דיוני סדרות לתחילת שבוע

Don Nirtin

New member
דיוני סדרות לתחילת שבוע

אז סוג של סיימתי עם "פה גדול" והחלטתי לחזור לפלאש עונה 2. נראה מה אחשוב וארגיש הפעם.

אז יצא שראיתי את שני הפרקים הראשונים של פאודה בסופש

כאילו חסרות לי סדרות עכשיו...
&nbsp
אבל וואו!
למרות כל הביקורות המעולות לסדרה, לא באמת ציפיתי שהיא תהיה כל כך טובה.
מותחת, מרגשת, מורכבת
מדהימה

snirf

Active member
מסכים. צפיתי לפני כחצי שנה לערך

כששידרו אותה בערוץ הראשון, אז הזדמן לי להקליט ולעשות לה בינג'.
כמו שכתבת-היה סביבה הרבה באזז ורעש, והנחתי לעצמי שזאת התלהבות רגילה, אבל...כשצפיתי בה גם אני הופתעתי לטובה והבנתי שהמהומה לא הייתה לשווא.

מחכה בציפייה לעונה 2 שתעלה בדצמבר

האקסית המטורפת פרק 3X01

לא מתתי על עונה 2. וגם לא אהבתי את הסיום שלה. אבל אני שמח שהמשכתי. הפרק הזה לא היה מושלם, אבל כן היה כיף.
&nbsp
רק שני שירים נראה לי. אבל עדיף מעט אם זה אומר שהם יהיו טובים.
השיר הראשון לא היה מעולה לדעתי, אבל ה"עיירה הימי ביניימית" פיצתה על זה
השיר השני היה מעולה ומצחיק - Let's generalize about men. במיוחד הסיום.
&nbsp
רבקה כרגיל מטורפת. אני מת על הרעיון שהיא הגיעה למשרד בחמש בבוקר עם כיסא מיוחד, רק בשביל החשיפה שלה. קלאסי רבקה.
ואז הרעיונות המטורפים שלה...
לפחות שאר הבנות ראו שאלו רעיונות מטורפים. כי גם היו מקרים בעבר שקבוצה של אנשים הסכימה לגבי משהו מטורף.
&nbsp
ווייט ג'וש ודאריל חמודים מאוד. אבל העלילה שלהם הרגישה די מטופשת. כלומר ברור שדאריל מוזר בכך שהוא מנסה ללחוץ על ווייט ג'וש שיהיה להם תינוק.
אבל אהבתי את הסיום שבעצם מסביר שבאמת יש בינהם משהו מיוחד (וזה מסביר למה ווייט ג'וש לא עוזב אותו)
&nbsp
נייט היה מצחיק בכמה קטעים שלו, שהוא מנסה לשחק אותה קול מול רבקה... וממש לא מצליח.
&nbsp
הנישואים של פאולה בדרך לתיקון, אבל ברור שהיא לא בטוחה לגבי זה. עזר כשהיא קיבלה ביטחון.
&nbsp
לא ראינו בכלל את ג'וש, אז לא ידוע מה קורה איתו בסמינר לכומרים. אני מניח שנגלה פרק הבא.
בנתיים קיבלנו את הדופלגנגר הבריטי שלו.

Lion_Heart

Well-known member
MACGYVER 2X01

אז יש חברה חדשה לצוות ועוד אוסטרלית, זה יהיה מענין
NOT THE FOUR SEASON

לא יודע למה , אבל קובה לא ניראת לי מענינת...
וכן, יש בשעון הזה משהו סודי שיתגלה ממש ממש בקרוב...נראה לי

snirf

Active member
פשע אמריקאי 1+2: כמה מילים

וול, כשהתחלתי לצפות בה הופתעתי שהסדרה היא של ABC...זכרתי שהיא כזאת מדוברת ומומלצת שהנחתי שהיא של רשת אחרת
ייתכן והתבלבלתי עם American Crime Story, כנ"ל לגבי העובדה שהקאסט של הסדרה לא מתחלף בכל פרק כמו שחשבתי...השחקנים הראשיים כן משחקים בכל עונה, רק שמדובר בדמויות אחרות שהם מגלמים (פורמט כזה עוד לא יצא לי להכיר...כשכל עונה מתחלפת העלילה, הדמויות והשחקנים-זה כבר יותר נפוץ)

לעונה הראשונה משום מה היה לי יותר קשה להתחבר (הזוג שנרצח)...אולי כי מאסתי כבר בסדרות על עלילות רצח למיניהן, שבמהלכן תוהים מי הרוצח וכו' (3 עונות של ברודצ'רץ', 3 עונות של הגשר ועוד סדרות רבות...)
העונה גם הרגישה לי יומרנית מדי...בעריכה, בבימוי ובשני השחקנים הראשיים שלא הכרתי קודם לכן, אבל מתפארים בהם- פליסיטי הופמן וטימותי האטון. יומרנית ביחס לרשת המשדרת אותה-ABC.
גם לא הבנתי למה משדרים סדרה כזאת ו/או קיימות קללות בתסריט אם יש החשכות מסך בעת קללה...זה דפוק

הדמויות של שניהם היו ממש מעצבנות...אי-אפשר להגיד שהעונה לא הייתה טובה, אבל היא פחות זרמה לי.

ואז הגיעה העונה ה-2, שמהרגע הראשון האמת סחפה אותי...הדמויות של פליסיטי וטימותי כאן כמנהלת ומאמן בהתאמה-ישבו עליהם הרבה יותר טוב. פליסיטי נראית פה כ"כ שונה עם השיער השחור
אילולא הייתי יודע שהיא משחקת בכל העונות, בכלל לא הייתי משער שמדובר באותה שחקנית בלונדינית מהעונה הראשונה שגילמה את האמא המעיקה של הנרצח ונלחמת על שמו.
מה שכן, רג'ינה קינג (הזכורה לי מ'הנותרים') מעצבנת ב-2 העונות

ראיתי 7 פרקים ברצף, בקושי יכולתי לעצור...דברים התגלו מהר מאוד, תהיתי לעצמי מה כבר הם יעשו בפרקים שנותרו-והנה פרק 7 היה הזוי וקיצוני לטעמי
סקרן מאוד לדעת איך יהיו שלושת הפרקים האחרונים.
מיד לאחר מכן, אמשיך לעונה ה-3 והאחרונה...שיש לה רק 8 פרקים.

יש פה עוד אנשים שצופים/צפו בה

ראיתי רק את עונה 2 (בנתיים)

היא הייתה לדעתי מדהימה.
כולם נתנו שם הופעות מעולות לדעתי. אבל במיוחד שווה ציון קונור ג'סופ בתפקיד טיילור.
&nbsp
אני מתכוון לראות גם את שתי האחרות מתישהו.

snirf

Active member
כן, כמו שכתבתי-היא הדהימה גם אותי

למרות שכמו שכתבתי-הגעתי לפרק 7 שהחל לקרות משהו קיצוני ומטורף מדי לדעתי...שהדמות הראשית ירה באחד התלמידים...

תוהה לעצמי מה יהיה ב-3 הפרקים האחרונים

התגובה שלי הייתה שונה

אני חושב שדי אהבתי את ההתפתחות הזאת.
כלומר גם שנאתי את זה כי זה אומר שטיילור דפק לעצמו את העתיד. ועוד כאב ועוד עצב...
אבל למרות שבכלל לא ציפיתי להתפתחות הזאת מראש (כן חשבתי שהוא אולי יתאבד) כן חשבתי שהיא הגיעה באופן אמין.

Don Nirtin

New member
פורמט הקאסט המתחלף והדמויות המתחלפות

קיים גם באימה אמריקאית. והיא זו שהתחילה את כל אופנת ה'עונה אחת עם דמויות קבועות ואחר כך השחקנים מתחלפים'. רק אומר.

saturday.night.live.s43e03

ממש אהבתי את מערכון הפתיחה עם טראמפ...הוא מוצלח כרגיל
&nbsp
kumail.nanjiani (אין סיכוי שהייתי מצליחה לאיית נכון את השם בעברית) היה ממש חמוד...
&nbsp
אהבתי את המערכון עם השעשעון שהוא לקח את הכסף, המערכון עם קלי אן גם היה טוב...
המערכון עם העוגה היה לא משהו, המערכון המתבקש על הטרדות מיניות היה דיי טוב.
&nbsp
פינק הייתה טובה...
&nbsp
הוויקנד אפדייט היה מעולה!!!! הקטע עם האימוג'י וויינשטין :)
גם הקטע ש"הטעות" שלו מספיקה לעונה שלמה של חוק וסדר מדור מיוחד...
&nbsp
המערכון עם המלון היה מעיק...
המערכון על הסבתא ומחלות המין היה סתם מגעיל

המערכון על מלניה טראמפ ונציג התמיכה הטכנית חחחח
&nbsp
בסהכ היה פרק טוב וקצת ארוך :)
&nbsp

מסכים לגבי כמעט הכל

אותי גם הצחיק המערכון במלון.
&nbsp
אולי הכי טוב היה זה עם השעשועון - זה שחבר שלו בקהל עם חולצה שכתוב עליה loser עם חץ...
&nbsp
כבר די התרגלתי לאלק בולדווין בתפקיד טראמפ ולרוב זה לא נורא מצחיק אותי. אבל היום זה היה לדעתי מעולה. גם הקטעים שהוא מדבר עם מייק פנס בטלפון "צא משם"

&nbsp
קומיל ננג'יאני (נראה לי שככה כותבים) היה מעולה גם במונולוג פתיחה וגם במערכונים שלו.
ננג'יאנים: 0, נשים לבנות: 2

סיום המונולוג שלו היה כמו שיעור בחשיבות של קונטקסט. אם מישהו רק פתח טלוויזיה בשניה מתאימה אז הוא פשוט היה שומע אותו אומר "אני יודע שני דברים בודאות: איסלם היא הדת האמיתית היחידה ונשים לא צריכות לנהוג" ואז הקהל פורץ בצחוק.
ונכון שהוא גם ציין את זה בעצמו, אבל זה עדיין שווה לומר.
&nbsp
אני רוצה באמת לראות את הסרט שלו The Big Sick
מישהו כאן ראה?

Chandler Rulz

New member
אני ראיתי את The Big Sick

סרט מצויין! אחד הסרטים האוהבים עלי השנה
&nbsp
&nbsp

Lion_Heart

Well-known member
the exorcist 2X01-3

אפילו לא שמתי לב שהסדרה חזרה(למה עוד לא שמתי לב?
)
העונה הולכים על BIGGER &MORE INTERESTING\CREEPY
מישהו מכריז מלחמה על מגרשי שדים ו...שדים משתלטים עליהם...לא כיף
תומאס לוקח סיכונים מיותרים וכמובן זה יחזור לנשוך אותו בישבן
האב מרכוס חוטף מכות...כי סיבות
מראים לנו משפחת אומנה שעומדת לגלות את המשמעות הלא כייפית של השתלטות שד
בקיצור...יהיה מענין(וכנראה ממש מפחיד)

panda0zombie

New member
רוקדים עם כוכבים האמריקאי עונה 25 שבוע 4

אז הנושא של השבוע זה לגרום לכולנו לבכות כי הגיע הזמן ל"שנה הכי זכורה". כול שנה אני מוצאת את עצמי מייבבת בבכי מסיפורים מסויימים וככה היה גם פה. היה מקסים ומרגש
מצד שני זה גם שבוע מעצבן כי השופטים אף פעם לא מרגישים בנוח לשפוט באובייקטיביות את הריקודים אחרי שמישהו מספר על הסבתא המתה שלו (ז"ל) או אירוע חיים אחר שגורם להם לבכות בטלוויזיה

אז יאללה לריקודים עצמם:

פרנקי וויטני- השנה הכי זכורה 2017. זה מוזר לי לחשוב שפרנקי באמת לא זוכר כל כך הרבה מהחיים שלו בגלל תאונות. נשמע שהיו לו חיים מעניינים כל כך.. גורם לי לחשוב האם הוא יזכור את רוקדים עם כוכבים בעוד כמה שנים. הוא עדיין כל כך ביישן וחמוד. הריקוד עצמו היה נחמד, לא הכי טוב שלו לדעתי אבל עדיין מהנה, אהבתי את הנושא של השנה הכי זכורה שלו לחיות בהווה. הוא קיבל 8 בהכל סביר

טרל ושריל- בדרך כלל אני לא מתה עליו, גם הפעם לא אבל קשה לי לשפוט אותו כי הסיפור שלו על סבתא שלו שמתה היה ממש מרגש. אני עדיין לא מתה עליו אבל אני חייבת להגיד שרואים שבריקוד הזה הוא נתן את כל מה שיש לו ויצא לו ריקוד יפה סך הכל. גם הוא קיבל הכל 8, מצד אחד מרגיש לי כאילו הגיע לו 7 אחד אבל נגיד.

ניקי וארטם- וואו איזה סיפור יש לה, בחורה חזקה ואמיצה. היא עברה תאונה ואמרו לה שלא תוכל לחזור לזירה אבל היא עבדה קשה והצליחה. הריקוד עם החבל היה מהמם, כל כך יצירתי הראה את החוזקות שלה והיכולות שלה, כמו שבוע שעבר גם השבוע היא קיבלה פחות ממה שהגיע לה. היא קיבלה הכל 8 והגיע לה לפחות 9 אחד. אהבתי איך שהמנחה השתפכה עליה ועל כמה שהיא חולה עליה.

ניק ופיטה- אני מרגישה רע להגיד שלא מתתי על הריקוד כי תכלס מהוידאו שלו התרגשתי מלא. השנה הכי זכורה בחייו הייתה השנה שבה הוא התחתן עם ונסה והראו פוטג'ים מהחתונה והרגעים שלהם ורק איך שהוא הסתכל עליה בכל כך הרבה אהבה גרם לי לדמוע. הריקוד היה חמוד אבל ממש מוזר היו מלא קפיצות, אני חשבתי אבל שזה הריקוד הכי טוב שלו. הוא קיבל 8 ופעמיים 7. מה שהגיע לו

לינדזי ומארק- השנה הכי זכורה בחייה הייתה כשאבא שלה מת. זה היה עצוב ממש לשמוע אותה מספרת על כמה שהיא הייתה קרובה לאבא שלה, על הבן אדם שהוא. מארק שוב פעם עשה את הריקוד הכי יצירתי בפרק כשהשתמש בבלונים, התלבש כמו אבא שלה לריקוד, התעסק עם צלליות מאחורי קיר, כשלינדזי עלתה על הרגליים של מארק בזמן הריקוד היה חמוד כל כך. לריקוד בהחלט הגיע עשיריות וניקדו אותו קצת נמוך מידי.

דרק ושארנה- לא יודעת למה דווקא ממנו לא התרגשתי כל כך. אולי זו הפסקה מכל הבכי שהוצאתי קודם
לא שהסיפור שלו היה משעמם.. הוא סיפר על הבת שלו שחלתה במחלה שנתנה לו את הדילמה האם להוציא לה עין. הריקוד עצמו היה חמוד, הפרופס של הפרח הוסיף הרבה ובסוף כשדרק נתן את הפרח לבת שלו מתתי מחמידות. הריקוד היה סביר לא יותר מזה אבל ניחן שיפור בו

ג'ורדן ולינדזי- אני תמיד מחכה להם, ג'ורדן תמיד כל כך שמח וקופצני זה שונה לראות אותו עצוב ומתרגש. השנה הכי זכורה שלו הייתה כשאימצו אותו. הוא רקד מדהים, הריקוד הכי טוב של הערב בהחלט לדעתי והגיעו לו העשיריות שקיבל והביקורות המשתפכות של השופטים. הוא העביר כל כך הרבה רגשות בריקוד הזה.

סשה וגלב- השנה הכי זכורה בחייה הייתה השנה ששקרניות סיימה להצטלם וכשהיא התארסה. לצערי הרב סשה לא תגיע לחמישייה האחרונה לדעתי, גלב משאיר אותה מאחור בכוראוגרפיות שפשוט לא טובות מספיק או מראות את הכישורים שלה, אם שותף אחר היה הולך לה יותר טוב. גם היא קיבלה הכל 8. אהבתי אבל את המוטיב של הדלתות.. שאחת נסגרה והשנייה נפתחת, הייתה העברת סיפור יפה בריקוד.

ונסה ומקס- אחרי מה שלא יהיה שקרה שבוע שעבר הם חזרו להיות ביחד. השנה הכי זכורה שלה.. וואו. השנה שבה הילד האחרון שלה נולד ולא היה ברור מה גורלו כי הוא נולד מוקדם מידי. רואים שמקס כהורה חדש יכול להזדהות עם זה. ונסה כל כך התרגשה והיה הרבה פחות קופצנית מבדרך כלל, אני אוהבת לראות את הצד הזה שבה. הם רקדו לשיר של בעלה וזה היה מרגש, הריקוד היה יפה. נראה לי זה הריקוד היחידי שאשכרה קיבל סוג של ביקורת כשהשפוטת אמרה שראתה איזה טעות בהרמה.

דרו ואמה- איזה חמודים מתה עליהם. השנה הכי זכורה בחייו הייתה קשורה לקריירה שלו כשהתחיל את property brothers אח שלו כל כך מקסים גורם לי לרצות להתחיל לראות את התוכנית שלהם. הריקוד עצמו בהתחלה היה יפה וחשבתי שזה יהיה סתם ריקוד רגיל אבל אז באמצע כשאח שלו הצטרף לרחבה והתחיל לרקוד איתם לפי הצעדיה הייתי כל כך מופתעת ולטובה. לאורך כל הריקוד היה לי חיוך גדול על הפנים.

ויקטוריה וואל- ברור לי למה שמרו אותה לסוף.. הסיפור שלה אמור להיות הכי מרגש כי היא בדיקו התחילה ללכת לא מזמן אחרי שנים שאמרו לה לא תוכלי לחיות, לדבר, ללכת וכ'ו. דבר ראשון הקאבר שעשו לi lived לצורך הריקוד היה מזעזע חבל שלא יכלו להשתמש במקור. הריקוד עצמו היה מהמם והשימוש בכיסא גלגלים היה מצויין הגיע לריקוד כל ה9.

הדחה: אז זה היה או דרק ושארנה או ניק ופיטה והמודחים הם... דרק ושארנה. דווקא אותם רציתי עוד קצת. לא הייתה לי בעיה עם ניק היה מודח במקומו. חבל לי על שארנה אני אוהבת אותה כל כך.. מקווה שהעונה הבאה תהיה העונה שלה

שבוע הבא זה שבוע דיסני! מתה על זה

Don Nirtin

New member
property brothers

הם כאלה מצחיקים וחמודים ומתוקים שם כשהם עוזרים לשפץ בתים. ועל הדרך מקניטים אחד את השני כמו שאחים אמורים לעשות.
&nbsp
ודרו וסקוט כאלה מהממים שאני מת עליהם.
&nbsp
תודה על הדיווח השבועי

למעלה