שרשור חדשות ועדכונים

panda0zombie

New member
היופי עובר בגנים אני רואה

אני מניחה שהפרק יתרחש לפני שנולד..
ריי אמור להיות בתחילת שנות ה30 שלו לא?

kordilia snake

New member

הפרק שהיא תופיע בו יתרחש בשנות ה-80', אז אני מניחה שזה יסתדר עם ציר הזמן של הסדרה הזאת.

Lion_Heart

Well-known member
אני מקווה שלא יעשו מעשה BACK TO THE FUTURE...

למרות שזה יהיה משעשע

panda0zombie

New member
בחורה מדהימה

מקווה שילך לה טוב! אני אוהבת לראות ייצוג ישראלי ברחבי העולם

LeRanch

New member
פרק הסיום של "זאב צעיר" ישודר בסוף ספטמבר

רשת MTV פרסמה הלילה את מועדי השידור של יתרת פרקי הסדרה זאב צעיר -

20/8 - פרקים 6.14 ו-6.15.

27/8 - לא ישודר פרק עקב טקס ה-VMA.

3/9 - פרק 6.16.

10/9 - פרק 6.17.

17/9 - פרקים 6.18 ו-6.19.

24/9 - פרק 6.20 (ארוך מהרגיל) ואחרון לסדרה.

http://tvline.com/2017/08/17/teen-wolf-series-finale-date-september-2017-airdate/

panda0zombie

New member
רגע רגע רגע

יהיו 2 שבועות בהם יהיו שני פרקים?? יאאאאאא

הסוף קרב רבותיי

LeRanch

New member
ג'סטין ת'רו לוהק לסדרה "Maniac" של נטפליקס

השחקן ג'סטין ת'רו יתארח בעונה הראשונה של הקומדיה Maniac של נטפליקס.

הסדרה בכיכובם של אמה סטון וג'ונה היל היא עיבוד לקומדיה נורווגית אודות פציינטים במוסד לחולי נפש. טרם פורסם את מי ת'רו יגלם.

http://tvline.com/2017/08/17/justin-theroux-maniac-cast-season-1-emma-stone-jonah-hill-netflix/

snirf

Active member
חיכיתי לראות מה הוא יעשה אחרי הנותרים

חבל שמדובר בקומדיה...שייקחו אותו לאיזו סדרת דרמה-מתח טובה!!

limors2

Active member
אמה סטון!

+מוסד לחולי נפש. אני ממש אוהבת את הז'אנר הזה

panda0zombie

New member
אמה סטון מושלמת

כזה מוזר לי פתאום לראות את השיפט הזה של כוכבי קולנוע למסך הקטן.. מה שנטפליקס הזה עשה להוליווד...

snier 1991

New member
זה ממש לא נטפליקס

זו תופעה שמתרחשת כבר עשור והיא בזכות HBO, שואוטיים ופקס שהביאו תכנים איכותיים ותקציבי ענק. הרבה לפני נטפליקס נהייתה רלוונטית אל פאצ'ינו, דסטין הופמן, גלן קלוז, מריל סטריפ, קולין פארל, מתיו מקהוניי, קלייר דיינס וחברים עשו פרויקטים בכל רחבי הטלוויזיה.

אם כבר בעייני נטפליקס מקבלת קרדיט מטורף מבחינת תכנים (לא צורת שידור ששם לגמרי מגיע להם) שלא מגיע לה בשיט. בסופו של יום היו לה 5 סדרות עם באז גבוה שנחשבות (נרקוס, 13 סיבות, כתום, הכתר ובית הקלפים) ואני לארג' לא יודע כמה כתום ו13 סיבות נחשבות, ועוד כמה סדרות שזכו לבאז מבחינת צפייה שזה בעיקר הסדרות של מארוול.
להשוות את זה לפקס שרק בחמש שנים האחרונות (היסטורית זה בכלל לא בר השוואה אבל זה לא הוגן) עושים במקביל את האמריקאים, אטלנטה, פארגו, לואי, ליגיון, הכי גרועים שיש, אויבות, סיפורי פשע ואימה אמריקאי ופילדלפיה זה וואלה בכלל לא כוחות למרות שהם עושים פחות סדרות מנטפליקס. אותו דבר HBO, עם משחקי הכס, ווסטוורלד, בלש אמיתי, וויפ, הנותרים, מחזיקות מעמד ועוד פחות חשובות.

ממש סטיתי ממה שאמרת, זה פשוט משהו שמציק לי כל החפירות נטפליקס נטפליקס בכל מקום שעושה טלוויזיה, כאילו הם גילו את הטלוויזיה למרות שבפועל מבחינת תכנים אף סדרה שלהם לא הולכת להיות חקוקה בדבר ימי הטלוויזיה. אפילו הולו עם שפחה יותר השפיעו בהקשר הזה ועד עכשיו נטפליקס בעיקר עשו סדרות אינסטנט לא מאד מקוריות ולא חשובות.

LeRanch

New member
קאסט - "המקוריים" 5

השחקנים טורנס קומבס וג'דדיה גודאייקר לוהקו לעונה החמישית והאחרונה של המקוריים בה יגלמו מושאי אהבה של שתי דמויות -

קומבס יגלם את דקלן, שף ממוצא אירי שיפתח מערכת יחסים עם היילי. גודאייקר יגלם את רומן, ערפד שלומד עם הופ בבית הספר.

http://tvline.com/2017/08/17/the-originals-spoilers-season-5-casting-hope-hayley-love-interests/

למעלה