שרשור חדשות ועדכונים

LeRanch

New member
טיזר ראשון לסדרה "המעניש" של נטפליקס

נטפליקס ניצלה את המומנטום של המגנים לצורך פרסום טיזר ראשון של המעניש, סדרת-הבת של דרדוויל בכיכובו של ג'ון ברנת'ל, שתתמקד בדמותו של פרנק קאסל ותעלה בסוף 2017.

http://www.tvguide.com/news/marvels-the-punisher-teaser/

kordilia snake

New member
זה נראה לא רע בכלל

אני מקווה שהסדרה שלא תהיה רק פרנק קאסל יורה ללא הפסקה באנשים אלא יתמקדו בעוד דברים.

רק לי נמאס מתופעת החידושים/סדרות בת?....

אומנם מאוד נהנתי מחידושים כגון:תיקים באפילה, נמלטים, צער גידול בנות ועוד כמה בודדות, אבל לעומתן יש את שקרניות קטנות, איך פגשתי את אמא, בניחוש חוקר ועוד כמה שזה פשוט כל כך מיותר

שקרניות רק נגמרה, תנו לנו להדחיק את הזוועה הזאת שנמשכה עשור...
זה כבר פשוט הפך לפתטי לדעתי....
מה הטעם לסיים את הסידרה ואז להוציא סדרת בת/סרט או משהו בסגנון יומיים אחרי?!

kordilia snake

New member
במקרה של המעניש זה ממש שונה

כי מדובר בספין-אוף לדמות שהופיעה בסדרה דרדוויל, אבל יש לה מורשת משלה בקומיקס, בזמן שהסדרה האמא כבר קיבלה עונה שלישית(ואף אחד בנטפליקס/מארוול לא התכוון בכלל לעשות את הסדרה הזו, היא לא הייתה בתכנון שהם התחילו את העונה השנייה של דרדוויל).
&nbsp
אני גם לא אוהבת ספין אופים ועונות לסדרות שהסתיימו/בוטלו אבל פה זה משהו אחר לגמרי.

panda0zombie

New member
באמת יש הבדל אם כמה שגם לי נמאס מהתופעה הזאת

יש סדרות כמו איך פגשתי את אמא ושקרניות שנמשכו ונמתחו כל כך הרבה זמן ואפילו לא בצורה טובה (העונות האחרונות היו לא טובות) שבאמת כבר מיצינו ונמאס. לעומת זאת דרדוויל כולה עומדת להתחיל עונה שלישית והיא עדיין לא נמאסה בכלל על הציבור והמבקרים שעדיין אוהבים.

שלא לדבר על זה שלמעניש באמת יש סיפור משלו ששווה לחקור עוד בניגוד לסדרות שציינת כמו איך פגשתי ושקרניות שברור שבמקרה שלהן פשוט מנסים לרכוב על גל של הצלחה לא משנה כמה מאולץ זה

snier 1991

New member
לי נמאס מהרבה דברים אבל זה קטנוני בעייני

בשונה מהקולנוע, תופעת הסדרות בת/ספינאופים/המשך לא פוגעת בכמות הסדרות שרלוונטיות אליי, וממילא אני לא צופה בעשירית מהסדרות שהייתי רוצה לצפות. אני באופן אישי גם מתחיל לתעב עולמות טלוויזיונים, זו סדרה היא יכולה להימשך לנצח מה הצידוק להכניס מיליון סדרות נוספות לעולם שלה? אבל שיהיה יש אנשים שזה עושה להם את זה.

אם יש משהו אבל שאני מתעב זה חידושים של סדרות שמתו, כי זה מחרב את הסדרה. עד עכשיו מאלו שצפיתי היו בדיוק שתיים מוצדקים, הקאמבק ורגליים קרות, שאחת מהן בריטית ואחת מהן לא בדיוק נחשבת (Vקאמבק, שבוטלה כעבור עונה אחת ואנשים הבינו כמה היא מבריקה באיחור כבד אז עשו לה עונה שנייה).

לצורך העניין וויל וגרייס, מעבר לעובדה שהיא הייתה שייכת לתקופה מסוימת ואני לא מצליח לדמיין אותה מחוץ לתקופה הזו של תחילת שנות ה-2000, היה לה סוף סופי הם התקדמו שם 20 שנה, ועכשיו הולכים לשנות את ההיסטוריה ולעשות איזו חרטה?
או בנות גילמור: שנה בחיים, בשביל מה הייתי צריך את זה?הסדרה נגמרה, יש מיליארד דמויות שם, אם בא לכם לעשות סדרת בת למה הייתי צריך את החרטה הזו עם הסיום הדבילי הזה שאיימי שרמן פלדינו שלא מבינה שום דבר במה שהיא עצמה יצרה חפרה עליו שנים? הסיום המקורי של הסדרה הבין בדיוק את הרוח של הסדרה, איימי שרמן פאלדינו החליטה בדיוק כמו בעונה 6 שרוח הסדרה זה בכלל משולשי אהבה ולא ובכן "הבנות" של בנות גילמור.

לא חושבת שזה קטנוני...זותנו להביע את דעתנו :)
בקשר לבנות גילמור- לא צפיתי אבל אולי מה שכתבת נחשב לספויילר וכדאי לסמן...
&nbsp
איך פגשתי את אמא נגמרה לא מזמן יחסית, כנל שקרניות קטנות...
אפילו בנוגע לסוף של הסידרה שיקרו כי תהיה לה סדרת בת חחחחחחחח
נשמע לי מיותר....
אני בטח לא אצפה...סבלתי מספיק |חולה| |פצוע| (חלק מהאייקונים לא מופיעים לי בגלל תקלה של תפוז שבטיפול כבר שבוע אז אני עושה נסיונות חחח)

snier 1991

New member
דווקא הקפדתי שזה לא יהיה ספוילר אלא תיאורים כללים

שלא אומרים שום דבר אם לא צפו בסיום, כדי שההודעה תשאר כללית. אם זה ספוילר אז שמנהל כלשהו יגיד לי ואסמן בהתאם.

לא נשמע כאילו אפילו לך נמאס מזה

נראה לי שאת אולי רואה יותר חידושים וסדרות בת ממני.
&nbsp
בסופו של דבר סדרות בת וחידושים יכולים להיות גרועים ויכולים להיות מעולים (וכל מיני רמות באמצע) אבל זה נכון גם לגבי סדרות חדשות לחלוטין.
אם זה לא טוב, אז זה לא טוב ולא חייבים לראות.
אבל אם זה טוב זה יכול להיות מעולה כי מקבלים יותר ממשהו שאתה כבר אוהב.
&nbsp
במקרה הספציפי של המעניש, כל סדרות מארבל/נטפליקס בנויות על עולם משולב של סדרות, אז לא ממש אפשר לקרוא לזה אפילו סדרת בת. זה פשוט עוד סדרה בעולם הזה.

לא ממש מתחברת למדע בדיוני אז אני ממש לא מבינה בזאנר הזה...

בילדותי מאוד אהבתי בעיקר כזה היה מעורב עם אימה (תיקים באפילה למשל).
יש סדרות בת וחידושים שהצילחו (נמלטים למשל הייתה מעולה, גם תיקים באפילה חח)
&nbsp
לכל המארבל וזה אני לא מתחברת...אל תשנאו אותי :(

נמרוד2016

New member
קראתי כמה אוגדנים במסגרת המעניש:

יש סיבה טובה מאוד לתת לו סדרה, הסיפור רקע שלו מצויין

LeRanch

New member
פרומו ראשון לעונה התשיעית של "תרגיע"

רשת HBO פרסמה הלילה פרומו ראשון לעונה התשיעית של תרגיע בכיכובו של לארי דיוויד ששבה למסך לאחר שש שנות היעדרות.

העונה החדשה, שחלק מפרקיה דלפו לרשת במסגרת מתקפת הסייבר על שרתי החברה, תעלה ב-1/10.

http://tvline.com/2017/08/18/curb-your-enthusiasm-season-9-teaser-larry-david-hbo-video/

LeRanch

New member
קאסט - "ג'ותהאם" 4

השחקנית מרינה בנדיקט תתארח בעונה הרביעית של גות'האם בתור צ'רי, בעלים של מועדון קרב בשכונה מסוכנת בעיר.

בנוסף, השחקן בנג'מין סטוקהאם יתארח בתור אלכס ווינת'רופ, נכד של אוצר במוזיאון שברוס חובר אליו במהלך חיפושו אחר פריט מסתורי.

http://tvline.com/2017/08/18/gotham-season-4-marina-benedict-benjamin-stockham/

למעלה