דיוני סדרות לתחילת ואמצע השבוע

זאב צעיר פרק 6X13

המזימה של ג'רארד הייתה בסופו של דבר ממש חכמה. לעצבן מספיק את ליאם עד שהוא חושף את עצמו בפומבי.
רציתי לראות את התגובה של היועצת כשהיא מגלה שליאם הוא גם איש זאב.
&nbsp
לא זכרתי שהבלונדינית הזאת היא אחות של ברט. באמת ראיתי אותה גם בפרק 12 ולא הבנתי למה מייסון מדבר עם דמות לא ידועה. אבל מסתבר שראינו אותה בסדרה כבר כמה פעמים (ושהשחקנית היא הבת של במאי שמביים חלק גדול מהפרקים בזאב צעיר).
&nbsp
ממשיכים לדחוף את מאליה וסקוט יחד באופן לא משכנע.
&nbsp
מה לכל הרוחות הגופה המוזרה ללא פרצוף שגורמת לפחד נוראי? כשראו אותה פרק שעבר היא באמת נראתה מוזר, אבל לא ראו טוב אז לא הבנתי שהיא ממש ללא פרצוף.
&nbsp
הקטע עם מייסון, קורי והבחור ההוא (מספר 68) היה טוב. זה היה קטע שראיתי בפרומו לעונה, אז ציפיתי לכך שהוא יקרה. עדיין היה טוב.
ועכשיו באמת קורה מה שראינו בסוף פרק שעבר - שכולם מסתכלים עליהם בפחד.
&nbsp
אבל מוזר שבכלל לא ראינו את קורי עושה את טריק ההעלמות שלו העונה בנתיים. כאילו הם חוסכים כסף.
&nbsp
שכחתי משהו חשוב?
&nbsp
מתי כבר נראה את סטיילס שוב?!?

פרומו לפרק של שבוע הבא
פרק 6X14

זה קטע מתוך הפרק הבא.
רציתי לשים עכשיו כי אולי אני אשכח לציין את זה שבוע הבא - זה מצחיק כי דילן ספרייברי שיחק את קלארק קנט בסרט Man of Steel
https://www.youtube.com/watch?v=tMgwJf_Gkgo
&nbsp
זאת אחת הסצנות שלו מהסרט:
https://www.youtube.com/watch?v=qBII6aJ1RSM
גם שם הוא לא היה טוב במיוחד בשמירה על זהות סודית

panda0zombie

New member
וזה הפרומו ולא רק קטע מהפרק

ראיתי את איש הפלדה ואני לא זוכרת אותו.. הסרט עצמו היה די נשכח במילא

זה הפרומו https://www.youtube.com/watch?v=CyoXZMo3qhQ ממש רע לי על ליאם

עוד 7 פרקים לסיום הסדרה! אני מחכה לסוף רק כדי לרואת איך זה נגמר כל הצבא פחד הזה

panda0zombie

New member
בינתיים העונה הזאת טובה

טובה יותר מהקודמות לפחות.. הרעיון של צבא פחד נגד העל טבעי יפה ואהבתי אותו ממש.
המשימה של ג'רארד כן הייתה חכמה ממש. גם אני רציתי לראות את התגובה של היועצת לליאם

הבלונדינית הייתה מוכרת גם לי.. לא זכרתי שיש לברט אחות בכלל אבל נראה לי שראיתי אותה בעונות קודמות.

מאליה וסקוט זה ממש מוזר לי ושוב.. גורם לי להרגיש קצת לא נוח. סוף סוף יש אגב אזכור לסטיילס בהקשר שלהם.. כסקוט אמר שהוא יהיה בסדר איתם. לפחות מיני אזכור

אני חיכיתי לקטע של קורי מייסון והבחור ההוא עם העט וזה היה מדהים לדעתי. אני דווקא זכרתי אבל משום מה שקורי נעלם לרגע וחזר.. לא יודעת למה

סטיילס צריך לחזור!!!!

בעיקרון שכחת לדבר על ארג'נט ומליסה.. למרות שזה די משני ולא מעניין הסיפור שלהם בשבילי. פחות מעניין מהשאר

אני מרגישה עכשיו ממש רע בשביל ליאם. הוא מופלל על המוות של לורי וברט והוא וקורי הולכים לעבור גיהנום בבית הספר עם החרם הזה.
אני רק לא מבינה למה הוא נשאר בכביש עם צורת האיש זאב אחרי שכולם עצרו את המכוניות. למה הוא לא ברח הכי מהר שיכל? הוא פשוט נשאר שם ועשה קולות שנועדו להבהיל את כולם..

מה זה השטויות האלה- זוגיות...

היה ממש מצחיק אבל הייתי בטוחה שמדובר בעונה חדשה וסוף סוף עדי תחזור באופן קבוע...
מאכזב :(

elshw

New member
הודלף הפרק ה 6 של משחקי הכס(זה שאמור להיות משודר שבוע הבא)

השאלה מה עושים? מורידים וצופים?
&nbsp
מחכים עד שבוע הבא אבל מנתקים את האינטרנט לשבוע + לא מדברים עם שום בן אנוש?

limors2

Active member
האמת שהפעם אפשר לראות,זה לא Full HD אבל זו כן איכות ממש טובה

אז אני לא אוריד כי הורדות זה אסור, אבל....... כן.

מה שמעצבן אותי זה ההאקרים

אלו שגנבו את הפרק ואז דרשו רבע מיליון דולר מHBO ככופר.
זה מרגיש לכן הרבה יותר מגעיל להוריד.
&nbsp
לא שאני אי פעם אוריד... אבל אם הייתי עושה משהו כזה, אז לא הייתי רוצה להיות קשור לבקשת כופר דפוקה.

limors2

Active member
השבוע זה דווקא לא האקרים, זו טיפשות של אתר כלשהו

כמו שאני רואה עכשיו שכבר פורסם פה.
&nbsp
אז במקרה הזה, זה קצת יותר בסדר

הבעיה היא ה-FPS הנמוך של ההקלטה שגורם לקפיצות בתמונה

כדי להקליט מסך באיכות HD מבלי לאבד פריימים צריך חומרה די חזקה, וכנראה שלא היה את זה למקליט.

יכול להיות אולי נחמד לא לדבר עם שום בן אנוש

אבל להתנתק מהאינטרנט לשבוע...
כן, זה יהיה קשה.

kordilia snake

New member
זה כאילו מישהו הטיל קללה על העונה הזאת

אני במקום HBO הייתי עושה גירוש שדים או משהו בסגנון (הייתי מציעה לבדוק מזוזות אבל אני לא חושבת שיש להם
)

LeRanch

New member
צפיתי בפרק (אין
ים)

אני יודע שאם הייתי מחכה, הייתי נתקל מתישהו במידע על הפרק. אני באמת באמת באמת ממליץ למי שיחכה לשבוע הבא להתרחק מכל אתר ועמוד פייסבוק שיכול איכשהו לספיילר את הפרק. זה יהיה באמת נוראי לגלות מה קורה בפרק לפני שצופים בו.

elshw

New member
מתכוון לצפות בו היום בערב!

אפילו כבר ביוטויב יש ספוילריים זה לא יאומן...וזה רק מהעמוד הראשי שם..סעמק

elshw

New member
בהחלט - יותר מדי סופיילרים ברשת

היה פרק מעולה!

Lhuna1

New member
הפרסומת החדשה של סופר פארם למברשת שיניים חשמלית של אורל-B

אמנם זה לא סדרה אבל אין שרשור דיונים על פרסומות
וזה גם טלויזיה.
&nbsp
ראיתי הערב לראשונה את הפרסומת הזו בערוץ 2 שאני צופה בו די מעט והיא שימחה אותי.
אם לא ראיתם: הפרסומת מציגה זוג אמיתי לכאורה (או באמת, אין לי מושג), נראים כזוג נשוי, הורים לילדה קטנה, והם מתלוננים על הקושי לשכנע אותה לצחצח שיניים כי היא לא אוהבת, וה"מראיין" מציע להם לנסות את המברשת החשמלית שהוא מפרסם... עד פה פרסומת הכי בנאלית. מה החידוש? שהזוג הוא זוג גברים הומוסקסואלים.
לא זכור לי עד היום שראיתי פרסומת בישראל עם זוג כזה. אז קודם כל הגיע הזמן!!
אפשר להיות ציניים שאולי הם מנסים למשוך דיבור ציבורי על הפרסומת בצורה של לעצבן מגזרים מסויימים, גם דרך רכיבה על נושא שהיה לאחרונה בכותרות (זכות האימוץ של זוגות להט"בים).
אבל גם אם זה נכון זה לא מפריע לי כי הפעם זה בצד הנכון, והפרסומת נותנת "יצוג" הכי חיובי ורגיל שאפשר.
מה דעתכם?
&nbsp

למעלה