שרשור חדשות ועדכונים

LeRanch

New member
סיכום שבוע ה-Upfronts ועונת השידורים 2016-2017

עונת השידורים 2016-2017 נמצאת בישורת האחרונה שלה - מרבית פרקי סיום העונה כבר שודרו או שישודרו בשבועיים הקרובים, ושבוע ה-Upfronts, בו הוצגו לוחות השידורים לעונה הבאה, הסתיים לפני יומיים.

להלן סיכום במספרים של עונת השידורים הנוכחית -

81 סדרות חודשו לעונות נוספות - 22 מהן ברשת CBS. רשת ABC הזמינה עונות נוספות של 17 סדרות, רשת FOX עם 16 סדרות, רשת NBC עם 15 סדרות ואחרונה חביבה - CW עם 11 סדרות.

34 סדרות בוטלו או הסתיימו - 10 מהן ברשת ABC. רשתות FOX ו-CBS עם 8 סדרות והרשתות NBC ו-CW עם 4 סדרות בלבד.

גורלן של 13 סדרות עדיין לא הוכרע - 6 מהן ברשת NBC. רשת FOX טרם החליטה מה יהיה עתידן של 4 סדרות ורשת ABC עם 3 סדרות.

בעונת השידורים 2017-2018 יעלו על המסך 41 סדרות חדשות - 15 מהן ברשת ABC. ב-NBC ו-CBS יעלו 8 סדרות חדשות, ב-FOX יעלו 6 סדרות חדשות וב-CW יעלו 4 סדרות חדשות.

25 מהסדרות החדשות הן דרמות (או דרמות קומיות), 13 הן קומדיות ו-3 הן תוכניות ריאליטי.

מבין הסדרות החדשות, 4 הן עונות חדשות לסדרות עבר (רוזאן ואמריקן איידול ב-ABC, וויל וגרייס ב-NBC ותיקים באפלה ב-FOX).

סדרה אחת היא עיבוד מחודש לסדרת עבר (שושלת ב-CW).

5 סדרות חדשות הן סדרות-בת (סדרת-הבת חסרת השם של האנטומיה של גריי, הרווק: משחקי החורף ורוקדים עם כוכבים: ילדים ב-ABC, חוק וסדר: פשע אמיתי ב-NBC ו-שלדון הצעיר ב-CBS).

2 סדרות חדשות הן מבית מארבל (The Gifted ב-FOX ו-Inhumans ב-ABC).

סדרה חדשה אחת היא מבית DC קומיקס (Black Lightning ב-CW).

סדרה חדשה אחת היא עיבוד טלוויזיוני לסרט קולנוע (S.W.A.T ב-CBS).

2 סדרות חדשות מבוססות על ספרים (By The Book ב-CBS ו-Rise ב-NBC).

עשית את הסיכום הזה בעצמך?

זה מאוד מרשים אם כן.
אבל בכל מקרה תודה רבה על כל אירגון כל המידע של השבוע הזה באופן מעולה כרגיל.
&nbsp
לגבי הסיכום: מפתיע מאוד שרק סדרה אחת היא עיבוד לסרט. שנה שעברה נראה לי היו איזה חמש לפחות לא? (Taken, יום אימונים, frequency ועוד כמה)
אבל זה נשמע יותר נורמלי כשמצרפים את זה לכך ש16 סדרות הן עיבוד/חידוש/סדרת בת.
16 מתוך 41 סדרות חדשות זה 39%.
&nbsp
לא זכור לי שעשית רשימה כזאת שנה שעברה, נראה לי יהיה מעניין לבדוק את הנתונים האלו לעומת שנים קודמות.

LeRanch

New member
השנה היה לי יותר זמן ולכן יכולתי להכין את זה

בשנה שעברה בזמן הזה הייתי בתקופת מבחנים

תירוצים תירוצים...

אז עכשיו שיש לך זמן תחזור אחורה לשלושת השנים האחרונות לפחות ותכין סיכומים כאלו לכל שנה.
עם תוספת של סטטיסטיקות לגבי כמה סדרות חודשו ובוטלו מכל רשת ומכל סוג ועם גרפים.
&nbsp
אם כל זה לא יהיה על השולחן שלי עד סוף היום אני לא אשלם לך בכלל על החודש.

&nbsp

Don Nirtin

New member
אולי תאיים עליו באובדן האדום וזהו?

לא נראה לי שאי תשלום מאיימת על אורן כהוא זה.

Don Nirtin

New member
בשם ניק ובשמי - תודה רבה!

עשית עבודה ממש טובה ועל כך תודותינו.
&nbsp
רק...... משפחת פוסטר איפה? אם לא הייתי קופץ לבדוק בויקיפדיה והייתי מגלה שהם חודשו לעונה 5

&nbsp
בכל מקרה, תודה רבה!

LeRanch

New member
וונסה בייר עוזבת את "סטרדיי נייט לייב"

הקומיקאית וונסה בייר, חברת הקאסט הנשית הוותיקה ביותר בתוכנית המערכונים סטרדיי נייט לייב, עוזבת את התוכנית לאחר שבע עונות.

הלילה ישודר פרק סיום העונה ה-42 בהנחיית דווין ג'ונסון, וזו תהיה התוכנית האחרונה בה תשתתף בייר. גם הקומיקאי בובי מויניהאן עוזב הלילה את התוכנית ועובר לככב בקומדיה חדשה ברשת CBS.

http://deadline.com/2017/05/vanessa-bayer-saturday-night-live-1202097825/ 

למעלה