שרשור
נוסף לכל הדברים שלא מתאימים למקום אחר

שרשור
נוסף לכל הדברים שלא מתאימים למקום אחר

כי השרשור הקודם מתיישן ומפוצץ,

*אבל יש עוד חדשות על סרטי קומיקס.

ג'וס ווידון עובד על סרט הJustice League של

ג'וס, מי שביים עד כה את סרטי הנוקמים של מארבל, לא רק עובד על סרט עתידי של באטגירל שאולי יתרחש, אלא עובד בפועל כיום על הסרט Justice League של DC שייצא לאקרנים בנובמבר השנה.
&nbsp
ראשית הוא נעשה מעורב כשהוא הוכנס לכתוב עוד כמה סצנות שזאק סניידר רצה להוסיף לסרט. אבל עכשיו בגלל טרגדיה אישית של סניידר הוא גם הולך לביים את הסצנות הנוספות האלו.
אומנם הסגנון של ווידון הוא די שונה משל סניידר, אבל בגלל שהוא רק מביים כמה סצנות נוספות צפוי והגיוני שהן יהיו בסגנון שיתאים לשאר הסרט.
&nbsp
הטרגדיה האישית של סניידר היא ההתאבדות של בתו בת ה20 לפני חודשיים. לפי הכתבה סניידר בהתחלה חזר לעבוד על הסרט תוך שבועיים מהמוות של בתו, בעיקר כי הוא רצה להסיח את דעתו, אבל לאחרונה החליט שהוא חייב לקחת צעד אחורה ולהיות עם משפחתו וילדיו הנוספים בתקופה הזאת.
&nbsp
http://www.hollywoodreporter.com/he...wn-justice-league-deal-family-tragedy-1006455

panda0zombie

New member
סניידר

אין לי מילים חוץ מיהי זכרה ברוך ושאני מאחלת לכל המשפחה רק טוב ושיצליחו לעבור את התקופה הקשה

זה נוראי ממש. לקחת צעד אחורה ולהיות עם המשפחה זה נכון

אני כמובן גם אאחל בהצלחה לג'וס. מקווה שיצא טוב

אני יודע, זה ממש נוראי

כשקראתי את הכתבה הזאת ממש הייתי עם דמעות, שזה קצת מוזר כי זה לא אנשים שאני מכיר, אבל זה פשוט באמת מצב כל כך עצוב שקשה להיות אדישים לזה.
&nbsp
זה גם גרם לי להרגיש רע כי אני די מ"שונאי" זאק סניידר בשנים האחרונות.
אבל כמובן שזה לא שנאה אמיתית לאדם, אני פשוט לא אוהב את הסגנון הקולנועי שלו, אבל אין קשר בין זה ובין האדם עצמו, אבל בטח התבטאתי באופן כזה באינטרנט בעבר.
&nbsp
זה גם עצוב כי בעצם הוא לא רצה לדבר על העניין הזה בפומבי וזאת כמובן זכותו לחלוטין. אבל הוא ידע שאם הוא עוזב את הסרט ונותן למישהו אחר לביים את הסצנות האחרות אז זה משהו שיתפרסם ושאז יתחילו להיות המון דיבורים ותיאוריות באינטרנט. ובטח לא מעט שיחשבו שהוא פוטר מהסרט והאולפנים רצו מישהו אחר כי לא היו מרוצים ממנו, או מי יודע מה עוד.

panda0zombie

New member
זה מעצבן אותי ממש

עצם זה שזאק מרגיש חייב לדבר על משהו שכואב לו והוא לא רוצה לדבר עליו כדי שאנשים לא ירצו בשמחה וצהלות בגלל תאוריות כמו "הוא פוטר" או אנשים שיגידו "סוף סוף".

תמיד אמרתי שצריך לדעת להפריד בין אדם לעבודה שלו ומה שהוא עושה. כמו שזה לא נכון לשנוא זמר רק כי אתה שונא את המוזיקה שלו, אין גם טעם לשנוא בן אדם רק כי אתה שונא את הסגנון הקולנועי שלו. אני תמיד משתדלת לעשות את ההפרדה הזאת (ובדרך כלל מצליחה).
אני אישית לא משונאי זאק.. תמיד כשאני מציינת בעיות איתו אני גם אומרת דברים טובים שאני מעריכה בעבודה שלו.
אפשר פשוט לקוות שאחרים גם יצליחו לעשות את ההפרדה ולא יתחילו לשמוח על חשבון זאק ויתעלמו מהרקע והסיבה.

איל51

New member
...

זה מצחיק, כי עכשיו המוני מטומטמים ברחבי העולם צוהלים משמחה לאיד עקב אסון משפחתי.
זה מצחיק, כי עכשיו ל-DC יש "תירוץ" במידה והסרט לא יצליח.

זה מצחיק.

רק שזה לא מצחיק בכלל.

לגבי ה"תירוץ"

ישתמשו בזה גם בכיוון ההפוך. אם הסרט יצליח יהיו אנשים שיטענו שזה רק בגלל שהכניסו את ווידון שזה גם מטופש לחלוטין.
&nbsp
ולא, בהחלט אין שום דבר מצחיק בסיפור.

panda0zombie

New member
בדיוק

לא מצחיק בכלל.. אפילו לא קצת
להרבה מעריצים לא אכפת מהסיבה. הם קוראים כותרת "ג'וס ווידון יחליף את סניידר" וישר מסיקים וצוהלים משמחה. נוראי
&nbsp
בתקווה רבה שזאק עובר את התקופה הזאת עם המשפחה ומתעלם מהמטומטמים באשר הם

snier 1991

New member
זה לא יוכל להיות תירוץ

לזאק שניידר אין מעריצים ולג'וס ווידון יש מעריצים מטורללים לגמרי שיסגדו גם לחרא מוחלט אם הוא מגיע מבית היוצר ג'וס ווידון והם מאד חזקים באינטרנט.
בגלל זה אם הסרט יצליח זה יהיה בגלל ג'וס ווידון ואם הסט ייכשל זה יהיה בגלל זאק שניידר, בפועל לא משנה מה התוצאה זה זאק שניידר כמו כל עולם הDC מתחילתו ועד סופו (לא סופר את יחידת המתאבדים שלהבנתי זה בהגדרה סיפור צד)

איל51

New member
תוספת קטנה

מסתבר ש-WB הלכו לזאק ודברה סניידר ואמרו להם שהם מוכנים לדחות את הסרט בכמה זמן על מנת שהם יוכלו לחזור בקצב שלהם ולעבוד על הסרט.
וזאק סניידר סירב להצעה בעיקר כדי להתמקד במשפחה שלו כרגע, וגם כדי לא לאכזב את המעריצים בגלל דחיית הסרט.

קודוס ל-2 הצדדים.

panda0zombie

New member
כל הכבוד לשני הצדדים

יש הרבה כבוד בין כולם שם..

אני מעריכה אותם מאוד וכמו שאמרת קודוס

snier 1991

New member
וואו זה עצוב

מעבר לטרגדיה של כל אדם, זה אחד הבמאים שאני יותר ויותר מעריך ככל שעובר הזמן, וגם כאדם הוא תמיד נתן לי את ההרגשה שהוא ממש אדם מוצלח

איל51

New member
אתמול, בחצות, נפתחה מכירת הכרטיסים לוונדרוומן

הסרט יוקרן החל מה-31 לחודש, מה שאומר - רביעי הבא.

מוגש כשירות לציבור.

panda0zombie

New member
בחיי רצתי לבדוק את זה

אבל הסרט יעלה בתאריך הזה לא בעיר שלי
אני אצטרך לחכות עוד יום כדי להזמין כרטיסים

Chandler Rulz

New member
אני רוצה איימקס אבל לא ב-3D...

מה שאומר שאני צריך או להתפשר או לחכות כמה שבועות..
איזה מבאס זה!

איל51

New member
רוג'ר מור הלך לעולמו

השחקן שגילם הכי הרבה פעמים את התפקיד של 007, הלא הוא ג'יימס בונד, הלך לעולמו היום.

רוג'ר מור נפטר בגיל 89, ממחלת הסרטן.

עצוב, אבל לפחות בשיבה טובה

הוא הבונד הראשון שמת (אם לא כוללים את הגרסה הקומית הראשונה של קזינו רויאל), אבל גם היה המבוגר מהם.

למעלה