יש עוד
יש עוד דקה, לכל ההודעות המשוטטות ושאלות

Lhuna1

New member
בעיני

זו מראה שחורה.
&nbsp
(לפי העונות ששודרו עד עכשיו, וגם אם העונה הקרובה לא תעמוד באותה רמה)

טוב טעיתי

חשבתי שתבחרי במתים המהלכים. לאור האובססיה.
&nbsp
לגבי מראה שחורה - אישית לא הייתי בוחר בה. אפילו אם הייתי ממש אוהב את כל העונות שלה (עונה 2 לדעתי לא משהו).
פשוט בשבילי אחד הדברים החשובים בסדרה זה שהיא יכולה לעשות מה שסרט לא יכול - לספר סיפור ארוך בהרבה.
עונה 3 בהחלט סיפקה 6 שעות צפיה מדהימות (או לפחות 4 מדהימות). אבל זה לא משתווה לי עם סדרה שעושה משהו מדהים עם עלילה מתמשכת.

Lhuna1

New member
אני מתה על המתים

אבל לא משלה את עצמי שהיא ברמה של "הכי טובה" (והעונה הנוכחית גם מאוד הורידה ממנה), יש עוד כמה שהייתי בוחרת לפניה.
&nbsp
&nbsp

הי אני עדיין מחכה לשירשור הסצנה האהובה

ת'אמת רציתי לפתוח בעצמי אבל אני לא יכולה לעמוד בתנאי שלך (ונראה לי שגם אחרים לא)
אבל אני אשמח לשמוע מה הסצנה האהובה עליך של ג'וש ,טובי ,ושל ג'וש ואיימי (;
(למרות שבטח יותר רצית לפתוח שירשור כזה בגלל הדוקטורים למיניהם
)

בכל אופן בנוגע לשאלה ששאלת עכשיו. בשבילי זה קל כי יש רק 3 סדרות שאני אוהבת
ורק אחת עדיין רצה.
אז יוצא שהתשובה שלי היא המפצחת

עסקת דיסני-פוקס כנראה דבר סגור - נס חנוכה מוקדם?

חברת דיסני כנראה קונה את רוב הנכסים של חברת פוקס שזה אומר בין היתר אולפני הקולנוע, ערוצי הכבלים (אבל כנראה לא ערוץ הברודקאסט) ואחוזי השליטה של פוקס בHulu.
לגבי החלק האחרון - כרגע דיסני מחזיקה ב30% בעלות על הולו ופוקס בעוד 30%. השאר מחולק בין NBC וWB. אז אם דיסני קונה את החלק של פוקס היא בעצם תשלוט בהולו ואולי תוכל להשתמש בו בתור שירות סטרימינג שלה. או לבטל אותו בתור מתחרה.
&nbsp
יש כנראה עוד המון השלכות ואולי חלקן רעות (דיסני בעצם תשלוט ברוב תעשיית הקולנוע).
אבל ההשלכות הכי משמחות הן כנראה עבור אוהבי סרטי מארבל - כי הרכישה הזאת אומרת שאולפני מארבל (שנמצאת בבעלות דיסני) יקבלו חזרה את הזכויות על האקס מן וארבעת המופלאים. זה אומר שסרטי אקס מן וארבעת המופלאים עתידיים יוכלו להשתלב בעולם הסינמטי הקיים של מארבל. טוני סטארק יוכל להתייעץ עם מר פנטסטיק, וולברין יוכל להצטרף לנוקמים, דדפול יוכל להלחם בענק הירוק. וכמובן גם הרעים כמו דוקטור דום, גלקטוס, מגנטו ועוד יוכלו להכנס לעולם הסינמטי המשותף.
&nbsp
יש גם צדדים שליליים אולי. קודם כל זה אומר שיש סיכוי גדול שיעשו ריבוט להרבה מהדמויות האלו. וולברין הקולנועי בכל מקרה סיים את דרכו אז אם הוא יחזור זה יהיה בריבוט וסרט ארבעת המופלאים האחרון היה כנראה כל כך גרוע שכולם יודעים שהם יחזרו למסך רק עם עוד ריבוט. אבל מה לגבי השאר.
השאלה היא בעיקר מה לגבי דדפול.
פוקס מאוד הצליחה בזמן האחרון עם סרטי קומיקס בדירוג R (למבוגרים). גם דדפול וגם לוגאן היו בדירוג R וגם סרט דדפול השני אמור להיות בדירוג R. אבל דיסני כנראה ידועים בכך שהם לא מוציאים סרטים בדירוג כזה. ולא ברור אם הם יסכימו לשנות את דרכם.
&nbsp
בכל מקרה המון השלכות אפשריות ושום דבר עוד לא ממש ברור. אפילו עוד לא ברור אם זה באמת יתרחש.
&nbsp
הנה כמה כתבות בעניין:
http://deadline.com/2017/12/what-ha...eal-happens-broadcast-news-sports-1202220975/
https://nerdist.com/disney-fox-merger-mcu-future/
https://bamsmackpow.com/2017/12/08/disney-fox-deal-marvel-disadvantages/
https://www.avclub.com/look-we-all-want-to-watch-avengers-and-x-men-fight-bu-1821124100

didalf

Well-known member
לאלאלאלאלא

לא רוצה אקסמן עם הנוקמים. לא מעניין אותי כל העולם של הנוקמים ואני לא רוצה שיערבבו לי את האקסמן איתם. ולא אכפת לי מה גיקים עם עניין עשיר ומעמיק ורב שנים יותר בקומיקס רוצים, אני לא רוצה

&nbsp

כמה אחוזי שליטה יש לך בדיסני?

או במילים אחרות - לא אכפת לנו מה את רוצה

&nbsp
&nbsp
עכשיו אני חושב על כך שיוכלו לעשות גרסה קולנועית של House of M
זה היה סיפור שבו הבת של מגנטו, מכשפת השני, מאבדת את השפיות שלה ומנצלת את הכוחות שלה כדי לשנות את כל המציאות - ובכך היא בעצם יוצרת עולם שבו רוב האוכלוסיה היא מוטאנטית ושני אדם רגילים הם המיעוט. ובעולם הזה השליט העליון של העולם הוא מגנטו.
&nbsp
זה משהו שפוקס לא היו מצליחים לעשות. אבל אולפני מארוול אולי יכולים להצליח.

didalf

Well-known member
למה?

כי מכשפת השני היא של מרוול?
תשמע אני חובבת אקסמן מאד חריגה ומניחה שמהסוג שמעצבן גיקים אמיתיים. לא מעניין אותי קרוסאוברים או סיפורים גדולים ומטורפים. אם זה היה תלוי בי הסרטים היו עוסקים בחברות של מגנטו והפרופסור עם קצת כוחות על פה ושם. ולא בעולמות מקבילים ונבלים מטורפים. אבל אף אחד לא שואל אותי

אבל חוצמזה ראיתי ברחבי האינטרנט הרבה חובבי קומיקס שמתנגדים עם סיבות יותר טובות.

Lion_Heart

Well-known member
yes yes please yes

אני לא מאמין שדדפול ישתנה עד שריינדולס יחליט בעוד 5 סרטים שהוא מעביר את השרביט המטאפורי למישהו אחר
שה X MEN יפגשו את ה AVENGERS...וולורין נגד ספיידרמן...סייקלופס נגד קפטן אמריקה...מגניטו נגד איירון מן...
הנוקמים\האקס מן נגד אונסלוט...האושר!

panda0zombie

New member
אוי וי דיסני האלה

פשוט חייבים להשתלט על הכל.. זה מעצבן ממש שדיסני מחזיקה ברוב העולם
&nbsp
והכי צר לי על דדפול. דיסני בחיים לא יוציאו סרט בדירוג R שזה הסיבה היחידה שהסרט הזה הצליח בואו נודה באמת

didalf

Well-known member
חחחחחחח מה לעזאזל?

זה באמת נראה חמוד

&nbsp
אבל קצת לא יפה שהם עושים את זה עם הגב לקהל. ועוד בהתחלה ממש מסתירים להם עם הקרטון הזה.

חחחחח

אני מניח שיש קהל גם בצד השני.
וכל מקרה יצא להם לראות הופעת ברודוויי חי בחינם. אני הייתי שמח להיות שם כשהם עם הגב אלי.

למעלה