שרשור שאלות ו
לכל מה שרוצים

רודףצאן

New member
שאלה על התוכנית BATTLE OF THE NETWORK STARS

גיליתי לאחרונה שהייתה תוכנית מיוחדת לפני 20 שנה ויותר, שבה התחרו כל מיני שחקני טלוויזיה מפורסמים (לאותה תקופה) בתחרויות ספורט שונות. ושמעתי גם על הגרסה החדשה שהתחילה בקיץ הזה וצפיתי בכמה תוכניות וזה נראה כל כך שונה.
מאוד הוקסמתי מהרעיון של לקחת שחקנים מכל רשת טלוויזיה וליצור תחרויות גדולות בין כולם וכל רשת תתכבד ב"שלל". אז מדוע הגרסה החדשה כל כך שונה מהישנה? למה הרשתות לא שיתפו פעולה ויצרו תחרויות קיץ גדולות?

אני לא יודע את התשובה בדיוק, אבל יכול להניח חלקית

דבר ראשון הוא שבסדרה הישנה (שהייתה קיימת מ1976 עד 1988) התחרו כל פעם שלוש קבוצות - אחת לכל אחת מהרשתות (ABC, NBC וCBS) ובכל קבוצה היו 8 מתחרים.
&nbsp
הרבה מאוד דברים השתנו מאז. דבר ראשון הוא שכיום יש 5 רשתות שידור (נוספו FOX והCW). דבר שני הוא שנוספו עוד המון רשתות כבלים שונות ואפילו רשתות סטרימיניג.
&nbsp
אני מניח שחיפשו דרך לעשות תחרויות שיביעו את הכמות הגדולה יותר הזאת, להשתמש ביותר אנשים ולנסות לעשות את זה יותר "מיוחד".
*אולי גם לא כל הרשתות רצו שהכוכבים שלהם ישתתפו בזה.
בקיצור הגרסה החדשה כוללת 20 קבוצות של 5 אנשים כל אחת. כולמר סה"כ 100 איש במקום מה שהיה פעם 24.
אני עוד לא ראיתי שום דבר מזה, אבל זה נשמע יותר גדול.
&nbsp
אתה יכול לקרוא יותר על הגרסה החדשה כאן:
https://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_the_Network_Stars#Battle_of_the_Network_Stars_.282017.29

למעלה