שרשור חדשות ועדכונים

LeRanch

New member
הפרק הבא של "משחקי הכס" שודר בטעות בספרד

חודש אוגוסט מסתמן כחודש השחור של רשת HBO -

לאחר מתקפת הסייבר ודליפת פרקים ופרטים אישיים של כוכבי הסדרות שלה, שידרה אמש בטעות השלוחה הספרדית של הרשת בספרד את הפרק השישי בעונה השביעית של משחקי הכס, כחמישה ימים לפני מועד שידורו בארה"ב.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5003575,00.html

http://tvline.com/2017/08/16/game-of-thrones-season-7-episode-6-leaked-death-is-the-enemy/

LeRanch

New member
שלוש העונות הראשונות של "כשהלב קורא" עלו לנטפליקס

נטפליקס העלתה היום את שלוש העונות הראשונות של הדרמה האמריקאית-קנדית כשהלב קורא (When Calls The Heart) של ערוץ הולמרק.

הסדרה מתרחשת בראשית המאה ה-20 ומתמקדת במורה צעירה מבית עשיר ומהחברה הגבוהה, שמקבלת את עבודתה הראשונה בעיירת כורים קטנה במערב קנדה. הקאסט כולל את ארין קראקוב, לורי לוקלין וג'ק ווגנר.

העונה הרביעית של הסדרה הסתיימה לאחרונה והיא חודשה לעונה חמישית.

Don Nirtin

New member
הסדרה גם נקראת "מקום בלב" על פי
.

וזו הזדמנות נהדרת בשבילי להשלים את הסדרה.

דיברגנט חדש

Well-known member
בגרמניה מופתעים: צחי נוי עושה בושות ב"האח הגדול"

ההתנהלות של צחי נוי בתוכנית הריאליטי הגרמנית מעוררת סערה. בין היתר הטיל את מימיו במקלחת והרגיז את אחת המתמודדות. "זה ההומור שלו", אמרה בתו, "הוא רצה להיכנס כדי להתנתק מהתדמית של יודל'ה"

דיברגנט חדש

Well-known member
האמת זה מראה על טיפשותו

מה הוא חשב לעצמו, שיזמינו אותו לשם והתעלמו מכך שהוא יהוד'לה?

אני מניחה שהוא עשה את זה כדי ליצור באז (לא משנה כל כך אם

שלילי או חיובי) ויחזרו לדבר עליו.
מי זוכר את אסקימו לימון? מידי פעם הסרט עולה בשיחות...
בגרמניה אני יודעת שהסרט הצליח מאוד בזמנו וזאת לדעתי הסיבה היחידה שהוזמן בכלל לאח הגדול גרמניה...
&nbsp
אני בטוחה שכל זה היה מתוכנן (לפחות מבחינתו) והוא השיג את מה שרצה.

Lhuna1

New member
מדהים אותי שהם עדיין יודעים וזוכרים את יודל'ה

אני מבינה שאסקימו לימון היה שם להיט כנראה, אבל זה היה לפני איזה 80 שנה, אפילו בישראל אני בספק אם צעירים מתחת לגיל 40 יודעים מי הוא בכלל.
&nbsp

דיברגנט חדש

Well-known member
אגב,
צחי נוי הודח מ"האח הגדול" בגרמניה: "לא מצטער"

השחקן הישראלי הוא המודח השני בעונת ה-VIP של תכנית הריאליטי בגרמניה. לאחר ההדחה התייחס בריאיון ל-ynet לסערה התקשורתית שעמד במרכזה: "לא חשבתי שהקטע ישודר, ניסו לתפוס כותרות על הגב שלי. הודחתי כי הייתי חזק"

איזה נחמד מצידך לומר את זה

שמתחת לגיל 40 אני עדיין צעיר

*זה כאילו תכננת להתחנף אלי שאני אצפה באוזרק

&nbsp
אני מכיר אותו, אבל באמת שהוא רחוק מדעתי יותר מציפי שביט אפילו.
ואני זוכר שראיתי את אסקימו לימון ולא הבנתי מה הקטע. אולי זה הומור יותר מידי גרמני בשבילי

LeRanch

New member
קאסט ועלילה - "Suits" ע' 7 פרק סיום העונה

השחקנית ג'ינה טורס תשוב לגלם את ג'סיקה פירסון בפרק סיום העונה השביעית של Suits. פרק זה ישמש כפרק פיילוט לסדרת-בת אפשרית בכיכובה.

בשונה מ-Suits, סדרת-הבת המתוכננת לא תהיה דרמה משפטית אלא דרמה פוליטית. עם שובה של ג'סיקה לשיקגו, היא תיעזר בהארווי, מייק, לואיס, דונה ורייצ'ל על מנת לנווט בטריטוריה הלא-מוכרת של הפוליטיקה העירונית.

http://tvline.com/2017/08/16/suits-spinoff-gina-torres-season-7-finale-backdoor-pilot/

LeRanch

New member
העונה הראשונה של "זהב לבן" עלתה לנטפליקס

העונה הראשונה של זהב לבן (White Gold), קומדיה בריטית ששודרה ב-BBC לפני מספר חודשים, עלתה במלואה לנטפליקס. הסדרה, בכיכובם של אד ווסטוויק, ג'יימס באקלי וג'ו תומאס, מתרחשת באסקס של שנות השמונים ועוקבת אחר שלושה סוכני מכירות שיעשו הכל כדי להצליח בג'ונגל של עסקי מכירת החלונות.

עונה שנייה צפויה לעלות ב-2018.

LeRanch

New member
ערוץ אגו רכש את הסדרה "12 קופים"

ערוץ אגו יתחיל לשדר החל ממחר (ובכל יום שישי) את דרמת המד"ב 12 קופים של ערוץ Syfy. הסדרה מבוססת על הסרט בכיכובם של ברוס וויליס, בראד פיט ומדלין סטו, ומתרחשת 27 שנה לאחר התפרצות מגפה שמכחידה את רוב אוכלוסיית העולם. כאשר מדענים מוצאים דרך לשלוח את ג'יימס קול (אהרון סטנפורד) אחורה בזמן לשנת 2015 במטרה למנוע את התפרצות המגפה, הרמז היחיד של קול הוא המדענית קסנדרה ריילי (אמנדה שול).

הפרק הראשון ישודר בשעה 09:30 ובשידור חוזר ב-17:00 וב-05:20. העונה הראשונה זמינה לצפייה גם בנטפליקס ישראל.

קרדיט למנהלנו ניר על מציאת הסדרה בלוח השידורים של הערוץ

LeRanch

New member
זו הסדרה מ-2015

ברוס וויליס כיכב בסרט שעליו מבוססת הסדרה.

למעלה