה שביצ'ר עם השיער הקצר מרגיש שונה. אולי יש בו משהו החלטי יותר? (וכהרגלו - זה הולך לכל הכיוונים?)
תנשום עמוק לפני הפרקים הבאים. 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מתקרב לחצי חחח'
מתקרב לחצי חחח
06/02/2018 | 13:59
1
15
לא יודע אם יש בו משהו יותר החלטי...
אולי יותר שלו (מלשון שלווה)?
בכל אופן יהיה ממש כיף אם מעכשיו תוכלי להגיב חחח
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' מעניין...'
מעניין...
07/02/2018 | 00:38
11
שלו והחלטי נראות לי תכונות עם הרבה השקה ביניהן אז נשמע הגיוני 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'והמשפט האחרון שכתבת מלחיץ קצת חח'
והמשפט האחרון שכתבת מלחיץ קצת חח
06/02/2018 | 14:00
2
לצפיה ב-'חלק מהקטעים המצחיקים שציינת אני זוכרת '
חלק מהקטעים המצחיקים שציינת אני זוכרת
06/02/2018 | 19:36
1
16
והם באמת מצחיקים וחלק אני לא זוכרת אבל הם נשמעים מצחיקים

האיחוד של טובי וקלר ונשיקהההה סופסוף (ואמיתית! בלי שאחד הצדדים בעצם זומם תוכניות מרושעות)

אוף ממש קשה לי הקטעים שריאן מנצל את סיריל בשביל האגרוף. הוא כ"כ מקסים איתו מצד אחד, ומצד שני מנצל אותו אפילו שזה ממש פוגע בו. נגיד הקטע שאמרת עם אבא שלהם.

אני לא הרגשתי שמיגל חסר עמוד שדרה. הוא תמיד הרגיש לי דמות מאד טרגית.

שירלי מתישההההה

וקלייטון

טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
06/02/2018 | 23:11
8
כן זה באמת מבאס שריאן מנצל את סיריל, אבל מצד שני רואים שהוא באמת אוהב אותו
(גם בסוף הפרק הזה).

יכול להיות שמיגל הוא דמות טרגית, ופשוט חסר מזל...

שירלי לגמרי מתישה וגם קו העלילה שלה. ביוש! לא נתגעגע
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' Lucifer S03E14 '
Lucifer S03E14
19
לוציפר ממשיך לנסוץ לעזור לפירס (קיין) למות. הוא מחליט להתייעץ עם אמדיאל והוא מסרב כי תפקידו לשמור על לוציפר מעצמו...אמדיאל ופירס נפגשים ופירס מאשים את אמאדיאל שהעניש אותו והוא יכול לבטל את העונש..הם נלחמים זה בזה וזה היה ממש סקסי

אח של אלה- גייד, עושה לה בעיות הבנתי שהוא קשור ליהלומים או משהו. אלה פונה למייז שתעזור לה למצוא את אחיה..מייז מאתרת את הגופה והיא שמחה שזה לא אחיה אבל הוא החשוד ברצח..היא פונה למשטרה בניגוד להמלצה של מייז.

שארלוט מגיעה ללינדה לטיפול...לינדה נראת קצת בהלם ואני לא חושבת שהיא תוכל להתמודד עם עוד מקרה כזה...היא מבקשת ממנה לעזוב והאמת ששתיהן נראות מעורערות. היא מתעמתת עם לוציפר על ששלח את שארלוט אליה והוא מנסה להרגיע אותה..לבסוף לינדה מתנצלת בפני שארלוט ואומרת שהיא מוכנה לטפל בה..הקאע שדקרה אותה היה מצחיק חחחח

קלואי ולוציפר היו ממש מצחיקים בחנות התכשיטים כשקלואי שיגעה את בעלי החנות..היא ממש מבינה ביהלומים..הם מגלים שגייד היה מעורב בתרמית ביטוח...מייז ואלה "חקרו" את בעל המוטל" וזה היה מצחיק ההבדל בשיטות שלהן ואיך שמייז התלהבה מאלה חחח
גייד מתגלה הרבה פחות תמים והוא ניסה לגנוב את היהלומים או שידע על החדר בו החביאו אותם..

גייד בורח ומתעמת עם הרוצח אבל הוא לא ממש מבין בזה וכמובן שהרוצח משתלט עליו..
אהבתי את השיתוף פעולה של מייז ואלה..לוציפר עולה על זה שגייד לא חטא רק פעם אחת והוא מזהיר אותו שלא יפגע באלה...

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'פסיפס- פרק 5'
פסיפס- פרק 5
07/02/2018 | 10:16
10
מי רצח את אוליבייה לייק (רפרנס ברור לטווין פיקס,שראיתי כילד בן 10)? האם זה החשוד המיידי ג'ואל; אשתו לורה; אלן פייפ; אריק (למרות שנקבע כי הוא שמאלי והפתולוג קבע שנרצחה בידי אדם שהחזיק נשק ביד ימין); או שאוליבייה זייפה את מותה שלה? אולי יש חשודים נוספים?
ובעניין אחר, נדמה לי שאיש לא דיבר על זה פה: ראיתם שאבא של פרייז'ר (ג'ון מהוני) כבר לא איתנו?
טלוויזיה >>

הודעות אחרונות

07:28 | 20.10.18 LeRanch
15:58 | 18.10.18 LeRanch
11:08 | 18.10.18 גם ברוטוס
11:05 | 18.10.18 גם ברוטוס
10:58 | 18.10.18 גם ברוטוס
16:14 | 12.10.18 גם ברוטוס
07:24 | 11.10.18 גם ברוטוס
07:22 | 11.10.18 גם ברוטוס
15:17 | 10.10.18 LeRanch
12:40 | 09.10.18 LeRanch
07:24 | 09.10.18 גם ברוטוס
16:13 | 07.10.18 LeRanch
15:33 | 07.10.18 LeRanch
06:59 | 07.10.18 גם ברוטוס

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ