שרשור חדשות ועדכונים

LeRanch

New member
FX משנה את סדר שידור העונות של "American Crime Story"

נשיא רשת FX, ג'ון לנדגרף, הודיע שהרשת החליטה לשנות את סדר שידור העונות הבאות של הדרמה האונתולוגית American Crime Story -

התכנון הראשוני היה לשדר קודם את העונה שתתמקד בהשלכות של הוריקן קת'רינה על תושבי ניו אורלינס ועל תגובת הממשל הכושלת לאסון, ולאחר מכן לשדר את העונה שתתמקד ברציחתו של המעצב ג'יאני ורסאצ'ה. כעת, עקב סיבות לוגיסטיות, הוחלט להפוך את סדר השידור ולדחות את הפקת העונה השנייה לתחילת השנה הבאה.

העונה השנייה בכיכובם של דארן כריס, פנלופה קרוז ואדגר רמירז תשודר בתחילת 2018 ובסוף השנה הבאה תשודר העונה השלישית בכיכובם של דניס קוויד, אנט בנינג ומת'יו ברודריק.

http://tvline.com/2017/06/13/american-crime-story-versace-season-2-katrina-delayed/

snier 1991

New member
חבל, ורסאצ'ה הולך להיות קאמפי בסגנון עונת המכשפות

ניו אורלינס היה הולך להיות כבד יותר ונאמן לצופים של או ג'י

snier 1991

New member
בעצם תשכחו ממה שאמרתי

אויבות הייתה נשמעת מהסדרות הקאמפיות של ריאן מרפי והיא הייתה הסדרה הכי כבדה ומורכבת שלו.

דיי קיוויתי שלא ידיעו להסכם ואז הן יעזבו והסידרה תמות.

בעונה אחרונה הרגשתי שהם מכוונים כלפי העזיבה של גרסיה...
חבל שציפיות לחוד, ומציאות לחוד :(

kordilia snake

New member

מעניין עם העזיבה של ההוא קשורה לזה איך שהוא.
&nbsp
באסה, עם JJ עוד היה אפשר לחיות, אבל התחלתי לפנטז על כמה שקט יהיה בסדרה בלי גרסיה.(אז כמה הם עכשיו בקאסט הקבוע? 7 זה עדיין יותר מידי)

LeRanch

New member
שבעה

ג'ו מנטנגה, מת'יו גריי גאבלר, איי.ג'יי. קוק, קירסטן וונגסנס, פייג'ט ברוסטר, אדם רודריגז ואעישה טיילר.

לצורך השוואה: גם שלוש העונות הראשונות כללו שבעה שחקנים - מנדי פטינקין (אותו החליף ג'ו מנטנגה בעונה השלישית), שמאר מור, מת'יו גריי גאבלר, איי.ג'יי. קוק, קירסטן וונגסנס, לולה גלאודיני (אותה החליפה פייג'ט ברוסטר בעונה השנייה) ותומאס גיבסון.

אני לא מאמינה שלמורגן החתיך הייתה בעיה של משכורת...
ואם כן, אז הם ממש מפגרים.
&nbsp
לדעתי פשוט נמאס לו..בעיקר מגרסיה המציקה, ריד המתמסכן, ג'י ג'י Cעלת הבעת הפנים האחת ואמלי שחזרה לחיינו מסיבה לא ברורה.

kordilia snake

New member

זה ששיחק את מורגן עזב כי נמאס לי מהסדרה או משהו כזה. אני מדברת על הזה שעזב השבוע (כבר הספקתי לשכוח איך קוראים לו) אם העזיבו אותו כדי להוסיף כסף למשכורות של השחקניות או שהוא היה אמור לעזוב בכול מקרה בסוף העונה.

kordilia snake

New member
רק עכשיו שמתי לב שכתבתי

"נמאס לי" במקום "נמאס לו" מעניין מה פרויד היה אומר על זה
.

LeRanch

New member
קאסט - "בניחוש חוקר: הסרט"

השחקן זאקרי ליווי לוהק לתפקיד הרשע בסרט האיחוד של בניחוש חוקר שישודר בסוף השנה ברשת USA.

ליווי מצטרף לכל כוכבי הסדרה שישובו לתפקידיהם בסרט בן שעתיים שבו יחקרו שון וגאס מקרה שבו אחד מקרוביהם מאוים ע"י רשע מסתורי.

http://tvline.com/2017/06/14/psych-movie-zachary-levi-villain-revival-cast/

למעלה