דיוני סדרות לסוף שבוע

Don Nirtin

New member
דיוני סדרות לסוף שבוע

אתם תסלחו לי, אני חולה אז אני קצת פחות אקטיבי היום.

(בדיחות הומואים בעוד 2,3,4 ו.....)

The Goldbergs 2013 S05E04

אריקה מזמינה את אדם כדי שיעזור לה עם עבודה בנושא סרטים...אדם מגיע עם החברים שלו חחחחח
אדם נלחץ מבנות, והוא מבין דיי מהר שאריקה ניסתה לנצל אותו ומחליט לנקום :)
אדם וחבריו נתפסים ואז אריקה כועסת והוא מתעמת איתה ואומר שהיא בסה"כ היתה צריכה לבקש ממנו עזרה...בסוף אדם מציל את המצב, לפחות הוא מנסה...אריקה שרה ומצילה את המסיבה..
&nbsp
בוורלי מחליטה לעזוב את עבודה בבית הספר (אותה היא לקחה רק כדי לעקוב אחרי אריקה ובארי) ולמצוא לעצמה קריירה מספקת :)
היא עושה סלסול ומארי משקר לה שהוא אוהב את זה...בוורלי נלחצת שעוד 3 שנים כל הילדים יעזבו..בוורלי כועסת כי אומרת שהיא לא יכולה להוריד את הסלסול...
לבסוף מארי תומך בבוורלי...

American Housewife S02E04

אנה קאט מתחילה להיות בררנית באכילה וטיילור לא ממש מוכנה לאכול שאריות...היא עברה לקפה חחח
קייטי נלחצת שטיילור תתחיל לנהוג ופתאום היא תהיה עצמאית....גם גרג נלחץ..
אוליבר מתחבר עם איזה פושע מבוגר שבחר בדרך "הקלה" כדי להרוויח כסף...גרג מנסה להסביר לו שצריך לעבוד קשה בשביל להרוויח כסף..
מסתבר, שאוליבר מתכנן להיות היורש היחידי....
יש מגפה של כינים בבית הספר ומסתבר שהכל התחיל מאנה קאט....טיילור ואוליבר מגלים לקייטי את כל הסודות של אנה קאט וקייטי מחליטה שהיא לא תעשה בשבילה יותר דברים שהיא יכולה לעשות לבד...
&nbsp
התגובה של קייטי ליד טיילור כשראתה את גרג מקים אוהל ממש הצחיקה אותי :)
כל המשפחה מנסה להתחמק מהבית למרות שקייטי דיי מקשה עליהם..
הקטע עם הכינים ואנה קאט בסוף

kordilia snake

New member
חוק וסדרה מדור מיוחד 19X04

הפרק היה בסדר פחות טוב מבד"כ, הארבע דקות האחרונות שלו הרגישו כאילו מדובר בסדרה אחרת ולא במובן החיובי.
&nbsp
אני מניחה שזה הפרק שמבוסס פחות או יותר על "13 סיבות למה" וזה טוב שהסדרה מעלה את הנושאים האלו ואני אוהבת שהסדרה לא מנתקת את עצמה מהמציאות, אבל בד"כ היא עושה את זה בדרך הרבה יותר מתוחכמת והפעם הרגשתי כאילו הסדרה דחפה את הנושא בכוח לגרון ובשלב מסוים הרגשתי כאילו אני במשדר חינוכי נגד בריונות ושיימינג באינטרנט. וחבל כי הם נגעו בפרק הרבה דברים חשובים, אבל במקום לגרום לי חשוב עליהם הם בעיקר גרמו לי לרצות להדחיק את הפרק הזה כמה שיותר מהר.
&nbsp
אני לא רוצה לשפוט את מנדי, וברור שהיא לא אשמה שאנסו אותה. אבל התגובות שלה אחרי האונס נעו מקיצוניות אחת לשנייה ומהר מידי. ואני יודעת שכול בחורה מגיבה לאונס אחרת אבל זה עדיין הרגיש לי מוגזם מידי, מלאכותי מידי.
&nbsp
ורולינס עם הסיפור שלה? גם זה הרגיש לי מיותר וסתם דרמתי.
&nbsp
לא היו הרבה התפתחויות עם העלילה של אוליביה ונואה, חוץ מהשנייה הזאת לקרת הסוף שאוליביה צריכה לעבור הערכה פסיכולוגית ולהוכיח שיש לה אמצעים כספיים כדיי לגדל את נואה וזה דבר טוב. לתת לצופים קצת מנוחה מזה וגם לתת תחושה שזה אמיתי לדברים האלו לוקח זמן עד שהם מתפתחים, ועדיין ראו מידי פעם שזה כן מטריד ומרחף איפה שהוא בשולי התודעה של אוליביה כול הפרק.

לא צפיתי ב13 אז לא עשיתי את הקישור...
&nbsp
אני דווקא מאוד אהבתי את הפרק...כשהייתי בתיכון היה אצלינו מקרה דומה...הבחורה שנאנסה הפכה לשרמוטה והם היו גיבורים...התגובות שלה היו דיי דומות.
מסכימה שהסיפור של אמנדה נראה מופרך.
&nbsp
גם אני לא אהבתי את הדקות האחרונות...הרגיש כמו הרצאה או קטע מדר' פיל...
גם אני שמחתי שלא חפרו יותר מידי בנושא של אולביה ונואה..

kordilia snake

New member

הדבר היחידי שקצת הפתיע אותי בפרק, זה שדווקא הבנים אלו שהפיצו את התמונות שלה. הייתי בטוחה שמי שעשו לה את זה אלו החברות שלה, במיוחד הבחורה השנייה שבקושי הראו שנראתה ממש כלבה.

יש משהו במה שאת אומרת...גם במקרה שהיה בשכבה שלי אלא היו הבנים שהפיצו את ההקלטה (אז בפלאפונים לא היו מצלמות...לפחות להם לא היו...).
&nbsp
&nbsp

kordilia snake

New member

מי שצייר עליה והפיץ את התמונות היו הבנים, אבל דווקא ברשות החברתיות רוב מי שתקף אותה היו בנות. ציפיתי שזה יהיה ההפך...

האמת שזה נראה לי דיי הגיוני...
&nbsp
הבנים העבירו אחד לשני כי התלהבו לראות בחורה ערומה והבנות היו בגדר אלה ששפטו את "השרמוטה" השכבתית...
הנשים בד"כ הרבה יותר ביקורתיות לדעתי במקרים כאלה...וזה באמת הזוי.

kordilia snake

New member
ואני הייתי בטוחה

שהבנות דווקא יגנו עליה, כי זה מה שנכון לעשות(ואחוות נשים וזה...) ובת'כלס עם מה שהולך היום, תוך יומיים כול אחת מהן הייתה יכולה להפוך בעצמה לזונה השכבתית הייתי מצפה מהן לחשוב גם על זה לפני.

את צודקת...חבל שזה לא עובד ככה בגיל הזה...וגם היום, אני שמה

לב שנשים בד"כ הרבה יותר ביקורתיות כלפי נשים מאשר גברים כשמדובר בהתנהלות מינית של מישהי...

Criminal Minds S13E04

אז אמלי מתחקרת את לוק על מה שקרה עם ההוא ש"נפל" מהבניין...שמחה שהתיחסו לזה..נראה לי שבונים משהו בין לוק ואמלי

&nbsp
העלילה: ירי קבוצת סטראט אפ וכל אחד מהעדים אומר משהו אחר...JJ דיברה הפרק!!!! היא לא נראתה רק מודאגת חחחחח
בהתחלה חשדו בעובד שפוטר..מסתבר שהוא רק שרט את הרכבשל הבוס שלו לשעבר...
אח"כ מתבצע שוב רצחבצורה הזויה ולא מובנת..
ואז יש חטיפה של אחת העובדות...טורי. היא מצליחה לירות בו ולברוח....היא טוענת שירתה בג'ק פעם אחת אבל רוסי והשני מוצאים אותו קרוע..
יש עוד רוצח שכמובן מצליחים לעצור אותו. שמחתי שעצרו גם את טורי..
&nbsp
פרק דיי טוב...לפחות לא היה רוצח עם תסביך אמא/סבתא וכו'....והאמת שרעיון של הפרק היה ממש מעניין...מסתבר שהרוצח היה טייס שגילה שהרג טרוריסטים ואזרחים בזמן שחשב שזה משחק מחשב...אני לא בטוחה עד כמה זה מציאותי...
במיוחד בארהב...
&nbsp

Lion_Heart

Well-known member
lethal weapon 2X04

סוף סוף צפיתי

בעיקרון פרק על הורים וילדים
מגלים עוד על ריגס, אמא שלו מתה ממחלה קשה ואבא שלו...לא ידוע אם מת, אבל לפחות נורה מהרובה שהוא נתן לבנו...מענין, על פי הפרק הוא לא אבא רע...

מורטוג עוצר את הבת המרדנית שלו , אבל הכל מסתדר, אז זה סבבה
&nbsp

Survivor S35E04

אז הפרק נפתח בערבוב שבטים...עד שלמדתי בערך את השמות של חברי כל שבט

שבט כחול (לוו)- אשלי, אלן, דזי, גו', דבון.
שבט צהוב (סוקו)- ריאן, אלי, גריסי, JP, רורק.
שבט אדום (יאווה)- גסיקה, מייק, קול, לורן, בן.
&nbsp
משימת פרס:
הפרס: רק מקום ראשון זוכה בכריכים של חמאת בוטנים וריבה וגם צנצנות (ללא שם המותג...בלי פרסומת בניגוד לארץ) וציפס!!
יאווה זוכים בפרס.
&nbsp
יאווה:
גסיקה מוצאת משהו מעניין בשקית הציפס שלה...יתרון סודי כמו שריאן מצא בעבר ונתן לכריסי.היא יכולה לחסום הצבעה של מישהו ובמידה והשבט שלה לא ילך למועצת שבט, היא מעבירה את האפשרות לחסום למישהו מהשבט המפסיד בצורה אנונימית. כמובן שהיא רצה לספר לקול ומייק. קול רצ לספר לבן ולורן...לורן חושדת שקול ממציא..לורן מספרת למייק שרץ לעדכן את גסיקה שקול דיבר...קול מכחיש ועוד מאשים את בן אבל גסיקה לא מאמינה לו..
&nbsp
סוקו:
ריאן נראה מבובל בלי חברו הטוב...הוא רץ לספר לכריסי שהוא נתן לה את היתרון והיא ממש מתרגשת..
&nbsp
לוו:
אלן נראה בפרנויות וחבל..יש לו הזדמנות להתחיל מחדש...מסכנה אשלי שנדפקה איתו שוב. הם מסמנים את דזי...
ג'ו ממציא שאשלי ואלן רוצים להעיף את דבון..אני ממש מקווה שהוא לא יאמין לו.
&nbsp
משימת חסינות:
יאווה מגיעים למקום הראשון ומקבלים חסינות וסוקו מגיעים למקום השני ומקבלים חסינות.
שבט הלוו הולך למועצת שבט.
&nbsp
אשלי אומרת לדבון שלא יחשוב שרוצים להדיח אותו רק כי הוא היחידי מהשבט הקודם שלו...הוא מספר לה מה ג'ו אמר לו ושניהם מופתעים..שיעפו את גו או אלן...גו משחק אותה כאילו הוא רוצה להדיח את אשלי רק שהוא לא יודע שכולם יודעים את זה..בקיצור, גו הולך לעוף. דזי כועסת כי גו דפק אותה ומבקשת ממנו את הפסלון שלו...מגיע לו חחח
הוא אומר שיתן לה את הפסלון.
דבון מוצא את היתרון שגסיקה שלחה לו...
&nbsp
מועצת שבט:
מסתבר שזה לא יתרון ובעצם דבון נדפק כי הוא לא יכול להצביע...
אני עדיין מקווה שגו או אלן יעופו...
גו מוציא את הפסלון ומחליט לשמור אותו לעצמו..אלן הולך הביתה....
אשלי בהלם וגו ודזי נראים סבבה...כנראה שזה יהיה דזי וגו נגד דבון ואשלי
&nbsp
&nbsp

Empire 2015 S04E04 |ספויילר|

איך הוכנית הדרדרה ככה?....אני זוכרת את העונה הראשונה וגם השנייה...הייתי עם פה פתוח אחרי כל פרק ורק חיכיתי לפרק הבא...
זה הפך לאופרת סבון ארוכה, משעממת ולא אמינה....
&nbsp
קוקי סוף סוף מספרת ללושס מה עבר עליה בכלא...הוא זוכר חלקית ומבטיח לפצות אותה...ואז קלאודיה המעצבנת מופיעה

קוקי מביאה אותו לאמפייר ומנסה למנוע מכולם לגלות על זה שהוא לא זוכר כלום.
&nbsp
וורן החבר של גאמל שהוא גם בן הדוד של אנג'לו, מעדכן את דיאנה במצבו של לושס.. היא באמת ציפתה שהאקים יסבפר לה.?!? אנגלו מקנא ומתתנאג כמו דביל. היה מצחיק שהם צחקו שהסיפור עם לושס הוא כמו קטע מאופרת סבון...
אנגלו נפגש עם אניקה ומציע לה לשתף פעולה נגד הליונס.
&nbsp
לושס קצת הורס את האודישנים של אמפייר ואומר לקוקי שהיא מאוד אכזרית...היא שולחת אותו הביתה חחחחחחחחחחחח
&nbsp
גאמל וטורי שרים...אני לא סובלת אותה...לא יודעת למה...
נראה שמנסים לבנות בינהם משהו, אחרי שיגלה את האמת על וורן..
&nbsp
אניקה ולושס נפגשים...היא לא מודעת למה שקרה לו והוא מתנצל כשהיא מטיחה בו את כל מה שעשה לה...אנדרה מתנפל עליה ולושס מנסה להרגיע אותו (לדעתי אניקה קלטה שמשהו מוזר קורה עם לושס) ואנדרה מספר איך רונדה מתה...
&nbsp
קוקי באה לקלאודיה ואומרת לה שהיא צדקה...היא מספרת לה שהיא קראה את הספר והיא חושבת שהיא מכירה את המקום שיכול להחזיר את הזכרון של לושס..קלאודיה אומרת שזה מוקדם מידי ומבקשת מקוקי שתספר לה על המקום... דיי ברור שהיא תיקח אותו לשם ותעבוד אליו איכשהו...
&nbsp
גאמל דופק את טורי ולא איך שחשבתי חחחח
גאמל עולה לשיר עם וורן וכולם מתלהבים...לא ברור ממה...
&nbsp
מסיבת היום הולדת של בלה מוגזמת בצורה בלתי רגילה וממש מיותרת..זה נראה לי דיי מפחיד בשביל ילדה בת שנה...מצד שני, בני המשפחה שלה גרועים יותר..
&nbsp
זה היה כל כך שקוף שפמלה שלחה את הפרחים לאנדרה...
&nbsp
אניקה מגיעה עם אנגלו למסיבת היום הולדת של בלה ואניקה אומרת שאנגלו העורך דין שלה והיא תובעת משמרות מלאה על בלה...
&nbsp
כמובן שמה שחשבתי קרה...
קלאודיה לוקחת את לושס למקום שדוואיט הפך ללושס...
כל כך צפוי וגרוע מבחינת עלילה...
&nbsp

limors2

Active member
החץ והפלאש- שאלת סדר צפייה (+
לסוף עונה 2 של החץ)

הבנתי שהסדרות די משתלבות אחת בשניה ושכדאי לראות אותן ביחד ולא עונה-עונה. אפשר לראות פשוט פרק-פרק? קודם את הפלאש ואז את החץ, לפי מועד השידור שלהן?
(ובהמשך לשלב גם את אגדות המחר?)

ואני לא מאמינה שוידוי האהבה של אוֹלי לפליסיטי היה (חצי)מזוייף
זה היה ממש נבזי מצידם. גם אם היה בו קצת (הרבה) אמת. לא יפה.

Don Nirtin

New member
כן, אפשר פרק פרק

זו למעשה גם ההמלצה הגורפת באתרים.
&nbsp
אני מעדיף עונה עונה כי אין לי כוח להחליף לפרקים

limors2

Active member
יופי, תודה!

וכל עוד בנתיים הכל נמצא בנטפליקס הם ממש עושים לי חיים קלים, כי אני יכולה לראות גם בעבודה ולא לדאוג להעביר פרקים מכמה סדרות שונות לטלפון+לחשב כמה אני אספיק לראות באותו יום

למעלה