דיוני סדרות לתחילת שבוע

Don Nirtin

New member
דיוני סדרות לתחילת שבוע

האמת היא שאין לי חשק כל כך להמציא משפט שנון וחביב. אז זה מה יש.

The Voice נגד 100 (או פשוט All Together Now)

בגלל שיש לי מינוי לערוץ יו-טיוב של הBBC גיליתי תוכנית תחרות מוזיקלית חדשה שיש שמה שהיא סוג של שילוב של The voice ואקס פקטור עם התוכנית "אחד נגד מאה".
&nbsp
הרעיון: זמר מתחיל עומד ושר מול פאנל גדולשל 100 אנשים מתחום המוזיקה בבריטניה. כל אחד שמצטרף אליו לשיר לוחץ על כפתור וככה נספר הניקוד שלו מ0 עד 100.
בראש הפאנל של ה100 נמצאת ג'רי האליוול מהספייס גירלס.
&nbsp
רוב ההופעות לא משהו לדעתי, אבל חלק טובות מאוד.
ויש משהו נחמד בזה שככל שהזמר מצליח יותר למשוך לתוך השיר שלו רואים את ההתלהבות כשהשופטים שרים איתו.

האקסית המטורפת פרק 3X11

אני לא יודע מה יותר מפתיע אותי:
הקפיצה הפתאומית ב8 חודשים שהסדרה פתאום עשתה,
או זה שהסדרה באמת כאילו שמה מאחורה את מערכת היחסים בין רבקה וג'וש.
&nbsp
יש דברים שאני אוהב בקפיצה בזמן. זה שהפלרטוט הקל בין ואלריה והאישה ההיא (זה היה כל כך מהיר שאני לא בטוח אם היה שם לקלוט) הפך למערכת יחסים מלאה. זה שההריון של הת'ר קפץ מהר ככה שלא היינו צריכים לראות חודשים של זה שהיא קולטת שהיא הסכימה לזה מהר מידי וכל הסבל שלה.
אבל באמת, 8 חודשים שבהם רבקה כל הזמן מנהלת רומן עם נייט ולא קולטת שזה לא בסדר...
או 8 חודשים שבהם פולה לא מבינה למה סוניל שהיה חבר שלה, לא סובל אותה עכשיו.
ובכלל קצת הנחיתו משום מקום את זה שפולה היא כזאת בוסית מניאקית לאחרים.
או בכלל את זה שהיא בוסית. ממתי היא מנהלת את כל האנשים האלו?
&nbsp
בקיצור בפרק היו רגעים טובים ורגעים מגוחכים יותר מהרגיל לסדרה.
&nbsp
אבל אחד הרגעים הכי טובים היה בסוף כשרבקה מתחילה לשיר את השיר על התמודדות עם פחדים שפולה שרה בעונה 1.
אני לא זוכר עוד מקרים שעשו שימוש חוזר בשירים מהעבר. אם כי יש סיכוי גבוה שלא הייתי שם לב. במקרה הזה שמתי לב כי זה אחד השירים האהובים עלי מעונה 1.
&nbsp
&nbsp
עכשיו די ברור שעוד כמה פרקים הת'ר תלד.
האם ג'וש ודריל יחזרו להיות יחד?
האם רבקה תרגיש חרטה על כך שאין לה קשר חוקי לבן/בת שלה?
האם בשלב כלשהו בעתיד כן תהיה חזרה של רבקה וג'וש?

twisted nerve1

New member
רק על דבר אחד

"אני לא זוכר עוד מקרים שעשו שימוש חוזר בשירים מהעבר. אם כי יש סיכוי גבוה שלא הייתי שם לב"
אתה צוחק? הם עושים כל הזמן reprise-ים. אתה ברצינות אומר שלא שמת לב?
&nbsp
הנה כמה דוגמאות:
&nbsp
&nbsp
Settle For Me
https://www.youtube.com/watch?v=jtb-ZPOkMyI
&nbsp
&nbsp
reprise:
&nbsp
https://www.youtube.com/watch?v=NxaZ7HThc00
&nbsp
&nbsp
Who's The New Guy:
&nbsp
https://www.youtube.com/watch?v=k6zP_LE4HFE
&nbsp
הריפרייז המעולה לפני שתי פרקים בערך:
&nbsp
https://www.youtube.com/watch?v=9QviTd6T6Nw
&nbsp
&nbsp
After Everything I've Done for You (That You Didn't Ask For):
&nbsp
https://www.youtube.com/watch?v=xtKtmXzeyqs
&nbsp
והריפרייז הברור מאוד של זה העונה:
https://www.youtube.com/watch?v=hxud1n9XL30
&nbsp
ויש עוד דוגמאות. באמת מוזר לי שלא שמת לב שהם חוזרים לכל כך הרבה שירים. האמת שדווקא במקרה הזה לא שמתי לב שזה המשך של שיר קודם

אוי, מגניב ביותר

הדוגמא הראשונה אני באמת זוכר.
זה היה מסוג הדברים הדי ברורים.
&nbsp
את שני האחרים לא שמתי לב בכלל. עכשיו שאני חושב על זה הם אולי הרגישו לי קצת מוכרים כששמעתי את הreprise אבל לא זכרתי בכלל. זה במיוחד מגניב עם
Who's The New Guy כשבששניהם יש התייחסות לפרקים ועונות עם הסברים מוזרים לזה. (וזה מזכיר לי - לאן נעלמו קארן וג'ורג'?)
&nbsp
עכשיו שאני חושב על זה אני מניח שבאמת היו עוד. למשל לשיר פתיחת הסדרה west covina אני די בטוח שהיה reprise או שניים.
&nbsp
אבל כפי שאת רואה לא תמיד שמים לב אליהם. במיוחד לא אני.
אז יש לנו מחויבות מוסרית לשתף

חחחחח צפיתי עכשיו שוב

בreprise של השיר השני שציינת ובעצם חלק מהשיר זה שהיא אומרת שזה reprise... בראש שלי היה שזה שורה חוזרה בשיר

twisted nerve1

New member
לא הבנתי מה אמרת בסוף המשפט

אבל כן אהבתי שהיא מציינת שזה reprise. יכול להיות שאני שמתי לב יותר כי אהבתי את השירים המקוריים שהבאתי הרבה יותר מאשר את השיר של הפחדים (סורי, עניין של טעם). וכן-
Who's The New Guy אדיר!!! במיוחד עם כל האמירות מטא ואז ההסבר של האמירות מטא- אני מתה על זה!

&nbsp
בקשר לעלילה של הפרק, אז לא היה לי כוח לפרט אתמול, אבל בעקרון אני מתה על העונה הזאת. נכון היו דברים קצת בעייתים (אני לא סגורה מה אני חושבת על הכלי העלילתי של לעבור זמן קדימה, מצד שני, זה טוב כי לא היה לי כוח לראות עלילה של יותר מפרק של הת'ר בהריון).
אבל אני סולחת על כל הדברים שאני לא יודעת מה אני חושבת עליהם (האמת קצת הציק לי שפתאום הפכו את ולנסיה לבי בלי לעשות מזה עניין, קראתי באינטרנט שהיו כאלה שחשבו שחבל שלא עשו reprise ל-Getting Bi) אבל אני באמת סולחת על כל הדברים הקטנים כי אני מתה מתה מתה על העונה הזאת פשוט. כרגע זו הסדרה היחידה (כי שיימלס הסתיימה) שאני ממש עוקבת אחריה מפרק לפרק ומחכה כל שבוע שיצא פרק חדש.
בעיני העונה הזאת עושה מה ששמעתי אנשים שאומרים על שתי העונות הראשונות. כלומר, כל הזמן דיברו על כך שהסדרה עושה Decontamination לטרופ של החברה המשוגעת, אבל לא באמת הרגשתי את זה. הרגשתי שהם פשוט שיחקו את הטרופ כרגיל, חוץ מפה ושם קריצות לכך שזה טרופ והכל. אבל אלו היו קריצות ולא המהות. לפחות כך הרגשתי.
אני חושבת שהדבר שהכי מפריע לי שפשוט לא הצלחתי להבין למה רבקה כ"כ מאוהבת בג'וש (וחלילה להם לחזור. הזוג הכי unshipable בהיסטוריה של הטלוויזיה. סתם. בטח יש כאלה שיותר, אבל ממש שנאתי כל רגע שהם היו ביחד). ג'וש תמיד הצטייר לי כילד קטן ודבילי שלא יודע מה הוא רוצה מהחיים שלו, ורוצה רק מה שהוא לא יכול לקבל. למעשה הם אולי טובים אחד לשני בזה שהוא דפוק ברמה גבוהה לשלה (אבל לא כמוה בכל זאת). ובלי קשר שהוא בכלל לא נראה טוב בעיני, אבל זה עניין של טעם.
במקביל היה את גרג שהיה מאוהב בה והרבה יותר שווה, שפשוט לא היה היגיון בזה שלקח לה כ"כ הרבה זמן ללכת על גרג. כאילו אם כל הקטע שלה היה שהיא מופנמת ופוחדת להתאהב, מיילא, אבל היא הרי לא עצרה את עצמה בג'וש, אז למה היא לא רצתה את גרג שהיה הרבה יותר חמוד וקל להתאהב בו? זה בעיקר הציק לי. זה ממש הרגיש כמו הטרופ של הבחורה שמאוהבת בבחור שלא טוב בשבילה, בזמן שיש אחד אחר שמאוהב בה. (גם כל השיר של "Settle For Me" - הייתי כזה- רציני? איך גרג הוא התפשרות על ג'וש? אני עדיין אוהבת את השיר הזה
)
טוב כמו שאתה רואה אני עמוק בסדרה אז אשמח באמת לדבר עליה יותר בפורום (חבל שעדי לא רואה
).
אבל בעונה הזאת אהבתי כמה שזה נהיה ריאליסטי ופתאום מגלים את השיגעון האמיתי שלה (ראליסטי במידה, כי מישהו כזאת באמת הייתה מרחיקה מעליה את כל החברים שלה וגם נת'ניאל סביר להניח היה בורח במציאות ממישהי כזו, אבל אני אקח מה שאני יכולה לקבל).
הפרקים שהיא מאבדת את זה לגמרי ורבה עם החברים שלה ומנסה להתאבד היו אותנטיים בטירוף.
עוד דבר שמשדרג לי את העונה הזאת זה נת'ניאל. זה לא שאני מתה עליו (גרג עדיין עדיף) אבל אני יכולה להבין למה היא נמשכת אליו- הוא חתיך, והוא חמוד, והוא גם מאוהב בה, וכשאני מסתכלת מהעיניים שלה אני רואה מישהו שקל להתאהב בו. לא הצלחתי למצוא שום דבר כזה אצל ג'וש. ולכן אני פשוט הרבה יותר מזדהה עם הסיפור כי אני מבינה את המשיכה שלה, ואת הפחד שלה מצד שני (אני בכלל מבסוטה שנתנו לה את ההבחנה של אשיות גבולית כי זו בעיה מאוד קשה לאנשים להתמודד איתה, ובאמת בד"כ לא נותנים לזה שם, אלא רק מראים דמות מטורפת (אני מסתכלת עליך קאסידי, משיימלס
).
&nbsp
אולי כתוצאה מכך אני שמה לב שאני אוהבת יותר שירים העונה הזאת מבעונות קודמות.
בעונות הקודמות אהבתי בעיקר את כל השירים של גרג + השיר של אמא שלה + השיר שצוחק על המסורת היהודית (תזכרו שסבלנו).
אבל זהו בערך. בעונה הזאת לא שאני מתחברת לכל שיר. אבל ראיתי בצורה אובססיבית את שני החלקים של Who's The New Guy בימים האחרונים.
אבל אין ספק שבעיני השיר הכי טוב של העונה (בנתיים) לפחות זה Horny Angry Tango
וואי. חרשתי על זה כל כך ברמה שאני מכירה את השיר הזה הזה ברמת המילים.

אנחנו באמת צריכים לדבר על הסדרה יותר

אני גם מאוד אוהב את העונה. עונה שעברה הייתי די קרוב לנטישה ואיך שהעונה הסתיימה בכלל לא אהבתי.
העונה הזאת באמת הייתה מפתיעה וטובה ובאמת נכנסו עמוק לתוך עניין המצב הנפשי שלה.
&nbsp
אני חושב שהיה סימון ברור שהסדרה מגיעה לסימן דרך מיוחד כשהיה פרק שהשם שלו היה Josh's Ex-Girlfriend Is Crazy.
זה שכל הדברים שהיא עשתה בעצם התגלו לכולם היה נוראי, אבל מהלך חכם של הסדרה.
גם בעוד בעונה 2 לא אהבתי את הקבוצת חברות בנות שנוצרה (ועוד עם ואלנסיה) אבל בעונה הזאת זה באמת הרגיש אמיתי ומשמעותי. באמת האמנתי לואלנסיה כשהיא אמרה כמה רבקה חשובה לה.
&nbsp
אני לא כל כך אנטי ג'וש כמוך. כמובן יש לו המון תכונות רעות, אבל גם יש לו תכונות טובות.
ואני ממש לא הייתי כל כך בעד גרג. יכלתי לראות אותה עם גרג, אבל גם הוא היה מלא בעיות.
אגב, אני עדיין מקווה שהוא יחזור לתקופה מסוימת בעתיד ויגלה שרבקה שכבה עם אבא שלו. זה נראה לי הדבר היחיד שהיא עוד לא סיפרה לאף אחד.
&nbsp
יש בסדרה המון שירים טובים, אם כי באופן כללי על הרטוב אני עובר הלאה מהר.
דווקא ממעבר על השירים אלו שאני הכי תקוע עליהם הם אלו עם אמא שלה:
where's the bathroom
וRemember That We Suffered - כן הוא היה חלק מעלילה מטופשת יחסית כשג'וש בא ופוגש את אמא שלה, אבל הקונספט אדיר.
&nbsp
&nbsp
*לגבי מה שכתבתי בהודעה קודמת התכוונתי שחשבתי שמשמעות המילה reprise זה "שורה חוזרת בשיר". כי היה זכור לי משהו לגבי חזרה.
וזה יצא מוזר בהודעה שלי ששמתי את האייקון
אחרי זה. הכוונה הייתה צחוק מהשימוש במילה reprise בתוך השיר, לא צחוק מהטעות הבנה שלי.

twisted nerve1

New member
זה לא שאני אנטי ג'וש

טוב, בעצם אולי קצת כן. אבל זה לא כזה משנה, יש כל מיני דמויות שבכל מיני סדרות הם טובים כדמויות לסדרה (נניח הוא מזכיר לי קצת את ג'ואי מחברים לפעמים עם זה שהוא קצת טיפש ותמים). ולא הייתה לי בעיה עם ג'ואי. העניין הוא לא שג'וש נורא- אלא שבתור בחורה אני לחלוטין לא מוצאת שום תכונה שהייתה מושכת אותו אלי/גורמת לי לפתח עליו רגשות. (גם ג'ואי לעניין זה לא מושך אותי בכלל).
וכל המטרה של הסדרה זה להציג את המחלה של רבקה אבל גם להזדהות איתה בצורה מסויימת ולא לחשוב עליה כרק משוגעת. אני לא הצלחתי להבין את האובססיה סביב ג'וש. ממש לא. וזה פשוט הרס לי.
לגבי גרג- זה לא שאני אומרת שהם צריכים להיות ביחד. זה שאני אומרת שמהצד שלה אני לא מצליחה להזדהות עם חוסר האכפתיות כלפיו (בהתחלה) ודווקא עם האובססיה של ג'וש. גרג פשוט הרבה יותר חמוד. אני לגמרי רואה את עצמי מתאהבת בו במקומה. ושוב, זה לא אומרת שאני חושבת שהם צריכים להיות ביחד, אלא שפשוט היה לי מאוד קשה להזדהות איתה בעונות הראשונות עם האובססיה לג'וש (+חצי התעלמות מגרג).
את נת'ניאל אני אוהבת פחות מגרג, ובהתחלה עונה שעברה בכלל לא אהבתי אותו. האמת היא שהתחלתי לאהוב אותו כשהוא התחיל לאהוב את רבקה. שאני לא ממש יודעת מה זה אומר. הפואנטה היא שאני יכולה להבין אותה כשהיא פוחדת להיכנס לקשר איתו, שהיא פוחדת שהיא תהיה אובססיבית כמו פעם- כי אני יכולה להבין איך קל להידלק עליו וגם להתאהב בו אולי. במיוחד שהוא כזה חמוד אליה. אני דיי קרועה פה. אני רוצה שהם יהיו ביחד ואני גם מבינה את הפחד שלה- ונראה לי שזו ההרגשה שהסדרה רצתה שאני ארגיש - אז הפעם הם הצליחו.
(באמת אני לא יודעת מה לחשוב על הקטע שהיא שכבה עם אבא של גרג. מצד אחד זה היה להראות שהיא הגיעה לרוק בוטום, מצד שני גרג לא בסדרה ולאף אחד לא אכפת מזה, אז למה בעצם?).
&nbsp
כמו שאמרתי בהודעה הקודמת:"בעונות הקודמות אהבתי בעיקר את כל השירים של גרג + השיר של אמא שלה + השיר שצוחק על המסורת היהודית (תזכרו שסבלנו)"
תזכרו שסבלנו זה השיר שהתכוונתי, לא היה לי כוח לעבור לאנגלית. אבל כן הוא אדיר.
וגם "איפה השירותים" של אמא שלה מעולה. חרשתי עליו המון.

נשבע שאני קורא את כל ההודעה שלך

אבל איכשהו על שורה של "בעונות הקודמות אהבתי בעיקר את כל השירים של גרג + השיר של אמא שלה + השיר שצוחק על המסורת היהודית (תזכרו שסבלנו)" איכשהו דיגלתי כנראה. אני בטוח שקראתי את השורה לפני ואת השורה לפני, אבל כנראה איכשהו קפצתי מעל זאת.
או זה או שהסניליות שלי עולה דרגה...
&nbsp
העניין לגבי ג'וש הוא קודם כל טעם אישי. זה שג'וש לא לטעמך לא אומר שהוא לא לטעמה (ואולי את גזענית נגד אסייתים... סתם
)
אבל יותר מזה העניין הוא שזה לא קשור לזה שג'וש לא מושלם דווקא בגלל שרבקה אובססיבית. האובססיה שלה נוצרה בגיל צעיר ואז כשהיא ראתה אותו שוב ברגע משבר בחיים שלה היא נדלקה חזק. אני חושב שמהשלב הזה זה לא משנה אילו פגמים היו בג'וש, זאת הייתה אובססיה. לא באמת בגלל שהוא חתיך או חמוד או נחמד או משהו אחר. אני חושב שגם אם הוא היה משמין או היא הייתה מגלה שהוא אדם מגעיל זה לא היה משנה את האובססיה.
ובגלל האובססיה זה לא משנה כמה גרג היה טוב או מתאים עבורה. בדיוק כמו שזה לא שינה כשהבחור ההוא טרנט שהוא חתיך הגיע. היא לא באמת ראתה אנשים אחרים.
&nbsp
הנה עוד שיר שאני אוהב מהעונה. לא מדהים, אבל אני אוהב את הרעיון וגם את הקטע של שירי שנות ה80.
*אגב, לא שגברים לא עושים הכללות עצומות לגבי נשים, אבל גם נשים.

Lhuna1

New member
בייקאוף 2 פרק 1 אומייגאד

40 דקות שלמות - אודישן של מתמודד אחד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
לא יאמן, שיא חדש במריחת זמן מיותרת בריאליטי ישראלי!!
&nbsp
למה הם מעתיקים ממאסטר שף את הדברים הרעים והמעצבנים למה?

&nbsp
למה הם לא מבינים שרוצים קצב! רוצים התקדמות! רוצים לראות הרבה מנות והרבה משימות... די כמה אפשר לשמוע על קרוביהם המתים של מתמודדים?!!
&nbsp
עורכי ריאליטי ישראלים - למה אתם כל כך גרועייייייייייייייייייייייייייייים?!!!!!??!!?
&nbsp

אני מודה לך על ההודעה הזאת...חששתי שאולי טעיתי שלא צפיתי

ועכשיו אין לי ספק שעכשיתי בחירה נכונה...תודה שחסכת את זה ממני

רוזי, את חייבת לצפות

מי אחר כך תפתח לי קישורים כל כך מפורטים על המתמודדים? עם מי אני אתכתב על התוכנית ואעביר רשמים?
זה לא מאסטר שף, האודישנים מאוד מתוקתקים, אפילו יותר מאשר אקס פקטור.
תאהבי את השופטים. תמותי על המתמודדים.
תני לזה הזדמנות, בסדר?

אין לי זמן או כוח ואני לא אוהבת אפייה חחח

חוץ מזה, הכמה פרקים שראיתי בעונה הראשונה השאירו חותם...
מזעזע...מעבירה לך את השרביט של פתיחת השרשור :)

noamlah

New member
זה לא מאסטר שף

זה יותר THE VOICE ששינה את פניי הריאליטי בישראל
גם מבחינת האודישנים העוורים
שפה אולי יש משהו טוב כי אחרת הילדה עם הציפורניים שהכינה שמן זית הייתה מורידה דמעה והיו מעבירים אותה על ריגוש
וגם מבחינת זה שהאוידשנים משלב שולי שלוקח שתיים-שלוש תכניות נהיה עיקר התכנית ועד שמגיעים לתחרות תכלס כבר לאף אחד לא אכפת

מאוד אהבתי בעונה הראשונה שלא היו אודישנים וישר עברו לתחרות
נראה לי גם פה אחזור לראות רק כשיגמרו

Lhuna1

New member
צודק, גם אני אוותר על המשך האודישנים ואחכה לתחרות.

מה???

על מה את מדברת? היו כל כך הרבה אנשים. כל אודישן בממוצע היה 10 דק'. טעימה עיוורת. החלטת השופטים. שלב ההכנה. פגישה עם השופטים. החלטת השופטים להמשך. היו לפחות 7 אנשים בפרק הזה.
הפרק היה מתוקתק מבחינת זמנים. לא הייתה מריחה הכל היה מדוד.

למעלה