שרשור חדשות ועדכונים

LeRanch

New member
תאריכי עליית סדרות חדשות ברשת Starz

רשת Starz פרסמה הלילה את מועדי עליית הסדרות החדשות שלה -

הסדרה Counterpart בכיכובו של ג'יי.קיי סימונס תעלה ב-21/1.

המיני-סדרה Howards End בכיכובה של היילי אטוול תעלה ב-8/4.

הסדרות Vida ו-Sweetbitter יעלו ב-6/5.

http://deadline.com/2018/01/starz-premiere-dates-howards-end-vida-sweetbitter-tca-1202241925/

tg151

Well-known member
בתור צופה אדוק, amc הולכים לחלוב את הסדרה הזאת

עד שלא יישאר ממנה כלום. אני אוהב את הסדרה. אבל הכיוון שהיא הולכת אליה בעונות האחרונות מרתיח את רוב הצופים,בגלל השואו ראנר של הסדרה, כל המעריצים שונאים אותו! ולאט לאט נוטשים את הסדרה. (שגם בעונה 5 ו-6 הרייטינג שלה היה ענק). פשוט ב-2 העונות האחרונות התחילו לנטוש בגלל קווי העלילה. אבל ל-amc לא אכפת מזה. הם מרוויחים על הסדרה מלא כסף והם יחלבו כמה שיותר מהסדרה הזאת גם על חשבון מה שהצופים רוצים.

לפחות סוף סוף הם מחליפים את השואו ראנר. אז אולי הם יתקנו את מה שהוא עשה.

Lhuna1

New member
אמרת הכל.

העונה הנוכחית מעצבנת ולמעשה זה התחיל בעונה הקודמת, וזה לא היה כל כך מעצבן אותי אם לא היו מורחים את זה כל כך.
אין ספק שהכתיבה והעלילה לקחו כיוון לא טוב שנמשך יותר מידי.
שמחה לשמוע ממך שלעונה הבאה מחליפים את השואו ראנר ונקווה לטוב (למרות שזה מאוד נדיר שסדרה שאיבדה את הכיוון חוזרת לדרך המלך, אז הציפיות נמוכות).
&nbsp

tg151

Well-known member
סקוט גימפל הפך לשואו ראנר בעונה 3

אז הוא כבר די הרבה זמן שואו ראנר, ולדעתי אפשר להפוך את הסדרה שוב לטובה מאד. אפילו בקלות, אם הם יודעים מה הם עושים.
&nbsp
המעריצים מתעבים (ואני לא מגזים) את סקו גימפל, הם כל כך שונאים אותו ומה שהוא הפך את הסדרה להיות מה שהיא עכשיו. אז אולי לשם שינוי החליפו אותו סוף סוף כי הקשיבו להם. למרות שגימפל מקבל תפקיד של "אחראי על אימת המתים המהלכים ועל המתים המהלכים אז אני לא יודע מה בדיוק התפקיד הזה אומר.

Chandler Rulz

New member
מעולה! :)

וכתמיד, אני הבודד הזה פה שעדיין נהנה מהסדרה כמו בעונות הראשונות

tg151

Well-known member
אני קם ב-5 בבוקר לצפות בפרקים

של המתים המהלכים ומשחקי הכס. אני אוהב שביס משדרים את הפרקים בשידור חי. אתה לא היחיד. :) אני נראה לי היחיד פה שאוהב משחקי הכס. זה כן.

אני עדיין אוהב את הסדרה ולא מפריע מה שמפריע למעריצים.

Lhuna1

New member
אתה לא היחיד פה שאוהב את משחקי הכס

למרות שהעונה האחרונה היתה נפילה. עדיין אוהבת אותה.
&nbsp

tg151

Well-known member
גם אני!

באמת מאז שהסדרה המשיכה לאזורים משלה בגלל שהיא כבר עברה את מה שקורה בספרים ולכן הכותבים כותבים בעצמם ולא על בסיס הספרים, רואים ירידה באיכות. אבל כן, אני עדיין אוהב אותה. היא והמתים המהלכים ושיימלס הסדרות האהובות עליי.

למעלה