דיוני סדרות לתחילת שבוע

Don Nirtin

New member
דיוני סדרות לתחילת שבוע

נו אני מוותר על שרשורים מקופלים

חברות

נועה מלמדת אתליה איך להיות קנאית כבר בגן.
&nbsp
פזית חוגגת 40 ומבקשת מניסים "לא" לעשות לה מסיבת הפתעה...והוא אמת לא מתכנן.
כשהיא נועה וורד הולכות לקנות בגדים "למסיבת ההפתעה" שלה, היא מגלה מודעת ורצה לעשות בוטוקס.
לבסוף, ורד ונועה מדברות עם ניסים ומגלות שהוא באמת לא עושה שום מסיבה ומשכנעות אותו לעשות.
&nbsp
שני הושוטרת החדשה מסתדרות דיי טוב להפתעתי...שני מסבירה לה על הסטנדרטים במרכז...אחכ היא מקנאה כששרון ואסי (בורקס) מסתדרים...
אבל אחרי שהיא רצה לחשוף את אהבתה אליו, היא מגלה שהוא זרק את שרון ואזז הוא נראה לה פחות אטרקטיבי :)
&nbsp
נועה הורסת לליה את את חיי החברה וארז יוצא דיי מפגר שעונה תשובה שגויה על השאלה של נועה חחחח

&nbsp
אהבתי את פזית וניסים בתור דרדרסים חחחחחחחחח

Ballers 2015 S03E04

מחליט לשמר את הזרע שלן.
ריקי מקבל פרחים וחושב שביא שלחה לו ולוקח לו זמן לקלוט שהיא החזירה לו את מה ששלח.
ספנסר מתייעץ עם גו על ההדלפות. גו וף סוף מדבר עם ספנסר...הם מדברים עם רגי ואומרים לו שורנון יוצא מעסקי הגראס.
לארי ממשיך להיות מניאק לצארלס...
&nbsp
טניה ממש יפה :)
&nbsp
צארלס וגיסון נפגשים עם קאסון ומתחילים באימונים.
אמבר עושה לריקי חיים קשים ומחליטה לעזוב.
&nbsp
ספנסר חולק עם גו רקע כשמספר לו על האבא המאמץ שלו.
ריקי מתעורר בבית לו שלו ומכניס אגרוף לילד התמים חחחח
&nbsp
&nbsp

ריי דונובן עונה 5 פרק 2

ריי ממשיך להיזכר בעבר ובאבי...אני ממש אוהבת את הקטעים איתה....
מיקי ממשיך עם קורס הכתיבה שלו..
הוא מביא לה ממש מחמאות :)
ריי מפתיע את אבי ולוקח אותה לבר לכבוד יום הנישואים שלהם שקנה לה...אני תוהה אם הוא מדמיים/חולם או אולי נזכר בזה...
טרי מפריע לאידליה, הוא בכלא כי נתפס בבית זונות.
זה חלום וריי מתעורר....מיקי מעיר אותו....
מיקי לא ממש מבין איף פועל העולם הדיגיטלי ואין נייר הופך לקובץ PDF :) ריי אומר שידאג לו לזה...
&nbsp
בחלום/זיכרון: טרי מספר להם על דריל שיכר אותו וגנב ממנו כסף...
ריי מנסה להרגיע אותו. טרי ניסה להציע נישואין לאיזה זונה עם הטבעת של אמא שלהם
ריי כרגיל רוצה לסדר את העניינים אבל אבי לא ממש מסכימה :)
&nbsp
הם נפגשים עם לונדון (הזונה) ומשחקים אותה שהם בקטע של שלישיה...ריי קושר אותה ולוקח את הטבעת חזרה אחרי קצת שכנועים מצד אבי...
&nbsp
בעולם האמתי, ריי ומיקי נפגשים עם ,דאריל,בואנץ שמספר שלינה עוזבת לשלושה שבועות וטרי שמספר שלורי סלחה לו.
&nbsp
בעולם המדומה: טרי,ריי,אבי ומארי חברתו של טרי יושבים לארוחת ערב והוא מספר שרוצה לעבור טיפול חשמלי כדי להפסיק את הרעידות ומציע למארי נישואים...היא מסכימה.
&nbsp
נטליה נפגשת עם ריי ומספרת לו שהיא עוזבת את בעלה ומחליטה להתגרש.
הם באים אליו הביתה והיא רוצה לקחת את הדברים שלה והכלבה והוא לא ממש אוהב את הרעיון. ממשיכים בחתונה של טרי ומורי....ריי נותן למורין שרשרת. נטלייה שולחת לריי הודעה ומבקשת שיעזור לה לקחת את הכלב מהאקס שלה.
אח של מורין נואם נאום מעניין ובונאנץ מתפוצץ עליו...
&nbsp
ריי מוצא את אבי מפרכסת....כנראה שמדובר בעולם האמיתי ובזכרונות של מה שקרה :(
&nbsp
ריי ואבי חוזרים הביתה. נטליה מופיעה בבית של רי ומספרת שהלכה לקחת את הכלב ועל הדרך, היא ירתה בבעלה לשעבר ומבקשת את עזרתו...
&nbsp
&nbsp

לא אהבתי את כל הפלאשבקים

אנחנו כבר יודעים שאבי מתה ולא מעניין לדעת איזה בדיוק סוג של סרטן היה לה במוח ומה היו הסימפטומים שלו.
&nbsp
מעבר לכמה דקות של אקשן ופשע במלון עם הזונה ועוד שתי דקות עם נטליה הפרק הוקדש כולו לדרמה משפחתית וזה החלק של הסדרה שאני פחות אוהב.

מצד אחד את צודקת אבל הם תמיד ערבו את הדרמה המשפחתית בעלילות הפשע...אבי הייתה דמות מרכזית בחיי כל הדמויות המרכזיות. אישית, מאוד אהבתי אותה אז אני אוהבת כל סצינה איתה...
בד"כ אני ממש לא אוהבת פלאשבקים כ יקשה לי עם ל קפיצות הזמן...
פה זה קצת הפריע...

טוב, נו - משחקי הכס
7X05

לכל הרוחות... סרסי שוב בהריון

אין לי דווקא בעיה במיוחד עם זה שהיא וג'יימי אח ואחות (גם ההורים של דאנריס).
אבל סרסי מחורבנת לחלוטין (זאת שפה מקצועית). היא גידלה את ג'ופרי כמפלצת. ואחר כך הובילה את הבן האחר שלה להתאבדות, ואפילו לא נראתה כאילו עצוב לה.
והכי נורא זה שעכשיו ג'יימי יהיה עוד יותר נאמן לה.
&nbsp
אז הם הולכים להוכיח לסרסי שיש מתים מהלכים (ושצריך לפחד מהם...) וסרסי תנצל את זה איכשהו כדי לנסות לנצח. כי כמובן שלסרסי לא אכפת אם באמת יש מתים מהלכים. יש בסדרה כל מיני אנשים כמו ג'ון ודאנריס שמנסים במידה מסוימת לפחות לעשות מה שטוב לאנשים. אבל לסרסי לא אכפת כלום חוץ מעצמה. היא בטח תשמח שהמתים יהרגו את כולם בווסטרוס.
&nbsp
סאם האידיוט לא מקשיב לבחורה שלו (גילי?) ולכן לא שם לב שהיא מצאה הוכחה שהנסיך ראינר התגרש מאשתו והתחתן עם אשה אחרת. דבר שאולי היה מוביל לגילוי האמת לגבי ג'ון...
עכשיו הם עוזבים את מצודה. מה יהיה איתם הלאה? אין לי מושג. המצודה של המאסטרים היא רחוקה בדרום ויקח המון זמן להגיע לאנשהו. אבל בסדרה מעבירים אנשים איכשהו נורא מהר ממקום למקום.
מתי סאטם יגלה שאבא שלו ואחיו מתו? האם ג'ון יגלה שדאנריס שרפה את השמפהח של אחד החברים הטובים שלו? (אם כי הגיע להם מבחינתי)
&nbsp
ג'נדרי חזר (כמובן ידעתי, כי מישהו ספלייר את זה כאן, לא שממש היה לי אכפת)
אני רק מקווה שהוא ישרוד מספיק זמן כדי לפגוש את אריה שוב. ואז... האם אריה מספיק גדולה כבר לרומן?
&nbsp
ומתי מישהו כבר ילמד לרכוב על שני הדרקונים האחרים? חשבתי שזה שג'ון מלטף את הדרקון של דאנריס יגרום לו לחשוב בכיוון.
לא ברור לי אם דאנריס בכלל יכולה להשתמש בהם בקרב אם היא לא רוכבת עליהם.
&nbsp
נ.ב. נראה לי שדאנריס צריכה להקדיש קצת מאמץ בלנקות את השיניים של הדרקון שלה.

Lhuna1

New member
איזה כיף שאתה צופה!

לגבי ההריון של סרסיי ראיתי שמישהי כתבה בפייסבוק שיש איזו נבואה בספרים שיהיו לה 3 ילדים, וכבר היו לה, ומכאן נובע שלא אמור להיוולד ילד מההריון הזה (או שזה לא באמת הריון או שזה ימנע באופן אחר).
&nbsp
אריה בהחלט מספיק גדולה לרומן, אבל מה שיותר מעניין שם זה איך ליטל פינגר מצליח לעבוד עליה עם כל הכישורים שלה ומה בעצם הוא רוצה. אם הבנתי נכון (מאנשים בפייסבוק שמבינים יותר ממני) אז הפתק שהוא הטמין שם היה מכתב הנאמנות לכאורה של סנסה לג'ופרי שקראה לאחיה לבוא ולהכנע לו, מכתב שסרסיי הכריחה אותה לכתוב בזמנו. זה נראה כאילו ליטל פינגר מנסה לסכסך ביניהן (בלי קשר נראה שהן גם מסוכסכות בלעדיו). אבל למה שזה יסכסך בדיוק, הרי זה ברור שסנסה כתבה זאת בלית ברירה. ומה יוצא לליטל פינגר מהעניין? מה הוא בכלל רוצה?
&nbsp
חייבת להגיד שכל האיחודים של ילדי סטארק די מאכזבים בינתיים, קיוויתי שיהיו יותר מאושרים ומופתעים, וגם הגילוי של ג'ון עכשיו על זה שבראן ואריה בחיים וחזרו לווינטרפל לא היה מאושר כפי שציפיתי (בסדר אתה מוטרד מהמתים הבנו... עדיין זה אחיך ואחותך שלא ראית שמונים שנה וחשבת שמתו!! לדרקון היה לך יותר רגש מזה)
אני מניחה שהסדרה פשוט לא בקטע של לתת לנו רגעי נחת כאלה.
&nbsp

עכשיו שמעתי תיאוריה

שסרסי פשוט משקרת לגבי זה שהיא בהריון. היא חכמה מספיק להבין שג'יימי מתחיל לסטות בנאמנות שלו אליה, אבל שהוא יהיה נאמן לה הרבה יותר אם הוא חושב שהיא בהריון ממנו.
זה יקנה לה כמה חודשים של נאמנות ואז היא תוכל לזייף הפלה וגם זה יכול לגרום לו להיות נאמן לה יותר.
&nbsp
ליטל פינגר הוא מאוד חכם. אריה היא אומנם מוכשרת מאוד עכשיו, אבל היא עדיין לא מבינה בתככים ופוליטיקה כמוהו.
אולי הוא רוצה לגרום לכך שאריה תחשוב שהוא סוחט את סאנסה עם המכתב הזה. אז אריה תחשוף את המכתב וזה יגרום לסאנסה לכעוס עליה עוד יותר.
ליטל פינגר פשוט מוכשר מאוד לנצל אי יציבות למטרותיו איכשהו.
ואין לי מושג מה המטרה הסופית שלו.
&nbsp
אריה בטח הייתה יותר מועילה אם היא באמת הייתה הולכת לקינג לנדינג והורגת את סרסי.
&nbsp
גם אותי איכזבו האיחודים של ילדי סטארק. ובמיוחד זה שג'ון בקושי הגיב לגילוי שהם בחיים.
גם נורא מעצבן אותי שריקון מת בסדרה

ומה לגבי הזאבים? גוסט עוד חי?
האם רק נימרייה עדיין בחיים?

Lhuna1

New member
המעברים ממקום למקום

כן, כולם שם עכשיו מגיעים בצ'יק מכל מקום למקום אחר בשבע הממלכות, ורק צבא המתים - שלא צריכים לאכול ולא לשתות ולא לעצור לנוח... עדיין לא הגיעו לחומה... חחחח (ג'ון וחבריו להזכירנו יצאו מאותו מקום כשברחו מהם בהארדהום והגיעו לחומה לפני 2 עונות שלמות כמעט, אבל המתים עדיין בדרך כאילו היו בני ישראל שצריכים 40 שנה לחצות מדבר קטן)

ממש מסר אנטישמי

הם בעצם מרמזים שהיהודים הם כמו הWhite Walkers
&nbsp
ווסטרוס היא בעצם כנען

Lhuna1

New member
וגם

עצבן אותי שטיריון פתאום נהיה כזה פציפיסט מתחסד וגם ואריז... מדברים על דאיינריז כאילו סטתה מדרך הישר בכזו צדקנות.
נכון היא יכלה לכלוא את השבויים שמסרבים להכנע לה ולא לשרוף אותם, אבל היא נתנה להם יותר בחירה מהמקובל במצבים כאלו ולעזאזל לא מדובר פה בצדיקים אלא בלוחמים ואויבים שלפני שניה נלחמו נגדה ולפני זה בבית טיירל והרגו אנשים בעצמם.
&nbsp

גם אותי קצת מטריד

כלומר רוב הצדדים הלוחמים שם היו הורגים את האויבים שלהם אם הם לא מוכנים לעבור צד. זה שדאנריס משתמשת באש דרקון זה לא כזה הבדל.
הם השוו אותה קצת לאבא שלה, המלך המטורף. אבל הוא הרג אנשים סתם על כך שלא הסכימו איתו על כל דבר ותיכנן לשרוף את כל קינגס לנדינג.
&nbsp
אבל אני כן חושב שהם צריכים לשאוף לכך שהיא תהיה כמה שיותר "טובה".
כלומר יש משהו נותן תקווה בכך שהמנהיגים לפחות מראים את הדרך הכי מוסרית. אפילו אם חלק מהאנשים שעובדים עבורם פועלים גם באופן פחות מוסרית למען מטרה טובה.

את ממש לא צריכה להרגיש רע לגבי זה

נראה לי שאת היחידה שרואה Ballers.
אולי אי פעם בעולם

למעלה