שרשור חדשות ועדכונים

LeRanch

New member
"The Marvelous Mrs. Maisel" תעלה באמזון בחודש הבא

חברת אמזון פריים הודיעה הערב שהסדרה החדשה The Marvelous Mrs. Maisel תעלה ב-29/11.

הסדרה, מבית היוצר של איימי שרמן-פלדינו ודניאל פלדינו, מתמקדת במרים (מידג') מייזל, בחורה צעירה מניו יורק של שנות החמישים שמתחילה לעבוד כסנטדאפיסטית, למרות שיש לה את הבעל, הילדים והבית המושלם שכל אחת יכולה לקוות להם.

בסדרה מככבים רייצ'ל ברונסהאן, טוני שהלוב, אלכס בורסטין, מייקל זגן ומרין הינקל. העונה הראשונה תכלול שמונה פרקים ועונה שנייה הוזמנה מראש.

http://tvline.com/2017/10/10/the-marvelous-mrs-maisel-premiere-date-amazon-season-1-trailer/

נראה טוב

אבל מה הקטע של אמאזון עם סדרות שמתמקדות ביהודים?
גם בטרנספרנט, וגם בRed Oaks בערך כל הדמויות המרכזיות יהודים.
בThe Last Tycoon לפחות הגיבור היה יהודי.
בThe man in the high tower כמובן יש יהודים.
ואני יכול לנחש לגבי הסדרה של וודי אלן.

LeRanch

New member
הסדרה "ללא גבולות" עלתה לנטפליקס

חברת נטפליקס העלתה לשרתיה את העונה הראשונה והיחידה של סדרת האקשן ללא גבולות של רשת CBS בכיכובם של ג'ייק מקדורמן, ג'ניפר קרפטנר, היל הארפר ומרי אליזבת' מסטרנטוניו. בראדלי קופר, שכיכב בסרט עליו בוססה הסדרה, שב לדמותו בתפקיד אורח.

בריאן פינץ' הוא בחור בן 28 שלא עשה כלום עם חייו, עד שהוא נתקל ב-NZT-48, סם פלא שנותן לו גישה לכל תא עצב במוח שלו. למשך 12 שעות לאחר נטילת הגלולה, הוא הופך להיות האדם החכם בעולם, שמסוגל לזכור כל פרט בחייו בצורה מושלמת, ומשיג את היכולת להשתמש בכל נפלאות המוח האנושי ולנצל 100 אחוז ממנו. לאחר שהסנטור המסתורי אדי מורה מספק לבריאן זריקה כדי לנטרל את תופעות הלוואי הקטלניות של הסם, הוא משתמש ביכולות המשופרות שלו כדי לעזור לסוכנת ה-FBI רבקה האריס.

kordilia snake

New member
צפוי

אמרתי את זה כבר לפני חודשים
.
&nbsp
אמרו אם זו תהיה עונה מלאה (של 22 פרקים) או קצרה יותר?

snirf

Active member
קרדינל-סדרת מתח קנדית עולה בשישי בערוץ כאן

במקרה גיליתי אותה בלוח השידורים (מוזר שערוץ כאן לא הוציא שום ידיעה לתקשורת או משהו...)
בכל מקרה, מדובר בסדרת מתח קנדית בת 6 פרקים מהשנה (כבר חודשה לעונות 2-3 לשנתיים הבאות)

למי שרוצה פרטים נוספים, נכתב עלייה באתר וואלה-
https://e.walla.co.il/item/3035723
ובויקיפדיה-
https://en.wikipedia.org/wiki/Cardinal_(TV_series)

לכל המעוניין-עולה ביום שישי הקרוב ב-23:20 בערוץ כאן

*התחושה הזאת כשמבטלים סדרה שלא היית מודע שקיימת בכלל*

במיוחד כשהיא כבר קיימת 4 עונות ואתה אדם שמאוד מודע לסדרות אמריקאיות.

אני משתדל להשאר מאוד מעודכן, אז יחסית נדיר עבורי

במיוחד לגבי טלוויזיה אמריקאית, אבל יחסית גם לגבי קנדית, בריטית, אוסטרלית.
וגם אפילו לגבי סדרות ילדים. ולא מעט גם סדרות בשפות אחרות.
&nbsp
אבל תמיד יש גם כאלו שמתפספסות.

Lhuna1

New member
גם אני לא שמעתי עליה וזה גורם לי לתהות

האם יש קשר לעובדה שכל הקאסט שחור?
האם יש עוד סדרות אמריקאיות עם קאסט כזה שלא שומעים עליהן כמעט מחוץ לגבולות ארה"ב כי קהל הצופים שלהן הוא כמעט רק אפרו-אמריקאי, פרט למעטות שפורצות לתודעה הכללית יותר כמו בלאקיש/אימפריה/קוסבי בזמנה? והאם זה גזעני ואם כן מצד מי?
או שזה לגמרי סתם במקרה ויש מלא סדרות אמריקאיות שמגיעות ל-4 עונות ואנו לא שומעים עליהן בלי קשר לצבע הקאסט.
&nbsp

גם לי זה גורם לתהות

אבל אני תוהה אם מידי פעם אורן פשוט ממציא סדרה ורושם עליה ידיעה כדי לבדוק אם אנחנו שמים לב.
&nbsp
יכול להיות שבמידה מסוימת זה שהקאסט שחור זה סיבה לכך שאנחנו לא שמענו עליה, אבל זה הרבה מעבר לזה.
יש כמה מאות סדרות מתוסרטות בארה"ב כל שנה וכל שנה המספר הזה עולה, בין היתר כי גם כמות הערוצים ושירותי האינטרנט (נטפליקס, הולו) הולכת וגדלה.
&nbsp
חוץ מזה אני חושב גם שסדרות ספורט באופן כללי פחות מעניינות אנשים כאן.
האם למשל היית מודעת לסדרה Hit the Floor? היו לה כבר 3 עונות (ואני חשבתי שבוטלה, אבל מסתבר שלא)
מתוך כל אלו אנחנו בעיקר שומעים על אלו שתופסים תשומת לב של קהל גדול. וכאלו שמגיעות לארץ.

Lhuna1

New member
אה, זה סדרת ספורט?

אוקיי, אז באמת שישאירו את זה לאמריקאים עם השטויות שלהם.
&nbsp

למעלה