דיוני סדרות לאמצע שבוע

better call saul s03e10

&nbsp
קים בבית החולים, שבר ביד והיא נראת דיי מזעזע.
&nbsp
צאק נפגש עם הווארד ומציע לו להגיע לפשרה.
הווארד לא נראה מעוניין כל כך....
הווארד מאשים את צאק בבגידה בחברה ובחברות שלהם.
הוא מציע לו שק על סה"כ 3 מליון (אם הבנתי נכון הוא יקבל 3 כאלה) אותם הוא מממן מכיסו ולא מהחברה...
&nbsp
הוא מבקש ממנו דבר אחד...הווארד מודיע שצאק עוזב החל מרגע זה ולצאק אין שום דבר להגיד...
כולם מוחאים לו כפיים ("כפיים" בלשונה של מירי רגב שרת החינוך חחחח).
צאק עוזב.
&nbsp
גימי מטפל בקים....הוא מכין לה לאכול ונראה שהוא הבין כמה קרוב הוא היה לאבד אותה..
הוא אומר שהוא עדיין לא בטוח בקשר לפרנצסקה אבל יחליט לגביה אח"כ...
הוא אומר שהמשרד לא מעניין אותו אחרי מה שקרה...
קים סוף סוף מבינה שהיא קורסת תחת העומס אבל אומרת לגימי שזאת אשמתה כי היא בחרה להתנהג ככה...
גימי מבטיח לתקן את הדברים...
&nbsp
נאצ'ו מנסה לטפל בעניינים בלי המעורבות של אבא שלו אבל הקטור מחפש אותו...
הוא טוען שהם חברים. הקטור שם חבילה של כסף ואבא של נאצו אומר לו לעוף מהחנות.
נאצו אומר לו שירגע ושהקטור מאוד נדיב....נאצו מבקש ממנו לחשוב על המשפחה...
הקטור עוזב ונאצו יוצא אחריו ואומר לו שאביו מיושן אבל הוא יחזור לעצמו...
הקטור אומר שהוא לא בוטח באביו.
&nbsp
פרנצסקה מבקרת את קים ומביאה לה מסמכים ואוכל...
היא אומרת לקים שהיה לה מזל כי הרבה מאוד אנשים מתים על הכביש הזה....
פרנצסקה מעדכנת את קים שהיא הזיזה לה את כל הפגישות, קים מבקשת מפרנצסקה לבטל אותן ולקחת אותה לבלוק באסטר (נוסטלגיה!!!) נראה שסוף סוף נפל לה האסימון.
&nbsp
גימי מגיע לבקר את צאק ומבקש ממנו לפתוח רק כדי לוודא שהכל בסדר...
גימי רואה את צאק מוקף במכשירי חשמל והוא גאה בו...
הוא אומר שקרה משהו שגרם לו לחשוב על היחסים ביניהם ושחלק באשמתו והוא מתחרט.
צאק אומר לו שאין טעם להתחרט כי הוא רק ימשיך לפגוע באנשים והוא לא ישנה את ההתנהגות שלו ושהוא יפגע בסוף בכל הסובבים אותו.
גימי שואל אותו אם הוא חושב שהוא לא עשה שום דבר...צאק אומר שהכל בסדר כמו שהוא ושהוא לא רוצה לפגוע בו אבל אף פעם לא היה ממש אכפת לו מגימי.
&nbsp
&nbsp
גימי מגיע לבקר את איירין עם בלונים ומתנות. הוא שואל אותה אם היא חשבה איך לבזבז את כספי הפיצוי...
הוא מציע לה שיט. היא לא נראית מרוצה במיוחד ואומרת ששאר הדיירים עדיין כועסות עליה...
שאר הדיירים אומרים לו שהם לא יכולים לבטוח באיירין יותר. גימי אומר שזאת אשמתו ולא אשמת איירין...זה רק מחמם אותם עוד יותר עליה.
&nbsp
הייתה לצאק איזו בעיה עם השער ואמרו לו שישלחו לו טכנאי רק ביום רביעי ולא מקבל את זה ממש טוב...
הוא מנתק את החשמל בביתו ומתחיל להוציא את כל הנורות...הטיקים שלו חוזרים.
הוא מבטל את הפגישה עם הפסיכיאטרית (דוקטור קרוז...).
נראה שמצבו שוב מחמיר.
&nbsp
נאצ'ו מתכנן להתנקש בהקטור שנכנס לבדו למחסן, אבל אז מגיעים שאר חברי הכנופיה.
גאס מגיע עם אדם נוסף והם מודיעים להקטור שמקצרים לו את הקו או מורידים מוצר או משהו...
הקטור מתרגז, חוטף התקף לב ומתמוטט.
גאס רץ אליו ואומר לאחרים שיזמינו אמבולנס. גאס מבצע פעולות החייאה ונאצו נראה שמח..
האמבולנס מגיע וכששואלים את נאצו שאלות אם הקטור לקח תרופות, הוא מוסר את הבקבוק...גאס נראה חשדן.
&nbsp
גאס מבקר את קים ומספר לה על איירין ושהוא לא מצליח לסדר את היחסים שלה עם שאר הדיירים...
קים וגימי נהנים מערב של סרטים וגאנק פוד...
גימי אומר שיש לו פתרון אבל הוא ממש לא רוצה לעשות את זה...
גימי מגיע לבית האבות ומעביר להם שיעור יוגה חחחחחחחח
ארין מפריעה לשיעור (מי זאת בכלל??? ) ואומרת שהבינה את מה שהוא עשה ולמה איירין הסכימה להתפשר...
גימי שוכח לכבות את המיקרופון שלו וכל הדיירים שומעים את השיחה שלהם ואת גימי מלכלכך עליהם...
ממש ריחמתי עליהם....
הוא חוזר לשיעור וכולם עוזבים בכעס והוא מבין מה קרה.
מגיע לו!
ואז.....אנחנו מגלים שג'ימי תכנן את הכל ועשה את זה בכוונה כדי ששאר הדיירים יסלחו לאיירין.....
אני מודה שממש הופתעתי לטובה וחזרתי לאהב אותו :)
&nbsp
גימי וקים סוגרים את המשרד....
פרנצסקה מפוטרת וגימי מרגיש נורא...
קים מנשקת את גימי בשפתיים (האם זאת נשיקה חברית או רומנטית??) ואומרת לו שילכו הביתה...
&nbsp
מצבו של צאק מחמיר...
הוא יושב בבית המבולגן ובועט בשולחן שיש עליו מנורה והוא בועט בה וגורם לשריפה.....
&nbsp
אז ככה....
1. מעניין מה הקטור והאם יתגלה שנאצו ניסה להרוג אותו?...אומנם הכדורים התפזרו אבל אולי אחד מהכדורים של נאצו נמצא שם.
אולי נאצו הספיק להחליף את הכדורים בקופסה לכדורים המקוריים.
2. קים וגימי ביחד????
3. מה יהיה עם צאק?
&nbsp
&nbsp

פרק סיום העונה

וואו, סיום עונה מעולה.
&nbsp
קודם כל
ארין – היא העורכת דין שצוותה לג'ימי במשרד העורכי דין שהוא עבד בו בתחילת עונה 2. אחרי שהשותפים במשרד ההוא הבינו שג'ימי עושה דברים בדרך לא שגרתית הם ציוותו לו אותה בתור סוג של כלבת שמירה. היא הייתה עוברת על מה שהוא עושה כדי לוודא שהוא לא מקצר פינות. לדוגמה: היא לא הסכימה שהוא יתן בובה לפקידה בבית משפט על מנת שתקדים לו תאריך של משפט. בקיצור אומנם היא פשוט עשתה את העבודה שלה, אבל זה עיצבן אותו נורא והוא גם די היה מגעיל אליה למיטב זכרוני.
היא עדיין עובדת במשרד עורכי דין הזה שעוסק בתביעה של סאנדפייפר ולכן היא בקשר עם הזקנים שהתביעה בשמם.
&nbsp
ברגע שג'ימי נכנס לסטודיו יוגה הבנתי שהוא הולך לעשות משהו, כי רגע לפני הוא אמר שהוא הולך לעשות משהו שהוא לא רוצה לעשות. אבל לא האמנתי שמשהו עד כדי כך דרסטי. כשארין נכנסה ידעתי שזה לא צירוף מקרים. לא ידעתי מה בדיוק אבל ברגע שראו שאת כל השיחה שלו עם ארין שומעים בסטודיו ידעתי שהוא עשה את זה בכוונה.
נראה לי שזה הוכחה ברורה שצדקתי כשאמרתי שראו פרק שעבר שהוא באמת מרגיש רע על מה שהוא עשה לאיירין.
בתחילת הפרק שמחתי לראות שהוא באמת היה מוטרד ממה שהוא עשה. ובעוד היה לי עצוב שהחברות של איירין וזקנות האחרות לא חזרה (בכלל לא חשבתי שנראה אותן יותר) שמחתי שאכפת לו.
ואז הוא בעצם מקריב המון רק בשביל להחזיר לאישה זקנה אחת את החברות שלה. הופתעתי במיוחד שכנראה כתוצאה מזה הם בסוף לא ילכו על הפשרה הנוכחית בתביעה של סאנדפייפר – כלומר ג'ימי הקריב סכום גדול של כסף שהוא עמד לקבל, ובזמן שהוא מאוד זקוק לכסף.
&nbsp
הבעיה היחידה שלי עם כל העניין הזה הוא שקשה לי להאמין שג'ימי לא יכל לחשוב על דרך לתקן את המצב בדרך שפחות תזיק לו. הוא היה יכו לשבת עם הנשים ולספר להן את האמת שהוא נתן לאיירין את הנעליים החדשות ושהוא ניסה לגרום לכך שהן ילחצו אותה לקבל את הפשרה כי הוא היה זקוק לכסף. נראה לי שאם הוא היה מסביר את כל זה הן היו מאמינות לו ומתפשרות עם איירין. נכון שהן גם היו כועסות עליו מאוד, אבל הן גם היו מבינות למה הוא עשה מה שעשה (שהוא זקוק לכסף) ושהוא ויתר על זה כדי לחבר אותן חזרה. אז הוא לא היה יוצא עד כדי כך נבלה ואולי עוד היה לו סיכוי לעבוד כעורך דין של זקנים בעתיד.
(* אבל זה נראה לי היה חלק מהקטע, של להראות שלא נותרה לו דרך חזרה פשוטה לעבודה הגונה)
&nbsp
אגב, לדעתי זה ברור שג'ימי וקים בזוגיות, לא?
אומנם אין הרבה רגעים רומנטיים שלהם, אבל נראה לי שהם כן ביחד.
&nbsp
היה נורא עצוב לראות את קים אחרי התאונה. לא ברור עד כמה המצב גרוע מבחינתה, כלומר ראינו שהיא ויתרה על הלקוח הנוסף הזה בטקסס, אבל האם היא ממשיכה לעבוד על מסה ורדה?
לא דיברו על זה, אבל ייתכן גם שהטיפול הרפואי עצמו עוד יותר מכביד עליה כספית.
&nbsp
&nbsp
עם צ'אק נעתי כל הפרק בין לכעוס עליו מאוד ללרחם עליו.
הוא היה די מניאק אל האוורד והחברה שלו. אומנם האוורד עצמו די מניאק הרבה פעמים, אבל הבנתי אותו בכך שהוא הרגיש נבגד על ידי צ'אק.
אבל זה היה גם עצוב לראות איך הוא בעצם מגורש מהחברה. במחיאות כפיים, אבל גם עם בעיטה חזקה כדי שלא יחזור.
&nbsp
אז נראה שהוא לפחות חוזר לבריאות כשג'ימי מבקר אותו. הבנתי אותו שהוא לא סולח לג'ימי ולא מעוניין ככה לחדש את הקשר איתו רק בגלל שג'ימי רוצה. אבל מה שהוא אמר לו – שבעצם אף פעם לא היה לו אכפת במיוחד מג'ימי היה כל כך קשה וקר וכואב שממש שנאתי אותו לרגע שם.
אני גם תוהה האם הוא אמר את זה כי הוא רצה לפגוע בג'ימי, כי ככה הוא הרגיש באותו רגע, או כי זה באמת נכון.
קטע הפתיחה מהדהד מאוד חזק. כשצ'אק היה נער והקריא לג'ימי הילד סיפור בזמן שהם עושים קאמפינג יחד בחצר (לאור מנורה שכמובן מחברת את תחילת הפרק עם סופו והשם שלו). זה כן נראה שלנער אכפת מאחיו, אבל גם קצת כאילו הוא מתנשא עליו. כשג'ימי מציק לו עם שאלה זה לא נראה שהוא מתעצבן על אח קטן, אלא יותר כאילו הוא מאוכזב שאחיו הוא לא סבלן כמוהו.
*כמובן שיכו להיות שאני קורא יותר מידי לתוך העניין.
- אגב, אני לא יודע אם זה היה הברקה של ליהוק, בימוי, משחק של הנער, או מקרה – אבל הנער נשמע לי מהרגע הראשון כל כך כמו צ'אק שלא היה לי ספק שזה הוא. הדרך דיבור שלו פשוט הרגישה בדיוק כמו צ'אק המבוגר.
&nbsp
מאוחר יותר באותו ערב צ'אק מתעורר בלילה ורושם ביומן שלו על כך שהוא מרגיש לא נוח. אבל הפעם הוא לא מצליח לעבור הלאה. הוא יורד, מכבה את כל מפסקי החשמל. אבל זה לא מספיק, יום למחרת הוא מגלה שעדיין יש קצת זרם חשמלי שנכנס לבית שלו וכשחברת החשמל לא יכולה להגיע לעוד כמה ימים הוא מתחיל באובססיביות לעבור על כל דבר אפשרי, להוציא נורות, את הטלפון, לשבור קירות כדי לחפש כבלים.
ההתדרדרות הזאת הייתה כל כך מהירה שבקושי היה זמן לעכל אותה. אבל תוך כדי רואים איך מצב הבית נעשה נוראי ובמקביל ההבעה על הפנים של צ'אק עצמו.
ואז הקטע בסוף שצ'אק יושב עטוף בשמיכת מגן שלו ונראה שיש לו עווית מוזרה. בהתחלה חשבתי שזאת עווית שהוא לא יכול לשלוט בה, לקח לי זמן להבין מה הוא עושה, שהוא בועט בשולחן שלו. איך שאני הבנתי את זה לפחות הוא רצה לגרום למנורה ליפול כדי שתגרום לשריפה כדי למות. אולי יש עוד פירושים אפשריים, אבל זה מה שנראה לי.
&nbsp
מעניין אותי מה גרם להתדרדרות הזאת. התחושה שלי הייתה עוד מעונות קודמות שהמצב שלו נגרם כתוצאה מרגשות אשמה על מה שהוא עשה לג'ימי, זה לא תמיד ברור זמנים בפלאשבקים שונים, אבל התחושה שלי הייתה שזה התחיל אחרי שהוא אמר להאוורד לא לקבל את ג'ימי לעבודה בחברה.
זה בהחלט מתאים למה שקרה כאן – המצב שלו התחיל להשתפר כשהוא לא הרגיש רע כלפי ג'ימי בגלל שהוא הרגיש שג'ימי הוא זה שפגע בו. אבל המצב שלו התדרדר מהר אחרי שהוא אמר לג'ימי שאף פעם לא היה אכפת לו ממנו.
&nbsp
&nbsp
החלק הנוסף בפרק הוא נאצ'ו. כרגיל מאוד פחדתי שנאצ'ו ימות. לרגע הייתי בטוח שהולכים לחסל אותו כשחברי הצוות האחרים הגיעו כשהוא עמד להתנקש בהקטור.
כשהתחיל המפגש הזה מול הקטור הנחתי (וקיוויתי) שסוף סוף הכדורים המזויפים יעבדו וכל כך שמחתי שזה קרה.
התחושה שלי היא שנאצ'ו הצליח לאסוף את כל הכדורים שהיו במיכל של הקטור ולהחליף אותם חזרה עם הכדורים המקוריים. אחרת לא נראה לי שהוא היה מציע את הכדורים בעצמו לצוות האמבולנס. אבל גאס בהחלט הסתכל עליו באופן חשוד.
היה מעניין לראות את גאס עומל קשה כדי לוודא שהקטור נשאר בחיים. אנחנו כבר יודעים שגאס לא רוצה שהקטור ימות מהר, הוא רוצה שהוא יסבול. מוות מהתקף לב זה הרבה יותר מידי קל לדעתו.
&nbsp
את מייק בכלל לא ראינו הפרק, שזה חבל, אבל גם הגיוני כי הרגיש שדי סגרנו דברים איתו לבנתיים (כלומר לא נשאר משהו גדול פתוח כמו עם הקטור ונאצ'ו)
&nbsp
&nbsp
אז עונה הבאה אני מניח שנראה אם מייק מתחיל לעבוד עם גאס.
נראה מה קרה עם הקטור כתוצאה מההתקף לב (האם הוא הגיע למצב שאנחנו מכירים אותו בו בשובר שורות?)
נראה אם מגלים שנאצ'ו קשור לדברים.
נראה מה קים עושה הלאה כשהיא מחלימה.
מה ג'ימי עושה הלאה בשביל כסף.
והאם צ'אק אולי שרד את השריפה (לדעתי נגלה שהוא מת, אבל אי אפשר לדעת).
&nbsp
עכשיו שאני חושב על כך – צ'אק קיבל צ'ק על סך 3 מיליון דולר לפני שהוא מת (אם הוא מת) ובטח היו לו עוד חסכונות. מעניין מי אמור לקבל את הכסף שלו. אם לא הייתה לו צוואה אז הגיוני שהיורש שלו יהיה קרוב המשפחה הכי קרוב שזה ג'ימי. אבל קשה לי להאמין שלאדם כמו צ'אק אין צוואה מסודרת. אז השאלה היא האם יש סיכוי שלמרות כל מה שקרה, שג'ימי עדיין מקבל משהו מצ'אק.
&nbsp
&nbsp
יש לי תחושה שיכול להיות שעונה הבאה תבוא אחרי קפיצת זמן מסוימת. אולי של שנה שלמה ככה שנראה את ג'ימי כשהוא חוזר להיות עורך דין.

תודה על התזכורת על ארין....היא נראתה לי מוכרת אבל לא זכרתי מי היא.
&nbsp
אני ממש הופתעתי מגימי...לא ציפיתי שיעשה משהו כל כך לא אנוכי.
אני גם חושבת שיכל לקבל את הכסף ולהשלים בין הדיירים בל אולי מרוה אשמה החליט לעזוב את זה....אבל לדעתי, הוא חשש כי גם ארין עלתה עליו וגם מישהו היה יכול להתלונן עליו ואז הוא היה נכנס לכלא ושלילת רשיון.
סיכון גדול מידי....
&nbsp
גימי וקים לדעתי במין זוגיות מוזרה ולא מוגדרת כזאת....
&nbsp
לדעתי צאק והווארד דיי ראויים אחד לשני. כל אחד מהם יכול להיות נחמד לפעמים ודיי מניאק. הגיע לצאק שהעיפו אותו- זה מה שעשה לגימי.
גם אני ריחמתי עליו...בעיקר בסוף כשהוא התחרפן לגמרי.
בקשר למנורה- ישר חשבתי שהוא מנסה להתאבד...
אני לא חושבת שיש קשר בין גימי ומחלה שלו...לפחות לא ישיר או כמו שתארת...
יכול להיות שעבר טראומה שלא הראו לנו אותה...אני מאמינה שנגלה על זה בהמשך...
&nbsp
גם אני הייתי בטוחה שנאצו ימות...
גאס לדעתי חושד בו או שהבחור שהשיג את הכדורים סיפר לו...בקיצור, יש לי הרגשה שגאס מודע להכל.
&nbsp
גם לי מייק היה חסר ומוזר שלא הראו אותו...
&nbsp
אני לא חושבת שצאק ימות...
אם כן, אני חושבת שיש צוואה...הוא אדם מאוד מחושב...
מצד אחד, הוא ישאיר את זה לג'ימי לדעתי כי אני באמת מאמינה שהוא אוהב אותו ומצד שני, הוא כל כך כועס עליו שהוא יכול להשאיר את זה לשכן חחח
&nbsp
&nbsp

Lhuna1

New member

גם לי זה ברור שהם ביחד כל הזמן הזה.
&nbsp
רק שהזוגיות שלהם לא מאוד רומנטית, רומנטיקה זה לא הקטע של הסדרה והיה מסיט אותה למקום לא קשור.
&nbsp
&nbsp

Lhuna1

New member

באמת מעניין מאוד לגבי הירושה של צ'אק.
הניחוש שלי הוא שג'ימי איכשהו לא יקבל את הכסף הזה.

זה מאוד ברור מה גרם להדרדרות

צ'אק התכוון לחזור לעבוד ב-HHM אבל עקב התרגיל של ג'ימי בחברת הביטוח (בתגובה לשלילת הרישיון שלו עקב זיוף המסמכים של מסה ורדה כדי להעביר אותם מ-HHM לקים) זה לא התאפשר ובעצם בעטו אותו הביתה ואז הוא קרס. לא ברור מה פתאום ג'ימי חיפש אצלו, זה לגמרי מנותק מעלילת העונה (כולל הרגע שבו הוא מסרב לבוא לעזור לו) ונראה שפשוט חיפשו איכשהו לחבר אותם לסצינה אחת אחרונה בתפרים גסים.

נראה שכעורך דין הוא ניסה להתאבד בצורה כזאת שזה ייראה כמו תאונה, ולכן הוא לא נגע עם היד במנורה. אולי זה קשור לביטוח חיים. לאור העובדה שהרייטינג של הסדרה בירידה עד כדי כך שאפילו לא בטוח שתהיה עוד עונה, אז ברור שצריך לקצץ בתקציב ולהיפטר מחלק מהקאסט ולכן אני מעריך שצ'אק לא יחזור, אולי גם הווארד לא.

אכן אני מסכים שלא היה שום היגיון בהתנהגות של ג'ימי בבית אבות, לוותר על מיליון דולר בגלל חרם על קשישה בבית אבות זה לא מתאים לו, אבל זה כנראה מתאים לנקודה שצריך להביא אותו אליה לקראת שובר שורות.

וכמובן שההתנהלות של צ'אק בסוף לא הגיונית. עורך דין מצליח וגם מיליונר לא מסוגל להכריח את חברת החשמל לשלוח טכנאי יותר מוקדם או למצוא איש מקצוע פרטי שיבוא לעזור לו?

לא נראה לי

ראינו את צ'אק אחרי שהעיפו אותו מHHM והוא נראה די בסדר בבית שלו.
אבל בלילה אחרי שג'ימי היה שם הוא התחיל להתדרדר.
*יכול להיות בעצם שגם העזיבה מHHM הייתה באותו יום, אבל זה לא היה הרושם שלי.
&nbsp
דווקא נראה לי מאוד הגיוני הסיבה שג'ימי בא אל צ'אק. האישה שהוא אוהב כמעט מתה וזה גורם לאדם לחשוב על כך שהחיים של כולם יכולים להגמר בלי אזהרה. ג'ימי אמר שהוא לא רוצה שום קשר יותר עם צ'אק, אבל כשהוא חושב על כך שיכול להיות שבאמת יכול לקרות לו משהו אז הוא מרגיש צורך לבוא.
&nbsp
לא חשבתי על זה שיכול להיות שצ'אק רצה בכוונה לגרום לזה להראות כתאונה. אני חשבתי שהוא בעט ככה פשוט כי הוא היה בכזה מצב שהוא היה כמעט משותק. אבל זה באמת הגיוני שזה כדי שזה יראה כתאונה. אני לא בטוח אם בגלל ביטוח, נראה לי יותר הגיוני שאם הוא רצה שזה יראה כתאונה זה יותר כי הוא לא רצה שידעו שהוא איבד תקווה.

גם אני הרגשתי שג'ימי הגיע כי הוא עשה סוג של חשבון נפש ורצה לתקן את יחסיו עם צאק...
&nbsp
לדעתי זה היה נסיון התאבדות של צאק שהבין שמצבו לא הולך להשתפר....

didalf

Well-known member
סוף עונה

אני אוהבת את קים.
כבר דאגתי לה כשישר היא חזרה לעבוד ואז ממש שמחתי לראות אותה בבלוקבסטר לוקחת מלא סרטים ונותנת לעצמה לנוח קצת סופסוף. (ולרגע חשבתי מי לעזאזל הולך לבלוקבסטר עדיין ואז נזכרתי שהסדרה מתרחשת ב2003 כזה
). בכלל היה כיף לראות אותה אחרת קצת מאיך שהיא ברגיל, תמיד מתוקתקת ומסודרת ועובדת בלחוצה, והיום בפיג'מה ושיער פזור רואה סרטים. ולהבנתי היא וג'ימי כל הזמן זוג, הם אפילו גרים ביחד (אם כי זה נראה לי גם מסיבה כלכלית) הם רק לא מראים את זה הרבה. הם כאלה חמודים ביחד

כל פעם שמראים את הפרצוף של איירין עצובה מזה שהיא בודדה בא לי לבכות. אני שמחה שבסוף ג'ימי הרגיש מספיק רע עם זה כדי לנסות להשלים ביניהן ואפילו להקריב את עצמו בסוף. גם הן השלימו והרגשתי הקלה כי ממש היה לי עצוב לראות אותה ככה, וגם אני יכולה קצת לסלוח לגימי על מה שהוא עשה. היה לי ברור שהיוגה כסאות וארין וזה שישמעו אותו ברמקול הכל חלק מהתוכנית שלו. (רק לא ידעתי אם ארין שותפה לזה או לא). וניק - אני חושבת שאם הוא היה מנסה להסביר את זה לזקנות הן לא היו מאמינות לו כמו שהן לא האמינו לו בקניון. הן היו צריכות לשמוע את זה "בטעות".

היה לצ'אק כזה מבט רצחני כשהוא יצא מHHM. בשלב הזה לא ריחמתי עליו בכלל כי הוא מגעיל ואגואיסט ומגיע לו. וכשהוא אמר לג'ימי שמעולם לא היה לו אכפת ממנו - ארגגגגגג
נבלה. אבל כשהוא התחיל להשתגע ממש ולפרק את כל הבית כבר נהיה לי קצת עצוב עליו. בסוף כשהוא בעט בשולחן אני גם חשבתי בהתחלה שיש לו איזה התקף ואז הבנתי שהוא מנסה להפיל את המנורה. אבל לא חשבתי שהוא מנסה לגרום לשריפה, חשבתי שהוא מנסה לכבות אותה סה"כ. מצד אחד זה נורא שהוא הולך למות ככה, אבל יש בזה משהו הולם - הוא שרף את כל הגשרים עם האנשים היחידים שהיה אכפת להם ממנו ועכשיו הוא כ"כ בודד ולכן אף אחד לא הגיע אליו וראה לאיזה מצב מטורלל הוא הביא את הבית. סתומרת, אני בהחלט לא חושבת שמגיע לו למות בכלל ובטח לא ככה, אבל הוא גם די הביא את זה על עצמו בצורה כלשהי.

נראה לי ברור שנאצ'ו החליף את הכדורים חזרה לפני שהוא נתן אותם לפרמדיקים. אני מניחה שככה הקטור הפך להיות דינג דינג דינג שאנחנו מכירים? ונראה שגאס קלט את נאצו. מעניין אם עכשיו הוא יעביר אותו לצד שלו.

איפה מייק?

וניק אני לא חושבת שתהיה קפיצת זמן כי בד"כ העונות פה ובש"ש התחילו מאותה נקודה בדיוק.

חחחח הרגת אותי

"...ככה הקטור הפך להיות דינג דינג דינג שאנחנו מכירים"

תיאור מאוד מעניין.
&nbsp
עכשיו אני חושב על זה - הדבר הכי מפתיע שלא קרה בפרק הזה ודי ציפינו לו: לא היה שום פיצוץ במערכת יחסים של ג'ימי וקים. להפך, הם הרבה יותר חזק ביחד בסוף העונה מאשר בעבר.
כמובן שברור שמתישהו משהו יקרה בעתיד, אבל אני הייתי מהמר שזה יקרה העונה.
&nbsp
&nbsp
אני יודע שלא ממש עושים קפיצות זמן בתוכנית הזאת, אבל חלק מהעניין הוא שבאמת מתקדמים כל כך לאט*. לדעתי היוצר לא רוצה להמר על עוד 6 עונות שרק אז הסדרה תגיע לתקופת שובר שורות, אלא מעוניין שהיא תגיע לשם (ולסיום טוב) לפני כן. ובשביל זה צריך בשלב מסוים קצת לקפוץ.
&nbsp
*אני לא בטוח כמה זמן עבר מאז תחילת עונה 1 של סמוך על סול, אבל אני זוכר ש4 עונות של שובר שורות התרחשו על משך שנה אחת.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

didalf

Well-known member
זה נכון

לגבי גי'מי וקים. אפילו הופתעתי שהיא יודעת מה שהוא עשה עם הזקנות ובכלל לא כועסת עליו על זה. אבל זה גם יפה שהם מודעים לצדדים הפחות יפים אחד של השני ולא שופטים אחד את השני על זה. (בעיקר קים כלפי ג'ימי).
אוף זה כזה מתסכל שאנחנו יודעים שהיא לא תהיה בחיים שלו בעתיד, הם כ"כ חמודים ביחד ואני כל הזמן רק מחכה למשהו רע שיקרה.

אני יודעת שהסדרה התחילה ב2002 וג'ימי הפרק ציין שהשנה 2003, אבל אני לא בטוחה כמה זמן עבר מההתחלה. יכול להיות חצי שנה, שנה או יותר.
אגב אני לא חושבת שהסדרה בהכרח תסיים ב2008 בתחילת ש"ש. כשאנחנו פוגשים את סול הוא כבר עו"ד מוכר בתחומו, הגיוני שכבר כמה שנים. אז אולי נסיים את הסדרה כשהוא הופך לסול אבל עדיין כמה שנים לפני שהוא פוגש את וולט.

Lhuna1

New member
אני גם ממש הופתעתי

שקים יודעת ומקבלת בכזאת שלווה את מה שהוא עשה לאיירין.
&nbsp

גם אני הופתעתי...אבל דיי התאכזבתי מקים..
תמיד ראיתי בה אישה טובה והגונה...לפחות יותר מגימי...
האדישות הפגינה אכזבה אותי.
&nbsp
תמיד חשבתי שהזוגיות שלהם תגמר כי היא תגלה על כל מה שעשה אבל אולי ההנחה שהיא לא מודעת לזה, שגויה...

שמחה לשמוע שאני לא לבד בעניין חחח

קים תמיד נראתה כל כך הגונה ומישהי שהולכת לפי הספר....
קצת ירק לי ממנה...

גם אני ממש אהבתי את הקטע עם הבלוקבאסטר....לקח לי רגע להיזכר שזה היה לפני שנים.....
&nbsp
גם לי איירין שברה את הלב :(
&nbsp
איך נאצו יכול להבדיל בין הכדורים?....אלא אם הצליח לאסוף את כולם ולהחליף...יש לי הרגשה שגאס יקח כדור אחד לבדיקה ויגלה הכל....אולי יסחוט אותו...
&nbsp
אני מקווה שניק צודק ונגיע לוולטר בסוף....

didalf

Well-known member

בקופסא של הקטור היו רק הכדורים המזוייפים. נאצ'ו אסף את כל מה שנפל על הרצפה, ולא החזיר לקופסא. במקום זה הוא הכניס לשם את הכדורים האמיתיים שהוא כנראה שמר אצלו.

למעלה