דיוני סדרות לסוף שבוע

Don Nirtin

New member
דיוני סדרות לסוף שבוע

וזה יהיה גם ההודעה האחרונה שלי לשלושה הימים הקרובים.

נתראה בשמחות, כמו שאומרים

נפלת חזק העונה הראשונה (מכיל מידע על הפרקים)

קודם כל שחוק ברמות. הבדיחות צמחו להם זקן. כולל הסטדנאפים, שזה כבר רעיון שמיצו אותו, שהאישה מאריכה והגבר מקצר. יאללה הבנו, נקסט.
בכל זאת, אי אפשר להתעלם מהכרזימה השופעת של מיקי גבע והברקות קטנות. כמו הרואה חשבון התימני הקמצן שמלמד אותו איך לראות כסף בכל מקום. המפיק שהשחקן הוא קסם ומצחיק ברמות. הליהוק של חברתו-אשתו לעתיד בתור ספיר זגורי! שזה השם גם של אשתו במציאות. וההכנות לחתונה שהציגו במבט קומי מה שבני הזוג עוברים עד לרגע החופה. אני גמעתי את העונה, אפילו פה ושם צחקתי. מה היה חסר לי? בפרק האחרון בא שחר חסון ומנסה לשכנע את מיקי לא להתחתן, ואני ציפיתי שיהיה קצת קיטש, למה לא? חתונה ושהוא יבוא ויגיד אני אוהב אותה. לא יכול בלעדיה לכן אני מתחתן איתה. לא היה דבר מכל אלה. בפרק הראשון שהוא אמר שהוא מתחתן זה בגלל שהוא בן 36 וכבר מאוחר. איזו מין סיבה זאת להתחתן? זה קצת צרם לי. והוא באמת התכוון לעזוב ולנסוע, אבל ברגע האחרון תפסו אותו והוא הובל כמו צאן אל הטבח, וגם זה מפריע לי. הדרך שבה הציגו את החתונה. נכון, זאת קומדיה ומטרתה להצחיק, אבל זה קצת חרה לי.
אגב, הפעם היחידה שנאמרה בתוכנית המשפט אני אוהב/ת אותך. זה היה ששחר אמר לו, למיקי שהוא אוהב אותו, בדרך לחופה וזהו.

שמחה שצפית ואהבת...עכשיו יהיה לי עם מי לדבר על העונה השנייה

לדעתי אפילו יותר מוצלחת....
בעונה הראשונה פחות אהבתי את ספיר והיא הזכירה לי קצת את טלי מרמזור...
&nbsp
חבל שהאקס שלי לא הגיע למסקנה הזאת... במחשבה שנייה, בזבזתי עליו 9 שנים..אולי זה מזל (לא
) :)

ראיתי את הפרק הראשון בעונה השניה

והיה משעמם טיכו. הבילוי באילת? כירח דבש וההורים שנדחפים על השבת חתן, קצת הזוי. לרגע חשבתי שהוא חולם.
הבדואי, היה גרוע במבטא. הויכוח על שמות המשפחה כל כך שנות התשעים. כבר עברנו את המהפכה הפמניסטית.

ועוד משהו על ספיר מהעונה הראשונה

זה נראה כאילו היא חיה בפלנטה אחרת. להוציא 28,000 שקלים על שמלה? זה הזוי ברמות. לנסוע לאמסטרדם למסיבת רווקים שהרווק גם משלם לא נראה לי קשור וששחר אומר לו כולה 1000 יורו כאילו זה מסטיק שקונים במכולת בכלל תמוה בעיניי.
בכלל, שחר חסון בעיניי סטנדאפיסט סוג ד'. הלכתי לראות הופעה שלו אז שהוא הופיע בצחוק מעבודה וראיתי כמה קטעים ביוטיוב, והיה סבבה מצחיק. הלכתי לראות הופעה שלו והוא היה עם רסטות, כי עמד להופיע במלבי אקספרס, אז הוא בכלל לא נראה לי כמו שחר חסון ושהוא הגיע לבדיחות פלוצים כבר הבנתי שנפלתי חזק.

באמת??? דווקא אני ממש אוהבת אות בתור סטנדפיסט....

כשחקן- פחות....
&nbsp
מלבי אקספרס הייתה ממש נפילה...
כגובה הציפייה, גודל האכזבה....ועוד הייתה עונה שנייה אם אני לא טועה..

מישהו צופה בעונה החדשה של סאותפאר???

פשוט קורע.....
אני בהלם שהתוכנית עדיין קיימת...

Lhuna1

New member
אם יש סדרה שהייתי רוצה שנטפליקס או יס ירכשו זאת סאות'פארק

Criminal.Minds.S13E06

פרק ממש הזוי...משום מה בחלק מהפרק היה קריין וזה ממש עצבן..אח"כ דווקא אהבתי את הרעיון חחחחחח מסתבר שזאת אחת מהאופציות בארהב..אחת האפשרויות בטלויזיה (הכוונה למכשיר..) בארהב.
&nbsp
מישהו חטף 4 נשים וכלא אותם. מישהי מהעבר- גואנה מילר, מגיע כי היא חושבת שהחוטף חטף את אחורתה כריסי לפני 5 שנים.
אלי, אחת החטופות לא מבינה מה קרה והמקום נראה כמו בית חולים לחולי נפש או משהו כזה....כנראה שהרופאה-דר' ציילדס ואיירין הן הפסיכיות...
&nbsp
גיי גיי נראת מודאגת כרגיל...לפחות היו לה כמה שורות בפרק.
&nbsp
מסתבר שהחוטפים הם רופאת נשים/מיילדת, מורה ורופא שיניים. כל הנשים החטופות היו בהריון...איירין ולורנס רוצחים את רוברטה הרופאה וחוטפים את פייג שגם היא רופאה כמו שרוברטה הייתה..
&nbsp
מסתבר שמדובר בחבורה של פסיכים שפוחדים מהאיפוקלפסיה והם מתכננים להקים את העולם מחדש אחרי שכולם ימותו.מסתבר שהחטופות בטוחות שכל העולם הרוס ולורנס ואיירין הצילו אותן...בקיצור דפוקות

&nbsp
ריד וJJ משחררים את הנשים...
&nbsp
היה פרק דיי טוב..
&nbsp
&nbsp

kordilia snake

New member

אלוהים, הקטע עם הקריין שיגע אותי כול הפרק והפריע לי להתרכז וחבל כי הפרק הזה היה ממש טוב.
&nbsp
אהבתי את הרעיון של הפרק ומרבית הדמויות אפילו היו מועילות. אני מנסה למצוא דברים רעים לומר על הפרק אבל לא מוצאת הפעם חוץ מהקריין
.

חחחחחחח אותי זה עצבן אבל אז שמחתי ואהבתי חחח זה נתן לי את

האפשרות לעשות עוד דברים חוץ מלצפות בפרק...
&nbsp
חשבתי למה זה ומי צריך בכלל אופ' כזאת אבל אולי זה מיועד לאנשים עיוורים...ככה הם יודעים מה קורה מבלי לראות..הוא מתאר את הסיטואציה ואז יש את השיחה בן הדמויות.. לפי מה שזה נשמע, זאת אופציה במכשיר הטלויזיה שאפשר לכבות. כנראה הפרק הוקלט ככה לפני שהודלף...

panda0zombie

New member
ריברדייל עונה 2 פרק 4

יש לי גם את הפרק הבא להספיק אז אשתדל לסכם בקצרה
&nbsp
איזה פרק.. מלא צמרמורות! ארצ'י לגמרי איבד את דעתו הפרק אבל גם די מצא אותה חזרה בזכות ורוניקה לקראת הסוף. ורוניקה היא לודג' אמיתית, נאמנות עיוורת ופוטנציאל גדול להיות אשת מאפיה טובה
&nbsp
היירם והרמיוני ממשיכים להיות נקודה חלשה מבחינתי. מה הקטע שלהם? שיתחילו להזיז עניינים איתם.
&nbsp
אנשים צריכים להפסיק להפוך את אליס למפלצת כל הזמן.
&nbsp
מלחמה בין הצפוניים לסרפנטס. וואו.. זה היה אינטנסיבי והשתלב יפה עם הפגישה שבבניין העירייה והדיבייט של אליס ופרד.
&nbsp
טוני

&nbsp
בטי מקבלת קוד ומכתב. מסתבר שהיא נתנה השראה לרוצח הזה מה שבהתחלה גרם לי לחשוב שמדובר בכלל באבא שלה והוא הרוצח. מי שזה לא יהיה הרוצח אמור להכיר אותה ממש טוב אם הוא ידע איך לעשות צופן שרק היא תגלה דרך ספרים שהיא הייתה אובססיבית כלפיהם
&nbsp
אז היא קיבלה טלפון מהברדס השחור.. מעניין
&nbsp
יאללה לפרק הבא

Empire 2015 S04E05

אז מחלת השכחה של לושס נחשפת בתקשורת וקוקי מבקשת מלושס להכחיש והוא דווקא דיי מרוצה שהאמת יצאה. הוא מצליח לעבוד על מחזיקי המניות של אמפייר. קוקי מצליחה להרגיע אותם בהצעה שהתקשורת תעקוב אחריו במשך 48 שעות בזמן שבקי תלמד את לושס איך להפיק.נראה שהוא קצת חוזר לעצמו ואז הוא שומע שיר של שיין והוא אומר שזה מלא אלימות וקלאודיה קופצה לעזרה. הוועדה דורשת מקוקי לעזוב את תפקידה אם התקליט החדש לא יצא בזמן. לושס הביא את אדי לעזור להפיק את השיר החדש של טיאנה.
לושס מתחיל לצייר... קוקי מראה את הציור למועצה ומספרת להם את האמת ואז הם מבקשים להביא משהו מבחוץ שישלוט על אמפייר וקוקי מקדימה אותם ומציגה את אדי ברקר (יש לי הרגשה לא טובה בקשר אליו..).
לושס נזכר בעבר אבל משום מה הוא מסתכל על קלאודיה ורואה את קוקי...הוא שוכב איתה ובבוקר הוא רואה את הצלקות שלה ואז הוא אומר לה שקוקי היא המוזה שלו וסוף סוף הוא חזר לעצמו. קוקי נכנסת ולושס מעיף את קלאודיה..מעניין אם יספר לקוקי ששכב איתה.
&nbsp
הליונס ממשיכים להלחם באניקה שמנסה לקבל משמרות מלאה על בלה. אנגלו מוסר צו לגמל וורון המניאק והוא משחקים אותה כאילו הם לא מכירים..אנגלו אומר שהוא הדליף לתקשורת.
העורך דין החדש שאמור לעזור להקים במשפט בהלם מכל החארטה שעברה על המשפחה שלו...הקים שכרגיל לא חושב לפני שהוא פועל, הולך לאנגלו ומכה אותו וכמובן שזה לא יעזור לו במשפט. הוא מתכנן לברוח לקובה והוא רוצה שטיאנה תבוא איתו. היא אומרת לו שתפגוש אותו בשדה התעופה. קוקי מגיע ומצליחה לעצור אותו ואומרת שהם ילחמו והכל יהיה בסדר.
&nbsp
אנדרה ממשיך להסתבך עם פמלה שחוקרת את אבא שלו ונראה שהיא לא כזאת טיפשה והיא הולכת לחשוף את האמת. אח"כ הוא מתעמת עם שיין שניסה להרוג את לושס ואומר שהוא לא יקח את האשמה. שיין אומר לו שהוא ממש לא דיבר עם המשטרה.
&nbsp
סוף סוף לושס חזר....

panda0zombie

New member
ריברדייל עונה 2 פרק 5

ניק סיינט קלייר.. איזה דושבג
הייתי אומרת שלסדרה יש טיימינג מצויין עם העלילת הטרדה מינית. אין סיכוי שהכותבים ידעו אז שכל הנושא יתפוצץ בשבועות האחרונים וזה נראה מעולה ששריל ניצלת על ידי חבורה של נשים חזקות
&nbsp
כל הפרק הזה רק מעלה את החשד שלי שהברדס השחור הוא האל קופר.
תחשבו על זה.. יש לו אינטרס להרחיק את בטי מורוניקה וג'אגהד (ההורים של בטי לא מתים עליהם בלשון המעטה) והוא די מעוצבן מאליס באופן כללי בזמן האחרון מספיק כדי להעניש אותה, וזה פרצוף שבטי מכירה.
בכל זאת זה רק חשד.
&nbsp
ואם כבר אליס.. אם כבר מפרסמים את התמונת מעצר שלך וחושפים אותה אז לפחות זו תמונה ממש יפה
והכניסה שלה למסיבה, בלבוש נחש. חבל שלא התייחסו לזה יותר כי גם זה די פוגע באמינות שלה. היא התכחשה לעבר ושנאה את הדרומיים כל כך הרבה ועכשיו היא דופקת כניסה כמוהם? לא שיש לי תלונות
אבל זה מוזר שזה כזה הפתעה גדולה הרי כל מבוגרי ריברדייל אמורים לדעת שהיא הייתה סרפנט.
&nbsp
בטי ממשיכה להיסחט על ידי הברדס השחור. זה טראומטי משהו.. לילי ריינהרט נותנת הופעה פצצה הפרק
היא נתנה בסוף את השם של ניק. נגלה בפרק הבא מה קורה איתו
&nbsp
ג'וסי והפוסיקאטס חזרו! אני די רוצה שורוניקה תצא מהלהקה אבל אולי זו רק אני
עושים בפרק הזה טיזינג לרג'י וג'וסי. מעניין
&nbsp
ג'אגהד מצטרף לסרפנטס! זה הרגיש כל כך מגוחך בקטע שבו הוא צעק את החוקים בבר.
הסרפנטס לוקחים את זה די ברצינות. הגיוני סך הכל
בטי וג'אג נפרדו. לא לאורך זמן אני מניחה.. אבל בינתיים יש את טוני כנחמה. אני אוהבת את טוני

Law and Order SVU S19E06

ליב מתקשה לבטוח בשילה ונראה ששתיהן הולכות על ביצים אחת ליד השנייה.
הפגישה שלהן בפארק דווקא עברה בסדר...ליב מתחילה לחשוב שהיא לא כזאת נוראית.. אני מקווה שזה לא נסיון לאסוף מידע כדי שיעזור לה אחכ במשפט בו היא תנסה לתבוע משמרות מלאה...היא יכולה לנסות לטעון שליב עובדת כל היום והיא יכולה להיות זמינה יותר..
בסוף הפרק, ליב מבקשת משילה לשמור על נואה ולא מלוסי...אני מקווה שהכל יהיה בסדר..
&nbsp
"גיין דו" בת 15 נחטפת מחדרה (כנראה זה היה כשלקחו אותה למוסד הטיפולי) ונרצחת. אחכ מגלים שהיא נאנסה והיא מתה ממנת יתר של הרואין. החוקרים מצליחים לאתר את המשפחה שלה ומסתבר שהיא כבר 3 חודשים בגמילה או מוסד טיפולי כלשהו... כנראה שזה לא כל כך הצליח...
&nbsp
אח"כ מגלים שנטלי (גיין דו..) הייתה בהריון והDNA של התינוק תואם לDNA של הרוצח. ישר חשדתי במנהל של המוסד הטיפולי...הבחור במדעה או סוחר הסמים- צפוי מידי...
קריסי ופין חוקרים את המוסד..לפחות מנסים.
&nbsp
אמנדה מתחזה לעובדת סוציאלית מתלמדת או משהו כזה והעו"ס של המוסד-רוזמרי מזמינה אותה לבוא ולראות אם העבודה מתאימה לה. דווקא היא נראת בסדר ושבאמת אכפת לה מהבנות...אמנדה מצליחה להעתיק מהמחשב את התיק של נטלי... ליב כועסת כי מדובר בחיפוש לא חוקי. הם מגלים שהסכומים מנופחים והם מרמים את רשום המיסים או משהו..ליב מנסה לחשוב איך להפוך את החיפוש לחוקי...הם מדברים עם העוזר הקודם של רוזמרי.
&nbsp
מסתבר, שאחרי שהבנות מצליחות לעבור את התוכנית במוסד, הם עוברות לסוג של דיור מוגן בו המטפלים שוכבים איתם (מצאו את אבי התינוק של נטלי- אנטוני) בתמורה לסמים וכך הן שוב חוזרות להיות מסוממות ושוב ההורים שולחים אותן למוסד ומשלמים סכומים מטורפים. אז אולי דר' ברקלי לא היה זה שהרג את נטלי, אבל הוא בהחלט לקח בזה חלק...הוא סומך על זה שאף אחת מהבנות לא יכולה להעיד כי איש לא יאמין להן בגלל שהן מסוממות/גנבות וכו...
&nbsp
כמה שעות אחרי שאמנדה ופין מדברים עם רוזמרי, רוזמרי מתקשרת לאמנדה ומבקשת ממנה לבור למוסד..הם מוצאים את דר' ברקלי על הריצפה גוסס. רוזמרי הרעילה אותו והאמת שזה סוג של צדק...חבל רק שהיא תשב בכלא...
הקטע בו אמנדה הסתכלה עליה בזעזוע מוחלט היה כל כך אמיתי...מעניין אם זה היה בגלל מה שרוזמרי עשתה או בגלל שהיא יודעת שהיא צריכה לעצור אותה...

kordilia snake

New member

אהבתי את הפרק
אבל לא הראו מספיק את ברבה, היו רגעים בפרק שכבר הייתי בטוחה שלא יראו אותו בכלל
.
&nbsp
הפרק היה מעניין, ואין לי מה לומר עליו מעבר לזה. הקטע עם רולינס שהיא הלכה תחת מסווה היה לא ברור, היא הלכה על דעת עצמה בלי לומר קודם לאוליביה? והיא יכלה לדפוק את כול התיק אם היו תופסים אותה על החיפוש הלא חוקי. הקטע שהרופא ההוא לכלך על המטופלות שלו וזה שאף אחד לא יאמין להן כי הן מסוממות היה נוראי, זה נראה כאילו אפילו העו"ד נגעלת ממנו קצת.
הטוויסט בסוף עם רוזמרי שרוצחת את הרופא היה מיותר, אני חושבת שיש מקרים שעדיף שעבריינים ישבו בכלא וזה אחד מהם. הוא צריך להירקב כול החיים שלו בכלא ולשלם על מה שהוא עשה ולדעתי זה גם עדיף לקורבנות שלו ככה הם יכלו להתעמת איתו ולקבל סגירה ולדעת שהצדק נעשה(אם כי תמיד היה הסיכוי שהוא לא היה מורשע, אבל עדיין...) ובמקום זה רוזמרי שהיא בסה"כ אישה טובה שרצתה לעזור לבנות האלו משלמת את המחיר.
&nbsp
החיים הפרטיים של אוליביה היו מעניינים. אבל ברצינות שילה באמת ציפתה שאוליביה תספר לנואה שהיא לא האימא האמיתית שלו?

למעלה