דיוני סדרות לאמצע שבוע

Don Nirtin

New member
דיוני סדרות לאמצע שבוע

צפיתי אתמול בפרק הבכורה של THE CHI ומאוד אהבתי. אפילו שאף דמות לא קראה לדמות אחרת בשם שלו ולא הבנתי מה השמות של הדמויות.

אגב, זה ממש באופנה שפרקי הבכורה הם שעה? או שככה הסדרות של שואוטיים בנויות ושכחתי מזה?

LeAnnDylan

Well-known member
הסדרות של שואוטיים אכן ארוכות יותר

למרות שבדר״כ זה קצת יותר מ-50 ד׳
אז פינקו אותך בעוד איזה 8 ד׳

על מה התוכנית אגב? (מתעצלת לגגל תקציר)

Don Nirtin

New member
דרמת התבגרות של שחורים

עלילות מסועפות של דמויות בוגרות לצד דמויות מתבגרים וילדים אפילו.
&nbsp
וכבר בפרק הפתיחה קיבלנו טלטלה עמוקה וכפולה שיניעו את העלילה הלאה.

טוב שציינת את The Chi

רציתי לראות ומשום מה היא לא הייתה רשומה עדיין בקלנדר שלי.
&nbsp
ואני חושב שסדרות שואוטיים הם הרבה פעמים בעלי פרקים של שעה באופן רגיל.

Don Nirtin

New member
היא כבר שודרה ביס אדג'

פרק הבכורה היה נראה לי אתמול.
&nbsp
תבדוק באיזור ה...... לא חוקיות

&nbsp
אני התרשמתי מאוד שלצד העלילות של הבוגרים יש גם עלילות של ילדים ונערים.
&nbsp

panda0zombie

New member
באפי קוטלת הערפדים עונה 2 פרקים 1-3

עונה שנייה! כיף

ספייק הגיע.. חשבי שהוא אמור להגיע בעונות מאוחרות יותר לא ציפיתי שהוא יגיע מוקדם כל כך

אז החבורת סקובי הזאת למדה להילחם סוף סוף.

הנה משהו לא מוסבר. בפרק השני של העונה כשלוקחים חלקי בנות ורוצים ליצור מישהי חדשה לפרנקנשטיין הזה איך בדיוק האח הצעיר יכול להחזיר אנשים לחיים? איך האריק הזה הצטרף לכל הקטע?

קורדיליה תמיד נמצאת בסכנה, תמיד אותה רוצים.

בעיקרון זה מה שאני זוכרת.. אחלה של פרקים! מחכה לראות את השאר

Lion_Heart

Well-known member

תמיד חשבתי שהיכולת של כריס להחיות אנשים היה חלקו מדע וחלקו השפעה של פי הגיהנום
&nbsp
ןספייק...אני אהבתי את ספייק, אבל מצד שני הוא רוצח חסר חרטה...אז זה מוריד לי ממנו

panda0zombie

New member
מעצבן אבל שלא פירטו על כריס ואיך הוא עושה את זה

כי זה די העסיק אותי

באיחור קלטתי שכתבת על זה כאן

אז העברתי את הקטע ההוא מהשרשור האחר הנה.

לגבי האח הקטן בפרק 2X02 - כיצד הוא בעצם מחזיר אנשים לחיים זה לא משהו שאי פעם ממש עניין אותי.
אםכ יאני מניח שהתשובה של Lion היא מה שאני גם מניח - ידע מדעי + השפעה מפה הגהנום.
זה לא מעניין אותי בין היתר כי הפרק הזה הוא גם מהפרקים הגרועים ביותר בסדרה. בין החמישה הכי רעים מכל ה144. או לפחות בין העשרה הכי גרועים.
זה במיוחד בולט איתו כי הפרק לפניו והפרק אחריו הם שני פרקים טובים שאני ממש אוהב.

לגבי פרק 2X01 אני נזכר בקטע מעולה שבו באפי ווילו וזאנדר מדברים על חלומות ואז ג'יילס מגיע ומתחיל לחנוק את באפי ומתברר שזה המאסטר במסכה וזה הכל בכלל חלום. כלומר כל השיחה על חלומות (שהייתה די מצחיקה בחלקה) התרחשה בחלום.
לא מצאתי סרטון, אז מצאתי מה שנאמר:
Buffy: Mm. Slept. I had weird dreams.
Xander: Dreams are meaningful.
Willow: Tsh! Tell me about it. The other night I dreamt that Xander... Uh, I-it wasn't Xander. I-in fact it wasn't me. It was a friend's dream, and she doesn't remember it.

ואם אני כבר בקטע של חיפוש בתסריטים נזכרתי בקטע מצחיק מפרק 2X02 שבאפי אומרת:
Sorry, but I'm an old-fashioned gal. I was raised to believe that men dig up the corpses and the women have the babies.

Lion_Heart

Well-known member
אם כבר מצטטים מהפרק

הציטוט האהוב עלי הוא
Willow Rosenberg: Are we hoping to find a body, or no body?
&nbsp
Xander: Call me an optimist, but I'm hopin' to find a fortune in gold doubloons.

panda0zombie

New member
גם אני אצטרף למיני שרשור הציטוטים הזה ואצרף כמה

שאהבתי ולא רשמתם
&nbsp
זה מהפרק הראשון. וקורדיליה מלכה וזהו
Cordelia: Buffy. You're really campaigning for bitch-of-the-year, aren't you?
Buffy: As defending champion, you nervous?
Cordelia: [scoffs] I can hold my own. You know, we've never really been close, which is good, 'cause I don't really like you that much. But you have been known to save the world on occasion, so I'm going to give you a piece of advice.
Buffy: Which is?
Cordelia: Get over it.
Buffy: Excuse me?
Cordelia: Whatever is causing the Joan Collins 'tude, deal with it. Embrace the pain, spank your inner moppet, whatever, but get over it. 'Cause pretty soon you're not even gonna have the loser friends you've got now.
&nbsp
&nbsp
באפי זאת באפי
Angel: We need to distract the vampires.
Buffy: Right.
Angel: What are you gonna do?
Buffy: I'm gonna kill them all. That oughta distract 'em.
&nbsp
&nbsp
מהפרק השני כשהתחילו תסמינים למי שכנראה יהפוך לזוג האהוב עליי
Xander: Well, I guess that makes it official. Everybody's paired off. Vampires get dates. Hell, even the school librarian sees more action than me. You ever think that the world is a giant game of musical chairs, and the music's stopped and we're the only ones who don't have a chair?
Willow: All the time.
Cordelia: Xander? I just wanted to thank you for saving my life. What you did in there was really brave and heroic, and I just wanted to tell you if there was anything that I could ever do to...
Xander: Do you mind? We're talking here. [Cordelia is taken aback, rolls her eyes and leaves] So where were we?
Willow: Wondering why we never get dates.
Xander: Yeah, so why do you think that is?
&nbsp
זהו בעצם.. מבחר הציטוטים שאהבתי

חחחחח
גם ציטוטים מעולים

נזכרתי עכשיו במשהו נוסף:
כשג'ויס מצילה את באפי בסוף הפרק השלישי כשהיא מכה את ספייק בראש עם גרזן וצועקת:
You get the hell away from my daughter!
&nbsp
ואחר כך כשספייק אומר לדרוסילה:
A Slayer with family and friends. That sure as hell wasn't in the brochure.

Lion_Heart

Well-known member
וכמובן

Spike: Yeah, I did a couple o' Slayers in my time. I don't like to brag.
&nbsp
[laughs]
&nbsp
Spike: Who am I kidding? I love to brag!

חחחחח, נכון גם זה מעולה

והנה עוד ציטוט:
I was actually at Woodstock. That was a weird gig. I fed off a flowerperson, and I spent the next six hours watchin' my hand move.

משהו שנתקלתי בו עכשיו במקרה

או אולי בגלל שחיפשתי סרטוני באפי לאחרונה אז זה הגיע להמלצות שלי.
מישהי שצופה בבאפי לראשונה ומקליטה את התגובות שלה לצפיה בחלק מהפרקים בסרטונים מקוצרים (כל סרטון ערוך ל15 דקות בערך מה45 דקות של הפרק).
היא סיימה בדיוק את עונה 2 לפני כמה ימים, אבל אני מצרף את סרטון התגובה שלה לפרק 2X03.
אני לא יודע אם זה בעצם יעניין אותך תגובות של מישהי אחרת.

noamlah

New member
THE GOOD DOCTOR S01E11

טוב, יחסית לזה שחיכינו חודש פרק דיי מאכזב הייתי אומר
גם היה לי קצת לא אמין, הריי ההתפרצות שלו על גלסמן פרק קודם הייתה פומבית מאוד, ממש ברחבה של הלובי של בית החולים
אז הם מצפים שנחשוב שרק שון וגלסמן יודעים על המקרה וכל השאר פשוט תוהים לאן שון נעלם ולמה לא הגיע לעבודה?
לא ברור

גם ליאה לא הייתה אמינה הפרק הזה, נראתה קצת כמו בתפקיד של סרוגייט שהיא לוקחת על עצמה בהתנדבות, אם כל הכבוד וההבנה למצבו של שון הבן אדם הקיא רגע אחריי שנישק אותה, הייתי מצפה לקצת עצבים מהכיוון שלה ולא לקבלה מוחלטת, אותו דבר לגבי הסטייה שלו מהכביש
בשום רגע אפילו לא ספקות שהעניין גדול עליה

גם נראה שפשוט ההפקה החליטה שיש ביניהם קשר כזה עמוק ומיוחד למרות שחוץ מתפוח שהיא השאירה אצלו לא ממש ראינו את זה בפרקים הקודמים
ומצד אחד היא כלכך מבינה את שון ויודעת להגיד את כל הדברים הנכונים במהלך הפרק אבל את זה ששון יתערער כשתאמר לו שהיא עוזבת אחריי שיצרה אצלו ציפיות, את זה היא לא צפתה
ונראה גם שההפקה לא ממש החליטה איך להציג אותה
מצד אחד מראים לנו אותה כל הפרקים כסוג של רווקה צעירה, מילנייאל טיפוסית שמתקשה כלכלית אבל עושה מה שבה לה
ועכשיו פתאום מתברר שליאה עובדת בעבודה משרדית ומרוויחה 90000 דולר משכורת והיא בעצם וורקוהולית שעבדה כל החיים ומכרה את עצמה לשטן ורק אחריי המפגש עם שון החליטה שהיא בעצם רוצה להיות חופשייה ולעשות מה שבה לה
התסריטאים צריכים להחליט

הקטע עם התאומות הסייאמיות, קיטש זול שלא מתחבר לשום מקום בעלילה וגם לא סחב את הפרק בפניי עצמו

נקווה לפרק המשך טוב יותר

למעלה