שרשור חדשות ועדכונים

אין אותו בנטפליקס של ישראל

סרטי מארבל היחידים שזמינים בנטפליקס ישראל הם סרטי המעניש וסרט דרדוויל מ2003

לדעתי זה דיי ברור מה יהיה...

משום מה זכרתי שהילד שאולביה מגדלת הוא הבן של אחותה או משהו אבל יש לי הרגשה שברוק תנסה לקחת אותו ממנה או משהו כזה...
או שהיא תהיה המפקדת החדשה או משהו כזה ותמרר את חייה של אולביה...

kordilia snake

New member
לדעתי זה יכול להיות שני דברים

או שברוק היא הסבתא של נואה(הבן של אוליביה, שההורים הביולוגים שלו הם זונה שאוליביה ניסתה לעזור לה וסרסור) והיא תנסה לקחת לה אותו. או שהיא קשורה לאבא של אוליביה, אולי עוד בת שלו מאישה נוספת שהוא אנס או משהו דומה.
&nbsp
לא חושבת שזה משהו על רקע מקצועי, כי הם אומרים שהיא תזעזע את החיים של אוליביה באופן ספציפי,אם זה היה משהו מקצועי למה לא לומר שהיא תזעזע את כול הצוות?

גפ אני חושבת שזה יהיה קשור לנואה ולחיים האישיים שלה...
מבחינתי ברוק עדיין בת 30 וממש היה לי הזוי לקרוא "סבתא" (אני כתבתי אמא) חחחחחחחחחח
דווקא מה שאני אוהבת בתוכנית הוא שפחות מתעסקים בחיים האישיים של גיבורי הסידרה ויותר בעלילה... מקווה שזה לא ישתנה...

kordilia snake

New member
גם אני

חושבת שזה קשור לחיים האישיים שלה ואוהבת שפחות מתעסקים בחיים האישיים של הדמויות ומקווה שאם זה באמת ככה זה לא יתפוס יותר מידי מקום על חשבון העלילה השבועית.
&nbsp
הלכתי ובדקתי בת כמה ברוק שילדס (כי אני לא כזה מכירה אותה) ומסתבר שהיא ומרישקה הרגיטאי בערך באותו גיל (לפי ויקיפדיה ברוק נולדה ב65' ומרישקה ב64') אז הן יכולות להיות אחיות ובאותה מידה ברוק יכולה להיות סבתא של נואה.

1Shir

New member
קטע

שאתן מדברות כאן על ברוק שילדס כי אתמול אחרי שראיתי קצת SVU ראיתי קצת חברים עם העלילה של השחקנית אל מקפירסון

חחחח הגיליים האמייתים לא משפיעים בכלל בהוליווד...ביפים

והאמיצים למשל, היה הפרש של 5 שנים או משהו כזה בחן אבא והבן חחחח

kordilia snake

New member
יש קצת הבדל בין היפים והאמיצים לבין SVU

ואם ליהקו מישהי כמו ברוק שילדס, ההפקה בטח לקחה הכול בחשבון כדי לא להוציא אותה פתטית או לגרום לסדרה להיראות לא אמינה.

LeRanch

New member
קונאן או'בריאן יצלם בישראל ספיישל דוקומנטרי

הקומיקאי קונאן או'בריאן יגיע לישראל בסוף החודש לצורך צילום ספיישל דוקומנטרי שישודר כחלק מתוכנית הלייט נייט שלו ברשת TBS, כך פרסם בעמוד הטוויטר שלו. או'בריאן צפוי לשהות בישראל במשך חמישה ימים.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5001755,00.html

מגניב

מעניין אם זה יהיה כמו הביקור של סטיבן קולברט ברוסיה, או יותר מזה.

מד מן מתחילה מהתחלה בקרוב בערוץ 23

לא נראה לי שזה רלוונטי למישהו אני מניחה שמי שרצה לראות ראה ובמילא שירשור כבר או עוד מעט לא קופץ אבל שיהיה .אני יודעת שאני הייתי רוצה לדעת על עידכונים כאלה
&nbsp
בכל אופן אני ממש מבואסת נורא קיוויתי שהם ישדרו משהו אחר של הוט אחרי אבודים
&nbsp
&nbsp

למעלה