דיוני סדרות לסוף שבוע

didalf

Well-known member
מישהו ראה את הסדרה החדשה שקשורה לאקסמן?

האמת שלא התכוונתי לראות את זה וזה נשמע גרוע אבל ראיתי ביקורות טובות דווקא.
אבל אני יותר סומכת עליכם - כדאי לראות? זאת לא סדרת גיבורי על סתמית? עד כמה זה קשור לעולם של הסרטים?
והאם ידוע אם זה יגיע ליס?

נמרוד2016

New member
צפיתי בפרק הראשוו שהיה טוב

אני חושב שכדאי לחכות לעוד כמה פרקים לפני הביקורת, מעבר לזה, היה טוב כאמור

limors2

Active member
לא יצירת מופת, כן סדרה שאני אמשיך בנתיים.

ואיימי אקר

זה בהחלט אחד הפלוסים הגדולים - איימי אקר

וכבר הרבה זמן היא לא הייתה בסדרה שאני מעוניין לראות.
&nbsp
באופן כללי אני מסכים שזאת לא יצירת מופת, אבל בעיקר כי זה מאוד מאוד מרגיש כמו פרק פיילוט שניסו לדחוס בו הרבה כדי שפוקס יבינו על מה הסדרה.
כלומר קשה להבין עד כמה זה טוב או לא טוב רק לפי הפרק הזה.
&nbsp
אבל אני עוד מעט אנסה לכתוב ביקורת יותר רחבה על הפרק.

limors2

Active member
וויל וגרייס 902

אני לא בטוחה אם הסדרה באמת טובה בדיוק כמו שהיא הייתה פעם או שזה סתם כי ממש התגעגעתי אליה, אבל אני כ"כ נהנית
אם הם לא היו טיפה (חה) יותר זקנים ומשודרים בHD, לא הייתי מאמינה שעברו כ"כ הרבה שנים

Better.Things.S02E04

הקטע בהתחלה עם אמא של סאם היה ממש הזוי ועצוב...
&nbsp
הכלבה דייזי מתה ומקס ה"חמודה" מציעה לקנות ארנב למחרת. דיוק בוכה וסאם נשארת לטפל בכלב....
&nbsp
אני חושבת שדיי ברור שאמא שלה חולה בדימנציה או אלציימר...
סאם נפגשת עם ריץ והיא מספרת לו שהיא פגשה מישהו...הוא לא מבין למה היא שומרת את זה בסוד..היא רוצה להיפרד ממנו...
הוא מתנגד לפרידה...
&nbsp
אחכ מופיע אבא של הבנות לארוחת ערב וסאם לא כל כך מרוצה...היה לי ממש עצוב כשפרנקי ביקשה שישכיב אותה ואבא שלה לה כל כך התלהב מהרעיון...
&nbsp

Will.and.Grace.S09E02

גיק מתחיל עם גבר צעיר שקורא לו "דדי" ועם ויל מתחיל בחור בן 23 :)
הצחיק אותי שהבחור הצעיא אמר לו שהוא רוצה לראות את "סיפור אמיתי" בE עליו.
העובדים של קרן דורשים הערה וכשהיא שאלה את ברידגיט איך רוזריו קראה לה והיא אמרה לה "כן" חחחח
&nbsp
קרן מעבירה את גק סדנת מהפך/התעללות....בוטוקס לביצים, יש דבר כזה???
הוא דיי עושה מעצמו צחוק במסיבה...והמחוך...חחחח
&nbsp
ויל והחבר החדש (הוא והשותפה שלו לדירה הם לא הילדים הגדולים של ויל וגרייס מהפרק האחרון??).
&nbsp
אח"כ קרן מבקשת העלת משכורת כדישגרייס תראה לה את הערכתה כלפיה...גרייס אומרת לה שהיא לא זקוקה לה וקרן עוזבת. לפחות היא מנסה עד ששתיהין נתקעות במקלחת :)
השיר שקרן שרה לה :)
"גרייס אדלר" היה המילה הבטוחה של קרן וסטן חחחחחחחחחחחחחחחחחחח
&nbsp
הויכוח של ויל והצעירון היתה מעולה!!! היום הרבה יותר קל לצאת מהארון יחסית לפעם... מבחינת המשפחה והחברה...ויל מחליט לספר לו את ההיסטוריה ההומויים..אהבתי את הבדיחה על מדונה..הנאום של ויל היה מעולה!!!
הייתי בטוחה שהוא יבחר בסקס מאשר בשיעור הסטוריה חחח
&nbsp
הקטע ריקוד בסוף וגרייס נכנסת היה מעולה!!

limors2

Active member
האמת שהסוף ממש ממש הבהיל אותי

פחדתי שהם החליטו פתאום שוויל וג'ק יהיו זיווג מוצלח :|

לדעתי אין סיכוי שזה יקרה....הם יריצו על זה בדיחות ורמיזות אבל לדעתי יש יותר סיכוי שויל וגרייס יהיו יחד או גרייס וקרן בכלל חחח

limors2

Active member
חחחח לאאאאאאאא

אני כבר מעדיפה חתונה בין וויל וגרייס!

The.Good.Place.S02E04

מייקל מנסה לעשות עסקה עם אלינור, ציטי, טהני וגייסון ומוסה שהוא זקוק להם בגלל שויקי רוצה להשתלט על העיר. הוא מציע שהם ישתפו פעולה ויעמידו פנים שהוא מחק להם את הזיכרון כשבעצם הוא לא ימחוק...בזמנם החופשי הם יעשו מה שהם רוצים ובמהלך היום יעשו מה שהם רוצים....הקטע עם המדרגות חחחחחחחח
&nbsp
טהיני עדיין בטוחה שהיא במקום הטוב וזה מבחן,גייסון ממש מצחיק...אלינור וציטי מחושבים כרגיל. מסתבר שגנט מתפתחת אחרי כל שחזור...והיא הגנט הכי מתקדמת שיש...מסתבר שיש גם גנט במקום הרע וגם במקום הטוב
אלינור הרגה אותי עם נאום "האפשרות האחרת" למייקל....
לבסוף מייקל נשבר ומבטיח שינסה להעביר אותם (כולל אותו) למקום הטוב.
&nbsp
אלינור לא רוצה שתף פעולה עם מייקל כי היא אומרת שהוא מרמה אותם.ציטי רוצה ללכת עם העיסקה של מייקל. טהיני לא מבינה מה היא עושה במקום הרע ומייקל הסביר לה למה היא הגיעה לשם ומראה לה איך היא מתה...התגובה שלה היתה ענקית!!!!
"מתתי בקליבלנד??" אחותה באמת כלבה...
&nbsp
אלינור מתווכחת עם ציטי וטהיני כי הם רוצים להסכים להצעה של מייקל ולהיות אנשים טובים יותר...לגייסון אין מושג מה קורה בכלל חח
אלינור מחליטה לעזוב וללכת למינדי וציטי מוותר על לבוא איתה..
לבסוף היא חוזרת ומחליטה להסכים...בתנאי שהוא ילמד איתם....
&nbsp
בסוף כולם מתאגדים ויוצאים למלחמה :)
פרק חמוד....
&nbsp
&nbsp

טוב...

לא ממש ברור לי למה אלינור בסוף דרשה שגם מייקל ילמד איתם מוסר.
ובכלל לא ברור לי הקטע הזה של ללמוד מוסר כדי לשפר את עצמם.
שנה שעברה זה היה מתוך הגיון שזה מה שיעזור לאלינור להשאר במקום הטוב בלי לגרום לדברים כמו חורים בולעניים. אבל עכשיו אין להם סיבה ממש לחשוב שאם הם ילמדו מוסר זה יעזור להם.
חוץ מזה שצ'ידי יודע הכל על מוסר ועדיין הגיע למקום הרע.
&nbsp
אני אוהב את הקטע שהם עכשיו משתפים פעולה עם מייקל בלית ברירה, אבל אני לא מבין את הקטע של לימוד המוסר.
&nbsp
מה שחשבתי שאלינור תבקש זה שמייקל יחזיר להם את הזיכרון מכל הפעמים שהוא מחק. אולי אין לו את היכולת לעשות את זה, אבל היא גם לא שאלה.
&nbsp
הפלאשבק של טהני היה נחמד באמת. ועצוב.
אני תוהה אם נגלה בעתיד אם אחותה הגיעה למקום הטוב או הרע.

|ספויילר|

אני חושבת שהרעיון הוא שמיקל יהיה מוסרי יותר ואז אלינור והשאר יוכלו לבטוח בו...
או שזאת סתם דרך של אלינור לגרום לו גם לסבול חחח
&nbsp
אני אבל חושבת שאלינור הסבירה שהוא יעשה את הקורס כדי להיות אדם טוב יותר ובלה בלה בלה...אחרי שציטי שכנע אותה...
&nbsp
היה מצחיק שמייקל אומר ליטי שימשיך להתנהג כרגיל ומובך ליד אלינור והוא עונה שהוא הקדים אותו כבר חח

ועוד משהו |ספויילר|

אני אוהבת כל פרק שנים כיוון/עלילה...כל פעם משהו חדש....
אולי הם יצליחו למשוך את התוכנית אבל אני לא רואה אותם מגיעים לעונה עשיית למשל...
אבל חשבתי ככה על ביבאנג וטעיתי אז....

למעלה