דיוני אוז.... סליחה, סדרות לסוף שבוע

Don Nirtin

New member
דיוני אוז.... סליחה, סדרות לסוף שבוע

ניק הנכבד, אתה בכל זאת מתבקש כן לצפות באוז כפרעלייך. 8 פרקים לעונה. מה אכפת לך?

(כן, לא נואשתי מהניסיונות שלי להושיב אותו לצפות בזה.)

הטופ מודל הבאה 24- פרק 2

האמת שהבוטום 2 והמודחת היו צפויות כבר מההתחלה.
האתגר בוניס ביץ' ב-LA היה מגניב ובמיקום מהמם (הייתי שם לפני חודשיים!).
אהבתי את הרעיון של הפוטושוט והרבה מהבנות עשו עבודה ממש טובה,
ואהבתי לא מעט מהתמונות שיצאו.
אמנם למגי לא הייתה את התמונה הכי גרועה, אבל לא אכפת לי שהיא הודחה...
בינתיים מאוד אוהב את כריסטיאנה, קורה, ליברטי וליז הקורעת
וגם את ארין וג'יאנה.
סנדרה ואיוונה גם אחלה אבל יצאו להן תמונות לא טובות, וכנ"ל לברנדי קיי- אז שמחתי ששרדה...
שבוע הבא המייקאוברס!!!

The X-Files S11E03

סוף סוף היה פרק מעניין שלא עסק בילד של מאלדר וסקאלי וכל השיט עם סוף העולם...
הפרק הזכיר לי את הפרקים הישנים והטובים בהם סקלי ומאלדר עובדים יחד לפענח פשעים מוזרים ועל טיבעיים...
כרגיל מאלדר מאמיןן ברוחות וסקאלי בטוחה שמדובר במחלה נפשית וכדומה...
גם אהבתי את המתח המיני בינהם...
&nbsp
פרק מצויין שחיכיתי לו כל כך הרבה זמן!!

Lion_Heart

Well-known member

המוזיקה של הפתיחה עדיין עושה לי צמרמורת
מאלדר וסקאלי
תמיד נהדרים ביחד
פרק נהדר
ג'ודי מצמררת ומההתחלה ידעתי שהיא ו "אחיה" מקושרים איכשהו

חחחחחחח היום הייתה הפעם הראשונה שהקשבתי לכל השיר

(כי לא היה לי כח להעביר) עד הסוף :)
&nbsp

אני לא יכולה...כשהייתי קטנה לא הייתי ישנה כל השבוע עד הפרק

הבא חח
&nbsp
נזכרתי בסיפור מהילדות..
כשחברה שלי הייתה קטנה, אח שלה הגדול נעל אותה בחדר ארונות ושם את השיר הזה בפול ווליום והיא צרחה כמו משוגעת חחחחחחחחחחחח
ברגעים כאלה אני שמחה להיות בת יחידה חחח
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

Criminal.Minds.S13E12

אז הפרק היה דיי מעניין למרות שהתעסקו גם בחיים הפרטיים של לוק וחזרתו לעולם הדייטים (למי אכפת), היה מצחיק שגרסיה הפריע לו בדייט חחח
גם ריד וJJ היו בפרק. ריד מעצבן כרגיל, JJ כרגיל מודאגת

&nbsp
אז העלילה עסקה באיזה פסיכופט שחושב שהוא אדם זאב או משהו כזה שמשתמש בסמים ומודע למה שעושה..הפעם לפחות לא מחזרו את העלילה...הרוצח התחרפן כאשר הוא, אישתו והבן שלהם הלכו בפארק וניסו לשדוד אותם והוא פשוט קפא בזמן שהשודד ירה בבן שלה והוא מת. אח"כ אישתו עזבה אותו בגלל שהוא לא עשה כלום
עכשיו הוא מנסה להגן על נער אחר שהוא חושב שהוא הבן שלו
...
הקטע בו הם ניסו לשחזר את מה שקרה עם אישתו לשעבר היה ממש הזוי ונראה לי סיכון מיותר לה...
&nbsp
בקיצור העלילה הייתה בסדר, השחקנים הקבועים- מעצבנים כרגיל..
&nbsp
&nbsp
&nbsp

Law and Order SVU S19E11

אז נואה חזר לשיגרה והלך לגן וליב חזרה לעבודה אבל עדיין לא ממש חזרה לעצמה...
מזל שפין שומר על ליב...מעניין מה היה במסמך שהוא הראה למפקד דודס או משהו כזה...אף פעם לא אהבתי אותו...
&nbsp
העלילה:
מטוס נוסעים נחטף על ידי אחת הטייסות והיא כמעט גורמת להתרסקות (מזל שהפרק לא שודר לפני הטיסה שלי ליוון חחח) ואז היא טוענת שהיא נאנסה (לא מבינה מה הקשר בין האונס שלה לבין זה שהיא כמעט הרגה עשרות אנשים).
&nbsp
מסתבר שהיא לא רוצתה שהמטוס יתרסק אלא היא רק רצתה לנחות כדי לצאת מהמטוס כי הטייס השני אנס אותה...חברת התעופה ידעה וניסתה להשתיק את הסיפור..אחכ מתגלה שהיא לא היחידה שזה הפך לסוג של מנהג שהטייסים מטרידים מינית את הטייסות והדיילות ואם הן היו פונות לחברת תעופה, הן מפוטרות או מקבלות פחות עבודה.
&nbsp
אני כן חושבת שצריכים לתבוע את טרה על זה שסיכנה מטוס מלא נוסעים.
&nbsp
&nbsp

kordilia snake

New member

זה הפרק שלהם בתגובה לMETOO וכול מה שהולך עכשיו בהוליווד.
&nbsp
קודם כול היא לא התכוונה להרוג אף אחד, היא התכוונה להנחית את המטוס באיזה שדה תעופה כדי לא להיות עם הלוגן הזה באותו תא טייס. כי ממה שזה נראה היא עברה איזה התקף חרדה או משהו דומה. ורק שהורידו אותה מהמטוס היא טענה שהוא אנס אותה.
&nbsp
ואז הסתבר שחברת התעופה טייחה עשרות תקיפות מיניות של טייסים ושכולם שם שוביניסטים ושונאי נשים שלא חושבים שנשים לא צריכות להיות טייסות. אהבתי את הנאום של ברבה אצל החבר מושבעים.
&nbsp
ואגב אם תראי שוב את הפרק תראי שכשברבה חוקר את טארה היא אומרת שהיא הגיעה לאיזה הסכם עם הפדרלים והיא תשב שנתיים בכלא ושלקחו לה את רישיון הטיס.
&nbsp
ובאמת מעניין מה היה במסמך הזה שפין הראה לדודס
.
&nbsp
סה"כ פרק ממש טוב
.

כתבתי את כל מה שכתבת :)
ואני מסכימה שהיא לא רצתה להרוג אף אחד ואולי אני מגיבה ככה כי רק חזרתי מטיסה, אבל היא יכלה להרוג הרבה אנשים...זה היה חוסר אחריות ולא מקצועי בלשון המעטה..וזה עם כל ההבנה והרגישות למה שעברה.
&nbsp
ראיתי שהיא נענשה...אני פשוט חושבת שהעונש שלה כן מוצדק..
&nbsp
הטייס וחברת התעופה- מקווה שיקבלו עונש חמור יותר.
&nbsp
אני ממש מחכה לראות מה יהיה עם ליב והקפטן...

kordilia snake

New member

אני גם חושבת שהיא עשתה צעד דרסטי מידי. לא רק שהיא יכלה לרסק בטעות את המטוס, בעולם של היום אחרי ה-11/9 לא לוקחים יותר מידי סיכונים ואם הטייס האנס לא היה משתלט על המטוס הרשויות יכלו לתת הוראה להפיל את המטוס עם מטוסי קרב/מזל"טים כדי למנוע ממנה לעשות נזק גדול יותר.
&nbsp
היא נענשה בצדק, זה שהיא קורבן לא הופך אותה לקדושה או מעל החוק ואני בטוחה שהיו עוד דרכים לגרום לאנשים להקשיב לה(וממה שהבנתי בפרק כול הבלאגן היה בגלל שהיא איבדה את זה ולא הייתה מסוגלת להיות איתו עוד שנייה אחת לבד).
&nbsp
אולי הצ'יף מושחט? זה נראה לי הדבר הכי הגיוני(או שהוא בעצמו אנס).

אז אנחנו מסכימות :)
אולי בגלל שהייתה סגורה איתו בתא הקטן פתאום היה לה פלאשבק או באמת חוותה התקף לרדה כלשהו...
&nbsp
אני לא אתפלא אם הקפטן מושחת..יש לי הרגשה שזה קשור לבן שלו...
אני אני זוכרת נכון, היה לו ולליב רומן אולי?...אני זוכרת שהוא נהרג והיא לקחה את זה ממש קשה...

kordilia snake

New member

לא היה שום דבר בין אוליביה לבין הבן של דודס(והוא יותר בכיר מסתם קפטן, הוא מפקד על כול ה-SVU של משטרת ניו יורק והדרגה שלו היא צ'יף). אם זוכרת נכון כי כבר עבר מלא זמן מאז שראיתי את הפרקים האלו אוליביה הרגישה אחראית למוות שלו כי היא התעקשה לרדוף אחרי איזה מישהו ואז דודס ג'וניור נורה ע"י המישהו הזה.
&nbsp
לדעתי או שהוא מושחט או שהוא הטריד/תקף מישהי מינית.
&nbsp
ואני לא יודעת מה לחשוב על זה שפין מוכן לסחוט אותו כדי להשאיר את אוליביה אחראית
.

The Fosters פרק 5X11

פרק ממש טוב לדעתי.
בעיקר הסיום עם חזוס היה מרגש כשהוא בפגישה ובוכה כשהוא שומע מישהי אחרת מתארת את איך שמתייחסים אליה.
ואני כל כך שמח שעכשיו האמהות מבינות שהן באמת לא היו מספיק טובות איתו.
גם כל הפרק איתו היה עצוב. כמו זה שהוא לא מוצא את הלוקר שלו.
אני לא יודע מה לחשוב על העוזר הלימודי שלו. הוא עושה רושם של די מניאק מעצבן. אבל יש לי תחושה שהוא בעצם פשוט דואג באמת לחזוס ורוצה שהוא יצליח למרות הפגיעה שלו ולכן לא רוצה שהוא יוותר לעצמו.
&nbsp
אני ממש מקווה שלא יווצר משהו בין חזוס ופופי (אחות של חימנה) עד שהוא חזר אל אמה. ויש מספיק דרמות איתו.
&nbsp
עלילת הבית ספר לא ממש מעניינת אותי. לא אכפת לי אם הם יהפכו להיות פרטיים ואם הם יצטרכו לעזוב לבית ספר אחר. זה שזאת עונה אחרונה הופך את זה לאפילו פחות חשוב עבורי. אבל יש לזה השלכות מעניינות על העלילה של מריאנה.
*אבל קודם כל מה הקטע, מה הקטע שפתאום כל הבחורים רוצים לצאת איתה?
אפילו שלא אכפת לי מעניין הבית ספר אהבתי את הנאום שלה בנושא מול התלמידים ושמחתי בשבילה שהתלמידים באמת הצביעו נגד הבית ספר הפרטי.
אבל הדבר הכי חשוב זה שבסוף הפרק היא קבעה להפגש עם ניק, אבל בסוף אמרה ללנה על כך ולנה הפלכה להיפגש איתו. סוף סוף מריאנה עושה בחירה נכונה!!!
&nbsp
גם בעניין קאלי וההחלטה שלה לגבי הלימודים לא ממש אכפת לי. גם כאם זה חלקית פשוט כי אניח יודע שהעונה נגמרת (שלא לדבר על זה שמי שקרא מה אמור להיות בסדרת בת יודע מה היא כנראה תלמד).
אני שמח שעדיין ראו לא מעט את אהרון.
&nbsp
ברנדון ובחורתו לא במיוחד מעניינים. זה כן סיפור מרגש, אבל לא משהו חדש במיוחד.
בעיקר אני לא יכול שלא לחשוב על כך שהוא הכיר אותה רק לפני חודשם אחדים והוא כבר כאילו כל כך מחויב אליה שהוא לא יכול ללכת לאוניברסיטה בגללה.
זה גם כל כך קלאסי וחוזר על עצמו שברנדון נכנס למערכת יחסים שלוקחת הכל ממנו.
&nbsp
לסטף יש מה שנראה כמו התקפי חרדה. אחד בבית שלה מול הארון ואחד בעבודה כשהיא אמורה ללכת לזירת פשע. בנתיים היא לא פנתה לזה או דיברה על זה עם אף אחד. אני מקווה שפרק הבא היא כן תעשה את זה כי היא לא יכולה לתפקד כשוטרת ככה.
אני לא זוכר אם היה משהו שגרם לזה או שראינו משהו מקדים של זה לפני ההפסקה בעונה.
&nbsp
&nbsp
אחרון והכי חביב - ג'וד.
יש ערוץ יו-טיוב שמעלה את הקטעים שכוללים את ג'וד ולכן אני יכול לומר באופן ודאי שג'וד הופיע על המסך פחות מ4 דקות בכל הפרק.
פחות מ4 דקות!!!!
זה כל כך מעצבן שכולם יש עלילות וזמן מסך והוא מקבל כל כך מעט.
אבל... לפחות בזמן שהוא היה קיבלנו בניה למה שיהיה בעתיד. בין היתר בחור חדש שאומנם לא נראה לי שנאמר באופן מפורש שהוא הומו, אבל איך שהוא אמר "אני רגיל לקבל את מה שאני רוצה" תוך שהוא מסתכל על ג'וד...
אני מניח שנואה לא יאהב אותו.

הלדיל

New member
פרק מעניין

מסתבר שהתחזית שלי מהשבוע שעבר נוצרה בעקבות משחק גרוע וכתיבה גרועה של הסצנה בין הימנה לקאלי (למרות שמתאים לקאלי להביע את דעתה בדרשה קצרה.) עקרונית, לי התספורת של הימנה גרמה לה להיראות כמו ילדה קטנה - מה שמתחבר לדחף של קאלי לנסות לתקן דברים שבורים (גם במחיר של כמעט מוות פיסי). אני באמת חושב שעדיף לה להישאר עם צילום כתחביב ולא כייעוד לחיים. עד לפרק הזה, הרושם שקיבלתי מפופי הוא של ילדה קטנה, כאן היא נראתה כמעט כמו אישה ומכאן המבט של אמה. גם לי נראה שזה ייצא קצת מגוחך שעד שאמה למדה להכיל את חסוס, מערכת היחסים שלהם תתפרק בגלל פופי. פופי צריכה כרגע לתמיכה מסביבתה ואין לה לא את הבגרות ולא את האופי לתמוך בבן זוג עם בעיות שליטה במזג כמו של חסוס. אפשר לראות את זה גם אצל סטפני - כל האנרגיה שהיא משקיעה אצל בראנדון, קאלי ולינה ערערה את הקשיחות שלה וגרמה לה להתקפי חרדה זמניים. יש סיבה לכך שלינה היא "האמא" בעוד שסטפני היא "האבא" של המשפחה.
אם השותף החדש של ג'וד הוא הומוסקסואל, הוא בארון. הרי כל הנישה של ג'וד היא של "הומוסקסואל הבית". סביר להניח יותר הוא שמדובר באדם שרוצה לנצל את ג'וד כדי לשפר את הסטטוס החברתי שלו. בסך הכל, העניין של "משפחת פוסטר" בסיפורים רומאנטיים אם הם לא מעבירים מסר חברתי הוא שואף לאפס. סביר להניח שהם ינסו להעביר מסר על הדרך בה בני נוער מתעסקים עם רשתות חברתיות דופק להם את האישיות.

לא נראה לי

לא נראה לי שג'וד אמור להיות ההומו היחיד שבחברה הזאת. נראה לי שהם אמרו שהם רוצים לגוון יותר ושיהיו להם מספר משתתפים הומואים.
ייתכן אבל שהבחור הזה (דקלן) הוא הומו בארון. לא נאמר משהו במפורש.
&nbsp
&nbsp
אבל סיפורים רומנטיים בסדרה לחלוטין לא קשורים לעניין של מסר חברתי. קאלי וAJ, קאלי וווייאט, חזוס ואמה ומריאנה ומאט

למעלה