שרשור חדשות ועדכונים

tg151

Well-known member
זה מהלך גלובלי

שקורה בכל החברות ששייכות לברת אלטיס הבינלאומית.

snier 1991

New member
מפתיע שזה לא קרה לפני

חברה עם שם שיווקי נוראי, אנשים נרתעים מהמילה הוט באופן שכמעט אין לו מקבילות בישראל

רוב הזמן נח

Well-known member
חחח.. רע מאוד לוותר על שם של מותג מוכר

מה גם שכל העסק הזה הוא די שייך לעבר ולא שווה להשקיע בו..

חברות כבלים ולויין לא יכולות להתחרות באינטרנט. התוכן באינטרנט הוא רב יותר ומגוון יותר.

יש דוגמה קטנה מהעבר.
פעם היה כבלים פיראטיים. מדובר היה בערוץ אחד ששידר במהלך היום כל מיני דברים. למשל סרטים מצויירים בבוקר וסרטים בלילה.
וכל זה היה בתקופה שהיה רק ערוץ 1 ולפעמים קליטה של תחנות זרות כמו ירדן ומצרים.

כשהגיעו הכבלים החוקיים היה מדובר בהרבה ערוצים. היה ערוץ סרטים, ערוץ ילדים, ערוץ מדע וכדומה.
לכבלים הפיראטיים לא היה סיכוי להתחרות בכבלים החוקיים, כי הם היו עם תוכן רב ומגוון יותר.

היום המצב הוא בדיוק להיפך עם הכבלים החוקיים והאינטרנט. התוכן באינטרנט (שחלקו נחשב כפיארטי)
רב ומגוון יותר וחברות הכבלים (או הלויין) לא יכולות להתחרות איתו.

רוב הזמן נח

Well-known member
חחח.. רע מאוד לוותר על שם של מותג מוכר

מה גם שכל העסק הזה הוא די שייך לעבר ולא שווה להשקיע בו..

חברות כבלים ולויין לא יכולות להתחרות באינטרנט. התוכן באינטרנט הוא רב יותר ומגוון יותר.

יש דוגמה קטנה מהעבר.
פעם היה כבלים פיראטיים. מדובר היה בערוץ אחד ששידר במהלך היום כל מיני דברים. למשל סרטים מצויירים בבוקר וסרטים בלילה.
וכל זה היה בתקופה שהיה רק ערוץ 1 ולפעמים קליטה של תחנות זרות כמו ירדן ומצרים.

כשהגיעו הכבלים החוקיים היה מדובר בהרבה ערוצים. היה ערוץ סרטים, ערוץ ילדים, ערוץ מדע וכדומה.
לכבלים הפיראטיים לא היה סיכוי להתחרות בכבלים החוקיים, כי הם היו עם תוכן רב ומגוון יותר.

היום המצב הוא בדיוק להיפך עם הכבלים החוקיים והאינטרנט. התוכן באינטרנט (שחלקו נחשב כפיארטי)
רב ומגוון יותר וחברות הכבלים (או הלויין) לא יכולות להתחרות איתו.

panda0zombie

New member
שאלה לי

כמה אנשים פה רואים משחקי הכס? כי אני לא ואני רוצה לדעת כמה בחוץ אני ארגיש כשהעונה תעלה

אני גם לא רואה - אז נרגיש בחוץ ביחד

אם כי אני קראתי את הספרים, אבל זה בסדר כי אני לא קורא אפילו את ההודעות על הסדרה

panda0zombie

New member
ישש אני לא לבד

אני גם את הספרים לא קראתי אבל החברה הכי טובה שלי ואמא שלי מכורות אז אני די מתמצאת בחומר

kordilia snake

New member
אני גם מאלו שרק קראו את הספרים

ראיתי את העונה הראשונה של הסדרה ופרשתי ממנה באמצע.

didalf

Well-known member
באופן מפתיע

למרות שזאת הסדרה הכי מדוברת בעולם, ויש די הרבה חברי פורום שצופים בה, לא מדברים עליה פה הרבה מאד. זה באמת קצת מוזר. על הפלאש והחץ נגיד יש הרבהה יותר חפירות.
וגם אני לא צופה אבל בגלל שאחותי ואבא שלי מכורים מתמצאת בחומר

Lhuna1

New member
דווקא כי הסדרה כל כך מדוברת

אין לאנשים צורך לדבר עליה פה - לפחות זה ההסבר אצלי.
יום אחרי שידור פרק מדברים עליה בעבודה למשל, בניגוד לרוב הסדרות שאני צופה בהן שלמרות שפה ושם יש עוד מישהו בסביבתי שצופה, לא חופרים עליהן יותר מידי מחוץ לאינטרנט, במקרה של משחקי הכס יש מספיק צופים מכורים כולל ברמה האובססיבית שישמחו לדסקס אותה לפרטים חחח בנוסף אני גם קוראת יום אחרי הפרק סקירות ופרשנויות שלו באתרים.
בקיצור עד שאני מגיעה לפורום כבר "פרקתי" ודיסקסתי אותה מספיק אז אני פחות צריכה פה (ולמרות זאת אם יהיו דיונים אשמח
)
&nbsp

אילקו

New member
גם ביטול אחרי עונה 2 קרה רק פעם אחת בינתיים, נכון?

אני לא זוכר איזו סדרה אבל זה מה שזכור לי

LeRanch

New member
קאסט - "על טבעי" 13

השחקן מארק א. שפרד, שגילם את קראולי במרבית העונות של הסדרה על טבעי, לא ישוב לתפקידו בעונה ה-13 שתעלה בסתיו 2017 ברשת CW.

הידיעה לא אמורה להפתיע את הצופים לאור אירועי פרק סיום העונה ה-12 - שפרד הודיע אתמול על עזיבתו בחשבון האינסטגרם שלו וכתב כי "הגיע העת למשהו חדש". אבל למחרת צייץ אחד מהמפיקים בפועל של הסדרה שהוא מודה למארק על עבודתו, וש"אף פעם לא יגיד אף פעם". בתגובה לכך צייץ שפרד שהציוץ של אותו מפיק שגוי ומטעה את המעריצים וכי אין שום לו שום תכנון לחזור לסדרה בשום שלב בעתיד, כאשר המילים NO ו-ANY כתובות ב-Caps Lock, דבר שלרוב מרמז על טון כועס וייתכן שמעיד כי שפרד פוטר מהסדרה.

http://tvline.com/2017/05/25/supernatural-mark-sheppard-crowley-killed-dies-controversy-season-13/

למעלה