דיוני סדרות לסוף שבוע

The Fosters פרק 5X10

פרק די חמוד. אני בעיקר פשוט אוהב פרקים שמתסיימים באופן חיובי. זה די נדיר בסדרה.
&nbsp
ג'וד ונואה היו כל כך חמודים יחד. זה שנואה ישב על הברכיים של ג'וד היה מאוד חמוד (אפילו שקצת הרגיש מוזר איכשהו, אולי כי ג'וד נראה כמו עלה שביר).
&nbsp
קאלי הייתה דווקא חמודה ולא סתם צדקנית מידי (לא שהיא לא צדקנית... אבל ברמה סבירה לדעתי בפרק) ושמחתי שהאמהות גאות בה.
יש משהו שאני לא מבין - חימנה יצאה מהארון כלסבית בפרק. האם לא ראינו שיש לה חבר לפני כמה פרקים? (הבחור האקטיביסט ההוא?)
כלומר אני יכול להבין אם היא הייתה עדיין בארון ואולי בקונפליקט אישי בעניין, אבל קאלי בכלל לא התייחסה לזה.
&nbsp
ברנדון היה די חמוד רוב הזמן, אם כי השלב שבו הוא מדבר עם אמא של גרייס די עיצבן אותי. הוא כאילו "מבין את מה שהיא עוברת" כי גם הוא עובר את זה. אבל זה כזה שטות. קודם כל היא כבר יותר מעשור חיה עם זה. וזאת הבת שלה, בעוד שעבורו זאת מישהי שהוא רק מכיר כמה חודשים. הוא יכול לתמוך וזה אחלה. אבל שלא יתנהג כאילו הוא באותו מצב.
&nbsp
&nbsp
*תמיד מוזר לי בתקופה ששיימלס וThe Fosters משודרים במקביל ואליוט פלטצ'ר (אהרון בThe Fosters) מופיע בשניהם. בעיקר כי הוא נראה די זהה בשניהם ויש גם דימיון בדמויות שהוא מגלם (גם מעבר לזה ששניהם טרנסג'נדרים) אבל יש גם כאלו הבדלים גדולים בינהם שזה הופך את זה למוזר.

הלדיל

New member
פרק טוב

בסצנה עם קלי והימנה בה האחרונה מודה בנטיותיה המיניות, מי שמשחקת את קאלי לא ממש מצליחה למכור לי שהיא ב-100% נוחה עם הגילוי הזה. נאום צדקני בסגנון "למי אכפת" בדרך כלל מעביר את התחושה ההפוכה. קריאה קצרה הייתה מעבירה, לדעתי, יותר את המסר. אני מניח שהבעיה היא שהימנה היא "אחות גדולה" של קאלי - היא החונכת שלה בכיתת האמנות. ולקאלי יש כבר היסטוריה עם אחים... זה מחסל כל סיכוי לאינטימיות ביניהן כמו זו שקיימת בינה לבין מריאנה. יכול להיות שאני רואה כאן הרבה יותר ממה שהכותבות כיוונו אליו.
האמת היא שאני עם מריאנה. היות והסדרה מתקרבת לסופה, סגירתו של אנקורי ביץ' תהיה מטפורה צורמת מדי לסוף הסדרה ומזכיר את סגירתו של קרלטון עם סיום לימודי הדמויות ב-"הוחלפו בלידתן". אז אני מקווה שמריאנה תצליח עם ההימור המטורף...

The Goldbergs 2013 S05E12

גף מפתיע את אריקה ומזמין את כל המשפחה שלה למסעדה...הם נאלצים לחכות ומארי מתחרפן ובוורלי רבה עם המארחת חחחחחחחחחח אריקה בטוחה שגף יזרוק אותה חחח!!
&nbsp
גף בסוף נשבר וצורח על כולם

&nbsp
בוורלי חירפנה את צוות המסעדה...פרק ממש מצחיק!!!!

American Housewife S02E12

קייטי וגרג מחליטים לחסוך כסף...לא ממש עובד להם כשגרג קונה רכב חדש במקום לתקן את הישן כי הוא בטוח שהספר שלו יהפוך להצלחה חחח :)
התוכנית של קייטי מתפוצצת לה בפנים חחח
&nbsp
אוליבר ממשיך להתחנף לספנסר ובוחר לכתוב עליו באיזו משימה בבית הספר...
טיילור פוגשת את אהוב חייה בתיכון, טריפ...אני מרגישה פדופילית אבל הוא חתיך..פתאום היא הפכה למקובלת...גרג אוהב אותו וקייטי פחות.
אנה קאט מנסה לחנך את החזיר החמוד!! גם אני רוצה חזיר...

Criminal Minds S13E11

העלילה הייתה דיי מעיינת...
אישה שבעלה וילדיה נסעו לאיזה טיול החליטה לצאת עם חברותיה לבר ואיזה גבר התחיל ולא ממש הבין או לא רצה להבין והיא הזמינה משטרה. בבוקר מצאו אותה אחרי שמישהו תקף אותה..מסתבר שבעלה גם שוטר והוא תקף את החשוד שהטריד אותה במועדון...אחכ עולה החשד שבעלה (שהוא מפקד התחנה) נהג להכות אותה אבל אחכ מסתבר שהיא הייתה מכורה לסמים.
&nbsp
טריש מתעוררת ואומרת שאישה תקפה אותה והיא לא מכירה אותה...כנראה שזאת הסוחרת שבעלה היה קונה ממנה את הסמים...
האחות שרצתה "להרדים" את השנייה...חולני ברמות!!!!!!
&nbsp
פרק דיי טוב להפתעתי...
&nbsp
&nbsp

kordilia snake

New member

החזקתי 30 דקות של הפרק מתוך 40 (ב-10 דק' האחרונות התעסקתי בדברים אחרים) ואין לי מושג על מה היה הפרק, כי דיי תוך כדי צפייה שכחתי על מה הוא ולא הצלחתי לעקוב אחריו.
&nbsp
אני כן זוכרת שריד חזר ולדעתי כול הדמויות היו מיותרות הפרק חוץ מ-JJ שצריכה ללכת דחוף למספרה ולעשות שורשים
(כן, זה מה שהעסיק אותי והטריד אותי בפרק הזה...
) ושריד ורוסי שניהם נראו זוועה הפרק.

הטופ מודל הבאה 24- פרק 1

סדרת הגילטי פלז'ר שלי חזרה

וגם טיירה!!!
המוטו של העונה- הורידו את כל המגבלות שהיו כולל גיל-
ויש מתמודדת שהיא בת 42

ותכלס נראית יותר טוב מהרבה צעירות

בינתיים עושה רושם שיש לא-מעט בנות עם פוטנציאל,
ואהבתי את הפוטושוט.
מקווה שתהיה עונה טובה (ושהפייבוריטית שלי תזכה כמו בעונה הקודמת! למרות שכרגע עוד אין לי מישהי ספציפית
).
&nbsp

Law and Order SVU S19E10

נואה מתגעגע לשילה..מסכנה ליב...היא נשארת איתו בבית..החלטה טובה.
&nbsp
בחורה צעירה בשם מריאל שסובלת מאפליפסיה ועוד התמוטטה ואחד התלמידים- קודי, אנס אותה. הוא טוען שהם שכבו בהסכמה. מסתבר שהיא חשבה שסקס זה אונס ואז אמרה שזה היה בהסכמה. האמא רצתה לעזוב אבל אמנדה שכנעה אותה לתת להם לבדוק את מריאל.
&nbsp
אני חושבת שהאשמים האחרים הם המוסד שהיה אמור לשמור שמשהו כזה לא יקרה.
אמנדה מתייעצץ עם ליב כי משהו לא נראה לה באמא של מריאל..מסתבר שהבדיקות חזרו והיא מקבלת תרופות שהיא לא אמורה לקחת...
&nbsp
מסתבר שהאמא גורמת לבת שלה להיות יותר חולה ממה שהיא..מסתבר שהיא הביאה למריאל משהו כדי לרגום להתקף כדי שיאמינו לה שהיא חולה והכי נורא, שמריאל בריאה לגמרי והיא לא חולה בכלל... :(
&nbsp
מריאל רוצחת את אמא שלה...הרופאה הלא מקצועית (בלשון המעטה) דיי אשמה...אני יכולה להבין מצד אחד את מריאל אבל עדיין זה נוראי בעיני שרצחה את אמא שלה. התיאור של הרצח היה נוראי...
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

kordilia snake

New member

אז התיק השבוע מבוסס על המקרה אמיתי. אימא שגרמה לבת שלה להיות חולה(כולל הקטע עם הסרטן והכול) ואז הבת שלה רצחה אותה כדי להיות עם החבר שלה או משהו כזה. רק שאני לא זוכרת איך התיק נגמר בארה"ב.
&nbsp
חמש-עשר דקות לתוך הפרק כבר הבנתי לאן הם הולכים אז דיי איבדתי עניין בפרק מאותה נקודה. למרות שהפרק היה טוב כרגיל ואין לי שום תלונה אליו. היה נחמד לראות את ד"ר וורנר וגם הפסיכולוגית זו מישהי מהעונות הקודמות.
&nbsp
ברבה
!!!! חכם מצדו וזו רק אני או שהם מנסים לבנות משהו בינו לבין אוליביה? אני ממש מקווה שלא.
&nbsp
אני דיי שמחה שהם הראו שהדברים אצל אוליביה בבית לא חזרו להיות כמו שהם, אבל אני לא רוצה שהם ימשכו את זה הלאה יותר מידי.

וואו..ידעתי שיש מקרים כאלה אבל זה היה ממש מזעזע...
&nbsp
גם אני שמחתי שהראו את ליב ונואה אחרי ולא העבירו את זה חלק...אני מאמינה שיזכירו את שילה ובטח יהיה משפט...אני לא חושבת שיתעכבו על זה יותר מידי...
מה שאני אוהבת בתוכנית הוא שמתעסקים בחיים הפרטיים של הדמויות אבל לא יותר מידי..

kordilia snake

New member

אותי זה לא כזה זעזע. אבל אני מבלה יותר מידי זמן בקריאת סיפורים כאלו אז אני כבר רגילה.
&nbsp
&nbsp
שמחתי שהראו את רולינס והבת שלה, זה נראה כאילו התיק השפיע עליה לא מעט. וצריך להוריד בפניה את הכובע, היא זו שעלתה על הבעיות עם האימא.

the.x-files.s11e02

טוב אין לי מושג מה קורה שם...העלילה הולכתומסתבכת ואני מודה שקשה לי לעקוב...
&nbsp
מי זה הבחור בסרטון??? הבנתי שזה היה רונאלד (הם קראו לו לנגלי- שם כיסוי) ואני כבר לא זוכרת אותו בכלל...
איזה קבלן פרטי שכר מתנקשים לחסל את מאלדר וסקלי וסקינר אומר להם להכנע..
לי נראה שסקינר החליט לשתף פעולה על האיש המעשן ולדפוק את מאלדר וסקאלי...
&nbsp
סקלי ומאלדר מבינים שסקינר עבר צד..הם מבקשים את עזרתו למרות שסקאלי מדגישה שהם לא בוטחים בו..מאלדר מבקש לראות את תיקי ה-X. מסתבר שהתיקים נפתחו על ידי איזה קבלן רוסי (זה שניסה לרצוח אותם) והייתה לו גישה אליהם..הם ביקרו את הרופאה והביאו לה את המטבע שמצאו בקבר של לנגלי..מסתבר שהוא חי באיזה מקום אחר/מקביל WTF???
המתנקש הורג אותה בדיוק לפני שהיא מספיקה לפתור את הפאזל...
&nbsp
הסימולציה או משהו של לנגלי יוצרת קשר עם מאלדר וסקאלי בזמן שהם נהנים בדיינר והוא אומר להם להרוס "גן העדן" שיצר..
הקטע שהם עבדו על הFBI היה ממש מצחיק!!!!
הם נתפסים ואריקה שניסתה להרוג אותם מסבירה למאלדר את כל העניין עם היקום המקביל...הוא הבין- אני פחות. היא אומרת שכל האנושות תכחד ואז המובחרים יעברו לעולם המקביל..היא אומרת שעכשיו כשהוא מבין את המשמעות, הוא לא ירצה להרוס את העולם המקביל..היא אומרת שהוא וסקאלי (לא בדיוק הם...) יעברו לשם..
סקאלי מצליחה לשחרר את מאלדר והם מצליחים להרוס את המקום שלנגלי ביקש מהם...
שהם חוזרים עם גיבוי לעצור את כל מי שהיה בבניין, כולם כבר נעלמו מן הסתם...
הפסיכופט בסוף...הוא עבר ליקום המקביל???
&nbsp
אני מאוד אוהבת את האינטרקציה בין מאלדר לסקאלי אבל העלילה לא כזאת מעניינת והיא דיי מסובכת...העונה הקודמת הייתה הרבה יותר טובה...
&nbsp
&nbsp
&nbsp

מאסטר שף

הפעם..משימה משפחות..
&nbsp
המתמודדים חולקו לקבוצות:
קבוצה אדומה- יהודה, איציק, מוזנא וסיוון.
קבוצה כחולה- נאדיה, בר גינס, יהוידע ועמיחי.
קבוצה ירוקה- ויקטוריה, בר א, לירון ואדי.
&nbsp
כל קבוצה צריכה להכין מנה עיקרית, תוספת אחת, 4 סלטים וקינוח. אחכ השפחות יטעמו ויקבעו מה הארוחה הטובה ביותר מבלי לדעת מי בישל.
&nbsp
קבוצה ירוקה- אדי ניסה לשלוט על המשימה, הערכתי את בר (היא דיי הזויה חחח) על זה שנלחמה למרות ששלותם היו נגדה. ויקטוריה ממש מתנשאת.
קבוצה כחולה- נאדיה ממש מרגיזה ואנטיפטית, לא אוהבת אותה.
קבוצה אדומה- פה סיוון הייתה די מעצבנת...
&nbsp
מנות עיקריות, סלטים ותוספות:
*קבוצה כחולה- כתף טלה עם אורז ופיצוחים, סלט חצילים, סלט בישבש, סלט עלים ירוקים, סלט גזר חם, סלט אסייתי וחלות.
לא יודעת עד כמה זה רעיון טוב להכין חלה בתור תוספת אבל בסדר.
*קבוצה ירוקה- טנדיר (צלעו כבש עם תפו"א ובצל על פוקצ'ה, נתחי כרוב סגול צלוייםף סלו ירוק עם תאנים וסלט ירקות כלשהו.
חלק לא אהבו את השומן...לא היה להם חסר סלט?..
*קבוצה אדומה- מח ברוטב מרוקאי חריף עם פריקה, סלט גרגר הנחלים, בלט בצל ירוק, סלט עגבניות חריף, צימיצורי ולחם גרוזיני.
לחלק היה ממש חריף והמח היה עשוי מידי..
&nbsp
הקינוחים:
*קבוצה כחולה- טארט תאנים ופיסטוקים בנייטח תבליני.
*קבוצה אדומה- עטאייף- כיסוני בצק ממולאים אגוזים ופירות יבשים. חיים אמר שיבש ולא מוצלח.
*קבוצה ירוקה- סלט פירות טריים ומזוגגים. מנה פשוטה מידי לדעתי.
&nbsp
לדעתי הרוב זיהו מי מבני משפחתם היה באיזו קבוצה ואני בטוחה שזה השפיע על ההצבעות. בת המשפחה של מוזנא הודתה בזה..
&nbsp
המשפחות בחרו (כמובן שהרצתי את כל הזמן שהראו כל בן משפחה בוחר...) בקבוצה הכחולה. שתי הקבוצות האחרות הלו למשימת הדחה והכחולים עלו למרפסת...רציתי שנאדיה תודח אבל ידעתי שזה לא יקרה..היא דיי חזקה..לוואי וויקטוריה תעוף..
&nbsp
קדם משימת הדחה:
מבחן טעימות של מנה משפחתית שמיכל הכינה שאמא שלה הכינה- חמין.
יש 33 מרכיבים, כל אחד יזהה מריב ואם הוא צודק, עוברים למתמודד הבא ומי שטועה הולך למשימת הדחה. 4 ינצלו.
&nbsp
בר א, אדי, איציק ויהודה ניצלו מהדחה.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

Lhuna1

New member
השיפוט היה טיפשי לדעתי

כי כל אחד ניסה לנחש באיזה קבוצה בן-המשפחה שלו (והרוב הצליחו) והצביע לפי זה, ולא לפי מה היתה הארוחה הכי טעימה.
&nbsp
אבל אני אוהבת שיש מבחן טעימות, זה קטע די מגניב לדעתי.

למעלה