דיוני סדרות לאמצע שבוע

Don Nirtin

New member
דיוני סדרות לאמצע שבוע

דונלד טראמפ בא לחרבן לנו את החיים בירושלים - ובהתאם המזג אוויר הקריר. תודה, אבל לא תודה. לך מפה וקח איתך את העננים שהבאת איתך

שיהיה אמצע שבוע נעים.

Jane The Virgin עונה 3 פרק 20

פרק סביר...
ג'יין מבינה שהיא מאוהבת ברפאל....אבל אח"כ היא פוגשת את האהוב הראשון שלה והניצוצות עיפם...
&nbsp
פטרה מבינה את הטעות ורוצה לחזור לרפאל אבל בעצם אחותו מתחזה אליו (אחרי שגנבה את הפלא שלו) כי הבינה שהוא רימה אותה ובסהכ רצה לתפוס את רוז.
כנראה שהיא תחטוף את פטרה ורפאל ישחרר אותה והם יחזרו...
&nbsp
סוף סוף רוחליו וסיומרה המעצבנים האלה התחתנו....
אני חושבת שזאת טעות וכנראה שהעולם חושב כמוני...
הנאום של גיין היה מזעזע בהתחלה אבל אח"כ הבנתי את הנקודה....
&nbsp
סוף סוף גילינו מי רצח את צאק או מה שמו...רוז.
כמה לא צפוי....אני זוכרת שאמרתי שזאת בטח היא..
&nbsp
ארנסקה רוצה לדפוק את פטרה אחרי שמבינה שהיא הכניסה אותה לכלא...
&nbsp
אני שמחה שהפרק פחות התעסקו בחרמנות של הסבתא.
&nbsp
&nbsp

Don Nirtin

New member
לפחות יש לנו סוג של נחמה

שזה היה הפרק האחרון לעונה!!!!!!!!!!

יאללה ביי.

(ישודר ב
מחר בערב. לא אצפה בו בדחיפות.)

וואלה???הייתי בטוחה שיש עוד אחד....

אתה מאמין שאני מעדיפה שהתוכנית תבוטל ואני לא אדע מה קרה לפטרה וכל השאר?.....
חחח

Don Nirtin

New member
טוב, אז צפיתי בפרק

ואת האמת? הוא היה פרק די מיותר. כמו כל העונה הזו. לא זוכר מהעונה הזו כלום חוץ מהמוות של מייקל.
&nbsp
נחמד מצד מייקל לחזור לתת תפקיד אורח בכמה סצנות.
&nbsp
ו..... שמישהו יקח את אלבה וחורחה ויארגן להם מוות ממוקד. לזה אני לא אתנגד.
&nbsp
אגב, מי שרצח את סקוט (לא צ'אק) לא היה רוז אלא איליין האמתית שאחר כך רוז רצחה אותה. סתם ככה להבהרה.
&nbsp
ארנסקה? אנסקה. ואני מנחש שעכשיו אנסקה ולואיזה הן הרעות החדשות כשרוז נתפסה...... או שעדיין לא נאמרה המילה הסופית של רוז

&nbsp
אגב שכחו לגמרי מאמא של פטרה שעדיין כלואה בכלא.

כשקראתי את ההתחלה- שהפרק מיותר, באתי לכתוב כמו כל העונה ואז ראיתי שכתבת :)
&nbsp
ידוע למה מייקל הועף מהתוכנית?...
אם הוא עזב לבד- אני מבינה לגמרי....
&nbsp
אלבה וחורחה זאת הסבתה ששומרת את עצמה לחתונה?....חחחחחחחחחחחח
חופשי שיהרגו אותם....צאק, רוז...לא משנה מי.
&nbsp
בקשר לסקוט- בטעות קראתי לו צאק...
אז מי זאת איליין האמיתית ולמה היא הרגה אותו?...
ואיך רוז קשורה אליה?
&nbsp
לואיזה ואנסקה הרעות אבל אני בטוחה שרוז תימלט ואולי תתחזה לחבר החדש של ג'ין או של הסבתא...חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
זה יכול להיות טוב :)
&nbsp
בכלל שכחתי מאמא של פטרה....
הראו אותה פעם או פעמיים העונה....

Don Nirtin

New member
ככה

ממה שהבנתי מהכתיבה העילגת והמדהימה של הכותבים העונה, רוז פגשה את איליין, איימה עליה במשהו, איליין האמתית הפכה למשת"פית של רוז, רצחה את סקוט, פטרה עשתה מה שעשתה עם הגופה שלו, רוז רצחה את איליין כדי לחבוש את הראש שלה (איככככככככככככככככככככככככ! לא יכלה ללכת על מסכה מוכנה?) וכן הלאה והלאה.
&nbsp
או שיש מצב ש.... זו באמת מסכה מוכנה וזו הייתה רוז שם?

&nbsp
אני כבר לא רוצה לדעת מה זה.
&nbsp
אורן כתב בשרשור החדשות שהשחקן של החבר הראשון של ג'יין ישחק בסיום העונה ובפרק פתיחת העונה הרביעית וזהו.
&nbsp
כן, אלבה זו הסבתא המהוללת.

WTF???????????
&nbsp
רציני????
אז אם איליין הרגה כי רוז אמרה לה, בעצם רוז "רצחה" באופן עקיף את סקוט חחחח
למה שתעשה את זה?....
&nbsp
טוב...הסיבה לרצוח מישהו כדי ללבוש את הראש שלו היא בהחלט הגיונית...זה לא כאילו שהיום יש מסכות או משהו כזה

&nbsp
יכול להיות שאיליין לא הייתה קיימת ורוז התחזתה והמציאה אותה?...
זה נשמע יותר הגיוני אבל שום דבר לא יפתיע אותי פה.

Don Nirtin

New member
הלו?

היה לסקוט ספר כלשהו עם סודות שהוא כתב. בגלל זה הוא נרצח.

האאאא נכון....

אחרי העונה המזעזעת והחרמנות של הסבתא, סיומרה וגיין אתה מצפה ממני לזכור פרט כזה קטן????? חחחחח

Reutk

Active member
ג'ין הבתולה
ממש בילבלתם הכל

רק עכשיו קראתי מה כתבתם על הפרק והייתי חייבת לתקן כמה דברים. אני מתנצלת מראש שאני מזכירה לכם דברים שאתם כבר שכחתם ולא רוצים לקבל תזכורת לגביהם, סליחה
.

אילין לא רצחה את סקוט בגלל שרוז אמרה לה לעשות את זה, ורוז לא רצחה את אילין כדי להשים מסכה עם הפרצוף שלה, אני אפילו לא זוכרת מה קרה לאילין בסוף ואם רוז אכן רצחה אותה, אבל בכל אופן מה שקרה הלך ככה:

רוז התחזתה לאילין כי אחות של רפאל, ששכחתי את שמה כרגע, רצתה להיות קרובה לאחיה אבל גם להמשיך להיות עם רוז, שהן באו למלון רפאל חשד וביקש מיד לעשות לאילין (רוז) בדיקת ד.נ.א. אני זכרתי את הקטע הזה במוערפל פעם, וגם חשבתי שרפאל כבר יודע שאילין היא אכן רוז, מה שלא זכרתי זה שאחרי שהוא ביקש את זה רוז נפגשה עם אילין האמתית, שגם הייתה במלון בדיוק למטרה הזאת, הן ידעו שרפאל יבקש משהו כזה ולכן שמרו את גריסת הד.נ.א האמתית (אילין) חיה בדיוק לצורך זה. רפאל עדיין חשד אבל לא היה יכול להוכיח שום דבר כי הבדיקה הראתה שאילין זאת לא רוז.

אילין רצחה את סקוט כי רוז אמרה לה שאם מישהו ידע שהיא גם במלון כלומר, שיש שתי אילין שם, היא תרצח אותה. ואז אילין הייתה בחוף ופתאום סקוט הופיע ואמר לה משהו כמו; 'היי, ראיתי אותך כבר, מה זה יש לך אחות תאומה...' אילין האמתית נבהלה ורצחה אותו.

זהו זה הכל. לא מסובך והזוי בכלל כמו שאתם רואים
.

אני חשבתי שעונה הייתה בסדר, לא ממש שונה ברמה שלה משאר העונות. היו דברים מעצבנים (יותר מידי בשביל לפרט), היו דברים טובים (פטרה
הבנות שלה והבן המצחיק של ג'ין) אבל בסך הכל זה היה לדעתי כמו תמיד.

תודה על ההסבר....אבל זה עדיין נשמע ממש מפגר והזוי :) חחח

אבל את לא אשמה...הכותבים אשמים!!!!
&nbsp
בקיצור, שכולם ימותו חוץ מפטרה :)

better.call.saul.s03e07

אז ג'ימי עושה עבודות שירות...הצחיק אותי שהוא רצה לקרוא את מה שהוא חותם עליו :)
הוא מקבל טלפון ועונה "בוקר טוב, סול גודמן הפקות" בזמן שהוא מנקה את הזבל חחחחח
כנראה שהמחיר יקר מידי כי הוא קיבל ניתוק בפנים....
אח"כ הוא מנסה לבטל את הביטוח המקצועי שלו....ללא הצלחה יתרה.
אח"כ הוא מתווכח עם האחראי כי הוא עבד 4 שעות במקום חצי שעה...הוא עונה לו שאסור לדבר בטלפון וסול מנסה לרתום את כולם למאבק וזה לא עובד לו.
&nbsp
אחרי עבודות השירות, ג'ימי מנסה להתנקות מהר בעזרת מגבונים...הרכב בהתחלה לא מתניע, והם מצלמים פרסומת לחנות רהיטים...
ג'ימי מביים את הלקוח חחח
&nbsp
גימי וקים יושבים וגימי משלם לה את מה שחיבת...
הוא מוציא בוחטה של כסף וקים שואלת אם הוא לא רוקן את חשבון הבנק...הוא אומר שלו ואני חושבת שהוא משקר. הוא מזמין להם סיני ואומר לשליח שישמור את הטיפ...
כשהשליח אומר לו שמדובר בדולר, גימי אומר שזה יכול להפוף ל0 חחחחחחח
&nbsp
נאצ'ו מחכה בדירה של גבר כלשהו (איך קוראים לו???) ושואל אותו אם הוא יכול להשיג לו עוד גלולות כמו הגלולה שגנב בפרק הקודם מהקטור...
נאצו רוצה קפסולות ריקות כמראה כדי שיוכל למלא במשהו שיהרוג את הקטור.
הבחור אומר שלא מיצרים כאלה במקום העבודה שלו אבל הוא יכול להשיג דגימות...
הוא שואל את נאצו מה יקרה אם הוא לא ישיג אותם...נאצו עונה שהוא ישלם לו 20 אלף דולר ומדגיש שישיג אותם...
&nbsp
מייק מוציא כסף מהמחבוא ואח"כ אנחנו רואים אותו עושה את השיפוצים בכנסייה שסטייסי נידבה אותו...הוא מסרב לעזרה מהמתנדבים. הוא השתמש בכסף כדי לרכוש את המוצרים לשיפוץ. לאחר התעקשות, הוא מחלק משימות למתנדבים...
כשהוא הביא לאניטה את המטאטא, היא הייתה בטוחה שהוא מתכוון שתלך לנקות..חחח אחכ הבינה שהוא חושב על הפרטים הקטנים- שהילדים לא יחליקו בגשם...
&nbsp
הבחור שנאצו ביקש ממנו למצוא לו את הקפסולות, בא למייק ואומר שהוא רוצה שהם יחזרו לעבוד יחד. מייק מסרב כי הוא לא רוצה להיכנס לזה...
הבחור אומר שהוא מפחד ושאין לו איך לצאת מזה...
מייק אומר שהוא לא מעוניין ושהוא ימצא דרך לצאת מזה. הצחיק אותי שמייק אמר לו שנאצו היה צריך רק לנתק את קווי הטלפון כדי לבטל את האזעקה בבית :)
&nbsp
קים מגיע למשרד ומנסה לישון כמה דקות...
אחת הלקוחות שלה (לא זוכרת את השם..היא ממאלה שהם גנבו מהווארד..) מחמיאה לה על איך שהם קרעו את צ'אק...
קים קצת עצבנית....כנראה מחסור בשינה או בגלל שהתרגזה על מה שאמרה על צאק.
קים מתנצלת על איך שדיברה...ואומרת שכל מה שהם עשו זה לקרוע איש חולה... אני מניחה שעם הזמן היא תפתח מרמור כלפי ג'ימי בעקובות זה...
&nbsp
גימי המטונף מתנקה שוב בעזרת מגבונים ואוסף את צוות הצילום...
הרכב לא מתניע..הם נוסעים באוטובוס.
הם מתכוננים לצלם פרסומת לחנות גיטרות...ואז הלקוחות מתחרטים כי המחיר יקר מידי..
ג'ימי מציע להם 50 % הנחה והם מסרבים. גימי מציע להם לצלם בחינם וכשיגדלו המכירות/לקוחות הם ישלמו על הפרסומות הבאות....לדעתי טעות אבל בסדר.
גימי משלם לצוות ונשאר בלי כלום...אפילו לא היה לא כסף לאוטובוס...
הצלמת מחזירה לו את הכסף כי הוא מפסיד כסף, והוא לא מסכים לקחת...
אני מודה שהתחלתי לדמוע....היה לי כל כך עצוב בשבילו.
&nbsp
אניטה, בעלה נפטר והיא אלמנה.
היא מספרת איך מסרה את הבגדים של בעלה...דיי הזדהתי כי היה לי קשה מאוד למסור את הבגדים של אבא שלי ז"ל.
לדעתי יהיה משהו בינה לבין מייק...גם סטייסי שמה לב לזה :)
מייק שואל את אניטה אם בעלה היה שוטר (היא שמרה את המדים) היא אומרת שלא ושהוא היה בנייבי...היא מספרת לו על בעלה ואיך נפטר...
כנראה נפל מההר אבל אף פעם לא נמצאה הגופה....
&nbsp
מייק מתקשר לבחור ואומר שהוא בפנים.
&nbsp
קים וג'ימי יושבים מחוץ למשרד וחולקים סיגריה. הוא מציע לה ללכת לאנשהו והיא לא רוצה כי יש לה המון עבודה...לבסוף היא מסכימה והוא לוקח אותה לבר...
היא שואלת אם הוא ניצל את הכרטיס והוא אמר שהוא מחלק את החיובים בין הכרטיסים...
הוא באמת חושב שהיא מאמינה לו?...
גימי טוען שהוא דומה לקווין קוסנר חחחחחחחחחחחחחחחחח
הם רואים איזה גבר שמתייחס ממש מגעיל כלפי המלצר וג'ימי שואל את קים איך הם יצליחו להשיג אותו...גימי רוצה למכור לו כרטיס אשראי חסר ערך ב5000 דולר...קים צריכה לפתות אותו, גימי יתנהג כמו שיכור שמנסה לגנוב אותה ואז הוא יתערב ויעזור לה לנטוש אותו...קים שואלת אם באמת הם מתכננים לעשות את זה או שהם סתם מדברים...
גימי אומר שזה סתם דיבורים אבל דיי ברור שהוא היה רציני...
קים מעלה את צאק ושואלת אם הייתה דרך אחרת...
ג'ימי אומר שהם עשו את מה שהם היו צריכים, כולל רבקה ושצאק אשם בהכל.
לאחר שתיקה מביכה, קים מציע לגימי לדפוק איזה גבר שישקיע באפריקה...
&nbsp
נאצו ומייק נפגשים ונאצו מופתע לראות את מייק.
מיק רוצה לדעת מה הוא מתכנן ואומר שהוא יודע שהקטור סובל מבעיות לב. הוא שואל את נאצו איך הוא יחליף את הכדורים. נאצו עונה שבזמן שהוא יתלה את המעיל. מייק שואל מה יקרה אח"כ ונאצו אומר שהלב שלו פשוט יעצור. מייק שואל איך נאצו ימנע מסלמנקה לגלות שהוא עשה את זה ונאצו שואל אם הוא מנסה למנוע ממנו לעשות את זה ומייק אומר שהוא רוצה שהוא יבין מה הוא עושה. נאצו מספר לו על מה שהקטור מתכנן לאבא שלו....
מייק אומר לו שיש אנשים מסוכנים יותר מהקטור ושאם נאצו יצליח בתוכנית שלו מבלי לחטוף כדור בראש, שיחליף בחזרה את הכדורים כי הם יבדקו את הכדורים כדי להבין למה הם לא עבדו...
מייק אומר לנאצו שהוא צריך ממנו עוד דבר אחד לפני שיעשו את העיסקה...אני מניחה שזה קשור לאניטה וגופת בעלה (בסוף יסתבר שזה בכלל גאס שביים את המוות שלו חחח).
&nbsp
גימי מגיע לחברת הביטוח כדי להקפיא את הביטוח לתקופת ההשעייה...הוא רוצה החזר אך הסוכנת לא מחזירה כסף כאשר מדובר במקרה כזה. היא אומרת שאם מישהו מהלקוחות שלו יתבע, הכיסוי נמשך.
למרות שגימי טוען שהלקוחות שלו אוהבים אותו ולא יתבעו, היא לא מוכנה לזכות.
היא מוסיפה שהפרמייה שלו בשנה הבאה תגדל משמעותית בגלל מה שקרה...ב150%. גימי כמעט מקבל התקף לב...הוא מתחיל לבכות

זה כל כך עצוב....
ואז לדעתי הוא עושה מניפולציה שצאק שונא אותו ושזה כואב לו והוא מפרט לה על המחלה שלו וכו....צאק גם מבוטח בחברה הזאת. ואזהוא אמר לסוכנת שלא תכתוב את מה שאמר כי הוא לא רוצה לסבך את צ'אק...
בקיצור הוא החזיר לו. לא החלטתי אם ג'ימי רשע או פשוט גאון!!
אני מניחה שזה שילוב של שניהם....
&nbsp
ואיך קוראים לבחור הזה שמייק עזר לו, זה שמספק לנצו את הקפסולות..???
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

didalf

Well-known member
תגובה

ממש מתסכל לראות את ג'ימי כ"כ מתקשה עם כסף והפרסומות שלו, ואיך הוא מנסה כלפי קים להראות כאילו הכל בסדר.

לא חשבתי שמה שהם עשו לצאק השפיע כ"כ על קים, מעניין. "אני מניחה שעם הזמן היא תפתח מרמור כלפי ג'ימי בעקובות זה.." - אני גם חוששת שזה יקרה

בקשר לזה שג'ימי טוען שהוא דומה לקווין קוסטנר - אם אני לא טועה זה רפרנס לש"ש שבו סול מתישהו אומר שהוא שכנע מישהי לשכב איתו כי הוא קווין קוסטנר, וגם באמת ראינו את זה קורה בעונה הראשונה של סול, נדמה לי בפרק שהיה פלשאבק לעבר שלו עם מרקו. אני אוהבת את ההמשכיות העדינה הזאת.
וחוצמזה שמחתי לראות את קים וגימי בבר מתכננים איך לתחמן אנשים, אפילו שמצד קים זה היה כנראה רק דיבורים. די רציתי שהם כן יעשו את זה באמת, אפילו שזה כמובן לא חכם מצד קים.

בסוף כשג'ימי בכה בחברת ביטוח הזאת - אין ספק שכשהוא התחיל לדבר על צ'אק זה כבר הייתה הצגה ורעיון מרושע לדפוק את צ'אק. אבל הדמעה הראשונה שלו הרגישה לי אמיתית וזה היה לי ממש עצוב. אני תוהה אם זה היה רגע אמיתי שהוא החליט לזרום ולנצל אותו ברגע שהוא קלט מה קורה, או שזה היה הצגה מהתחלה. מה שהוא עושה עכשיו לצאק באמת מגעיל, אבל לא אכפת לי

אני ממש לא זוכרת איך קוראים לבחור שנאצו מבקש ממנו גלולות אבל אני זוכרת במעורפל את הסיפור איתו בעבר. הוא כזה טמבל

מעניין אותי מה בסיפור של האישה הזאת גרם למייק לרצות לקחת את העבודה. אני מניחה שהוא רוצה לגלות מה קרה לבעלה אבל איך זה קשור? וכן גם לי זה נראה שהוא נדלק עליה או שהולך לקרות ביניהם משהו, וזה כזה מוזר לחשוב על מייק בקשר רומנטי
.
מעניין אותי אם מייק ידווח לגאס על התוכנית של נאצ'ו ומה גאס יעשה עם זה.

כשגימי התחיל לבכות, דמעתי :)
אחכ הבנתי את התחבולה שלו...למרות שאני חושבת שבהתחלה זה היה כאב אמיתי...
&nbsp
את יכולה לפרט על הבחור עם הגלולות?..מה היה איתו בעבר?
&nbsp
הקטע ען קווין קוסנר היה לי מוכר אבל לא זכרתי בדיוק חחח
&nbsp
דווקא יהיה נחמד לראות את מייק בזוגיות..
יש לי הרגשה שבעלה חי והוא זייף את המוות שלו...

Reutk

Active member
באסה שאין פרק בשבוע הבא
גם קצת לש"ש

אשכרה הדבר הכי טוב שאני רואה בטלוויזיה עכשיו. הפרק הזה היה מאוד שונה מהקודם, אז צפיתי בהנאה, בניצחון הגדול וההצלחות של ג'ימי, עכשיו חוויתי יחד איתו את ההפסדים, התסכולים והכשלונות.

אני דיי התכווצתי שג'ימי ניסה לשכנע את האיש הזה מהכורסאות לקנות עוד הפקת פרסומות שמחתי שהוא לא הצליח. זה מעניין שמצד אחד הוא מוכן לרמות ולעשוק אנשים ככה ומצד שני לא היה מוכן לקחת בחזרה את הכסף מהבחורה שהיא הציעה לו, אולי הוא באמת מאמין בפרסום, אולי הוא פשוט נואש. כל הפרק דיי ריחמתי עליו עם כל התרוצצויות ושעות שירות בניקוי והביטוח וזה ששום דבר לא הולך לו, אני גם חושבת שזה לא יצליח לו הרעיון של הפרסומת חינם אבל זה לא מסתדר לי כי אם זה לא יצליח הוא בטח יחזור לעיסוק בנוכלות כדי לעמוד בהוצאות, ועלילה איתו צריכה להתקדם לכיוון הדמות של סול גודמן לא של ג'ימי הנוכל, טוב נראה מה יקרה. בקטע של הבחורה מהביטוח אני לרגע לא האמנתי שהוא באמת בכה אבל חשבתי בהתחלה שזאת טקטיקה אחרת לנסות להשיג את ההחזר רק שהוא התחיל עם כל הסיפור על צ'אק הבנתי מה הוא מנסה לעשות, הוא כנראה קלט את הב'יציות שלה הרבה יותר מהר ממני. לא הבנתי מה בער לה לכתוב את זה שהוא עוד שם, כאילו היא באמת תשכח את כל האירוע ומה שהוא סיפר שניה אחרי שהוא יצא? אבל זה רק היה כדי שג'ימי יצא משם מרוצה אז סבבה.

שקים התעצבנה על הזאתי ממסה ורדה אני גם חשבתי שזה בגלל שהיא מותשת, זה היה מאוד מפתיע ומאוד לא מתאים לה לאבד ככה שליטה, אהבתי שזה בגלל שהיא לא אהבה איך שהיא לעגה לצ'אק וגם אהבתי שככה גילינו שזה כן מפריע לה מה שהיא וג'ימי עשו לו. פחות אהבתי את תחילתם של הסדקים בקשר שלה ושל ג'ימי, אני לא בטוחה שהיא תפתח מירמור כלפי ג'ימי, כי אני חושבת שהיא דמות כזאת שלוקחת אחריות על המעשים שלה, אבל כל הדברים ביחד, גם זה, גם זה שהוא משקר לה והיא יודעת שהוא לא מסתדר ומעמיד פנים שכן ובסוף זה רק יפגע בשניהם, גם זה שבסוף הוא כנראה יעשה עוד משהו שהיא לא תרגיש שלמה איתו, הכל כנראה יוביל אותה למסקנה שלפעמים פשוט עדיף לוותר על העלות השקועה מאשר להמשיך להפסיד. שזהו משהו שדווקא ג'ימי צריך להבין
, אבל אני מבינה אותו, עד שסוף סוף הוא נמצא בנקודה הזאת שבה יש לו משהו שהוא מאוד רצה, זה שהוא וקים יעבדו ביחד באותו משרד (כבר בעונה הראשונה או השניה הוא הציע לה משהו כזה), אז עכשיו הוא צריך לוותר על זה? מתסכל. אגב מה קרה בסוף עם פרנסצ'קה? זה לא נראה שהיא נמצאת במשרד שלהם.

אני גם לא הבנתי מה היה במה שאניטה אמרה שגרם למייק להגיד לבחור שהוא בפנים. אני גם לא זוכרת איך קוראים לו אבל כבר הופיע בעונות הקודמות נראה לי שהוא סיפק כדורים לנאצ'ו אולי לייצור מת' ונאצ'ו פעם אחת שדד לו אוסף כרטיסי בייסבול והוא התחרפן (באופן הזוי למידי אוספים כאלה שווים הון כי האמריקאים מתים על הספורט המרדים הזה), מייק עזר לו לסדר את העניין עם נאצ'ו גם אז.

חשבתי על משהו בקשר למייק, בשובר שורות אנחנו יודעים שהוא לא פעל לבד והיה לו אוסף של אנשים שהוא בטח בהם, ושילם להם אחר כך שהם נכנסו לכלא. אז איפה הם? הם אנשים של גאס? נאצ'ו יהיה אחד מהם? אני חשבתי שהעובדה שהוא בחר לא לחסל אותם ובמקום זה להמשיך לשלם להם מעידה על קשר אישי שלו אליהם (כמו וולטר וג'סי) אבל יכול להיות שזאת פשוט הייתה המוסריות שלו.

לא יהיה פרק השבוע??? :(
&nbsp
אני לא חושבת שהוא מרמה את האנשים להם הוא מוכר את הפרסומות...
הם מקבלים פרסום תמורת מה ששילמו...אני חושבת שגם הוא מאמין בזה אחרת לא היה מציע להם לעשות בחינם ושישלמו לו על הפרסומות הבאות...הרי זה תלוי בגידול לקוחות.
בקשר לזאת מהביטוח- זאת העבודה שלה...ומן הסתם הביטוח של עורך הדין יתייקר משמעותית אם הוא פסיכופט.
&nbsp
בפרק הקודם קים רצתה לפטר את פרנצסקה אבל הוא לא הסכים...לדעתי סתם לא הראו אותה הפרק...בקשר לקים- ישר ידעתי שזה יפריע לה בעתיד...אני מבינה מצד אחד את גימי למה הוא משקר לה (והיא לא ממש קונה את זה) אבל מצד שני יש לו גם אחריות כלפיה...אני חושבת שזה כי הוא כל כך מאמין שהוא יצליח למצוא פתרון..
&nbsp
אהה....אני זוכרת משהו עם הקלפים חחחחחחחחחחחחחחחח
בקשר לשאלה שלך- שאלה מעולה!!!! אין לי תשובה :)
אני מקווה שזה יוסבר בהמשך....

Reutk

Active member

ביס בתחילת הפרק ובסופו צצה הודעה שבשבוע הבא לא יהיה פרק. אולי זה רק ביס אבל אני לא רואה סיבה למה הם לא ישדרו עם בארה"ב כן ישדרו.

בקשר לזה שג'ימי משכנע אנשים לקנות התכוונתי מרמה אותם כמו שמוכרת משכנעת מישהו ששמלה מכוערת ניראת עליה מדהים. הוא כן מוכר מה שהוא אומר ממבחינת המוצר אבל לא בהכרח שהמוצר הזה מקיים כל מה שג'ימי מבטיח. בקטע של האיש עם הכורסאות זה ממש הפריע לי כי הרגשתי שבאמת אין לו יכולת כספית בשביל זה וג'ימי דוחק בו כי הוא מבין שאיש רוצה אבל לא יכול. בקשר להאישה מהביטוח כן, ברור שזאת העבודה שלה אבל לא יודעת אני הרגשתי שהיא הייתה אקסטרה מוטיבציונית לעשות את העבודה שלה כמו שצריך על חשבון "ההתמוטטות עצבים" של ג'ימי. מהצד השני, אם אני הייתי במצב הזה אני באמת לא יודעת מה הייתי עושה.

"אני חושבת שזה כי הוא כל כך מאמין שהוא יצליח למצוא פתרון.."
לגמרי. האופטימיות שלו והאמונה בעצמו זה גם חלק מהסיבה שלא האמנתי שהוא באמת נשבר ובכה בהתחלה אצל האישה מהביטוח, למרות שיכול להיות. פשוט לא נראה לי מתאים לג'ימי כמו שאני מכירה אותו בסמוך על סול, אבל לפני זה בשובר שורות בהחלט הייתי יכולה לראות אותו נשבר ככה.

בקשר לשאלה שלי זה בטח לא כזה חשוב, בטח אלו היו אנשים של גאס או אנשים שמייק יפגוש תוך כדי עבודה איתו, פשוט מסקרן אותי כי הרושם שלי בשובר שורות תמיד היה שמייק כבר שנים בעסק הזה עם גאס ובסמוך סול הסתבר שבעצם רק 6 שנים לפני שהיכרנו אותו הוא היה לגמרי ירוק בתחום.

מסכימה עם מה שאת אומרת על גימי והפרסומות אבל זה מכירות...
בקשר לסוכנת ביטוח-תארי לך שהיא לא הייתה עושה כלום עם מה שג'ימי אמר לה ועו כמה זמן צאק היה מפשל וגימי היה אומר שהוא סיפר והם לא עשו כלום...
היא הייתה חשופה לתביעות..צאק עורך דין...הוא יכול להרוס למישהו את החים בגלל המחלה הזאת...
&nbsp
אני חושבת שהדמעות הראשונות היו אמיתיות וכנות ואז כשראה את התגובה שלה, החליט למנף את זה ולדפוק את צאק חחחחח
&nbsp
גם אותי מעניין הקטע עם מייק וה"רשת" שלו....

Lhuna1

New member
מה? למה אין פרק בשבוע הקרוב? :(

וכמה פרקים עוד יש בעונה בכלל? (אם את יודעת)
&nbsp
אני דווקא די רואה את העלילה שלו מתקדמת לכיוון של סול גודמן, כלומר אמנם יחזור להיות עו"ד, אבל בעסקים מפוקפקים עם אנשים מפוקפקים ומסוכנים, שמשלמים הרבה כסף מתחת לשולחן, כלומר גאס ודומיו. כל המשבר הזה וכל מה שלא הולך לו והופך אותו ליותר ויותר תפרן ונואש ידחוף אותו לדעתי לכיוון הזה.
&nbsp
אני גם ניסיתי לפענח מה בסיפור של אניטה גרם למייק להסכים... זה היה קישור מוזר.
&nbsp
&nbsp
וג'ימי לגמרי דומה לקווין קוסטנר בצעירותו!!!

&nbsp

למעלה