דיוני סדרות לתחילת שבוע

Don Nirtin

New member
דיוני סדרות לתחילת שבוע

היעדרות צפויה ביום רביעי (מסיבת יום הולדת 80 לסבתא שלי
) אבל מעבר לכך - אני כרגיל כאן.

kordilia snake

New member
הכתר עונה 2

(הספוילרים הם לכול העונה)
&nbsp
אני חושבת שהדמות הכי פחות אהובה עליי העונה הייתה הנסיך פיליפ שרוב הזמן באמת הרגיש כמו ילד קטן וממורמר. אהבתי את זה שהקדישו לו פרק שלם(פרק 9) והראו את הילדות שלו ובמקביל את היחס שלו לצ'רלס. מערכת היחסים בינו לבין אליזבת' הייתה אחד הדברים הכי טובים בעונה הזאת, אבל אני באמת מתקשה להבין מה הבעיה שלו עם אליזבת' הוא היה אמור לדעת לאן הוא נכנס כשהוא החליט להתחתן איתה. ואני אוהבת את זה שהם החליטו לא לתת תשובה חד משמעית לזה שהוא בגד או לא בגד באליזבת' למרות שבפרק האחרון הוא טען שלא, אבל עדיין זו בחירה שלנו להאמין לזה או לא.
&nbsp
דייוויד(אדוארד ה-8) האמת שבהתחלה ריחמתי עליו קצת בפרק 6, אני חושבת שהם הציגו אותו בפרק בהתחלה בתור דמות קצת פתטית אבל אז בסוף הפרק ראו את תמונות האמיתיות שלו עם כול מיני נאצים וחטפתי בחילה.
&nbsp
הביקור של קנדי- קודם כול מעניין לדעת עד כמה זה היה קרוב למציאות, ואם קנדי באמת היה כזה דוחה ועד כמה זה נכון הקטע עם הסמים
. את ג'קי קנדי אהבתי.
&nbsp
מת'יו גוד
. אבל לדעתי הקטעים עם מרגרט לא מאוד מעניינים.
&nbsp
אני חושבת שהם גם יכלו לצמצם את שלושת הפרקים הראשונים לשניים במיוחד שהיו להם רק 10 פרקים ואני בטוחה שהיו מספיק דברים למלא איתם עוד פרק אז לא ברור למה הם מרחו כ"כ את העלילה של פיליפ. ואני לא בטוחה שזו הייתה החלטה נכונה להתחיל את פרק אחד בנקודה מסויימת ואז לחזור חמישה חודשים אחורה ואז רק בפרק שלוש לחזור לזה. זה נכון שזו דרך אחת לנצל את העובדה שמדובר בסדרת בינג' אבל לטעמי היה עדיף אם הם היו מראים הכול כרונולוגית.
&nbsp
הקטעים הפוליטים היו דיי משעממים, אולי כי ראשי הממשלה עצמם היו טיפוסים לא מעניינים (בניגוד לצ'רצ'יל) זה כן היה מעניין לראות את הגרסא שלהם למבצע קדש והפרשה שהראו בשנת 63' גם נראתה מעניינת וחבל שלא הקדישו לה יותר זמן.

SNL s43e08

ממש אהבתי את מערכון הפתיחה של סנטה והילדים עם כל השאלות והבקשות.
&nbsp
המונולוג של גימס פרנקו היה ממ מצחיק ואהבתי את הקטע עם סת רוגן, סטיב מרטין וגונה היל.
המערכון על הטרדות מיניות בעבודה המחיש את הצביעות שיש בנושא...
המערכון עם האורז מתנות וכל הדם היה מגעיל

הוויקנד אפדייט היה מעולה ודיברו גם עלינו :) קאטי אן חחחחחח
גם המערכון בבית המשפט עם הפיצה והלזניה...זה הזכיר לי את הסתיה עם ה"פה פה פה פה פה" חחח
המערכון עם ההומלס היה מעולה...גימס פרנקו גילם את עצמו חחחחחחחחחח צחקתי בקול!!!!!
גם המפגש המשפחתי של משפחת פרנקו היה חמוד עם מנדי היפה ואחיו של גימס, דיוויד
&nbsp
אני מאוד אוהבת פרקים שעוסקים בחגים...
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

הכוכה הבא
ומזל טוב לסבתא

אלה בת 25, עובדת בביטוח. הבן שלה ממש חמוד!! והיא באמת יפה...שרה ממש יפה לדעתי...באמת מוזר שלא עברה בכל כך הרבה אודישנים..עברה.
&nbsp
להקת האוסטרי. קיימים מהתיכון
השיר ברקע ממש התאים חחחח BECAUSE I GOT HIGH....אסי רוצה לעשות להם מייקאובר ודם קרן מעירה...אהבתי. מה שאסף אמר להם היה מיותר לגמרי וממש מגעיל.
&nbsp
ים פרץ, בת 16 וחצי. לימדה את אסי ורותם מילים חדשות. אני ממש אהבתי ולדעתי יש לה גוון קול יפה...כנראה שרק אני חשבתי ככה...קיבלה 4 אדום :( לא עברה.
&nbsp
שרית בת 23, מופיעה בחאפלות. הרגיש לי קצת כמו קריוקי...לא עברה אבל שוב אסי ורותם עשו SAVE ולא הבנתי את היציאה של אסי על אסף. היא לא שרה מספיק טוב ואין קשר לזמר ים תיכוני או מזרחי.
&nbsp
ואז סימור מ"רק רוצה לרקוד" החליפה את רותם, והיא וואסי ראיינו את המתמודדת הבה...שלי בת 16. לומדת בפנמיה במגמת מוזיקה.יש להם הרכב משפחתי. היו רגעים טובים והיו רגעים שהיא ממש זייפה..השתפר לקראת הסוף. לא הרגשתי שהיא שרה מבוגר מידי. אהבתי את ההופעה שלה עם הוריה..עברה.
&nbsp
דויד בת 18, כל החברים שלו הבריזו לו חחחח אסי מביא בובות חחחחח. הגיע עם חברה שלו. אסי עטבד על חברים שלו בטלפון חחחח. הוא היה ממש לחוץ והוא היה נראה אנטי הזוי כזה..שר עומר אדם. לא התלהבתי....קיבל 4 אדומים מוצדקים..לא עבר. בלי קשר לגישה שלו, לא אהבתי את הביצוע.
&nbsp
דוד בן 22 מקולמביה, הגיע עם קארלוס בן זוגו. עלה בגיל 11 ועבר גיור. אסי עובד על התוכנית טלויזיה הבאה שלו חחח. אני אהבתי. התאכזבתי שלא עבר
&nbsp
ניסים בן 30 מסיאטל ועשה עלייה עם המשפחה, ראפר. היה נוצרי, מוסלמי ועכשיו הוא יהודי. סיפור חיים לא פשוט...ממש יפה...הזכיר לי את קאנייה וואסט. ברור שעבר. ממש אהבתי :)
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

חחחחחח זה נשמע כאילו סבתא שלך עברה את שלב האודישנים

בהכוכב הבא.
&nbsp
&nbsp
אבל עכשיו אני מבי שזאת סבתא של ניר שעברה את שלב האודישנים

הישג מרשים בגיל 80.

1Shir

New member
מצטרפת לאיחול שלך, וקראתי מה כתבת, כי זאת לא פעם ראשונה שאני

מתקשרת לאמא שלי והיא דוחה את השיחה כי היא צופה בתוכנית הזאת

הבית הלבן עונה 1 פרק 20

בטח שמתם לב שטובי מסתובב מתחילת הסדרה עם טבעת נישואים למרות שהוא לא נשוי. אז ג'וש מלינה שאל את סורקין על זה בפודקאסט שהיה על הפרק הזה (הפרק שאנדי מופיעה לראשונה)
והנה התשובה שלו (שאגב יחד עם סיפור הזה זאת כבר עלילה שלישית בסדרה שאני מאוד מאוד אוהבת
שלא הייתה מתוכננת ונוצרה במקרה
)

West Wing lore has it that you noticed Richard Schiff was wearing his wedding ring on camera
in a few episodes and that prompted you to write an ex-wife for whom he still carries a small
"?torch. True
And he wrote back: “True. We were a few days into shooting the pilot when I
noticed that Richard was wearing a wedding ring. I went to him and said, ‘You know, Richard, I
didn’t think Toby was married.’ He said, ‘Yeah, I don’t think he is either.’ I said, ‘Why is he
'.wearing a wedding ring?’ and Richard said ‘I was leaving that to you to figure out

:)

תאמת אני בכלל לא שמתי לב שיש לו טבעת עד אחרי הרבה אחרי שגילינו שהוא היה נשוי בעבר
ואין שגילינו את זה הייתי בשוק כי כמו שכבר ציינתי פה בעבר לא בגלל שהוא גרוש אלא כי הוא היה נשוי מלכתחילה כי הוא פשוט לא טיפוס שיהיה נשוי או בכלל בקשר רומנטי עם מישהי
בכל אופן שספרתי את זה לרעות בשיא התלהבות כי סצנות שלו עם אקסית שלו הן הכי אהובות עליי .ואין כמו לגלות שדבר שהכי אוהבים בסדרה קרה במקרה ולא היה בתכנון .אז היא אמרה לי את יודעת סורקין גם היה יכל לעשות אותו אלמן :-O

תודה לאל שלא למרות שאז אופי שלו היה יותר מובן

מהפכה במטבח

מסעדת לונה בערד.
חדווה ואבי יום טוב, נשואים. פתו את המסעדה...יש בעיה שאין מספיק לקוחות לטענתם.
המסעדה פוגעת להם בחיי הנישואין והמשפחה עם הבנות.
חווה אומרת לאסף שהיא כבר לא יכולה יותר להמשיך ככה, אבי לעומתה עדיין אופטימי ומאמין שהמקום יצליח. קצת אופטימי מידי וחי בסרט. רוב הלקוחות הם אנשים שעוצרים בארץ..לא מצליחה להכניס קבוצות. המקום מלא זבובים..
&nbsp
לפני הזמנת המנות, אסף מריח את המוות.
אלכס המלצרית נגשת אליו והיא מספרת שבנתיים אין קינוחים.
הוא מבקשת את תפריט העסקיות והערב.
מזמין יין לבן יבש אך היא לא יודעת מי היצרן.
מזמין פטריות ממולאות בבשר- המנה חסרה "היום".
מזמין חומוס פטריות, פיש אנד ציפס, סלט לונה. לעיקרית סלמון, קבב, המבורגר, מעורב וחזה עוף.
&nbsp
אסף מחכה המון זמן לאוכל...
חומוס פטריות- הבצל נראה חי והמנה עצמה לא נראת משהו.מלא שמן, חומוס לא טרי.
פיש אנד ציפס- הדג טוגן עם עור..ציפוי עבה מידי והדג לא מבושל.
חזה עוף בסויה וקרמל ואורז שחומם במיקרו- יבש, מתוק בטירוף, הבשר הופשר.
המבורגר- הגיע בחלקו מבושל ובחלקו לא, הבשר גומי ותעשייתי. אכן קנוי, היום בדכ הם מכינים במקום
.
קבב- לא שמעתי את הביקורת אבל אני מניחה שלא אהב.
מעורב ירושלמי- מלא שמן, לא טעים.
סלמון- הדג התבשל יותר מידי והיה יבש. היו עליו קשקשים...
אספ כמובן עושה דרמות...יש לו בחילה והוא רוצה סודה אבל היום ספציפית אין, בדכ יש חחחחחחחחחחחחחחח מבקש כדור נגד בחילות. איכשהו הוא השיג סודה...
חווה ואבי מופתעית מחומרת הביקורת...כנראה ששניהם חיים בסרט..
&nbsp
אסף מציע להם לסגור את המקום כי יש להם 2 ילדים ומשכנתא. אבי בטוח שהאוכל טוב ומגן על הדג ואסף עדיין בטראומה להקשקשים. לאסף אין פיתרון והוא מציע לסגור. חווה מסכימה עם אסף ואבי רוצה להילחם. חווה אומרת שהיא לא יכולה להמשיך...
&nbsp
אסף מגיע לפגוש את נהגי האוטובוסים שמביאים תיירים אם הם ביקרו במסעדה ולמה לא נכנסים לשם...אין להם זמן לחכות לאוכל וגם האוכל לא מספק.כל דבר מתווכחים ומבקשים תוספת כסף..לא ממש הבנתי למה שלא יגבו תשלום על סלט...אסף דאג לאוטובוס של קבוצת בנות שיעצור במקום.
&nbsp
ההזמנה נלקחה מהר,שתייה הן לא קיבלו והמטבח מתקשה להוציא את המנות של 5 בנות. שולחנות מקבלים מנות חלקיות ויש בלאגן במטבח...אבי מכין הזמנות חלקיות. טעויות במנות ואלכס מתווכחת עם הלקוחות והכל מבולגן ומלכולך ואנשים צריכיך לעזוב לפני שקיבלו את האוכל. זה היה ברור שאין להם סיכוי. הם לא הספיקו אפילו לארוז את האוכל ואולי טוב שכך.
&nbsp
אסף מחליט שהוא לא יכול לעזור אבל הוא חושב שהוא יכול לעשות משהו אבל ם צריכים לשנות את המקום ועל הדרך מספק להם ייעוץ זוגי. אבי רוצה לסגור וחווה סוף סוף שמחה..זה היה ממש עצוב...
&nbsp
אסף הופך את המסעדה למסעדת אקספרס- מנות שניתן להכין מהר. חלל המסעדה לאירועים אבל ככה האוכל ימגר בעמידה והרעיון הוא לקנות ולקחת. כמובן שהמקום והמתכונים שודרגו והיו המון פרסומות "סמויות"...
&nbsp
אסף הזמין שוב אוטובוס ואת האנשים שהיו פה בסרוויס הקודם...היה הרבה יותר טוב הפעם..לא ממש מצאתי מידע על המקום...רק דף פייסבוק שהפוסט מוקטובר...מעניין אם המקום עובד..אני מקווה שכן.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

Lion_Heart

Well-known member
MACGYVER 2X09

אז בוזר עובר הדמיה של חקירה בעינויים, כמעט נשבר שמעלים זכרון ילדות ממש ממש כואב,(ממש כואב) אבל בסוף מנצח, כמעט עוזב , אבל רק כמעט
מאק מוצא סרט ישן של אבא שלו שיש בו תמונה של מישהי(אמא שלו?)
מאק והשאר מחזירים מיכל של גז מרושע כלשהו, ובסוף מאק שואף ממנו , אבל מאלתר קולט אדים ושורד (למרות שהוא דוקר את עצמו עם מספריים...כי אדרנלין)ושורף את הגז שאף אחד לא יפגע,חוץ ממנו...

היה פרק טוב והתפלאתי שלא כתבת עליו
אין הקטע עם בוזר היה ממש קשה לצפייה .רציתי להרוג את הבחורה ההיא שאני לא זוכרת את שמה.ואני מקווה שהיא עשתה כי זה מה שאנשים אחריים ורעים היו עושים לו ולא כי היא רצתה לנצח

לא ציינת את הקטע בסוף עם הבחור ההוא(איך שראיתי אותו צעקתי היי זה השוטר הלבן מהסמויה
) נכנס למכונית של ג'ק ואיים עליו ואז אנחנו מגלים שהוא בעצם רוצה להרוג את אבא של ריילי .ידעת שזה יותר מידי טוב מכדי להיות אמיתי הקטע עם אבא שלה

בכלל אני חייבת לציין שאני מתה על ג'ק וכל הקטע בהתחלה בחנות משחקים (שלגמרי הזכיר לי את ילדות שלי
)עם ריילי הוא הסיבה לזה שאני אוהבת את הסדרה הזאת מאוד

נ.ב אני שמחה שכתבת באיחור על פרק 10 כי מחר אני שאצפה אני לא אצטרך לחפש מלא זמן את התגובה שלך

Lion_Heart

Well-known member

אני לא צופה בסמויה...
וג'ק צודק. זה לא רק לילדים, זה עוזר לבנות תיאום עין\יד...ואם בא לו לשחק אז הוא אדם מבוגר,שישחק!
וזה רק אני או שבונים בין ג'ק ל מאטיׁׁ מתח מיני? אני מקווה שלא כי היא הבוסית שלהם וכו,

Lion_Heart

Well-known member
MACGYVER 2X10

מאק מנסה לעזור למורה נחמדה שתקועה על ספינה תקועה באוקינוס האטלנטי(בגילומה של אמי אוקודה הנהדרת)...הוא מציל כמעט את כולם, אבל היא טובעת בצורה טראגית...זה הולך להשאיר סימן...מנטלי על מאק , כשלון להציל חיי אדם כאלה חמודים

עכשיו...אני פספסתי משהו? האם בוזר לא במערכת יחסים מחייבת עם מאטי? כי אם כן, הוא צריך להסביר המון! אה, כן, והוא עובר את המבחן האחרון שלו ואז...זה לא שלא ראינו את זה בא, אבל עדיין!
רק נכנס לעיסקי הריגול וכבר חושב את עצמו ג'יימס בונד...

Lion_Heart

Well-known member
להודעה מעלי אופס

וריילי, לא מאטי , אני צודק? ריילי במערכת יחסים מחייבת עם בוזר ?כי אם כי...הוא הולך לחטוף!

רק בחלומות שלו

הם לא זוג .היא בכלל לא בעניין שלו ואני נורא מקווה שעכשיו שהוא עם ליאנה היא לא תבין פתאום שהיא כן בעניין כמו שתמיד קורה במצבים כאלה בסדרות(לא שאני בעד ליאנה או משהו כזה אני פשוט לא אוהבת מצבים כאלה)

ששמת לי בהודעה למעלה
זה כי אתה גם חושב שזה יקרה או כי אתה גם בעדם או שתי התשובות נכונות ?

אגב אני בכלל בעד שיבטלו את הסדרה הנוכחית של השחקנית איימי אקר ואז היא תצטרף למקגיוור באופן קבוע

אגב יש לך מושג אם השחקנית ששיחקה את הבוסית הקודמת שלהם רצתה לעזוב ולכן עשו את כל עלילה של בגידה או שזאת הייתה החלטה של היוצרים?

לא אהבתי את פרק הזה
כי לא אהבתי שכל אחד היה במקום אחר (אגב אני אוהבת המשפטים שהם רושמים בכל פעם שמראים מקום אחר בסדרה)
עלילה עם מאק בהתחלה לא עניינה אותי ועשיתי דברים אחרים במהלכה
אבל אחר כך שמתי לב ששחקנית הזאת חמודה .באמת תהיתי לעצמי אם היא שחקנית מוכרת או לא .בכל אופן מוות שלה הפתיע אותי במיוחד שמתישהו במהלך הפרק חשבתי לעצמי טוב אףאחד לא הולך למות וכנראה היא תצטרף לסדרה או משהו כזה. אז הם הצליחו להפתיע אותי

מה הקטע עם המכות .למה שמישהו יוותר על כסף בתמורה למכות .כל הקטע הזה לא מובן לי

למעלה