שרשור חדשות ועדכונים

LeRanch

New member
רשמית: "שקרים קטנים גדולים" תשוב לעונה שנייה ב-HBO

רשת HBO הודיעה אמש באופן רשמי שהמיני-סדרה שקרים קטנים גדולים תשוב לעונה שנייה בכיכובן ובהפקתן של ריס ווית'רספון וניקול קידמן. שחקנים נוספים מהקאסט של העונה הראשונה צפויים לשוב לתפקידיהם בעונה החדשה.

העונה השנייה תכלול שבעה פרקים שייכתבו ע"י דיוויד א. קלי ויבוימו ע"י אנדראה ארנולד.

http://tvline.com/2017/12/08/big-little-lies-renewed-season-2-hbo-nicole-kidman-reese-witherspoon/

Lhuna1

New member
אני שמחה, אבל עם ציפיות נמוכות

שמחה כי העונה הראשונה היתה כתובה טוב וכי מאוד אהבתי את הדמויות.
&nbsp
מצד שני, סדרות עם עונה ראשונה של סיפור טוב וסגור, שממשיכים לעונה 2 רק כי הן הצליחו, לרוב העונות הבאות יהיו פחות טובות.

LeRanch

New member
שינויים בלוח השידורים של סדרות DC ברשת CW

רשת CW הודיעה הלילה על שינוי בלוח השידורים של שתיים מהסדרות מבית DC -

הסדרה סופרגירל תשוב עם פרקים חדשים ב-15/1 ולמחרת תעלה הסדרה החדשה Black Lightning במשבצת השידור של אגדות המחר. בעקבות זאת, העונה השלישית של אגדות המחר תעבור לימי שני החל מה-12/2 במשבצת השידור של סופרגירל, שתקורקע עד ה-16/4 ותסיים את עונתה השלישית רק ב-18/6. ולמי שעדיין לא הבין -

15/1 - המשך העונה השלישית של סופרגירל.
16/1 - פרק הבכורה של Black Lightning.
12/2 - המשך העונה השלישית של אגדות המחר.
9/4 - פרק סיום העונה של אגדות המחר.
16/4 - המשך העונה השלישית של סופרגירל.
18/6 - פרק סיום העונה של סופרגירל.

http://tvline.com/2017/12/08/legends-of-tomorrow-season-3-return-date-supergirl-time-slot-mondays/

limors2

Active member
רגע, אגדות המחר כבר לא משודרת אחרונה מבין הסדרות?

אני תכף מגיעה לעונות הנוכחיות וצריכה לעבוד על סדר הצפיה שלי, זה נורא מבלבל

&nbsp
ועכשיו להוסיף סדרה חדשה, מסתבר

&nbsp
&nbsp
+וואו, זו חתיכת הפסקה ארוכה לסופרגירל
&nbsp
&nbsp
&nbsp

LeRanch

New member
הסבר

נכון לעכשיו יש לצפות בסדרות בסדר הבא - סופרגירל, הפלאש, אגדות המחר, החץ - בהתאם לימי שידורן.
&nbsp
החל מה-15/1 הסדר יהיה סופרגירל, הפלאש, החץ.
&nbsp
החל מה-12/2 הסדר יהיה אגדות המחר, הפלאש, החץ.
&nbsp
החל מה-16/4 הסדר יחזור להיות סופרגירל, הפלאש, החץ.
&nbsp
Black Lightning היא אמנם סדרה של DC אך נכון לעונתה הראשונה היא לא תהיה חלק מה-Arrowverse ולא יהיה לה קשר לארבע הסדרות האחרות.

limors2

Active member
פחות מבלבל, תודה!

רק צריך לזכור

&nbsp
או בעצם להדביק את הקצב ולהוסיף אותן לאתר הלו"ז הטלוויזיוני שלי, ואז הכל יהיה כתוב

T o m c o

Member
מנהל
בטוח אפשר למצוא לוח שידורים Arrowverseי שיתאים לך לרשימה,
מצאתי לא מזמן אחד כזה לChicagoVerse של דיק וולף, בטוח יש גם לזה.
אנסה למצוא ואצרף קישור אם אמצא.

didalf

Well-known member
יאיי

אוף אבל זה עוד מלא זמן. מה הם מקפיצים אותי כ"כ הרבה זמן מראש?

Lhuna1

New member
לגמרי יאיי

וגם לגמרי עוד מלא זמן.
מוזר לי שמביאים טריילר 3 חודשים מראש.

זה ממש לא מוזר שהטריילר יצא כל כך הרבה זמן מראש

הטריילר הראשון של Legion למשל יצא ביולי 2016 והפרק הראשון יצא בפברואר 2017.
&nbsp
עכשיו נכון שזה קורה יותר עם עונות ראשונות של סדרות, אבל גם עם עונות המשך זה ממש לא נדיר.
הטריילר לעונה 5 של ויקינגים יצא ביולי. הפרק הראשון לעונה יצא לפני שבוע וחצי. כלומר לאחר 4 חודשים.
שלא לדבר על כך שביולי גם יצא הטריילר הראשון לעונה השניה של Westworld ועדיין אין תאריך יציאה לעונה. רק ידוע שזה יהיה באביב.

Lhuna1

New member
אז זה לא נדיר, אבל לי זה עדיין מוזר

כי נראה לי שטריילר אמור לעשות לי חשק לצפות, ומה יעזור לי חשק לצפות עכשיו בסדרה/עונה שלא זמינה לצפיה אלא תהיה רק בעוד כמה חודשים?
כל מה שזה עושה זה להזכיר לי שהסדרה קיימת, אבל זה לא ששכחתי

אולי יש לזה מטרה אחרת שלא עולה בדעתי.

קודם כל מה שאמרת באמת

להזכיר לאנשים שהסדרה קיימת.
בטח בשביל שירות כמו נטפליקס שאנשים תמיד יכולים לבטל. אם כרגע אין לך סדרות בנטפליקס ואתה תוהה למה אתה מנוי, אז לא רע להזכיר לאנשים כל הזמן אילו סדרות טובות הולכות לחזור ואילו סדרות חדשות עומדות לעלות בעתיד.
&nbsp
חוץ מזה שאנשים מאוד מצפים לטריילרים האלו. למבט ראשון על מה שיהיה.
הרי בסרטים גדולים זה במידה מטורפת שאנשים מצפים לתאריך יציאת הטריילר הראשון כמעט באותה מידה שמצפים אחר כך ליציאת הסרט. וזה כולל טיזרים (שהם בעצם טיילרים לטריילר עצמו).
&nbsp
במקרה הזה הטריילר הזה יצא גם בשביל ההודעה הרשמית הראשונה לתאריך יציאת העונה השניה.

למעלה