שרשור שאלות ונושאי
טופיק

שרשור שאלות ונושאי
טופיק

כל השאלות וסתם נושאים שאין להם ממש מקום אחר יכולים להכנס כאן.

panda0zombie

New member
אז ראיתי הר ברוקבק

סרט מצויין.. אהבתי מאוד. בכיתי הרבה

ו i wish i knew how to quit you זה המשפט אהבה האהוב עליי מעכשיו
משחק נהדר של הית' לדג'ר וג'ייק ג'ילנהול

אחרי זה המשכתי בעוד סרט של הית' לדג'ר.. הפעם פחות רציני. 10 דברים שאני שונאת אצלך

didalf

Well-known member
יופי יופי

אני שמחה שראית, שאהבת, ושבכית

10 דברים שאני שונאת אצלך
אני מאוהבת בסרט הזה

panda0zombie

New member

אני לא מאמינה שראיתי את 10 דברים שאני שונאת אצלך בפעם הראשונה רק אתמול.. בדרך כלל אני אוהבת קומדיות נעורים משנות ה90 ואת אחת הגדולות לא ראיתי

didalf

Well-known member
באמת מחדל

ראיתי אותו אולי מליון פעם (אבל זה רק כי יס משדרים אותו כ"כ הרבה. ואם אני מזפזפת והוא משודר אני תמיד נתקעת עליו שוב
).

אני לא ראיתי אותה אף פעם

אני יודע שזה מחדל, אבל זה גם לא משהו שחשוב לי להשלים.

didalf

Well-known member
שיט שגיבורי על שרים

לא זוכרת אם שמו את זה פה כבר

אני לא ראיתי את זה בעבר

יש שם כמה קטעים ממש טובים. הכי אהבתי כנראה זה את ג'סיקה של אתניקס עם ג'סיקה ג'ונס.
היו עוד לא מעט עם שירים טובים, אבל דווקע את רוב השירים שבחרו ממש לא אהבתי.
והכי נוראי זה שאחד הקטעים הראשונים היה מהסרט ספיידרמן 3 עם טובי מגווייר בתור ספיידרמן רוקד... אני לא הייתי צריך את הטראומה של זה שוב.
&nbsp
עוד כאלו שאהבתי:
חלליות בשילוב שומרי הגלקסיה
עוף גוזל בשילוב עם הפאלקון
אצל הדודה והדוד בשילוב עם ספיידרמן המופלא
ואולי הכי טוב היה הקטע של שומרי הגלקסיה עם "כולם רוקדים עכשיו". אבל בעיקר בגלל הסצנת מאחורי הקלעים שם.

didalf

Well-known member
אני הכי אהבתי

את כל מה שכלל שירי פסטיגל. אני מניחה שאתה פחות הכרת כי אתה זקן (
), אבל אני גדלתי על השירים האלה

הגיוני שבכרתי אבל הייתה לי תגובה הפוכה

היית איזו תקופה לפני כמה שנים שאחיינית שלי הייתה רואה כל מיני פסטיגלים ישנים בVOD שוב ושוב וזה עשה לי אנטי די גדול.
&nbsp
הרבה שירים פשוט ידעתי שאני מכיר, אבל לא זכרתי מה הם בדיוק או מאיפה אני מכיר.

panda0zombie

New member
וכמובן סיימתי גם את וליום 1 של runaways (ספויילר לוליום)

כאב לי קצת הראש אבל רציתי לפחות לסיים את הוליום. אני אשאיר את הבא להמשך השבוע כנראה (בתקווה שאמצא זמן) יש לי עד נובמבר אבל לסיים את הכל אז בלחץ אני לא (אוקי אני קצת בלחץ כי בא לי לחזור כבר ליאנג אוונג'רס ואני מוכנה לעשות את רק לפי הסדר אז אני צריכה לסיים חלק מהוליום השני של runaways קודם)

אהבתי ונהנתי מאוד לקרוא את זה
מאוד מעניין ועיצוב יפה ממש
את הספויילר על כך שאלכס הוא הבוגד כבר קראתי בטעות כמו שאמרתי.. אבל לא ידעתי שיהרגו אותו. ואני אשקר אם אגיד אבל שזה לגמרי לא הגיע לו.
כן חבל לי אבל על ההורים, או לפחות רובם.. כן הייתי רוצה שההורים של צ'ייס ישארו בחיים למשל אותם אני הכי מספמטת תכלס

אהבתי לראות את הקטעים של הדינמיקה בין הנערים.. אני תמיד הכי אוהבת את הקטעים האלה שמראים אותם כנערים, חסרי ביטחון, ציניים, איך הם מתומדדים וכו
אני גם אהבתי את הנערים עצמם כמובן.. קרולינה וצ'ייס הם האהובים עליי (נשמות טובות שלי) וגרטרוד למרות שהיא חביבה עליי גם לפעמים היא עולה לי על העצבים. הקשר שלה ושל אולד לייסי הוא ממש חמוד

אוקי אז קרולינה לסבית כמובן ויש לה קראש על ניקו.. רמזו את זה באופן מאוד בולט כמה פעמים ולהגיד את האמת גם את זה ידעתי לפני שבאתי לקרוא את הגיליון כי כשהתכתבם על הסדרה יצא לי לקרוא את מה שרשמתם
הייתי רוצה שיתעסקו בזה קצת בוליום הבא

זהו בערך זה מה שיש לי להגיד על הקומיקסים ועכשיו כמה דברים על הסדרה שעתידה לבוא
מה הם מתכננים להכניס בעונה הזאת של 10 פרקים כנראה 45 דקות כל פרק? הם בטח עשו סינון והכניסו דברים חדשים/לא הכניסו דברים מהקומיקסים כדי להשאיר משהו לאפקט ההפתעה. יש הרי דברים שהם חייבים להשאיר (כמו הטוויסט של אלכס שהוא הבוגד). יש לי גם תחושה שהם ישימו טיפה יותר דגש גם על האהבות ומערכות יחסים בקבוצה אז בטח יראו יותר טיזינג בין גרט לצ'ייס לפני שיהפכו רשמית לזוג.
אגב ככל שהתקדמתי יותר בוליום כך יותר הבנתי שלצ'ייס היו צריכים ללהק מישהו עם מראה של גולש קליפורני כזה פשוט עם גוף של שחקן לקרוס
אני מחזיקה אצבעות ומאחלת שאולד לייסי תצליח לעבור מסך
איך יתרגמו את זה לעברית? "הבורחים"?

יאללה זהו. בא לי כבר שהסדרה בהולו תבוא

הגיע הזמן
לווליום 1

קודם כל - דווקא לגרג סאלקין לדעתי יש גוף שמתאים מאוד למה שאמרת (מצרף "הוכחה") אבל זה כן קצת מוזר לי שהוא לא בלונדיני.
&nbsp
יותר מטריד אותי שמולי היא לא צעירה כמו שהיא בקומיקס. אבל צריך לראות איך היא תהיה בסדרה. חלק מהעניין הוא שגם בקומיקס מולי נוטה להתנהג כאילו היא יותר צעירה מגילה.
עוד יותר מטריד אותי שבכל מקום שהסתכלתי לא ראיתי שליהקו שחקנים שישחקו את ההורים שלה. כמובן שלא יוכלו שההורים שלה יהיו מוטאנטים כמו בקומיקס (בגלל עניין של זכויות) אבל עדיין צריך שגם לה יהיו הורים בPride.
&nbsp
דבר אחד שבטוח לא יביאו מהקומיקס, לפחות לא בעונה ראשונה - זה ההופעת אורח של Cloak and Dagger. במיוחד לאור זה שהסדרה שלהם תתחיל כמה חודשים מאוחר יותר ברשת Freeform.
אבל יכול להיות מגניב אם הסדרות ימשיכו כמה זמן אם יהיה קרוסאובר בינהן. אם כי זה קשה לארגן בין רשתות שונות.
אני גם לא אתפלא אם ידלגו על העלילה עם הערפד.
משהו שממש קשה לי להאמין שיעבירו לסדרה זה שהPride בעצם עובדים עבור ענקים שנקראים "גיבורים".
&nbsp
אני מאוד אוהב את גרט. אבל אולי זה יותר נובע מההמשך של הסיפור. אני לא זוכר איך הרגשתי אליה במהלך ווליום 1.
&nbsp
דווקא את ההורים של צ'ייס את מסמפטת? הם נראה לי הכי גרועים. מרומז די כבד שאבא שלו היה מש מכה אותו.
&nbsp
*זה אולד לייס. לא אולד לייסי.
וזה באמת עניין חשוב כיצד היא תראה בסדרה.
&nbsp
בכל מקרה, אני יודע שיש לך זמן, אבל אני מקווה שלא תחכי. אני מאוד מצפה לשמוע מה את חושבת על ההמשך.

panda0zombie

New member
גרג סאלקין

כן בהתחלה שנאתי את האבא על זה (ועדיין) אבל לקראת סוף הסיפור הם נראו לי יחסית יותר שפויים לעומת השאר. בעצם גם את ההורים של מולי אני מחבבת
מה עם ההורים שלה באמת? היא צריכה הורים שם

כן עכשיו כשהזכרת את הגיל של מולי בסדרה גם אותי זה מטריד קצת.. היא הרי ילדותית מאוד כמו שאמרת

דווקא את ההופעת אורח של קלוק ודאגר אהבתי ממש. אבל לא ציפיתי שיביאו אותם, בגלל הסדרה החדשה שלהם אבל אני אשמח לקרוס אוברים

אם לא יעבירו את זה שהpride עובדים בשביל גיבורים אז יצטרכו להמציא להם מוטיב אחר לכל המעשים שלהם.. אני דווקא חושבת אז שיש סיכוי שיעבירו את זה למסך. אולי בדרך יותר שונה שקלה יחסית להפקה אבל יעשו משהו עם זה

הקטע בגרג אבל זה שאם כמה שיש לו את הגוף (אין לי ספק) קשה לי לקחת אותו בתור בחור מטומטם.. נצטרך לחכות ולראות

panda0zombie

New member
מצאתי ביוטיוב את הטריילר שהודלף

יותר נכון להגיד מצאתי שניים

כמה דברים ושינויים ששמתי לב אליהם:
*אלכס זה מי שמאחד בינהם בהתחלה. בניגוד למקור בו כולם היו בעוד אחת מה"פגישות צדקה" של ההורים שלהם עד שהם גילו על הכל כאן אלכס בכוונה אוסף את כולם כדי לחזור להיות חברים.
*כשההורים עשו לחיים לpride היו שם רק 9 אנשים. אמורים להיות בטוח 10 הורים אבל לפי הטריילר הזה אני חושבת שאנחנו צריכים לצפות לזה שהסדרה תמצא דרך להעלים אותם. אחת מהאמהות אמרה "הלילה עוד אחד הופך לנצחי" אז זה מעניין. בשני הטריילרים בכלל יש רק 9 אנשים הכי הרבה

אולי תקלוט עוד דברים זה בינתיים מה ששמתי לב אליו.. אלא אם כן אתה מחכה לטריילרים באיכות הגבוהה (היינו צריכים לקבל אותם כבר בקומיקון לעזאזל)

צריך לחכות

אני מניח שחלק מהסיבה שעדיין לא הוציאו טריילר לציבור זה כי עדיין עובדים על אולד לייס.
זה מסוג הדברים שלוקח זמן לעבוד עליהם בפוסט.
ואני מניח שגם דברים אחרים כמו הכוחות של קרולינה לוקח זמן עד שמוצאים בדיוק איך לעשות את זה טוב.
*אגב באחד הטריילרים האלו רואים משהו שנראה כאילו הוא אולי זרוע של דינוזאור על זכוכית של דלת. אבל מה שמוזר זה שנראה שמולי היא זאת שמוצאת אותה.
&nbsp
האמת שדי מטריד אותי שממה שזכור לי שממשהו שקראתי בעבר אז צ'ייס אמור בעצם להיות חכם כמו ההורים שלו בסדרה. שזה תכלס הגיוני מבחינה עלילתית - כל אחד קיבל משהו מההורים שלו הרי. וההורים של צ'ייס הם שניהם מדענים גאונים. משהו שמועיל לקבוצה זה שגם הוא יהיה גאון. דווקא אהבתי את זה שבקומיקס הלכו על זה שאין לו שום יתרון כזה, חוץ מזה שהוא במקרה מוצא את הכפפות שאבא שלו יצר.
&nbsp
זה באמת מוזר שתמיד רואים רק 9 הורים. אבל אני יודע שלוהקו 10 הורים. אבל התמונות שרואים בטריילרים הם של שניה, יכול להיות שאחד מהם בדיוק זז הצידה.
&nbsp
&nbsp
אני גם אהבתי מאדו את ההופעת אורח של קלוק ודאגר בקומיקס. אני פשוט אומר שזה לא יעבוד בסדרה.
אחד הקטעים האהובים עלי זה כשמולי מופיעה מולם עם ה"תחפושת שלה"
&nbsp
אני מניח סיפור מקורכלשהו לPride פשוט נראה לי שבמסגרת סדרת טלוויזיה יעדיפו לחסוך מלהיכנס לסיפור על ענקים אגדיים.
&nbsp
*משהו קטן - יש קטע קטן מאוד מהסרט דוקטור סטריינג' שבו נראה כאילו רואים את אמא של ניקו עם הStaff of One
https://www.youtube.com/watch?v=Ue3jZBeHdxY
&nbsp
**אגב, משהו מצחיק - בסיפור עם הערפד יש קטע שבו הערפד אומר "ווידון טעה" ומתייחס לג'וס ווידון והסדרה באפי קוטלת הערפדים שבה ערפדים מתים מסטייק עץ בלב.
ג'וס ווידון כתב מכתב למארבל שפורסם שבו הוא משבח את הסדרה ומבקש שימשיכו אותה מעבר ל18 גיליונות הראשונים (משהו שממש לא היה ברור שיקרה).
ואחר כך ג'וס בעצמו כתב 6 גיליונות בווליום 2 של הRunaways.

panda0zombie

New member
את המכתב הזה קראתי

של ג'וס.. אבל אולי פספסתי את הבדיחה של באפי? אני אחזור לזה לבדוק. לא אוהבת לפספס רפרנסים

אני שמעתי שאמא של ניקו הייתה באיזה הופעת קמע בדוקטור סטריינג'.. אני אמורה לראות את הסרט הזה עם המשפחה מתישהו השבוע אשים לזה לב (יש לי כח לראות סרט של שעתיים אבל לא סרטון זה 11 דקות לצורך העניין)

אולי במקום ענקים אגדיים יפכו אותם למן ישות פחות מוחשית אבל הם עדיין יקראו גיבורים.

בסדרה זה בטוח לא יעבוד ההופעת אורח הזאת של קלוק ודאגר לא חשבתי שכן. בקומיקס גם קלוק ודאגר מגיעים כגיבורים מנוסים ומוכרים עם תחפושות ואג'נדה. אחד הקטעים האהובים עליי דווקא זה כשאלכס קורא להם גיבורי על B list והם נעלבים לרגע

בויקיפדיה קראתי שרשמו עליו בתיאור שלו בסדרה שהוא כלפי חוץ נראה מטומטם אבל הוא מסתיר גאונות בהנדסה. אולי בסוף יצא שהוא כן אידיוט פשוט עם חוש טוב למכונות

אני יכול לומר לך איפה בסרטון לראות

זה בנקודת זמן 8:54 ורק עד 9:12 בערך.
כדאי לך לראות את הקטע הזה לפני שאת רואה את הסרט כי הסיכוי שתשימי לב לזה במהלך צפיה בסרט הוא מאוד קטן.
&nbsp
אני מצרף תמונה מהקומיקס איפה שג'וס ווידון מוזכר. זה בגיליון 10.
&nbsp
אני זוכר גם שגרט גם יורדת על על התחפושת החושפנית של דאגר.
ואחר כך כשמולי מורידה את הגלימה של קלוק והוא מתחיל לגמגם היא אומרת לו שאמא שלה מטפלת באנשים עם בעיות דיבור - ואז גרט מזכירה לה שאמא שלה רעה. זה כל כך עצוב.

איל51

New member
באחריות - הדבר הכי טוב שתראו בזמן הקרוב. או אי פעם.

ג'יימס גאן (הבמאי של שומרי הגלקסיה) העלה את זה אתמול.
אז לכל מי שראה את שומרי הגלקסיה 2 (טוב, גם מי שלא) - תהנו.

LeRanch

New member
היסטרי!!!

שמתי את ידיי על ה-Soundtrack של הסרט ביום שצפיתי בו, וזה בהחלט אחד השירים המוצלחים ממנו. הקליפ אדיר, הוא הופיע לי אתמול ביוטיוב אבל לא חשבתי שהקאסט אשכרה משתתף בו. זה כל כך מצחיק

למעלה