דיוני סדרות לאמצע שבוע

Don Nirtin

New member
דיוני סדרות לאמצע שבוע

קצת נרדמתם במשמרת מאז שרוזי הלכה להפסקה, אה?

Lion_Heart

Well-known member
macgyver 2X13

מאק מאבד את האולר שסבא שלו נתן לו(קוף היה מעורב בענין...
שלא נפגע)
ג'ק הולך לפגישת מחזור (למה?,לא ברצינות,למה?)
ופוגש את אויבו המר מימי התיכון (השחקין שגילם את פיט לאטימר מ "מחסן 13, כל כך אוהב אותו) שתמיד ניצח אותו בתיכון , ובסוף הוא מתוודה לפני ג'ק שהוא רימה ולא ניצח, וג'ק איכשהו בסדר עם זה...קיבינימט,מי הולך לפגישות מחזור?
אבל נעבור הלאה
מאק והשאר בינתיים בתחרות אב טיפוסים של רכבים רובוטיים ללא נהג...אחד מהם (בשם ברונו)משתולל ומתחיל לירות לכל עבר...אני היחיד שראה את זה בא?,כן? באמת?
ומאק צריך לעצור אותו,מסתבר שיוצר התחרות רצה ליצור אמבולנסים ללא נהג ובמקום זה יצרו רכבים עם נשקים, זה לא מצא חן בעיניו והוא רוצה להוכיח לכולם שרכבים ללא נהג עם נשקים זה רע...
, בסוף מאק גונב צלחת לווין , מציל את המצב , מקבל אולר חדש מג'ק (הקוף שלקח לו את האולר הורס חדר מלון ומאיים על זוג אורחים עם האולר שלו שכנראה יחזור מתישהו)
וג'ק מוכתר PROM KING
,לא,ברצינות

Don Nirtin

New member
פרק משעשע וחסר עלילה

כי מתישהו צריך כזה אחרי הרוח ומורדק הארור.

panda0zombie

New member
לוציפר עונה 1

למה התחלתי לראות את זה בכלל? יש לי כל כך הרבה סדרות אחרות להשלים
&nbsp
בכל מקרה, למרות הקטע הזה נהנתי ממש. סדרה כיפית, מצחיקה ומותחת שלפעמים גם גורמת לחשוב על כל הנושא הזה של השטן ומהו רוע וטוב וכל זה.
מעניין כל הנושא הזה, שהשטן הוא לא בהכרח רע אלא יצא לו מוניטין של רשע בגלל שהוא מענה רעים.
כשרק התחלתי את העונה וראו שקלואי לא מגיבה לניסיונות שלו לכבוש אותה ולהפנט אותה חשבתי שזה כמו בדמדומים ושזה קורה כי זה נוח לעלילה אבל באמת כנראה יש איתה משהו אחר
האמא של לוציפר השתחררה מהגיהנום. כזה מוזר לי לחשוב שללוציפר ולמלאכים יש אשכרה אמא (בהתחשב בזה שאבא שלהם זה אלוהים)
לא הבנתי למה הפילו על לוציפר את האחריות להיות שליט הגיהנום, אם זה בגלל שהוא עשה משהו או שסתם אלוהים סמך עליו?
סיימתי את העונה ביומיים. מעניים סך הכל

נחמד שראית

למרות שהייתי מעדיף שתבגדי בחברתך ותצפי בבאפי.
&nbsp
לוציפר באמת סדרה מאוד נחמדה. די באופן מפתיע לדעתי, כי הרעיון של השטן עוזר לתיקים משטרתיים נשמע מטופש למוות.
אני לא זוכר אם באמת נאמר בסדרה למה הפילו על לוציפר את השליטה על גהנום. אבל הרעיון הוא לדעתי שזה אמור להיות עונש. (*אם כי אם זה עונש אז למה רק לאחרונה הוא מסרב לו).
&nbsp
חוץ מלוציפר שתי הדמויות האהובות עלי בסדרה הן מייז ודוקטור לינדה. מה חשבת עליהן?

panda0zombie

New member

מייז ולינדה הן גם דמויות שאני מאוד אוהבת.. הן האהובות עליי באופן כללי להגיד את האמת בסדרה. הן קורעות ממש ומייז היא באדאס רצינית
מצחיק אותי הקטע עם לינדה שאף אחד לא מפרש נכון את הדברים שהיא אומרת (אני לקראת סוף העונה השנייה אפרט עליה כשאסיים)
&nbsp
זה אמור להיות עונש הקטע של לוציפר שליט הגהינום על עונש על מה? אמרו שהוא עשה מרד אבל איזה מרד? מה הניע אותו מה הוא עשה במרד..
&nbsp
אני בן אדם טוב מידי אני לא בוגדת בחברות שלי

kordilia snake

New member
הרופא הטוב 1X12

אני חושבת שהם השתמשו בכול טוויסט מגוחך עם הסיפור של התאומות הסיאמיות, ובשלב מסוים הפרק הרגיש כמו פארודיה על האוס יותר מכול דבר אחר. וברצינות הם לא יכלו למצוא שחקניות לתאומות עם קולות קצת פחות מעצבנים? הסצנות איתן היו בלתי נסבלות.
&nbsp
שון לא היה כזה מעניין, והוא נשאר רק בגלל קלייר? לפחות נפטרנו מליאה. ג'רארד חזר, שוב לא מעניין. מלנדז וחברה שלו הפרידה שלהם הייתה צפויה, אבל בפעם השלישית-לא מעניין.

noamlah

New member

פרק מעצבן ואפילו מעליב
התאומות לא הפתיעו אותי, ראיתי את הבעייתיות בסיפור כבר מהפרק הקודם
קיטש שהפך לבלגן שהפך לקיטש עוד יותר גדול

את הבעייתיות בכך ששון חוזר ישר לבית החולים וישר לחדר ניתוח גם כבר הצהרתי פרק קודם גם כן

ופה נוסף החלק שהוא רוצה לעזוב יחד עם ליה
אז נכון, שון לא צריך לוותר על כל חייו בשביל בחורה
ובשביל זה צריך את הבחורה היפה והצעירה של בית החולים שתגיד לו שהוא יחסר לה כדי לשכנע אותו, כן, גם גלסמן אמר זאת אבל קלייר פשוט יודעת לפנות לרגש בצורה משכנעת וזה לא מה שהיא אומרת, זה איך שהיא אומרת את הדברים
נראה בתכניות האחרונות שקלייר נמצאת שם יותר על תקן של סטודנטית לעבודה סוציאלית מאשר מנתחת
כבר כמה פרקים שהיא לא מעורבת בכלל בעבודה עצמה ואין לה שום סיי בקשר לניתוח אבל בסוף: "היי קלייר, אנחנו צריכים את ההסכמה של המטופל וחושבים שאת תהיי הכי טובה בלגרום לו להרגיש בטוח עם החיבוק החם והאוהב שלך"
קלייר אמנם מתעצבנת (בצדק) על דוקטור קויל שהיה קצת אגרסיבי כלפיה אבל היא יותר צריכה יותר להתעצבן על התסריטאים שמחפיצים כך את הדמות שלה וגם דמויות נשיות אחרות בסדרה זוכות ליחס דומה
אבסורד שהאישה שהייתה הכי דומיננטית מבחינה מקצועית הפרק זו אישה שבקושי נמצאת בסדרה ואפילו לא ידעתי את השם שלה

נמרוד2016

New member
מה אתם אומרים על העונה (כנראה) של

"ללא גבולות", קיבלתי מקודם המלצה עליה

1Shir

New member
אוז עונה 4
נפתחת עם הפרק/הקטע שממנו הכל הלך לעזאזל.

טובי פשוט אידיוט מטומטם (אבל קשה לי לא לאהוב אותו)
לא יימאס לי לכתוב על זה שכריס מסביר לו שהוא נשמע מגוחך ומנסה לפייס אותו ולהסביר לו וטובי פשוט מרביץ לו - לא יאומן.
אם הוא רק היה מתייחס אליו באופן הנכון אז הכל היה בסדר והבן שלו לא היה נרצח והוא וכריס היו עדיין יחד מבסוטים ונלחמים בשילינגר בסבבה.
כשטובי חוזר מהעונש קלר שוב מנסה לפייס אותו ללא הצלחה.
ממש מזל שקלר נורה בסוף הפרק כדי שטובי ישלים איתו.
בפרק 2 ביצ'ר שואל את מוקדה מה עושים כשאוהבים מישהו יותר מדי.
אני לא יודעת על מה אני יותר כועסת -
על זה שנדמה לו שהוא אוהב את קלר יותר מדי, כי לדעתי הוא ממש לא אוהב אותו מספיק,
או על זה שהוא חושב שזה לא בסדר לאהוב יותר מדי (זה אולי קשור גם לזה שהוא גבר).
לפחות היה דבר אחד ששמחתי שהוא עשה - שהוא יצא נגד סעיד (בנושא התביעה המשותפת לגבי הטיפול בriot). שמחתי על זה רק בגלל היחס של שניהם לקלר.
בפרק 3 כמובן ששילינגר מגלה על הקשר של טובי לבנו האנק ומחליט להשיב מלחמה. לא מצליחה לתפוס איך טובי לא הקשיב לקול ההיגיון של האדם שהכי אוהב אותו ופשוט חי בסרט לא מחובר למציאות.
אפילו קטע אחד נעים של כריס וטובי בין הריב לחטיפה נמנע בגלל מי אם לא הסוהרת האוול (שאם יש מישהו שאני מקווה שיקרו לו דברים ממש רעים בסוף הסדרה זאת היא, בלי קשר לקטע הזה), שלא נתנה לטובי להתקרב לכריס במרפאה.
מצטערת שאני מפרטת רק על העלילה הזאת, היא היחידה שמעסיקה אותי אחרי שהפרק נגמר (למרות שאוהבת גם את ריאן אוריילי ועוד הרבה דמויות ורוב העלילות מעניינות, אם רוצים לשאול אותי על משהו שקרה אז תשאלו)

didalf

Well-known member
זה בסדר שאת מדברת רק עליהם

זאת גם העלילה שהכי מעניינת אותי בסדרה תמיד

&nbsp
אני מרגישה שאני לא מסכימה איתך אבל אני לא זוכרת מספיק בשביל לנמק למה. אני קוראת את מה שמיקי-טוויסטד עונה לך ואני מרגישה שהיא מוצאת את המילים בשבילי (וגם מדהים אותי הזיכרון שלה
).

1Shir

New member
תודה
עונה 4 פרק 7

שוב ביצ'ר
ברגע של עצבים מזמין את החיסול של האנק שילינגר ומהר מאוד מתחרט אבל כבר מאוחר מדי
הוא כזה MAKE LOVE MAKE WAR

הכי גרוע תראי איזה מייל קיבלתי היום: הודעת החיוב בדואר האלקטרוני ינואר 2018 - מילת זיהוי:TOBY‎
אבל נרשמתי לפני שראיתי אוז רשמתי TOBY בגלל טובי של סקורפיון ואיך לעזאזל אני אמורה לראות ככה את העונה השניה של סקורפיון?!

יש לי רק עוד שבוע וחצי בדירה בת"א לפני תקופת הרצליה ואני בטח לא אספיק לסיים את אוז ואז שהם ימשיך לראות ויסיים ויכתוב ספוילרים ואני לא אכנס להודעות שלו?! צריכה לדלג על כמה פרקים

didalf

Well-known member

מה יש לך את עם הקצב שלך תוך שבוע וחצי מסיימת את הסדרה ומתחילה שוב

Reutk

Active member
יש כמה סדרות שראיתי שהיה בהן דמות בשם טובי

אוז/הבית הלבן/צוות עקרב/החיים עצמם. והקטע שזה בכלל לא נשמע לי אותו השם בכל פעם. נגיד עכשיו רק בגלל שאמרת אז חשבתי, 'וואלה, יש להם אותו שם'

1Shir

New member
אני מפחדת שזה יקשה עליי לראות את העונה השניה של סקורפיון

Reutk

Active member
אבל זאת לא רשימה של כל הסדרות שמופיע בהם טובי
.

רק סדרות שאני ראיתי. מי זה הטובי הזה? מישהו מיוחד שהיית צריך לציין אותו או שסתם נזכרת בו?

למעלה